User avatar
AmiĐa_Idriz

#27 Re: Kup Konfederacija 2017 - Rusija

Joj Suke opet kamion provala :lol:

Kaze imamo video nadzor na utakmici :lol: i kad rece da Cicarito iza sebe ima 25 godina dugu karijeru :-) :-) :-)
User avatar
jasko_ba
Posts: 7805
Joined: 13/11/2006 17:47

#28 Re: Kup Konfederacija 2017 - Rusija

Post by jasko_ba »

Ponisten gol opet, Cile. Mada mi ovo ne izgleda kao ofsajd na usporenom snimku :?

Fajcion wrote:Tehnologija :thumbup:
Milina. :D E jos samo da uvedu rigorozniji "salary cap" ko u NBA sto se transfera tice i divota. :mrgreen:

Post by pirmin »

Ovo novo pravilo po kojem ce se igrati 2 x po 30 minuta ciste igre uopste nije losa ideja.

Post by todd_smith »

ultima_palabra wrote:Gledajte onda MLS. Ovo kurcu ne valja, cekas dvije minute da saznas jel gol ili nije. Danas ponistise gol zbog situacije koja je bila pola minute prije gola :-)

pa slicno kao obicno, zabije gol ode raduje se 3 minute i onda okrene glavu da vidi zastavicu

ovako isto, igraj dok ti sudija na svira
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#35 Re: Kup Konfederacija 2017 - Rusija

Post by mali_milojica »

Meni ovo dobro izgleda. Ocite stvari se sviraju,kad pomocni sudija nije siguran pusta igru do kraja,pao gol video sudija donosi odluku. Nemam ni najmanju zamjerku. :thumbup:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#36 Re: Kup Konfederacija 2017 - Rusija

Post by Bosanski_kralj »

I s vremenom bi stvari trebale postati bolje, brže se rješavati. Treba imati obzira da je ovo tek početak, pa su i kašnjenja normalna.

Post by Idemedosumom »

Sve bi se to dalo vremenom ispeglati, ali zato je mnogo manja šansa da sudije odluče ishod utakmice. :)

Post by NajdraziVodjaa »

Ne mogu da vjerujem da se uopste postavlja pitanje je li to sto je ponisten neregularan gol dobra ili losa stvar? Jok eto usporilo je igru jebo neregularan gol nek se prizna samo da se ne ceka sudijska odluka :-) Uostalom tokom igre koliko vremena sa izgubi na odugovlacenje, valjanje, izmjene, koskanje igraca itd itd pa sto onda ne bi cekali video snimak?

Post by simonese »

BHF_Manijak wrote:Kakav idiot moras biti da pored zivog ter Stegena stavis Lenu na gol. Umalo da ih levat kosta na kraju.
putevi Joachima Lowa su nepredvidljivi :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz

#46 Re: Kup Konfederacija 2017 - Rusija

Ma rekao je mescini da ce svi dobiti minute :mrgreen: danas Leno sutra ter Stegen prekosutra ko zna :mrgreen:

Post by zforumas »

Rob_Atl wrote:Znam da nije neki kup, al su prije reprezentacije shvatale ozbiljno ovo, gledam sastav svaba danas , 2-3 igraca da znam, zna li ko razlog? Ostali su svi kompletni :skoljka:
Smjena generacija, pruzio lik sansu ovoj djecurliji (i pokojem rutomudu bez minutaze) da se pokazu. Prica mu je da su se Podolski i Schweinsteiger okalili isto na ovom turniru pa eto kao nada se da ce ovdje naci par igraca koji ce mu ciniti okosnicu repke u buducnosti.
Po meni mnogo bolja strategija od dovodjena amidzica i dajdzica da igraju u repki :mrgreen:
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#49 Re: Kup Konfederacija 2017 - Rusija

Post by Ajatolah_ »

Đe je bila ova tehnologija kad smo igrali protiv Nigerije? :-?

Ispeglat će se ovo s čekanjem još... Mislim da bi se recimo detekcija ofsajda, koji je i najčešći razlog poništavanja golova, mogla u budućnosti djelimično automatizirati praćenjem pozicije igrača i lopte.
User avatar
studeni76
Posts: 5419
Joined: 03/06/2009 14:12

#50 Re: Kup Konfederacija 2017 - Rusija

Post by studeni76 »

Dobra stvar, bar za velika takmicenja. Sumnjive situacije ce sudije pustat nek idu do kraja pa onda pregledat. Lakse je ponistit go nego kad sudija prekine akciju zbog greske pomocnika a povratka nema