kuhinje po mjeri

Post Reply
Shon Phon
Posts: 81
Joined: 26/12/2012 08:33

#226 Re: kuhinje po mjeri

Post by Shon Phon »

Moje opredjeljenje je definitivno da ce kuhinju raditi firma, krenuo sam u obilazak firmi da skupim nekoliko ponuda, pa cemo vidjeti... U planu je da odem do Begexa u subotu, hvale ih, to je cinjenica, ali ne treba pretjerivati ni sa cijenom. Nema sanse da ce bilo koji majstor uraditi kvalitetno kao firma, bez obzira na sve preporuke, mogucnosti i sl. Nema potrebe kasnije se hvatati za glavu zbog par stotina maraka.
User avatar
AkashaSa
Posts: 198
Joined: 12/01/2010 00:44

#227 Re: kuhinje po mjeri

Post by AkashaSa »

zlo zlo wrote:daj sliku te kuhinje :D
ne znam da postavim slike :D
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#228 Re: kuhinje po mjeri

Post by zlo zlo »

AkashaSa wrote:
zlo zlo wrote:daj sliku te kuhinje :D
ne znam da postavim slike :D
lažes ko stocanin :mrgreen:
User avatar
AkashaSa
Posts: 198
Joined: 12/01/2010 00:44

#229 Re: kuhinje po mjeri

Post by AkashaSa »

mogu da lažem samo ko stočanka, ali i to slabo, nisam bila dole na edukaciji :)
User avatar
Benny Lava
Posts: 153
Joined: 02/04/2010 18:23

#230 Re: kuhinje po mjeri

Post by Benny Lava »

Shon Phon wrote:Moje opredjeljenje je definitivno da ce kuhinju raditi firma, krenuo sam u obilazak firmi da skupim nekoliko ponuda, pa cemo vidjeti... U planu je da odem do Begexa u subotu, hvale ih, to je cinjenica, ali ne treba pretjerivati ni sa cijenom. Nema sanse da ce bilo koji majstor uraditi kvalitetno kao firma, bez obzira na sve preporuke, mogucnosti i sl. Nema potrebe kasnije se hvatati za glavu zbog par stotina maraka.
Tako ti je najbolje; ja poslije svog iskustva, u kojem se u punom sjaju pokazala ona "nisam dvoljno bogat da kupujem jeftine stvari", mogu reci samo - nikada, ali nikada, ni uz kakvu preporuku i primamljujucu cijenu, ne agazovati samoprozvane stolare/majstore. S firmom opet imas neku garanciju i vecu sansu da ako nesto lose krene neces morati da se naduravas sa kojekakvim budaletinama. Po meni, ovo zadnje, potpuno vrijedi nekoliko stoja vise. Sretno.
surajaa
Posts: 603
Joined: 23/11/2006 16:07

#231 Re: kuhinje po mjeri

Post by surajaa »

Gdje u Sarajevu mogu pogledati radne ploce za kuhinju, ko ima najbolju ponudu, prihvatljive cijene i malo veci izbor? hvala
User avatar
L.e.g
Posts: 724
Joined: 30/04/2009 09:27

#232 Re: kuhinje po mjeri

Post by L.e.g »

surajaa wrote:Gdje u Sarajevu mogu pogledati radne ploce za kuhinju, ko ima najbolju ponudu, prihvatljive cijene i malo veci izbor? hvala
Drvodom-Duropal-Njemacke
Elgrad-Egger-Austrijske
Interlignum-Kronospan-Poljske
Fructas-Kronospan-Poljske
mirnaa
Posts: 1
Joined: 29/04/2013 19:46

#233 Re: kuhinje po mjeri

Post by mirnaa »

L.e.g wrote:Ovo je zadnje koje sam ja uradio

Image
mozes li molim te i meni poslati taj broj? ja se nalazim u mostaru pa bi mi odgovaralo :) unaprijed hvala
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#234 Re: kuhinje po mjeri

Post by P308 »

surajaa wrote:Gdje u Sarajevu mogu pogledati radne ploce za kuhinju, ko ima najbolju ponudu, prihvatljive cijene i malo veci izbor? hvala
Begex u Hadzicima, ja prezadovoljan :) Radili su mi cijelu kuhinju a i imaju bogatu ponudu radnih ploca, preporucujem :)
surajaa
Posts: 603
Joined: 23/11/2006 16:07

#235 Re: kuhinje po mjeri

Post by surajaa »

L.e.g wrote:
surajaa wrote:Gdje u Sarajevu mogu pogledati radne ploce za kuhinju, ko ima najbolju ponudu, prihvatljive cijene i malo veci izbor? hvala
Drvodom-Duropal-Njemacke
Elgrad-Egger-Austrijske
Interlignum-Kronospan-Poljske
Fructas-Kronospan-Poljske
hvala, ovo mi je trebalo :)
surajaa
Posts: 603
Joined: 23/11/2006 16:07

#236 Re: kuhinje po mjeri

Post by surajaa »

P308 wrote:
surajaa wrote:Gdje u Sarajevu mogu pogledati radne ploce za kuhinju, ko ima najbolju ponudu, prihvatljive cijene i malo veci izbor? hvala
Begex u Hadzicima, ja prezadovoljan :) Radili su mi cijelu kuhinju a i imaju bogatu ponudu radnih ploca, preporucujem :)
svakako cu i njih uzeti u obzir, hvala :)
dona868
Posts: 90
Joined: 26/06/2011 13:41

#237 Re: kuhinje po mjeri

Post by dona868 »

L.e.g wrote:
surajaa wrote:Gdje u Sarajevu mogu pogledati radne ploce za kuhinju, ko ima najbolju ponudu, prihvatljive cijene i malo veci izbor? hvala
Drvodom-Duropal-Njemacke
Elgrad-Egger-Austrijske
Interlignum-Kronospan-Poljske
Fructas-Kronospan-Poljske
Ja koliko znam Fruktas ploce su iz Slovenije i Austrije
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#238 Re: kuhinje po mjeri

Post by Qler »

Evo jedna preporuka od mene, momak radi super i kuhinje i plakare. 061 957 000.
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#239 Re: kuhinje po mjeri

Post by eluna »

chuchumbamayumbe wrote:Postoje ljudi - dizajneri, plati im se 50-100km za nacrt kuhinje, dodju, premjere, sjednu sa tobom, naprave ti idejni projekat na laptopu (uz tvoje i njihove sugestije) i to je to.
Ljudi imaju softver, odrade ti to i ne moras se peglati i lagati po Laseru.
Kako god, opet je usteda nego da ovim gazdama punis dzepove, a na kraju dobijes istu stvar.
Zlo mi je bilo kada sam gledao Gorenje kuhinje od 10.000km, bez aparata, od obicnog iverala, materijal ne vrijedi 1000km...i neka mi sada neko kaze da to nije porez na budale.
meni trebaju ovi dizajneri - ali ne za kuhinju

ako neko ima preporuku neka javi u pp
User avatar
L.e.g
Posts: 724
Joined: 30/04/2009 09:27

#240 Re: kuhinje po mjeri

Post by L.e.g »

eluna wrote:
chuchumbamayumbe wrote:Postoje ljudi - dizajneri, plati im se 50-100km za nacrt kuhinje, dodju, premjere, sjednu sa tobom, naprave ti idejni projekat na laptopu (uz tvoje i njihove sugestije) i to je to.
Ljudi imaju softver, odrade ti to i ne moras se peglati i lagati po Laseru.
Kako god, opet je usteda nego da ovim gazdama punis dzepove, a na kraju dobijes istu stvar.
Zlo mi je bilo kada sam gledao Gorenje kuhinje od 10.000km, bez aparata, od obicnog iverala, materijal ne vrijedi 1000km...i neka mi sada neko kaze da to nije porez na budale.
meni trebaju ovi dizajneri - ali ne za kuhinju

ako neko ima preporuku neka javi u pp
Za sta treba, posalji pp
terremoto
Posts: 387
Joined: 03/07/2012 19:28

#241 Re: kuhinje po mjeri

Post by terremoto »

dona868 wrote:
Shon Phon wrote:Da probam malo da podignem ovu temu, buduci da sam trenutno u fazi trazenja kuhinje. Vjerovatno je da cemo taj posao prepustiti nekoj od firmi koje se ovdje spominju, naravno uz obilazak istih i prikupljanje ponuda.
Uglavnom su ljudi do sada govorili kako su zadovoljni uradjenim poslom, svojom kuhinjom, ali rijetko je ko je ostavio podatak kolika je zapravo kuhinja i koliko je na kraju kostala. To se posebno odnosi na ljude koji nisu radili kuhinje u nekoj od firmi, nego preko samostalnih stolara. Recimo, mene tu interesuje koliko te kuhinje ispadaju jeftinije, odnosno kolika bi bila razlika kada bi se koristili kvalitetniji materijali, nesto sto je u jednom postu napisao nick huricanes. Pa eto, ako je neko raspolozen da podijeli neke konkretne informacije.
Mozda je kasno,ali evo i moje misljenje.Kuhinju sam radila prosle godine u novembru,radio mi jedan covjek iz Tuzle.Prije toga sam obisla dosta firmi Primus,Laser,Eco,Domavija,dolazio i neki ciko na mjerenje i sve je to bilo od 7000-8000 KM.Kuhinja je 2,80-2,00,s tim da frizider nije ugradbeni,meni je to bilo skupo.Slucajno sam nasla ovog majstora koji radi i po Sarajevu i sve sam uradila za 3000 KM.Evo i slike.
Image
Image
terremoto
Posts: 387
Joined: 03/07/2012 19:28

#242 Re: kuhinje po mjeri

Post by terremoto »

Image
terremoto
Posts: 387
Joined: 03/07/2012 19:28

#243 Re: kuhinje po mjeri

Post by terremoto »

...
terremoto
Posts: 387
Joined: 03/07/2012 19:28

#244 Re: kuhinje po mjeri

Post by terremoto »

Image
User avatar
simbabimba
Posts: 719
Joined: 18/03/2008 09:35

#245 Re: kuhinje po mjeri

Post by simbabimba »

Je li sa aparatima 3000?

Lijepa je kuhinja, ali meni je za tako malu kuhinju i 3000 jos uvijek puno :?

Ove cifre od 7 i 8 000 ne kontam uopste s obzirom na dimenzije kuhinjice?????
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#246 Re: kuhinje po mjeri

Post by eluna »

simbabimba wrote:Je li sa aparatima 3000?

Lijepa je kuhinja, ali meni je za tako malu kuhinju i 3000 jos uvijek puno :?

Ove cifre od 7 i 8 000 ne kontam uopste s obzirom na dimenzije kuhinjice?????
nije puno ako je u pitanju komplet renoviranje, sa pločicama, novim podom i svim ostalim
User avatar
simbabimba
Posts: 719
Joined: 18/03/2008 09:35

#247 Re: kuhinje po mjeri

Post by simbabimba »

eluna wrote:
simbabimba wrote:Je li sa aparatima 3000?

Lijepa je kuhinja, ali meni je za tako malu kuhinju i 3000 jos uvijek puno :?

Ove cifre od 7 i 8 000 ne kontam uopste s obzirom na dimenzije kuhinjice?????
nije puno ako je u pitanju komplet renoviranje, sa pločicama, novim podom i svim ostalim

Ma s obzirom da zena spominje "Primus,Laser,Eco,Domavija" sve mi se cini da je cifra samo za kuhinjske elemente.
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#248 Re: kuhinje po mjeri

Post by eluna »

simbabimba wrote:
eluna wrote:
simbabimba wrote:Je li sa aparatima 3000?

Lijepa je kuhinja, ali meni je za tako malu kuhinju i 3000 jos uvijek puno :?

Ove cifre od 7 i 8 000 ne kontam uopste s obzirom na dimenzije kuhinjice?????
nije puno ako je u pitanju komplet renoviranje, sa pločicama, novim podom i svim ostalim

Ma s obzirom da zena spominje "Primus,Laser,Eco,Domavija" sve mi se cini da je cifra samo za kuhinjske elemente.
sumnjam - fuge na pločicama su nove a pločice su također modernije, a i pod je izgleda nov iako se malo samo vidi ......rekla bih ipak da je komplet renoviranje sa svim
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#249 Re: kuhinje po mjeri

Post by P308 »

:shock: Moja je kuhinja kostala oko 4000KM sa kaljenim staklom umjesto plocica a tri puta je vec od ove...
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#250 Re: kuhinje po mjeri

Post by eluna »

P308 wrote::shock: Moja je kuhinja kostala oko 4000KM sa kaljenim staklom umjesto plocica a tri puta je vec od ove...
doduše sve zavisi koje godine si ti radila a koje ona
Post Reply