Kriteriji...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#351 Re: Kriteriji...

Post by Zizi505 »

anchor85 wrote:A što je vrhunac sa 35? Ikome?
Hajd ja kontam što je Xavi vako površan, jer je mlad i to i jeste za njegov mozak. Ali šta je sa ovim starijim ljudima ovdje? Kompleksi peru? Nezadovoljni svojim starenjem pa moraju da sve ostale ponize/nabiju kompleks niže vrijednosti?
Godine uvijek donose nešto što fizika nikad neće moći sustići niti nadomjestiti, a to je iskustvo, samosvjesnost, izgrađenost, shvatanje šta su prave vrijednosti, za šta se treba u životu boriti, šta treba isticati i šta je uistinu sexy i atraktivno.

Stručnjače, milion puta je atraktivnija žena od npr. 40 godina koja je karijerno izgrađena, samopouzdana, samosvjesna, ima gard i stav osobe koja je pokorila svijet, jer to i jeste uradila, nego instagramuša od npr. 21 koja sve što zna u životu je nabaciti 3 tone šminke, nabaciti dekolte do pupka, minicu do guzice ili šorc koji pokriva pola guzova, isprsiti se, izbaciti dupe i uslikat se. A ovo pišem bez ikakve želje da takve cure ja sad ponizim, jer one ne znaju za bolje, trenutno, ali nadoći će. Kao što bi svi trebali. Valjda.

Ali šta ja površnim ljudima pokušavam objasnit, baš sam debil.
Nažalost većina naših muškaraca se boji ovakvih žena. Slabog su samopouzdanja.
Zato ovima kao što je demagog ostaje samo da sline na fotke instagramuša iz tvog primjera, jer ako nema love nije im ni zanimljiv.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#352 Re: Kriteriji...

Post by JThomas »

da malo odvadimo, po nekim realnim, vanjskim mjerilima (a ne my mother had me tested :mrgreen: ) jedno 12-14 ljudskih bića u cijeloj državi se uklapa u taj opis. najlakše je reći slabog samopouzdanja.
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#353 Re: Kriteriji...

Post by Zizi505 »

JThomas wrote:da malo odvadimo, po nekim realnim, vanjskim mjerilima (a ne my mother had me tested :mrgreen: ) jedno 12-14 ljudskih bića u cijeloj državi se uklapa u taj opis. najlakše je reći slabog samopouzdanja.
Slažem se, da ih ima jedno 12-14 takvih :mrgreen:

Ako nije do samopouzdanja, znaš li ti možda odgovor šta onda jeste?
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#354 Re: Kriteriji...

Post by JThomas »

ne znam ja sam glup.
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#355 Re: Kriteriji...

Post by Zizi505 »

JThomas wrote:ne znam ja sam glup.
Aha...
Nisam imala taj dojam, čak naprotiv da si iz grupe ovih 12-14 :hm:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#356 Re: Kriteriji...

Post by strucnjakdemagog »

zizi505 wrote:
anchor85 wrote:A što je vrhunac sa 35? Ikome?
Hajd ja kontam što je Xavi vako površan, jer je mlad i to i jeste za njegov mozak. Ali šta je sa ovim starijim ljudima ovdje? Kompleksi peru? Nezadovoljni svojim starenjem pa moraju da sve ostale ponize/nabiju kompleks niže vrijednosti?
Godine uvijek donose nešto što fizika nikad neće moći sustići niti nadomjestiti, a to je iskustvo, samosvjesnost, izgrađenost, shvatanje šta su prave vrijednosti, za šta se treba u životu boriti, šta treba isticati i šta je uistinu sexy i atraktivno.

Stručnjače, milion puta je atraktivnija žena od npr. 40 godina koja je karijerno izgrađena, samopouzdana, samosvjesna, ima gard i stav osobe koja je pokorila svijet, jer to i jeste uradila, nego instagramuša od npr. 21 koja sve što zna u životu je nabaciti 3 tone šminke, nabaciti dekolte do pupka, minicu do guzice ili šorc koji pokriva pola guzova, isprsiti se, izbaciti dupe i uslikat se. A ovo pišem bez ikakve želje da takve cure ja sad ponizim, jer one ne znaju za bolje, trenutno, ali nadoći će. Kao što bi svi trebali. Valjda.

Ali šta ja površnim ljudima pokušavam objasnit, baš sam debil.
Nažalost većina naših muškaraca se boji ovakvih žena. Slabog su samopouzdanja.
Zato ovima kao što je demagog ostaje samo da sline na fotke instagramuša iz tvog primjera, jer ako nema love nije im ni zanimljiv.

:lol:

Demagog se upravo vratio iz provoda u ženskom društvu dok ti hejtaš po forumu. Tebi je to provod. :D
Dok je Demagog ljetos obilazio evropske destinacije sa ženama, ti si šetala cuku po mahali. I ti meni našla da pametuješ... :lol:

Koliko je njoj krivo što je niko živ neće, pa ujeda gdje stigne. Nađi bona sebi nekog građevinca, neće princ doći, džaba ga čekaš. :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#357 Re: Kriteriji...

Post by moonca »

Image
Hm- gradjevinca-- a, samo dok se Ramo probudi i procita sta si napisao.--oho ti se.. :oops: :lol:
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#358 Re: Kriteriji...

Post by anchor85 »

strucnjakdemagog wrote:
:lol:

Demagog se upravo vratio iz provoda u ženskom društvu dok ti hejtaš po forumu. Tebi je to provod. :D
Dok je Demagog ljetos obilazio evropske destinacije sa ženama, ti si šetala cuku po mahali. I ti meni našla da pametuješ... :lol:

Koliko je njoj krivo što je niko živ neće, pa ujeda gdje stigne. Nađi bona sebi nekog građevinca, neće princ doći, džaba ga čekaš. :lol:
Meni je izuzetno drago da si ti bio u provodu i da ti je tako lijepo.

Nego, znas ti za onu izreku pas koji laje ne ujeda? Ili iz mire tri vraga vire?

Ja sam rekla sto sam imala i micem se iz ove rasprave.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#359 Re: Kriteriji...

Post by Ramzess Veliki »

Xavier1 wrote:
strucnjakdemagog wrote:Malo više objektivnosti bi riješilo probleme i ženama i muškarcima. Pregazi 35 i dalje smatra da je jednako atraktivna/an kao sa 20. E pa nisi, i pomiri se s tim.

Pored toga veliki problem kod žena je i što su strpljive. :D
Otkud ti to? Pa godine su zenski najveci kompleks. Svjesne su one da slabije izgledaju kako stare.
To vas pere-dere kompleks sto nemate prolaza kod dama 35+ ?

Nije do njih nego do vas. 8-)
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#360 Re: Kriteriji...

Post by arzuhal »

Ramo, poltronu
Ramo, poltronu
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#361 Re: Kriteriji...

Post by Zizi505 »

strucnjakdemagog wrote:
:lol:

Demagog se upravo vratio iz provoda u ženskom društvu dok ti hejtaš po forumu. Tebi je to provod. :D
Dok je Demagog ljetos obilazio evropske destinacije sa ženama, ti si šetala cuku po mahali. I ti meni našla da pametuješ... :lol:

Koliko je njoj krivo što je niko živ neće, pa ujeda gdje stigne. Nađi bona sebi nekog građevinca, neće princ doći, džaba ga čekaš. :lol:
Oh divno, konačno da i ti počneš uživati u ženskom drušvu :D
Još samo da se riješiš te uskogrudnosti i podcijenjivanja poštenih zanimanja, možda i postaneš još poželjniji muškarac.

A ja, pošto sam kraljica, teško se prinčevi uklapaju sa mnom, pa sam se usmjerila samo na kraljeve :mrgreen:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21712
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#362 Re: Kriteriji...

Post by MarlboroGold »

Gledaj ti jebača :lol:

Koji facepalm :mrgreen:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#363 Re: Kriteriji...

Post by Euridika »

:facepalm:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#364 Re: Kriteriji...

Post by Tomahawk11 »

Euridika wrote: :facepalm:
Šta svašta ljudi ispisaše od naše zezancije :mrgreen:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#365 Re: Kriteriji...

Post by Euridika »

Tomahawk11 wrote:
Euridika wrote: :facepalm:
Šta svašta ljudi ispisaše od naše zezancije :mrgreen:
Bjež' ba, ne smiješ se više ni našaliti. :run:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#366 Re: Kriteriji...

Post by strucnjakdemagog »

zizi505 wrote:
strucnjakdemagog wrote:
:lol:

Demagog se upravo vratio iz provoda u ženskom društvu dok ti hejtaš po forumu. Tebi je to provod. :D
Dok je Demagog ljetos obilazio evropske destinacije sa ženama, ti si šetala cuku po mahali. I ti meni našla da pametuješ... :lol:

Koliko je njoj krivo što je niko živ neće, pa ujeda gdje stigne. Nađi bona sebi nekog građevinca, neće princ doći, džaba ga čekaš. :lol:
Oh divno, konačno da i ti počneš uživati u ženskom drušvu :D
Još samo da se riješiš te uskogrudnosti i podcijenjivanja poštenih zanimanja, možda i postaneš još poželjniji muškarac.

A ja, pošto sam kraljica, teško se prinčevi uklapaju sa mnom, pa sam se usmjerila samo na kraljeve :mrgreen:

Ne mislim da je građevinac loš posao, već mi je to prvo palo na pamet. Ali ti se naravno hvataš za to, ne bi li mene predstavila kao nekog negativca. Ničim izazvana si napisala da ja balim za instagramušama, pa si dobila odgovor kakav si dobila.
I ne bih više da ti remetim tvoje muvanje na ovom forumu, pa te molim da me više ne citiraš, da završimo ovu bespotrebnu diskusiju. :wink:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#367 Re: Kriteriji...

Post by moonca »

Ramzess Veliki wrote:
Xavier1 wrote:
strucnjakdemagog wrote:Malo više objektivnosti bi riješilo probleme i ženama i muškarcima. Pregazi 35 i dalje smatra da je jednako atraktivna/an kao sa 20. E pa nisi, i pomiri se s tim.

Pored toga veliki problem kod žena je i što su strpljive. :D
Otkud ti to? Pa godine su zenski najveci kompleks. Svjesne su one da slabije izgledaju kako stare.
To vas pere-dere kompleks sto nemate prolaza kod dama 35+ ?

Nije do njih nego do vas. 8-)
..Jeste do njih je... znas i ti to.. :oops: :-D
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#368 Re: Kriteriji...

Post by ho oponopono »

Image
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#369 Re: Kriteriji...

Post by Xavier1 »

zizi505 wrote:
JThomas wrote:da malo odvadimo, po nekim realnim, vanjskim mjerilima (a ne my mother had me tested :mrgreen: ) jedno 12-14 ljudskih bića u cijeloj državi se uklapa u taj opis. najlakše je reći slabog samopouzdanja.
Slažem se, da ih ima jedno 12-14 takvih :mrgreen:

Ako nije do samopouzdanja, znaš li ti možda odgovor šta onda jeste?
Kako glasi pitanje?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66975
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#370 Re: Kriteriji...

Post by _BataZiv_0809 »

Sta znam neko ti se ili svidi ili ne svidi. Svako od nas se hiljadu puta pokenjao na sopstvene kriterije.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#371 Re: Kriteriji...

Post by Boemica »

_BataZiv_0809 wrote:Sta znam neko ti se ili svidi ili ne svidi. Svako od nas se hiljadu puta pokenjao na sopstvene kriterije.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#372 Re: Kriteriji...

Post by triconja »

Selam alejk, kakoe, dobroe :lol:

Sta sve papir trpi, to nea nidje :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18187
Joined: 11/02/2013 11:32

#373 Re: Kriteriji...

Post by Ramzess Veliki »

_BataZiv_0809 wrote:Sta znam neko ti se ili svidi ili ne svidi. Svako od nas se hiljadu puta pokenjao na sopstvene kriterije.
Kaze jaran moj - kad zagorim svi mi kriteriji padnu ... :lol:
Post Reply