KUP BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 27805
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#18876 Re: KUP BiH

Post by Point. »

Sunce ti poljubim, Vico jebe sarajevske klubove i namješta Borcu Boga Oca, a ovi se između glođu i naslađuju. :-)
Anquilla
Posts: 2399
Joined: 25/04/2016 19:31

#18877 Re: KUP BiH

Post by Anquilla »

palermo wrote: 13/03/2024 21:41
Anquilla wrote: 13/03/2024 21:33
palermo wrote: 13/03/2024 21:23

Pa ne odobravam, jebo ga mis. Ne odobravam zato sto je glupo, sto je bilo gorih utakmica, i sto na kraju krajeva meni zaista ovo lici na izvlakusu najodgovornijih. Posalji ovu utakmicu, recimo UEFI, pa nasmijat ce ti se.....

I konacno, ako te nervira )moj stav, stavi me na foe listu ( makar privremeno)
Pa odakle ti da me nervira tvoj stav :lol:

Ne odobravas, sve u redu.
Ja odobravam, i to je u redu.

Tvoj klub neka se vodi tvojim (ne)odobravanjem, moj mojim i svi sretni :)
Pa eto, sve ok.

Jedino mi nemoj braniti da iznosim svoje misljenje.
A ko ti je branio?

Moja svaka replika izgleda pocinje s pitanjem da mi objasnis odakle ti takve ideje :lol:

I ne objasnis, nego samo napises nesto sto nema veze s naspm konverzacijom uopste.
splinter
Posts: 7447
Joined: 08/10/2011 12:28

#18878 Re: KUP BiH

Post by splinter »

Veoma bezobrazno i drsko ponašanje seoskog varalice Ibričića i zrikavaca oko njega. Nedopustivo. Kao da su mu prilikom transplantacije kose odstranili Amigdalu pa se ne može kontrolisati. Ovo nije način na koji će jedan klub izaći iz velike rezultatske krize koja traje već dugo.
last mohicans
Posts: 11995
Joined: 09/08/2012 23:19

#18879 Re: KUP BiH

Post by last mohicans »

Dead Man Walking wrote: 13/03/2024 23:15
last mohicans wrote: 13/03/2024 22:40
Dead Man Walking wrote: 13/03/2024 22:12

Ne likuje niko majstore, nego ste smjesni jer ste bili slijepi dok su druge jahali, a naraocito kad su vas gurali. Tad je cak bilo i zabavno, zar ne? Moglo bi se reci da se malo i likovalo tada, a?

Stanje se nece popraviti nikad dok onaj kojeg guraju ne kaze stop. Sve dok se zale samo oni koji ga primaju ostace ovako kako jetse. Ende.
Pa šta smo trebali, prekidati tuđe utakmice gdje su drugi oštećeni ili te svoje gdje smo "gurani"? Od drveta ne vidite šumu. Napisao sam gore, do kad ta karma traje, već skoro pet godina je spominjete i ta "poklonjena" titula kada smo gazili sve redom, a da se nastavila 99% bi je uzeli, ubjeđen sam. De nas nasvjetujete đe da idemo sadake dati, u sedam braće, da se operemo? Namećete narativ da je ovo samo naš problem, a problem cijele lige sem par četničkih klubova. Radi karme bi mi trebali šutjeti, jel, evo sve nas strka stoji. Da vas pitam, kako znate koga je Gico otpisao u borbi za opstanak a koga nije? Kako igrate i Zvijezda vas može preteći. Onda je to karma kupljenih titula i tatomiteta, trpite ispadanje, jebi ga. Logika bisera onih preko Miljacke. Nemojte reći da vas nismo upozorili.
Da si procitao zadnji red posta koji si quotao mogao si sebi ustediti vrijeme potroseno na kucanje ove baljezgarije.
Sta ima Kant i genije, proricatelj budućnosti, eto reći će iz Borca, nemojte ljudi, sramota je. Stanje će se promijeniti kad bi više najboljih klubova istupilo iz lige, kada stoku skineš nekim novim komitetom, uz pritisak ka EUFI i Fifi ili dok čestiti ljudi uđu u savez ispred bošnjačke kvote, sto je još teži scenarij, a ne dječije predikcije poput tvoje.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10805
Joined: 27/04/2021 22:52

#18880 Re: KUP BiH

Post by tramvajtrojka »

last mohicans wrote: 14/03/2024 00:45
Dead Man Walking wrote: 13/03/2024 23:15
last mohicans wrote: 13/03/2024 22:40
Pa šta smo trebali, prekidati tuđe utakmice gdje su drugi oštećeni ili te svoje gdje smo "gurani"? Od drveta ne vidite šumu. Napisao sam gore, do kad ta karma traje, već skoro pet godina je spominjete i ta "poklonjena" titula kada smo gazili sve redom, a da se nastavila 99% bi je uzeli, ubjeđen sam. De nas nasvjetujete đe da idemo sadake dati, u sedam braće, da se operemo? Namećete narativ da je ovo samo naš problem, a problem cijele lige sem par četničkih klubova. Radi karme bi mi trebali šutjeti, jel, evo sve nas strka stoji. Da vas pitam, kako znate koga je Gico otpisao u borbi za opstanak a koga nije? Kako igrate i Zvijezda vas može preteći. Onda je to karma kupljenih titula i tatomiteta, trpite ispadanje, jebi ga. Logika bisera onih preko Miljacke. Nemojte reći da vas nismo upozorili.
Da si procitao zadnji red posta koji si quotao mogao si sebi ustediti vrijeme potroseno na kucanje ove baljezgarije.
Sta ima Kant i genije, proricatelj budućnosti, eto reći će iz Borca, nemojte ljudi, sramota je. Stanje će se promijeniti kad bi više najboljih klubova istupilo iz lige, kada stoku skineš nekim novim komitetom, uz pritisak ka EUFI i Fifi ili dok čestiti ljudi uđu u savez ispred bošnjačke kvote, sto je još teži scenarij, a ne dječije predikcije poput tvoje.
Image

Jes bas ce uvažiti UEFA pisanja i kmeku od strane bivsih vicinih jarana, kad je ta ista UEFA stavila vicu za potpredsjednika komiteta nacionalnih asocijacija, i da je sa ceferinom strasan prijatelj :lol: :lol:
User avatar
LSD
Posts: 27300
Joined: 24/07/2007 08:26

#18881 Re: KUP BiH

Post by LSD »

Pitari da su imalo karkater, vec sutra bi istupili iz lige :gunjastajl:

Malo sad pjene zbog ispadanja iz kupa, ko fol neko moralisanje :lol: al Vico ce njih smiriti lagano :maca:
sakib_jebivjetric
Posts: 342
Joined: 09/02/2021 18:52

#18882 Re: KUP BiH

Post by sakib_jebivjetric »

Sjeli su Vici na volej, uzeće im šest bodova, ne mora ni štimati evropu Slogi :D
Kup će uzeti Borac, Zrinjski ili Velež, četvrti ide u evropu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55698
Joined: 15/12/2008 16:53

#18883 Re: KUP BiH

Post by ultima_palabra »

Meni je djelovalo da su komsije izasle na teren u nekom negativnom raspolozenju, prvo losa serija i pritisak a onda i ocekivanje da ce ih Musa kasapiti. Vecina kartona je i bila za naguravanja i prigovaranja... da su mentalnu pripremu bolje odradili, mogao se ovaj Borac u kombinovanom sastavu uzeti. Pa na 1-1 kad su imali psiholosku prednost, oni prime gol i fasuju crveni u roku 5 minuta, to nije uopste do sudije.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5360
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#18884 Re: KUP BiH

Post by Slo Burner »

Kad pročitam komentare ništa ja tu ne bih mjenjao, cepaj Mile, sve po redu
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20583
Joined: 12/08/2013 12:51

#18885 Re: KUP BiH

Post by insaneinthebrain »

Pitarska je muka pregolema. Pravda za smuchara i ridjog :zzzz:
Dead Man Walking
Posts: 6379
Joined: 28/05/2004 21:49

#18886 Re: KUP BiH

Post by Dead Man Walking »

last mohicans wrote: 14/03/2024 00:45
Dead Man Walking wrote: 13/03/2024 23:15
last mohicans wrote: 13/03/2024 22:40
Pa šta smo trebali, prekidati tuđe utakmice gdje su drugi oštećeni ili te svoje gdje smo "gurani"? Od drveta ne vidite šumu. Napisao sam gore, do kad ta karma traje, već skoro pet godina je spominjete i ta "poklonjena" titula kada smo gazili sve redom, a da se nastavila 99% bi je uzeli, ubjeđen sam. De nas nasvjetujete đe da idemo sadake dati, u sedam braće, da se operemo? Namećete narativ da je ovo samo naš problem, a problem cijele lige sem par četničkih klubova. Radi karme bi mi trebali šutjeti, jel, evo sve nas strka stoji. Da vas pitam, kako znate koga je Gico otpisao u borbi za opstanak a koga nije? Kako igrate i Zvijezda vas može preteći. Onda je to karma kupljenih titula i tatomiteta, trpite ispadanje, jebi ga. Logika bisera onih preko Miljacke. Nemojte reći da vas nismo upozorili.
Da si procitao zadnji red posta koji si quotao mogao si sebi ustediti vrijeme potroseno na kucanje ove baljezgarije.
Sta ima Kant i genije, proricatelj budućnosti, eto reći će iz Borca, nemojte ljudi, sramota je. Stanje će se promijeniti kad bi više najboljih klubova istupilo iz lige, kada stoku skineš nekim novim komitetom, uz pritisak ka EUFI i Fifi ili dok čestiti ljudi uđu u savez ispred bošnjačke kvote, sto je još teži scenarij, a ne dječije predikcije poput tvoje.
Sto niste vi rekli sramota je dok ste bili na njihovom mjestu? Sto niste rekli sramota je kad su istjerali Mladost? Sto niste rekli sramota je kad je Vico jaran dodjeljivao neosvojene titule da ugura Borac u Evropu? Sto niste rekli sramota je kadu su izmislili Zrinjskom penal i oteli nam titulu? Tad je lakse bilo “plavo oko plakalo je” i tako to. I bujrum, slazem se, pritisnite UEFU, samo nemojte zaboraviti onaj ofsajd sa TC, kuk sa Velezom, itd.
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#18887 Re: KUP BiH

Post by Ricken »

Suviše perfidno je sinoć bilo šiljalo da bi se imalo smisla žaliti. Zajebano je kad sudija u toku tekme mjenja kriterij suđenja, jer se sve svodi na sudijsko uvjerenje. "Faul" koji je rezultirao prekidom je najbolji pokazatelj. Onakvih faulova u PLBiH bude mali milion u toku jedne tekme.

Meni je izgledalo da je povlačenje ekipe sa terena, više čin za navijače, a manje za pravdu u domaćem fudbalu. U te stvari se treće strane ne mogu mješati, to je interna stvar jednog kuba. Na kraju, u posljednje vrijeme, više se boksate nego što igrate lopte. Dok ne uvjerite druge bh klubove da sinoćnji čin nije stvar borbe za interne pozicije u klubu, podrška će biti suzdržana i općenita.

EDIT: Nije tema
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#18888 Re: KUP BiH

Post by Ricken »

Point. wrote: 14/03/2024 07:24 Fino je ovo Vico posložio, malo pogurao Sarajevo, malo Želju ranijih sezona a sad gura Borac rukama i nogama dok se ovi u Šeheru glođu između sebe sa šupljom ko je prije dvije godine dobio na poklon penal a ko ne.
Problem tvoje opservacije je što su neki gurani prema gore, a neki prema dole.
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18889 Re: KUP BiH

Post by Logovan »

Dovoljno je samo pogledati zadnji "faul" na utakmici i jasno ti je kakvo je bilo suđenje.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16346
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#18890 Re: KUP BiH

Post by sime_cipol »

I opet se vracam stalno na ono, hajde da je pogrijesio pa svirnuo penal, jbg nije dobro vidio, prevario ga igrac ili slobodno sudijsko uvjerenje. Pa da je ofsajd od pola metra i pao gol, moze covjek progutati, ali ovo izivljavanje nad protivnicima i ono najvažnije kriterij sudija kad igraš protiv Borca je ono sto covjeka boli i od cega se normalnim ljudima okrece stomak. Kriterij je kriminalan, izivljavanje nad fudbalom kao igrom.
Ne moze vise pod kozu.
Sudije ne dozvoljavaju da igras protiv njih.
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18891 Re: KUP BiH

Post by Logovan »

Faul

User avatar
hrasno38
Posts: 31504
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#18892 Re: KUP BiH

Post by hrasno38 »

Logovan wrote: 14/03/2024 10:23 Faul

Nije vidilo faula ali ne utice na rezultat, na sansu ili bilo sta drugo da bi se napustio teren.
User avatar
_Reds_
Posts: 9370
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#18893 Re: KUP BiH

Post by _Reds_ »

hrasno38 wrote: 14/03/2024 11:08
Logovan wrote: 14/03/2024 10:23 Faul

Nije vidilo faula ali ne utice na rezultat, na sansu ili bilo sta drugo da bi se napustio teren.
de bolan idi se umi, stariji se čovjek, a tako zadrt. Ovo je samo kap koje je prelila čašu, tkavi situacija je bilo na desetine. Crveni karton, vuce ga nekoliko metara i ne svira, ovaj da odguruju, ne udara laktom, i naravno ide crveni karton, u zapisniku napišu udraio ga šakom. Čataković čisto uzima loptu pred njihovom šesnestercem, izvjesno dolazi u šansu, ide faul, itd, itv. Igra nije postojala jer je svirao na desetine faulova, sve akcije je sijekao, i to je kljucno, nije se moglo igrati.
Last edited by _Reds_ on 14/03/2024 11:17, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18894 Re: KUP BiH

Post by Logovan »

hrasno38 wrote: 14/03/2024 11:08
Logovan wrote: 14/03/2024 10:23 Faul

Nije vidilo faula ali ne utice na rezultat, na sansu ili bilo sta drugo da bi se napustio teren.
Hahah ma dzaba govoriti matere mi
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#18895 Re: KUP BiH

Post by Ricken »

Logovan wrote: 14/03/2024 11:29
hrasno38 wrote: 14/03/2024 11:08
Logovan wrote: 14/03/2024 10:23 Faul

Nije vidilo faula ali ne utice na rezultat, na sansu ili bilo sta drugo da bi se napustio teren.
Hahah ma dzaba govoriti matere mi
Nije poenta u faulu. Situacija kao takva nije za napuštanje terena. Trebali ste napuštati teren radi nekih večih lakrdija. Ovako više ispada stvar nemoći.
User avatar
Altsa
Posts: 7347
Joined: 19/03/2004 18:31

#18896 Re: KUP BiH

Post by Altsa »

hrasno38 wrote: 14/03/2024 11:08
Logovan wrote: 14/03/2024 10:23 Faul

Nije vidilo faula ali ne utice na rezultat, na sansu ili bilo sta drugo da bi se napustio teren.
Ja sam kontao da si ti ozbiljniji lik. Svima je jasno da ovaj NEfaul nije razlog napustanja vec cijela utakmica od 1 min do zadnjeg trenutka.
User avatar
hrasno38
Posts: 31504
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#18897 Re: KUP BiH

Post by hrasno38 »

Altsa wrote: 14/03/2024 11:45
hrasno38 wrote: 14/03/2024 11:08
Logovan wrote: 14/03/2024 10:23 Faul

Nije vidilo faula ali ne utice na rezultat, na sansu ili bilo sta drugo da bi se napustio teren.
Ja sam kontao da si ti ozbiljniji lik. Svima je jasno da ovaj NEfaul nije razlog napustanja vec cijela utakmica od 1 min do zadnjeg trenutka.
Ovo je razlog vaseg poraza a ne Musa!!! Niti je Musa priznao neki neregularan gol Borcu, niti je vama ponistio, niti je propustio da svira penal za vas mada bi voljeli da se svira 10 po utakmici kako padate, niti vam je Musa promasio sanse koje ste imali i to dobre sanse. Malo pogledajte u svoj vlastiti tor i ako vec glumite moralne vertikale onda ih glumite i kad sudije za vas silje a to je bilo nebrojeno puta. I ova pobjeda protiv federalnog ligasa Slobode je bila na teske guzove i jedva.

Image
User avatar
luckylaka
Posts: 22531
Joined: 15/01/2010 06:28

#18898 Re: KUP BiH

Post by luckylaka »

Ko sudi u Mostaru danas,ceka li Veleza ista sudbina tj.guranje sirokog u europu.Mos misliti siroki i sloga u europi
gold'n'brown
Posts: 1615
Joined: 20/02/2007 16:20

#18899 Re: KUP BiH

Post by gold'n'brown »

hrasno38 wrote: 14/03/2024 12:03
Altsa wrote: 14/03/2024 11:45
hrasno38 wrote: 14/03/2024 11:08

Nije vidilo faula ali ne utice na rezultat, na sansu ili bilo sta drugo da bi se napustio teren.
Ja sam kontao da si ti ozbiljniji lik. Svima je jasno da ovaj NEfaul nije razlog napustanja vec cijela utakmica od 1 min do zadnjeg trenutka.
Ovo je razlog vaseg poraza a ne Musa!!! Niti je Musa priznao neki neregularan gol Borcu, niti je vama ponistio, niti je propustio da svira penal za vas mada bi voljeli da se svira 10 po utakmici kako padate, niti vam je Musa promasio sanse koje ste imali i to dobre sanse. Malo pogledajte u svoj vlastiti tor i ako vec glumite moralne vertikale onda ih glumite i kad sudije za vas silje a to je bilo nebrojeno puta. I ova pobjeda protiv federalnog ligasa Slobode je bila na teske guzove i jedva.

Image
Nekoliko je bilo ovakvih situacija gdje kad pridjes sesnestercu svira neki nepostojeci faul. Plus jos nadoknada od 5'. A sve to nakon prethodne dvije utakmice gdje su greske sudija direktno uticale na rezultat (gol iz ofsajda Zvijezde i nepostojeci penal za Igman). Dakle niz razloga koji su se akumulirali.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55698
Joined: 15/12/2008 16:53

#18900 Re: KUP BiH

Post by ultima_palabra »

Daj im -12 Vico da se fino potucemo za opstanak :skoljka:
Post Reply