Kondilomi - help!!!

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
lesorelle
Posts: 5
Joined: 06/08/2012 14:11

#151 Re: Kondilomi - help!!!

Post by lesorelle »

Eh ovako :)
U poprilicno sam dugoj vezi sa momkom, oko godinu dana :)
Prije tri mjeseca odlucili smo da stupimo u spolne odnose. S obzirom da je on meni prvi sa kojim sam spavala nije bilo potrebe da se ja testiram prije svega, ali on jeste. Nalaz je bio uredu. Medjutim prije par dana primjetila sam da imam bradavice u podrucju vulve i naravno odmah sam pomislila da su to kondilomi. Jedini je problem sto se ja nemam kome obratiti :( moji roditelji su jako konzervativni i nedaj boze da saznaju da sam imala odnose prije braka. Momak trenutno nije u sarajevu da bih se njemu mogla obratiti. Sto se tice ginekologa isla sam u XY asocijaciju jer je besplatno, medjutim moja dr-ica je na odmoru do septembra sto je meni jako dugo da cekam. Da li iko zna kome se mogu obratiti da mi ustanovi da li su to kondilomi i kako da se lijecim u sarajevu?! Po mogucnosti da je besplatno!?
plodding bag
Posts: 25
Joined: 30/03/2010 14:49

#152 Re: Kondilomi - help!!!

Post by plodding bag »

Kondilome imam vec tri godine.Prvo sam isla kod ginekologa,jer sam primijetila promjene odnosno izrasle bradavice,on je rekao da je papa test dobar i da to nije nista.
Kasnije su se sirile,crvenile,i najzad odem u privatnu,uglednu kliniku,van granica nase zemlje.
Kostalo me fino,isla na tretmane prvo nekom tekućinom od koje oči iskaču kako peče,potom na prženje,kasnije na smrzavanje.

Nista nije pomoglo.Bas nista.Kondilomi su još tu.
Često čujem ljude kako kazu,ne slusaj nista,doktoru pravo,oni su strucnjaci,e pa dragi moji ovo su vam moja iskustva sa doktorima.
I ja nisam htjela nista,nego ponesem novcanik,rekoh ne zalim za zdravlje i šipak.

Moj muz je imao samo dva kondiloma,i nisu mu ih uspjeli skloniti?
Kakvi su to danas strucnjaci?
Kome vjerovati?
Kome dati pare?
Šta uraditi kad ništa ne pomogne?
Okrenuti se bilju?
Ili sam mozda to trebala odmah....
samir80
Posts: 23
Joined: 17/11/2010 11:17

#153 Re: Kondilomi - help!!!

Post by samir80 »

Pa dobro, hoćel neko reči jel ih izlječio aspirinom, ricinusom, kondiloksom,kiselinama, napalmom, zapisima, gatanjima TRAJNO. Svi govore kako šta planiraju te neki recepti sa interneta ali niko rezultat. Ako ništa ovi s lasreom su donekle trajno riješili ali kukaju na cijenu...kakve su cijene i rezultati jednog i drugog? al trajni
aanesa
Posts: 10
Joined: 16/12/2011 23:10

#154 Re: Kondilomi - help!!!

Post by aanesa »

Mom dečku (pomirili se, ipak) su skidali u dva navrata u dermaklinici, laserom. Koliko se sjećam cijena je 20 do 30 KM ovisno o veličini i lokaciji. Obzirom da ih je imao svega nekoliko nije bilo puno para a na kontroli je nadjen jedan novi koji je skinula. Od tada ništa hvala Bogu. A ni ja ih nisam fasovala a bila sam se ukakakla :skoljka:
choco77
Posts: 15
Joined: 12/11/2012 10:17

#155 Re: Kondilomi - help!!!

Post by choco77 »

Moj slučaj, doktor mi je skinuo 3, trajno, sve je ok, problem riješen, život bez kondiloma prelijep.
Evo broja doktora 061162465 na Čengić Vili blizu Mercatora, nazovi i pitaj da te primi i to riješi.
plodding bag wrote:Kondilome imam vec tri godine.Prvo sam isla kod ginekologa,jer sam primijetila promjene odnosno izrasle bradavice,on je rekao da je papa test dobar i da to nije nista.
Kasnije su se sirile,crvenile,i najzad odem u privatnu,uglednu kliniku,van granica nase zemlje.
Kostalo me fino,isla na tretmane prvo nekom tekućinom od koje oči iskaču kako peče,potom na prženje,kasnije na smrzavanje.

Nista nije pomoglo.Bas nista.Kondilomi su još tu.
Često čujem ljude kako kazu,ne slusaj nista,doktoru pravo,oni su strucnjaci,e pa dragi moji ovo su vam moja iskustva sa doktorima.
I ja nisam htjela nista,nego ponesem novcanik,rekoh ne zalim za zdravlje i šipak.

Moj muz je imao samo dva kondiloma,i nisu mu ih uspjeli skloniti?
Kakvi su to danas strucnjaci?

Kome vjerovati?
Kome dati pare?
Šta uraditi kad ništa ne pomogne?
Okrenuti se bilju?
Ili sam mozda to trebala odmah....
lela_1
Posts: 6
Joined: 23/02/2013 19:28

#156 Re: Kondilomi - help!!!

Post by lela_1 »

evo jedno iskustvo iz prve ruke. ja muku mucila s tim zlom (ne ponovilo se pu, pu, pu :D ) nekih 6 mj. dobru svotu potrosila na toliko izvikanu aldaru i... NISTA.. stanje se popravi kao malo nesto i odjednom sve "jovo na novo" kao da nista nisam radila :/ sve dok jednom slucajno na netu nisam nasla da se to moze rijesiti, gle cuda, obicnim sircetom :S moja koza osjetljivija od bebine, al' kontam opet, nemam sta izgubiti, steta je vec ucinjena... i tako ti je se "opremim" litrom sirceta i sterilnim gazama (navece pred spavanje stavis kao oblogu, ujutro skines i isperes)... nakon manje od 2 sedmice, nigdje nista.. moje srece :)) i evo vec nakon nekih pola godine sam jos uvijek mirna... pa eto, nadam se da ce jos nekome pomoci :) sretno ;)
eldo555
Posts: 1
Joined: 20/04/2013 22:42

#157 Re: Kondilomi - help!!!

Post by eldo555 »

eh ev da i ja napisem svoju borbu sa ovim zlom........(na kraju sam ipak ja pobjedio :D :D :D )
eh ovako, prije jedno 7-8 mjeseci pojavila mi se jedna bredavica (bar sam na pocetku mislio da je bredavica) dole, malo iznad kite, primjetio je nakon "sredjivanja" svoje sprave, i sta sad boze moj kontam, bredavica ko bredavica, jbg samo kod mene na malo negodnom mjestu, tako da joj bas i nisam davao preveliku paznju...... :) :)
i tako ona je malo po malo, rasla i rasla i dosla je do obima od nekoliko mm, i sad posto redovno ja "sisam" svoju spravu, i prilikom bijanja redovno raskravim tu "bredavicu" tako da su se ubrzo pored nje pojavile jos dvije.........
opet ja nista ne kontam, ali vodim se na onu narodnu, da kad krv iz bredavice dodirne kozu, tu naraste nova bredavica,... tako da sam jedno vrijeme prestao da se brijem......
poslije 30-tak dana, nemogu vise da podnesem dlake dole,(jednostavno nisam navikao) opet brijac u ruke i "sisanje", i primjetim da su se ove tri malo jos povecale, i da ih se jos nekoliko vrlo malih pojavilo......(sad sam se vec bio zabrinuo :shock: :shock: :shock: )
al jbg, mladost ko mladost, nisam ni pomisljao da odem kod doktora,jbg stid sramota i tako to, vec ja lagano na www.google.com i lagano, ukucaji, bredavice oko polonog organa tada sam prvi put vidio i upoznao se sta su kondilomi
jbg kako sam vise citao o tome shvatio sam ustvari da sam tim virusom i ja zarazen, e sad kako se to zarazilo, boga ti pitaj, imao sam dugu vezu,4-5 godina je trajala, i prekinuli smo prije jedno godinu dana, da li je ona salarala tokom veze ili sam ja pokupio od neke sto je dosla poslije ko ce da ga zna, ali sada nije ni bitno......
trazeci po internetu i citajuci po raznim forumima,izmedju ostalog tako sam i na ovaj naletio, vidim da je prava jebada borit se sa ovim zlom, prvo pravo je skupo, i opet poslije i skidanja laserom ili kako bilo drukcije, opet su se zalili da se "govno" opet vrati, i tako ja negdje naletim da se to moze da lijeci obicnim sircetom-, ali ne pridajem tome toliki znacaj, jer za oko mi je zapala bila PAPILOMA krema, koju su svi koji su koristili jednostavno hvalili,i da kondilomi odpadaju kroz par dana kada se redovno maze ovom kremom, i tako da sam ja krenuo u "potejru" za istom.......
lagano opet www.google.com telefonski imenik i ukucaji redom apokete koje se nalaze u mom gradu i zovi (nekao covjek crnjak otici licno i pitati, jer sigurno one tete sto tamo rade znaju za sta je ta krema) i pitaj imaju li tu kremu, na moju zalost nigdje je nisu imali,ali su mi u jednoj rekli da imaju neku slicnu i da kosta 160 KM :o :o :o :o :o
naravno pravo sam se razocarao, i nadjem ja link od nekog "lek iz prirode" iz beograda neka firma i tamo pise da je cijena 1300 dinara, lagano sracunam to pomocu kursa i vidim da to nije ni 30 KM, telefon u ruke i zovi beograd, i tamo mi se javi neka teta, i ja nju pitam da li ima ta krema, i koji je nacin narucivanja i da li moze za BiH, ona meni kaze da je cijena 28km + torskovi dostave 5-6km, nacin placanja prilikom stizanja na kucnu adresu, znaci kad postar donese ti njemu platis, ajde reko hvala i spustim, kontam kad bude iduca plata to cu da narucim i gotovo.......
i proslo je od toga nekoliko dana, ja jedva cekam da dodje plata, cak sam nasao i havera koji sam zivi u stanu i sredio sa njim da dodje na njegovu adresu, posto nebi mi bilo svejedno da kad postar pozvoni da mama otvori,a mene tu ne bude....
i opet ti ja tako malo po netu citam o tim kondolomima i opet naletim gdje neko napisa da mu je sirce pomoglo, obicni ocat koji svi u stanu imamo i koji koristimo za zacin za salatu, ja taj dan sam u kuci i kontam sto i ja to nebi probao, nista me nece da kosta.....
i tako ti ja uzmem komad gaze, natopim da ocatom i stavim dole, proslo pola sata, meni znatizelja neda mira i skinem ja da vidim ima li kakvih promjena, vidim tri ova malo veca su promjenila boju, pobjelila su, i jos "bruka" manjih oko korijena kite, koje do tada nisam uopste ni primjetio da su tu, vidim ja ovo sa ocatom ima nekog efekta i opet ti ja uzemem drugu gazu, opet je natopim i opet dole,i tako svako sat, sat ipo nanovo, nemoram ni da napominjem koliko se stan "usmrdio" sa ocatom.......
Promjenio sam tako 3-4 gazice taj dan i posto sam trebao na posao u nocnu smjenu, pred polazak opet promjenim i na posao, na poslu negdje izmedju 11-12 navecer sam gazu izvadio, jer nema smisla da je drzim kontam osusila se, i tako ja iz nocne dodjem kuci u kupatilo, pogledam dole, kad vidim ove tri vece pocrnile, jedna skroz, a druge dvije djelimicno, iskreno malo sam se prepao, ajde reko necu sad nista da stavljam bog sami zna sta je ovo, i odem na spavanje.
ustao opet kupatilo, tusiranje bacim pogled dole, kad ona sto je bila pocrnila, otpala (nemogu opisati moje srece) zagrebem noktima po one druge dvije, kad i sa njih ona mjesta sto su bila pocrnila orunise se........
i sta drugo nego opet taj dan tretman sa ocatom, mejnjanje gaze svako sad, sat ipo, i tako do navecer kad sam primjetio da mi je ocat poceo da "nagriza" i zdravu kozu (valjada zbog toga sto sam vrslo cesto mjenjao gaze koje su bile puno natopljene ocatom) i kontam necu vise jer me je uzasno peklo tamo gdje sam stavljao gazu.....
sutradan ustanem,vidim opet prmjenu, one male oko korjena kite kao i koza oko kite baca malo na crnu boju, noktom ja malo po onim malim,i oni otpadaju (opet sretan za nepovjerovat) taj dan se stavaljm opet ocat, jer kontam vidim da djeluje nastavit cu tretman dok mi zdrava koza dodje malo sebi......i ev tri dana poslije toga,(zdrava koza koja je bila "izgorila" od ocata, se ogulila i sad malo pecka kada se dirne, ali kroz dva-tri dana trebalo bi da bude kao nova) nemam ni jednog kondiloma i nadam se da nece ni da se vrate......
E SAD PREPORUCIO BI SVIMA KOJI CE DA KORISTE OCAT (SIRCE) DA UKLONE KONDILOME DA NE KORISTE VELIKE KOMADE GAZE, DA IM NE BI IZGRIZLO "ZDRAVU" KOZU KAO MENI, VEC DA JEDNOSTAVNO IZREZU MALE KOMADICE NATOPE IH U OCAT I LJEPLJIVOM TRAKOM ZALJEPE PREKO KONDILOMA, MISLIM DA TAKO NECE IMATI NIKAKVIH POSLJEDICA.
i tako da sam se ja uz pomoc ocata ili ti ga sirceta za nepunih 5 dana rijesio ovih govana, i svima bi rpeporucio koristenje istog za otklanjanje ove pogani-.....................
P.S.
izvinite na malo poduzem postu, ali ja samo pisao onako kako je bilo........ pozzzzzzzzzz
lela_1
Posts: 6
Joined: 23/02/2013 19:28

#158 Re: Kondilomi - help!!!

Post by lela_1 »

kao sto vec rekoh i za mene je "obicno sirce" bilo otkrice zivota :D samo ja nisam toliko cesto stavljala obloge; jednom dnevno, pred spavanje i saperem ujutro, tako da nisam imala posljedice kao ti... jest da je moj "tretman" potrajao koji dan duze, ali mi je koza ostala zdrava poslije. takodje sam negdje nasla i da se sirce moze malo razblaziti vodom, kao ucinak je nesto manji i potrebno je malo vise vremena da se rijesis napasti, ali je kao bolje za kozu... mada meni to nije trebalo, jer nisam puno i toliko cesto stavljala. ali sto je najbitnije, kad sam zavrsila s tim, bradavice se nikad vise nisu vratile, sto i nije bas slucaj s drugim tretmanima. ja sam koristila Aldaru, morala je narucivati i placala po 250 KM po pakovanju ( da ne spominjem pakao kroz koji sam prosla s roditeljima,s obzirom na to da sam student, pa su oni morali to placati :oops: ), a bradavice samo bi pocele nestajati, vracale bi se... i koza "down there" mi je izgledala kao istocni front :-? .... Sizifove muke :-? nakon 3 pakovanja i 750 KM bacenih u NISTA, i debil bi odustao... sreca pa saznah za sirce i rijesih sve za manje od 5 KM... JEDNOM I ZAUVIJEK :)
gendolf
Posts: 15
Joined: 30/07/2011 23:39

#159 Re: Kondilomi - help!!!

Post by gendolf »

????
Huremika
Posts: 70
Joined: 04/04/2013 02:04

#160 Re: Kondilomi - help!!!

Post by Huremika »

Evo da napišem i svoje iskustvo... Primjetila sam te sitne bradavice, 5-6, i odmah sam se bacila na pretrahu po internetu. Prelistala sam sve forume i saznala i više nego što treba. Posjetila ginekologa (inače po prvi put), pregledom odmah ustanovila da se radi o kondilomima,HPV virusu, ispričala mi usput sve o njima što sam i sama čitala po forumima, uradila kolposkopiju i papa test, i propisala mi Condylox. Ovak lijek se ima kupiti samo u privatnim apotekama, ja sam našla na Otoci kod Doma zdravlja, i košta 51 KM. Mazala sam 3 dana po 2x, treći dan je zaista peckalo, bolilo pri mazanju, onda su potamnili i otpali. Nadam se da mi se te napasti neće vraćati. I da ne zaboravim, hvala Bogu, PAPA test uredan.
lela_1
Posts: 6
Joined: 23/02/2013 19:28

#161 Re: Kondilomi - help!!!

Post by lela_1 »

Huremika wrote:Evo da napišem i svoje iskustvo... Primjetila sam te sitne bradavice, 5-6, i odmah sam se bacila na pretrahu po internetu. Prelistala sam sve forume i saznala i više nego što treba. Posjetila ginekologa (inače po prvi put), pregledom odmah ustanovila da se radi o kondilomima,HPV virusu, ispričala mi usput sve o njima što sam i sama čitala po forumima, uradila kolposkopiju i papa test, i propisala mi Condylox. Ovak lijek se ima kupiti samo u privatnim apotekama, ja sam našla na Otoci kod Doma zdravlja, i košta 51 KM. Mazala sam 3 dana po 2x, treći dan je zaista peckalo, bolilo pri mazanju, onda su potamnili i otpali. Nadam se da mi se te napasti neće vraćati. I da ne zaboravim, hvala Bogu, PAPA test uredan.
ti si bar imala srece s ginekologom :) mene moja dr-ica napala kad sam joj dosla :) odmah prica o raku i promiskuitetu, a ja dva muskarca u zivotu imala :? ... koliko ja znam tip hpv-a kod kojeg se pojavljuju bradavice uglavnom ne uzrokuje rak, ali, kontam, valjda ona zna :zoka: a odmah mi rekla da trazim SAMO ALDARU, kao da ona kosta 1KM.. ja je pitam za taj Condilox, ona mi kaze: "ne, ne ni slucajno", kao to samo dr. smije stavljati, bla, bla...i ja, budala, potrosila para i para na Aldaru (samo ih bacila).. kad sam sve lijepo rijesila SIRCETOM!, opet uradim papa test, samo mi preporuci azitromicin... pitam ju "je li sve uredu?", kaze ona meni, drsko, "pa da nije rekla bih ti!"... ne smije covjek ni pitati :blento: naravno poslije toga je bilo hitno mijenjanje ginekologa :dajba: i sad, hvala Bogu, sve OK :pipi:
sminka XD
Posts: 1
Joined: 17/10/2013 16:31

#162 Re: Kondilomi - help!!!

Post by sminka XD »

poz svima zelio bi da ispricam svoju pricu.dobio sam kondilome ima vec 1 god i sirilu se.ginekolog mi je rekao da kupim kandilox kapi,aldaru kremu .krema je jako skupa uzeo sma samo 2 kesice male doze naci.onda sam kupio kapi i sa njima sam sve skoro uklonio ostalo je par jer mi je nestalo kapi.pado mi je stalno imunitet smrasao sam na 50 kg.morao sam nesto promjeniti posto idem u fitnes poceo sam da koristim tesasteron injekcije svaki 21 dan i treniram redovno kondilomi se ne sire vise.kontam sada da kupim kremu PAPILOMA krema moze li mi neko reci koliko je dode bio bi zahvalan.sto se tice tesasterona jako mi je pomogao muski nek isprobaju zene ne.meni je pomoglo podigao sam imunitet.ali znam da je nezdrav ali et bolje ista nego nista samo bi zelio da mi neko rekne koliko kreme dode i koliko je KM posto sam iz bosne.hvala unapred :)
fanta
Posts: 8
Joined: 16/03/2010 21:36

#163

Post by fanta »

/
Last edited by fanta on 30/01/2015 22:58, edited 1 time in total.
lela_1
Posts: 6
Joined: 23/02/2013 19:28

#164 Re: Kondilomi - help!!!

Post by lela_1 »

na recept? :O ne mogu da vjerujem, ali lijepo iznenadjenje... ne cudi se na 168 KM, nekad je bila i skuplja :) jos se moralo narucivati... pa kad dobijes :/ u svakom slucaju, meni nije bilo neke pretjerane koristi od nje, ali svako je drugaciji, pa sretno :cao:
fanta
Posts: 8
Joined: 16/03/2010 21:36

#165

Post by fanta »

/
Last edited by fanta on 30/01/2015 22:57, edited 1 time in total.
lela_1
Posts: 6
Joined: 23/02/2013 19:28

#166 Re: Kondilomi - help!!!

Post by lela_1 »

ja sam se isto tako patila s Aldarom mjesecima.. uzalud. dok nisam saznala za sirce. tacnije, navece sam stavljala obloge od obicnog jabukovog sirceta direktno na mjesto gdje su bili kondilomi i ujutro samo isperem. kondilomi prvo pobijele, posive, a onda sami otpadnu. sad zavisi sve koliki su i koliko ih je. manji nestanu za dan-dva, a vecima treba nesto vise vremena :) ja sam tim "tretmanom" uspjela sve da skinem za manje od dvije sedmice, s tim da sam znala nekad i preskociti, cisto da ne bih previse kozu ostetila. moze se stavljati i vise puta dnevno, ali ne bih ti preporucila, jer koliko sam cula zna koza da izgori, sto je realno, jer sirce je ipak kiselina.kao sto rekoh, dovoljno je jednom dnevno. ali ono sto je najbitnije, kondilomi se nikada vise nisu vratili i ,naravno, papa test uredan :sretan: GL
marksel
Posts: 3
Joined: 19/12/2013 09:04

#167 Re: Kondilomi - help!!!

Post by marksel »

Za sve koji imaju kondilome. !! Imala sam nevjerovatno mnogo kondiloma na spolnom organu i mycila sam se godinu dana.. neki su bili mali a neki abnormalno veliki. Nisam isla na spaljivanje jer sam vjerovala da postoji neki drugi nacin za uklanjanje. Kupila sam tecnost kondilox i platila oko 60 KM medjutim nista, nikakve pomoci nije bilo. Na fb oglasima moja sestra slucajno uprati krema Papiloma za kondilome i odmah smo je narucili kosta oko 30KM.. nakon samo dva mjeseca redovnog mazanja nestali su nemam nikakve oziljke niti bilo kakve tragove kondiloma. zato vjerujte mi necete zazaliti meni je zivot promijenila... Pozz
User avatar
una_bo
Posts: 628
Joined: 14/04/2010 15:50

#168 Re: Kondilomi - help!!!

Post by una_bo »

joj bože, ne kupujte ništa ako vidite da neko hvali nešto a ima 3 posta.
1112953
Posts: 1
Joined: 30/12/2013 00:37

#169 Re: Kondilomi - help!!!

Post by 1112953 »

Kakve veze ima kolko je postova neko obajvio? . Meni su sumnjivi oni koji vise po forumima i sve znaju i imaju neke preporuke i kreme. I ja sam na raznim forumima citala o dobrim iskustvima o Papiloma kremi iz Srbije pa evo podjoh jos malo da vidim sta o njoj pise. Ja cu je kupit jer vise ne mogu da se pecem onim laserom, a rezultati nikakvi. Pa cu vam javit sta se desava.
Armin92
Posts: 120
Joined: 26/08/2009 20:05

#170 Re: Kondilomi - help!!!

Post by Armin92 »

:shock:
bojke
Posts: 3
Joined: 12/05/2016 02:54

#171 Re: Kondilomi - help!!!

Post by bojke »

Evo i mene novi sam ovde pa da podjelim svoje iskustvo,prije mjesec mozda i vise pojavile su mi se 2-3 te bradavice odnosno kondilomi , prvo sam mislio da nije nista i ostavio sam mislio sam da ce proci...posle nekih 10-15 pojavije su mi se jos 2 na glavicu na sta sam se zabrinuo i pomislio da je neka polna bolest zato sto sam prije godinu dana raskinuo sa djevojkom i za to vrijeme imao odnose sa 5-6 razlicitih djevojaka.Otisao sam kod privatnika i ustanovio mi je kondilome i rekao da pored toga imam jos sigurno desetak sitnih ispod glavica na "vratu" koji se skoro pa i ne vide golim okom.Preporucio mi je razne kreme i sprejeve da kupim i predlozio mi paljenje tih bradavica i rekao da to kosta nekoliko stotina evra u Beogradu na nekoj najboljoj klinici.Elem posto je moja porodica srednjeg staleza a ja ne radim i studiram pao sam u betak totalni.Obratio sam se ortaku koji je imao isti problem prije godinu-dvije.Rekao mi je da je on muke zive prozivio sa tim naplacao se privatnika doktora pukao bruku para na razne kreme i da mu nista nije pomoglo.Kaze da mu je prirodni melem pod nazivom "Staroplaninski melem" za mjesec-dva rijesio sve probleme da su mu kondilomi nestali i da se nikada nisu vratili.Poslusao sam ga narucio sam taj melem u Srbiji posto zivim u Bosni.Melem kosta oko 1000 dinara , to je nekih 15-20 KM.Nanosi se tako sto mazes ujutru i uvece tanak sloj tog melema i tako par dana dok ne nanesete 5-6 slojeva,onda ostavite taj melem da stoji na polnom organu jedno desetak dana,posle deset dana lijepo operete i lagano skinete,zajadeno sa tim melemom otpada zarazena koza i kondilomi...meni je posle prvog tretmana nestala oko 40% tih bradavica vjerujte mi nije laz !!! Nastavio sam sa tretmanom i nadam se da cu u roku od mjesec mjesec i pol rijesiti se ovog sranja.Znaci samo Staroplaninski melem i upornost mazati to onolilko koliko treba dok ne prodje sve..pst jos nesto dok mazete toliki je bol i pece kao da sam stavio onu stvar u vatru muke zive ali vrijedi i djeluje sto posto.dakle mazete sve dok pece i dok ih ima kad prestane da pece taj melem znaci da mena vise bradavica i da ste se rijesili toga jer melem kad namazes na zdravu kozu ne pece,dakle reaguje sa bradavicama...pored toga naravno treba pojacati imunitet...ako ima neko neka pitanja u vezi ovoga nek javi jer smo svi zajedno u govnima...manite se kurava i sumnjivih zena i koristite kondom nemojte biti budala ko ja ;)) puno pozdrava
Scopio
Posts: 418
Joined: 04/11/2012 13:03

#172 Re: Kondilomi - help!!!

Post by Scopio »

Već viđena fora, registrira se kao da prenese svoje životno iskustvo i reklama sa tu mast, nekad je papiloma krema ... Haj bježi...

Ekipa ocat u ruke i maži dok ne otpadne, ako spali okolo kožu, nevenove masti i bit će te ko novi.
bojke
Posts: 3
Joined: 12/05/2016 02:54

#173 Re: Kondilomi - help!!!

Post by bojke »

Care sta imam reklamirati zaboli me tukija za taj melem...prvo zivim u Bosni a taj melem je u Srbiji tako da nigdje veze da nekog reklamiram samo kazem da je pomoglo mog ortaku te da sam i ja krenuo sa tim...pomoglo mi je bilo ali sam prestao da mazem krenuo opet sa ne zdravim zivotom da kasno lezem pijem alkohol i opet mi se vratilo i jos gore je sad...dakle moj neki zakljucak je pod 1 IMUNITET , ostalo ti je sve dzaba mogu da ti to hiruski odstrane sve ako ti je los zivotni stil opet ce ti se pojaviti...probacu sad da dignem imunitet sa proizvodima od meda , vocem povrcem i zdravijim zivotom nastavicu da mazem ovaj melem pa cemo vidjeti sta ce biti za mjesec dana.ako mi i ovaj melem na kraju ne pomogne probacu i to sirce pisaj ga pa cemo vidjeti jer kontam ovi sto kazu da im je pomoglo sigurno ne reklamiraju jebeno sirce od 5 km,dakle probacemo sve zadnja je solucija je to paljenje hirusko...
bojke
Posts: 3
Joined: 12/05/2016 02:54

#174 Re: Kondilomi - help!!!

Post by bojke »

Poz ljudi pisem posle dosta vremena iz razloga zato sto sam napokon izlecio kondilome,bio sam na zadnjoj kontorli i sve je u redu nisu nasli nista.Vise od pola godine sam se borio sa ovom polnom i iskreno jedva sam se kotarisao,probao sam sve moguce varijante od krema melema sprejeva nesto od toga je djelimicno i pomoglo ali ne i u potpunosti,na kraju sam se odlucio za hirusko paljenje koje je pokazalo ekstra rezultate,prvi put su mi odradili, posle dva mjeseca i drugi put...drugi put su skinuli samo 2-3 kondiloma jer nije bilo vise imao sam dvije kontole posle toga i na obe nista nisu nasli i penis izgleda normalno nema nikakvih sumnjivih pojava.Ovo pisem ljudima koji imaju taj problem ako im nista nije pomoglo nek probaju ovu varijantu.Lijecenje je ukupno izaslo sa svim pregledima i hiruskim zahvatima oko 300 eura gore dole...pozz
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#175 Re: Kondilomi - help!!!

Post by milann1971 »

da osvjezim temu,, imam problem bar 2 godine sa kondilomima, uzeo sam konacno papiloma kremu iz Srbije, mazem evo mjesec i po nista jos, nema promjena...mazacu i dalje... :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Post Reply