Kraj duge veze ili ima jos nade?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#76 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by nema me tamo »

Takve sto ih gledas po city pabu, ne nose dopičnjak i tako to..
Ne izgledaju ko one kurave po zrcu..

Moraš baš biti blizak s nekim da bi ti to rekla u povjerenju znas i da bi ti pricala o jaranicama svojim, eh sad među tim jaranicama naravno da ima cura za koje bi rekao pa dobro ocekivao sam to od nje..
A ima ih za koje bi rekao, ona???
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#77 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by Velkoski »

ma sve su ba iste, i ako nisu, napraviš ih istim :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#78 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by Tomahawk11 »

Kurvaluka je vazda bilo i biće.
Međutim, ne mogu prihvatiti nikako da su sve žene ili muškarci ko jaje jajetu.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#79 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by nema me tamo »

Tacnije sto se tice varanja gore su 3 puta.

A dok ti pisem ovo sad vidio clanak s indexa.. :D

http://www.index.hr/black/clanak/iskren ... 88454.aspx
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#80 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by Tomahawk11 »

One koje varaju, da.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#81 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by Velkoski »

tomo, imam dojam da mi je lakše puno sa ženama koje imaju dečka/muža, nego s ovim koje nemaju, jebiga... još rijetko koja ka'e, e znaš šta, ja imam momka, haj' odjebi!!!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#82 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by Tomahawk11 »

Vjerujem da jeste.
Dok ne naletiš na onu koja traži ljubav, a udata :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#83 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by Velkoski »

naletio jednom, nikad više!!! :lol:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#84 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by ho oponopono »

Empedokles wrote:
ho oponopono wrote: ...jah, eto sad drugarica kriva što ju ti ne jebuckaš kako treba...pih...:pusi2:

...dopizdio si joj bolan...nije nasmijana sa tobom...pun joj te kurac al' hoće da ju ti otkačiš kad popizdiš na sve to...ko fol teško joj to pada...pa hinjski lopticu prebacuje na tebe...:pusi2:

...ako već nije, uskoro će sebe ona puniti novim frajerom...a ti dumaj i dalje i razmatraj ono "njeno nikad te neću ostaviti..." koje šapuće tiho svaki put frajerima pred spavanje i karanje...:pusi2:
de ba kralju kakvo jebuckanje, odma neki teški crnjak .. joj svakakvih levata, odma misle da je veza klošar vs klošarka.

ovo drugo je sigurno tačno, toga sam i sam bio svjestan do određene mjere

...pih, ti da se opet rodiš bio bi ponovo naivčina...:pusi2:


...davno prošlo vrijeme samo vas frajera jebača...uzmeš-pojebeš-odjebeš...ma znaš ona je kurva, ko nije zaisk'o nije ni dobio...znalo se ko je kakva fela...:pusi2:

...sad se svega zadrobilo, ne znaš više ko koga jebe... bičarke su na tronu, po muljaži, trep trep drugi si mi, jooj haram to da radim...a on jado kune i klete...:pusi2:

...pih, ko bi rek'o da će mi kuja to uraditi...kurva jedna...mirna, tiha... rek' o bi čovjek pristojna, za kuće haman...a ona se okolo jebucka i mirno liježe noću, dok dečku tipka porukicu tipa joj boli me glava...visoka tempera vanka joj škodi, ode leći ranije...u out-u je jer joj pukla štikla... :pusi2:

...bez da trepne, do wc-a dok ode da napudra nosendru, uzme broj frajera ili objavi bar na spottedu apel...jao da vidite anđela što sam ga skenirala u granapu, kafiću, ulici, u vezi sam već dugo vremena, ali su mi tvoje tijelo/autić zagolicali maštu...ma i razvešću se ako treba, nema veze i da si brat ovom mom jadi i smoru od dečka...:pusi2:
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#85 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by anchor85 »

Koliko jeda i gorčine se istreslo ovdje u zadnjih nekoliko postova..
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#86 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by Velkoski »

Image
User avatar
Capajebo
Posts: 20693
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#87 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by Capajebo »

Velkoski wrote:Image
ko bi rek'o da je ona sposobna izjaviti nesto pametno...
you live and learn... :mrgreen:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#88 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by nema me tamo »

Stara je ovo poslovica, al' ona je ucinila poznatom :D
User avatar
Empedokles
Posts: 62
Joined: 26/11/2012 13:35

#89 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by Empedokles »

anchor85 wrote:Koliko jeda i gorčine se istreslo ovdje u zadnjih nekoliko postova..
Jesu ovdje likovi najebali, sudeći po komentarima. :izet:
A najjače su mi ove tvrdnje za jebanje, a ja siguran da nema ništa od toga :D :D . Ne uklapa vam se teorija jer vam je kurvaluk samo u glavi, odma se svaka jebe, odma svaka prima, nasjeda.. šta vam je sa sestrama onda ba? Nije svaka kurva, ako se počne čudnije ponašati.. :run

Poenta je što ne razumijem tu žensku potrebu za nekim promjenama, što žene vole da izlaze toliko i da se toliko sređuju da svi luduju za njima? Ima li koja žena da to objasni i da mi "sravna" neke račune, tipa trebam li se brinuti ako djevojka ima te potrebe :? , a u vezi je 2 godine..
Hajd ja nisam tip koji ce petak i subotu provesti vani, ja sam vise za opciju planine i odmaranja i mogu razumjeti osobe slicne sebi, ali ovo drugo, ne kontam jer nemam vlastito iskustvo. Pogotovo ako su ta mjesta ona napucanija, gdje trešti. Jbmu majku ja da sam žena izlazio bi na kulturna mjesta gdje je procenat kretena ispod 20%, a ona baš hoće na ova seljačka mjesta.

Sad se ja dvoumim jel to zelja za promjenom zbog "dosadne" veze, želja za "svježom krvi" (jer smo nakon 2 godine uletili u onaj period gdje se vise ponasamo kao bracni par, nego kao dvoje mladih budala) ili je to čisto potreba da se ispuše s jaranicama nekad i fajront? Ajte ženeeeeee
Last edited by Empedokles on 15/08/2017 21:41, edited 1 time in total.
User avatar
medvjed23
Posts: 26693
Joined: 16/07/2010 13:49

#90 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by medvjed23 »

ima malo i do toga što se svaki muško-ženski odnos trpa u seksualni kontekst, pa žena ne može progovoriti sa muškarcem bez da mahala prokomentariše: eno je, kurva se, vara momka..
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#91 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by annoy »

Empedokles wrote: Poenta je što ne razumijem tu žensku potrebu za nekim promjenama, što žene vole da izlaze toliko i da se toliko sređuju da svi luduju za njima? Ima li koja žena da to objasni i da mi "sravna" neke račune, tipa trebam li se brinuti ako djevojka ima te potrebe :? , a u vezi je 2 godine..
Hajd ja nisam tip koji ce petak i subotu provesti vani, ja sam vise za opciju planine i odmaranja i mogu razumjeti osobe slicne sebi, ali ovo drugo, ne kontam jer nemam vlastito iskustvo. Pogotovo ako su ta mjesta ona napucanija, gdje trešti. Jbmu majku ja da sam žena izlazio bi na kulturna mjesta gdje je procenat kretena ispod 20%, a ona baš hoće na ova seljačka mjesta.

Sad se ja dvoumim jel to zelja za promjenom zbog "dosadne" veze, želja za "svježom krvi" (jer smo nakon 2 godine uletili u onaj period gdje se vise ponasamo kao bracni par, nego kao dvoje mladih budala) ili je to čisto potreba da se ispuše s jaranicama nekad i fajront? Ajte ženeeeeee
Što se tiče sređivanja, mislim da je sasvim normalno da se žena hoće osjećati privlačno i poželjno, ako tu priča staje, po meni tu nema ništa loše. Mislim da će svaka žena priznati da joj imponira kad primjeti da se nekom svidjela. No, to ne znači da će ići dalje od toga.
A u vezi izlazaka...ako pričamo o mlađim ljudima, koji inače vole izlaziti, normalno je da će htjeti nastaviti takav stil zabave i u vezi, ali u pravilu nešto će se promijeniti. Ili će se broj izlazaka smanjiti, ili će se izlaziti s partnerom itd. Ja volim izlaziti i dalje ali najdraže mi je izaći s njim. Želju za izlascima bez njega baš i nemam, možda jednom u pola godine. Kad bi mi partner konstantno izlazio bez mene u toj mjeri da se osjećam zapostavljeno, ne bi mi to bilo ok. U redu je, zapravo poželjno, imati vlastite prijatelje i družiti se odvojeno s ljudima, ta nismo vezani pupčanom vrpcom, ali sve u nekim granicama, dok se ne zapostavlja partnera. Eh sad, noćni izlasci su pak posebna forma druženja, jer iz njih svašta može proizaći. Ne znam što bih ti rekla, stvarno ne shvaćam žene koje su u ozbiljnim vezama a i dalje imaju baš izraženu potrebu da izlaze bez partnera. Meni je to čudno iskreno.
Ako je tvoja djevojka uvijek puno izlazila onda se jednostavno moraš pomiriti s time da joj je i dalje takva vrsta zabave privlačna, sumnjam da ćeš zabranama i durenjem nešto postići. Ukoliko to ne možeš tolerirati...nemaš baš previše izbora.
S druge strane, ako je ona tek u zadnje vrijeme počela intenzivno izlaziti bez tebe i ne planira to promijeniti, meni to baš "smrdi". Ne mora biti da će te nužno prevariti ali može biti znak da joj je "dosadno" u vezi, da joj se ne sviđa rutina u koju ste upali, a moguće je i da se jednostavno ohladila. To ćeš morat saznat u razgovoru s njom. Ti kažeš da ne voliš izlaziti, a jel bi dolazilo u obzir da izađeš s njom, pa da nađete neki kompromis? Šta ona misli o tome? Ili bi ona isključivo bez tebe lumpovala?
Ovo s blokiranjem na instagramu je baš smiješno. Pretpostavljam da je jako mlada?
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#92 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by animals »

Kurva..nalakirala nokte :D
to su bile kurve 70-ih..
moja baba kad bi vidila nalakirane nokte u zenska, odmah bi je proglasila kurvom :D
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#93 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by ho oponopono »

Empedokles wrote: A najjače su mi ove tvrdnje za jebanje, a ja siguran da nema ništa od toga :D :D

Ima li koja žena da to objasni i da mi "sravna" neke račune, tipa trebam li se brinuti ako djevojka ima te potrebe :? , a u vezi je 2 godine..
Hajd ja nisam tip koji ce petak i subotu provesti vani, ja sam vise za opciju planine i odmaranja i mogu razumjeti osobe slicne sebi, ali ovo drugo, ne kontam jer nemam vlastito iskustvo. Pogotovo ako su ta mjesta ona napucanija, gdje trešti. Jbmu majku ja da sam žena izlazio bi na kulturna mjesta gdje je procenat kretena ispod 20%, a ona baš hoće na ova seljačka mjesta.

Sad se ja dvoumim jel to zelja za promjenom zbog "dosadne" veze, želja za "svježom krvi" (jer smo nakon 2 godine uletili u onaj period gdje se vise ponasamo kao bracni par, nego kao dvoje mladih budala) ili je to čisto potreba da se ispuše s jaranicama nekad i fajront? Ajte ženeeeeee

...okej, samo se ti tješi...:pusi2:

...ona će sebi sa drugim oduška dati, sve uz stenjanje sa... troši me ove noći...sa tvojom kitom neće stati...


...nego počela mi dramaturgija...bang, bang he shot me down...pa će onda perverzija- II dio ...:pusi2:
dudlov
Posts: 1903
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#94 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by dudlov »

Velkoski wrote:Image
moj jaran samo gabore ganja. to ga izgleda pali
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#95 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by ovo_mi_je_nick »

Nekako više ide da će taj "gabor/ružna" iskoristiti prvu priliku za :izet: jer ko zna kad će opet rodna kiša u sušnoj sezoni :D
User avatar
medvjed23
Posts: 26693
Joined: 16/07/2010 13:49

#96 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by medvjed23 »

jest, a osim toga, postoji na drugoj strani, među muškarcima, dosta njih koji se vode narodnim umotvorinama poput: svuđe mu je bolje nego u gaćama, od birača.. itd..
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#97 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by supercali »

Al ko kaze da je ona lijepa?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14330
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#98 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by DaysleepeR »

zvecic wrote:U vezi smo bili 7 i po godina. Imam 26 godina. Bez vecih svadja, bez laganja, uvijek smo bili iskreni jedno prema drugom, puni razumijevanja. Da sam mogla birati osobine koje ce imati moj partner ne bih mogla ovako izabrati. Jednostavno kad se dvoje ljudi savrseno slaze. Uvijek smo bili podrska jedno drugom, nikad nismo sputavali jedno drugo u bilo cemu. On je ponekad izlazio sa svojim drustvom, ja sa svojim, nismo ostali "neizivljeni" kao sto neki kazu.

Naisao je jedan period kada je svako imao svoje obaveze, nismo se cesto vidjali, a i kada se vidimo bilo je hladno, samo ispricamo najvaznije i to je to. Medjutim, ja ni u jednom trenutku nisam sumnjala u nasu vezu, koja je do tada bila cvrsta i puna ljubavi. Mislila sam da ce taj period proci, isplanirali smo citavo ljeto zajedno. Odjednom je poceo govoriti da nije vise siguran sta osjeca, udaljio se.
Tada ja pocinjem da se borim i nastojim mu dokazati koliko mi je stalo do nase veze i da ni malo ne sumnjam u nas. Cini mi se da ga je svaki moj pokusaj sve vise udaljavao. To je trajalo mjesec dana.

Kada smo se vidjeli rekao je da mu se nisu vratila osjecanja. Voli me, ali je ohladio. I od tada vise nismo zajedno. Ja i dalje vidim buducnost samo s njim. Mislim da ne moze tek tako nestati sve ovo sto smo izgradili. Pa u pitanju je 7 godina provedenih zajedno i citav zivot planiran zajedno.. Ali ne znam sta on misli..

Kako se pomiriti sa cinjenicom da vise nema te osobe u zivotu? Kako krenuti dalje? Ne patim puno, valjda mislim da ce nam ovo pomoci da shvatimo sta smo imali jedno u drugom i da to vise nikad necemo naci. Ali ne zelim se ni previse nadati.. :-?
raskinuli ste tačno u trenutku kad i pucaju te srednjoškolske duge veze
razloga ima puno, ne znam koliko ste na kraju vodili uopšte računa u kakvom se izdanju jedno drugom pojavljujete, ili ste postali ko brat i sestra
ne patiš puno sad, ali kad lola provoda novu macu, patićeš itekako

rješenje je manikir, pedikir, fitness, nova garderoba i na tržište, pun grad zagondžija

sve ostalo je šuplja i zavaravanje, a i na kraju ćeš skontati da si sa nehljebom provela tolike godine
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#99 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by Velkoski »

supercali wrote:Al ko kaze da je ona lijepa?
makbet
User avatar
mirsek
Posts: 12817
Joined: 07/05/2010 15:40

#100 Re: Kraj duge veze ili ima jos nade?

Post by mirsek »

Ne valja generalizirati.
U situaciji gdje mislis da je neko 100% visestruko heban mozda, samo mozda je pao neki mali oralac a negdje gdje je sve fino mirno i nenametljivo moze da bude akcije ko iz najbolje zauder produkcije.

Uglavnom, skoro svi se hvale i skoro sve pokusavaju da manje ili vise prikriju. Ima iskrenih izuzetaka.
Post Reply