kozne jakne i koza iz visokog

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Misterxy
Posts: 67
Joined: 29/09/2012 20:34
Location: north island

#26 Re: kozne jakne i koza iz visokog

Post by Misterxy »

Prava koža ne smrdi,ona miriše na kožu :D ,znam da je Visoko na daleko poznato po tradicionalnoj proizvodnji kože.
stiklice
Posts: 30
Joined: 15/12/2011 14:12

#27 Re: kozne jakne i koza iz visokog

Post by stiklice »

Htjela bih neku dobru koznu jaknu,kracu............cula sam da je najbolje otici u Visoko jer ima kozara koji rade po mjeri :-D
Interesuje me kod kojih je najbolje otici,i kako se krecu cijene???????????
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#28 Re: kozne jakne i koza iz visokog

Post by Ramzess Veliki »

stiklice wrote:Htjela bih neku dobru koznu jaknu,kracu............cula sam da je najbolje otici u Visoko jer ima kozara koji rade po mjeri :-D
Interesuje me kod kojih je najbolje otici,i kako se krecu cijene???????????
Evo ti telefon:
Muhamed 061 196 695.
On ti je prekoputa stare džamije , prije zanatskog centra. Meni i mojoj raji je uradio more jakni i hlača.
Mada ima tih kožara u Visokom da cijeli dan samo radnje obilaziš. A to bih ti i savjetovao. I svi su dobri. :thumbup:
Nazif_Gljiva
Posts: 703
Joined: 06/02/2008 21:58

#29 Re: kozne jakne i koza iz visokog

Post by Nazif_Gljiva »

Ima li neko iskustva sa firmom "Tomtex" iz visokog? Treba mi kožna jakna,svaki prijedlog je dobrodošao...
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#30 Re: kozne jakne i koza iz visokog

Post by Rimljanka »

Nazif_Gljiva wrote:Ima li neko iskustva sa firmom "Tomtex" iz visokog? Treba mi kožna jakna,svaki prijedlog je dobrodošao...
Da osvjezim pitanje. Ima li iskustava?
Oxygenn
Posts: 340
Joined: 07/05/2005 22:34

#31 Re: kozne jakne i koza iz visokog

Post by Oxygenn »

Preporuka za majstore iz Sarajeva ili Visokog koji su nagodni za sivanje jakne po mjeri model ala stare 70-te :D
Haraa
Posts: 23
Joined: 21/03/2012 08:47

#32 Re: kozne jakne i koza iz visokog

Post by Haraa »

Oxygenn wrote:Preporuka za majstore iz Sarajeva ili Visokog koji su nagodni za sivanje jakne po mjeri model ala stare 70-te :D
Mujo Suljic, Visoko. Kod stare tabacke dzamije u centru. Radi po mjeri ili po slici, samo donesi sta zelis. Dobar majstor. Evo i broj :

061812168

Vidio sam par jakni koje je radio po slici sa interneta i ostao odusevljen.
Oxygenn
Posts: 340
Joined: 07/05/2005 22:34

#33 Re: kozne jakne i koza iz visokog

Post by Oxygenn »

Haraa wrote:
Oxygenn wrote:Preporuka za majstore iz Sarajeva ili Visokog koji su nagodni za sivanje jakne po mjeri model ala stare 70-te :D
Mujo Suljic, Visoko. Kod stare tabacke dzamije u centru. Radi po mjeri ili po slici, samo donesi sta zelis. Dobar majstor. Evo i broj :

061812168

Vidio sam par jakni koje je radio po slici sa interneta i ostao odusevljen.
Hvala drug za broj ali jakna ce da saceka, ovih par sa facebooka sto sam nasao trazili su 400-450 za jaknu po mjeri
Haraa
Posts: 23
Joined: 21/03/2012 08:47

#34 Re: kozne jakne i koza iz visokog

Post by Haraa »

Oxygenn wrote:
Haraa wrote:
Oxygenn wrote:Preporuka za majstore iz Sarajeva ili Visokog koji su nagodni za sivanje jakne po mjeri model ala stare 70-te :D
Mujo Suljic, Visoko. Kod stare tabacke dzamije u centru. Radi po mjeri ili po slici, samo donesi sta zelis. Dobar majstor. Evo i broj :

061812168

Vidio sam par jakni koje je radio po slici sa interneta i ostao odusevljen.
Hvala drug za broj ali jakna ce da saceka, ovih par sa facebooka sto sam nasao trazili su 400-450 za jaknu po mjeri
Nije na odmet pitati. Vjerovatno ima viber ili facebook. Mozes probati. Sretno :)
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2609
Joined: 18/03/2015 01:36

#35 Re: kozne jakne i koza iz visokog

Post by Mea_parvitas »

Nazif_Gljiva wrote:Ima li neko iskustva sa firmom "Tomtex" iz visokog? Treba mi kožna jakna,svaki prijedlog je dobrodošao...
Imam ja iskustva, uzeo sam jaknu prije 2 godine, savrsena, mekana, cvrsta, postojana, fkt sve preporuke... Sjecam se da je bila 300 KM ali zaista savrsen kvalitet. LP

P.S. Imaju na piku dosta izlozenih modela...

https://tomtex.olx.ba/
Post Reply