Krajiski teferic...

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#26

Post by Bumbar »

Eh tema up...

Da vas cujem krajisnici...ako vam budem morala pp-ove slati sastavicu crnu listu pa cete samo sokic moci piti... :P

Trenutno na tefericu:
- ja
- erazmo
- ziggy...u mislima...
- horns...ako ga usvojimo na nas kraj
- biscanin2...cuga u biscu...
sklonost
Posts: 36
Joined: 17/06/2005 23:36
Location: Sarajevo

#27

Post by sklonost »

Mogu li i ja sa vama pogledajte moje recepte gore u krajiskim specijalitetima dovoljan dokaz da sam Krajisnik i to jedan malo stariji vec sam 7- god u Sa :-D :-D :-D , eto mogao bih i diplomirati uskoro :):):). Uglavnom krajisnik iz Cazina tacnije od bolnice sa Klise ljute 8) 8) 8) .
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#28

Post by Bumbar »

Bumbar wrote:Eh tema up...

Da vas cujem krajisnici...ako vam budem morala pp-ove slati sastavicu crnu listu pa cete samo sokic moci piti... :P

Trenutno na tefericu:
- ja
- erazmo
- ziggy...u mislima...
- horns...ako ga usvojimo na nas kraj
- biscanin2...cuga u biscu...
Novi spisak...

- ja (na prvom mjestu :lol: )
- erazmo
- erazmo
- ziggy...u mislima...
- horns...ako ga usvojimo na nas kraj
- biscanin2...cuga u biscu...
- sklonost...ljuti krajisnik :)...
sklonost
Posts: 36
Joined: 17/06/2005 23:36
Location: Sarajevo

#29

Post by sklonost »

Eto jos da usvojim mjesto, datum i kod za raspoznavanje moremo se odmah naci he he he.... 8)
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#30

Post by Bumbar »

sklonost wrote:Eto jos da usvojim mjesto, datum i kod za raspoznavanje moremo se odmah naci he he he.... 8)
of skroz...moji prijedlozi: Tito...City pub...Mash...

Datum: tako u drugoj polovini novembra...(bussy do tada :roll: )

Znak raspoznavanja:...Majice...100% Krajisnik/Krajiskinja... :lol: :lol:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#31

Post by pitt »

Bumbar wrote:
sklonost wrote:Eto jos da usvojim mjesto, datum i kod za raspoznavanje moremo se odmah naci he he he.... 8)
of skroz...moji prijedlozi: Tito...City pub...Mash...

Datum: tako u drugoj polovini novembra...(bussy do tada :roll: )

Znak raspoznavanja:...Majice...100% Krajisnik/Krajiskinja... :lol: :lol:
Jel to KAO (Krajisku Autonomnu Oblast) u seheru zapocinjete? :D:D:D
Helem
Posts: 1386
Joined: 05/07/2006 06:12
Location: za kompjuterom

#32

Post by Helem »

i ja sam Krajisnik, samo da vam se javim.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#33

Post by pitt »

Evo imate i nadu BH knjizevnosti u redovima :D:D
Helem
Posts: 1386
Joined: 05/07/2006 06:12
Location: za kompjuterom

#34

Post by Helem »

Pa vidis Pitt, Krajisnici imaju sada totalnu prevagu na svojoj strani, sa mnom.
Krajisnici sa mnom, cudom u bosanskoj literaturi, sada imaju odgovor prvenstveno piscima iz Sarajeva i Podrinja.
Mi smo Krajisnici prkosan narod, prkosniji od svih i bolje pisemo od svih, bolji smo vjernici, bolji borci, kuhari, bolje smo i blentaviiji od svih, pa smo za razliku od svih ostalih, takvi.
Ako budes se zazelio sire elaboracije, ja sam tu, i Krajisnici.
Helem
Posts: 1386
Joined: 05/07/2006 06:12
Location: za kompjuterom

#35

Post by Helem »

pola Bosne je Krajina.
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#36

Post by Bumbar »

InfraRedRidinghood wrote:Taman vas ima da stanete u trafiku :D

Nije bolan vazan kvantitet...vazan je kvalitet...ili tako nesto :lol: .. hajd, to ce biti jedna pravo dobra trafika :)...

:[/quote]
Jel to KAO (Krajisku Autonomnu Oblast) u seheru zapocinjete? :D:D:D[/quote]

damn...busted smo hahahah...sreca ti je pa si na drugom kontinentu inace bi te mrak morao pojesti :lol:
sklonost
Posts: 36
Joined: 17/06/2005 23:36
Location: Sarajevo

#37

Post by sklonost »

Ma joj sto ovaj resto BiH ne zna nista drugo krajisnika nego pitati za Babu i slicne i onda kada popiju, na mjestu gdje su pitali, samarcinu pitaju se zasto, sta sam ti rekao.

Djecki eto kada iznajmljujemo trafriku, evo more i kod mene jer zivim kod sarajlija u trafrici jebes ga bice bolje. Uglavnom bilo bi bas lijepo da nas se okupi jedna cifra ali oni sto dodju i da su primili ono cuj ba, sa ima noga medju guzove i nisput :lol: :lol: :lol: .

Valjalo bi poslije bajrama eto da malo moremo i da ljudujemo sto se kod nas veli, i da se malo i o zenama more pricati he he he.

Eto a i more biti kakvog specijaliteta na menu-u jebiga moremo se zabumbarati :lol: :lol: :lol: .
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#38

Post by Bumbar »

sklonost wrote:Ma joj sto ovaj resto BiH ne zna nista drugo krajisnika nego pitati za Babu i slicne i onda kada popiju, na mjestu gdje su pitali, samarcinu pitaju se zasto, sta sam ti rekao.

Djecki eto kada iznajmljujemo trafriku, evo more i kod mene jer zivim kod sarajlija u trafrici jebes ga bice bolje. Uglavnom bilo bi bas lijepo da nas se okupi jedna cifra ali oni sto dodju i da su primili ono cuj ba, sa ima noga medju guzove i nisput :lol: :lol: :lol: .

Valjalo bi poslije bajrama eto da malo moremo i da ljudujemo sto se kod nas veli, i da se malo i o zenama more pricati he he he.

Eto a i more biti kakvog specijaliteta na menu-u jebiga moremo se zabumbarati :lol: :lol: :lol: .
hahahaha...zabumbarati...

uh...ja sam poprimila bolan i ponekad bona...sta ces do vraga...

pa zato kazem...polovinom novembra :)... a za specijalitete...vidimo tvoje recepte...samo ti pocni kuhati :)
sklonost
Posts: 36
Joined: 17/06/2005 23:36
Location: Sarajevo

#39

Post by sklonost »

Ma joj ne brini se maksuz cu donijeti brdara i to oni "tamo se vamo se" he he he, samo recite mjesto i vrijeme dogadjanja i leprsam.
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#40

Post by Bumbar »

sklonost wrote:Ma joj ne brini se maksuz cu donijeti brdara i to oni "tamo se vamo se" he he he, samo recite mjesto i vrijeme dogadjanja i leprsam.

ajjjjjjjjjj od kada nisam "tamo se vamo se" jelaaaaaaaaaaaaaaaa...
erazmo
Posts: 189
Joined: 16/07/2003 00:00

#41

Post by erazmo »

Druga polovina novembra - just fine!

Mjesto - Mash.

Nije da odredjujem ja nesto kao, nego je i gazda Krajisnik, pa sam mislio da je primjereno...? :D

A Tito je izvan grada, moraju Krajisnici biti u centru paznje i grada, jel vako?!

A City pub ne idem iz nekih svojih razloga, pa ako prihvatate...
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#42

Post by Bumbar »

[quote="erazmo"]Druga polovina novembra - just fine!

Mjesto - Mash.

Nije da odredjujem ja nesto kao, nego je i gazda Krajisnik, pa sam mislio da je primjereno...? :D

quote]

Mozeeeeeee...sto se mene tice :) :)
sklonost
Posts: 36
Joined: 17/06/2005 23:36
Location: Sarajevo

#43

Post by sklonost »

A sta fali i Titi imas dole vazdan jedno 5 ili 6 krajisnika he he he, ma more ja sam adaptivan samo vi recite gdje i idemo da locemo he he he.
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#44

Post by Bumbar »

hmmm...hocu li ja biti jedina pripadnica boljeg spola na ovom tefericu?? sve mi se cini da hocu...eeee krajiskinje... :roll:
Post Reply