Kraj Dodika?

User avatar
apsidejzi
Posts: 8237
Joined: 25/05/2013 23:49

#1 Kraj Dodika?

Post by apsidejzi »

Nekako mi sve ovo sa Kosovom ide u smjeru obaranja Dodika. Citam komentare da je ovo nabacivanje lopte Izetbegovicu ali ja mislim da je ovo zapravo pocetak kraja Dodika.

Zasto to mislim?

Zato sto se srpski korpus odvojio od njega danas. Sastali se, skontali da je Bakirovo privatno misljenje i da od priznanja Kosova nema nista i idemo dalje. Srpski zastupnici ce nastaviti kao da se nista nije dogodilo, sto je direktni samar Dodikovoj politici. On je htio da se prekine kontakt sa Sarajevom i evo ga niko nije poslusao. Ocito je da gubi Alfa poziciju kod srba i to ne samo bosanskih srba nego i srbijanskih. Pojavljuje se nova struja.

Ne bi me iznenadilo da je ovakav rasplet planiran iz EU i izveden u koordinaciji i sa Bakirom i Vucicem. Nema nikakve logike da se "pogresno skonta Bakirova izjava". Pa dijete od 10 godina moze skontati medijsku folusku a ne Vucic i ostali visoki drzavnici. Tacno je ispalo: Dodik previse reaguje i ode u izolaciju, ostali srbi ga ostave u izolaciji i nastave dalje. Dodika vise nema.

Ja mislim da ce se ovo primjetiti tek nakon oktobarskih izbora. Pojavio se novi Alfa u srpskim redovima.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2 Re: Kraj Dodika?

Post by insomnia78 »

:lol:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#3 Re: Kraj Dodika?

Post by manijak1 »

:oops: nema šanse :oops:
Prijavljujem temu administraciji :oops: ovako se nešto ne smije pomisliti ; kamoli napisati :oops: .
Molim moderatore da budu ekspeditivni :oops:
Kraj Dodika može samo Željka se opuštati. :oops:
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#4 Re: Kraj Dodika?

Post by Challenger__ »

apsidejzi wrote:Pojavio se novi Alfa u srpskim redovima.
Ko? Ivanić?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#5 Re: Kraj Dodika?

Post by triconja »

A ima onakav glas, kad se fati mikrofona i zapjeva odmah mlade ovlaze :lol: :-)
emmir1
Posts: 4486
Joined: 07/06/2013 15:28

#6 Re: Kraj Dodika?

Post by emmir1 »

Ti si promašio cijelu loptu
User avatar
apsidejzi
Posts: 8237
Joined: 25/05/2013 23:49

#7 Re: Kraj Dodika?

Post by apsidejzi »

emmir1 wrote:Ti si promašio cijelu loptu
Haj budemo vidili. Tako su mi govorili na temi Sirija a sad se desava upravo ono sto tada napisah. Mnogi zaboravljaju da se u svijetu politike stvari ne desavaju slucajno i da su dobro osmisljene i isplanirane. Zapad stvari rijesava diplomatskim putem i sigurno im se ne svidja Dodikovo kumovanje sa Rusima i njegovo petljanje gdje mu nije mjesto.

Ovo je definitvno samar. Pazi slijeda dogadjaja:

"Dodik zbog Izetbegovićevog intervjua pozvao predstavnike RS da napuste organe BiH"

"Ivanić nakon sastanka u Banjoj Luci: Ne napuštamo institucije BiH, ratna retorika nam ne treba"

Sjeti se kako je Dodik odigrao kartu referenduma za 9 Januar. Svi srbi su bili uz njega i on dobi izbore. Ovaj put su ga jednostavno izbacili iz jednacine. Moras biti pravo naivan i zaboravan da ne vidis razliku.
Challenger__ wrote:
apsidejzi wrote:Pojavio se novi Alfa u srpskim redovima.
Ko? Ivanić?
Mislim da se Alfa ne ogleda u jednoj osobi nego u usaglasenoj politici dijela srpskog rukovodstva. Za referendum su bili jedinstveni i slusali Dodika, za izbore u Srebrenici su bili jedinstveni i slusali Dodika a sad corak. Mislim da se Dodik veceras osjeca veoma usamljeno.
miop
Posts: 1130
Joined: 13/10/2005 12:50

#8 Re: Kraj Dodika?

Post by miop »

apsidejzi wrote:...ja mislim da je ovo zapravo pocetak kraja Dodika.
Momak, ti si izgleda zalut'o ovdje

zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#9 Re: Kraj Dodika?

Post by zavrzlama »

Dodik je nevazan....on je megafon a vucic mu stavlja baterije da se daleko cuje...da je zapadu interes da se rijese dodika,oni bi to odradili preko vucica...

Tako da je kraj dodika kad to srbiji bude u interesu,a sad im dodik ko nikad treba.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#10 Re: Kraj Dodika?

Post by prljavi Hare »

Pozivam organe gonjenja da gone postavljača teme! :lol: :lol: :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#11 Re: Kraj Dodika?

Post by insomnia78 »

Al pazi ti sta je on iskonstruiso. Urotili se Amerika, EU, opozicija RS-a, Vucic i Bakir da skinu Dodika. Ta nije Castro
:lol: :lol: :lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#12 Re: Kraj Dodika?

Post by General War »

Dodik je tu po zadatku...njegov odlazak nista nebi promjenio u BiH jer je samo jedan od mnogih od kojih nas boli glava...njegov zadatak je ili da ekonomski rasturi PC, ili da bude razlog moguceg dejtona II zbog retorike u nekom trenutku zgodnom za Amerikance ili zapad u cjelini...
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#13 Re: Kraj Dodika?

Post by zavrzlama »

Ivanicu jes to ti :D
DonieBrasco
Posts: 15422
Joined: 31/08/2016 16:09

#14 Re: Kraj Dodika?

Post by DonieBrasco »

On nikad jaci nece biti sada nakon presude u Hagu.
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#15 Re: Kraj Dodika?

Post by commendatore »

ne bi 50 buzimskih brigada uradilo sta je uradio Drkica Blizumud - kapa dole.... prvo sto je politicki zaglupio narod za vijeke vijekova i to ireverzibilno, materijalno ih osiromasio dozla boga (necemo se varat i kod nas je sranje al kod njih je katastroficno), unistio im je maksimalno privredu i platni sistem.... veliki naklon.... :thumbup:
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#16 Re: Kraj Dodika?

Post by zavrzlama »

DonieBrasco wrote:On nikad jaci nece biti sada nakon presude u Hagu.
Tacno tako....kakva god bude presuda ide njemu u korist...
User avatar
BarbaDue
Posts: 63354
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#17 Re: Kraj Dodika?

Post by BarbaDue »

Moj brale, Dodik je izgleda tek počeo :evil:
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#18 Re: Kraj Dodika?

Post by zavrzlama »

Vucic odavno gubi povjerenje u srbiji,pa mu dodik sad treba ko nikad...zato je za ocekivat jos dodikovih afera protiv BIH..
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#19 Re: Kraj Dodika?

Post by 155_mm »

BarbaDue wrote:Moj brale, Dodik je izgleda tek počeo :evil:
:thumbup:
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#20 Re: Kraj Dodika?

Post by 155_mm »

ne kontam da neko misli da ako dodik ode da ce biti bolje bilo sta u BiH.
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#21 Re: Kraj Dodika?

Post by zavrzlama »

:
155_mm wrote:ne kontam da neko misli da ako dodik ode da ce biti bolje bilo sta u BiH.

Normalno da ce sve ostati isto...dodiku je vec spremna zamjena ....ivanic je u uzem izboru...ceka se odobrenje bbeograd i primopredaja moze da pocne..
DonieBrasco
Posts: 15422
Joined: 31/08/2016 16:09

#22 Re: Kraj Dodika?

Post by DonieBrasco »

Ljudi opametite se kada dođe do toga da u pitanju bude sudbina, zivoti, guzica Bakira, Milorada, Dragna, Mladena, ne znam ti koga sve oni ce biti kao jednojajcani blizanci, braca, jedan drugom ce da sred sve, da dogovore sve samo da ne zavrse u zatvoru.
zavrzlama
Posts: 10305
Joined: 15/01/2006 18:35

#23 Re: Kraj Dodika?

Post by zavrzlama »

DonieBrasco wrote:Ljudi opametite se kada dođe do toga da u pitanju bude sudbina, zivoti, guzica Bakira, Milorada, Dragna, Mladena, ne znam ti koga sve oni ce biti kao jednojajcani blizanci, braca, jedan drugom ce da sred sve, da dogovore sve samo da ne zavrse u zatvoru.
Dodika nema ko zatvoriti u zatvor osim srbije,a srbiji on treba tako da se isti ne boje nikog u BIH i mogu da radi sta hoce,da prica sta hoce i neustavno se odnosi prema BIH dokle hoce. ..tako da je naivno misliti da se dodik koga boji ...on se boji samo srbije.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#24 Re: Kraj Dodika?

Post by HAVANA »

Ja reko umro,kad corak.
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#25 Re: Kraj Dodika?

Post by pici »

HAVANA wrote:Ja reko umro,kad corak.
nedo dragi Allah
Post Reply