Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
deda_jr
Posts: 236
Joined: 10/11/2011 13:32

#2076 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by deda_jr »

Karte na zidu pored stola u kancelariji:

Rammstein, 24. maj
InMusic Fest 24-26. juni
Nick Cave and the Bad Seeds 15. oktobar

Biti će ovo dobra godina...

(nije da se hvalim :mrgreen: )
User avatar
Better Man
Posts: 16779
Joined: 01/10/2006 20:10

#2077 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Better Man »

deda_jr wrote: 03/04/2024 16:36 Karte na zidu pored stola u kancelariji:

Rammstein, 24. maj
InMusic Fest 24-26. juni
Nick Cave and the Bad Seeds 15. oktobar

Biti će ovo dobra godina...

(nije da se hvalim :mrgreen: )
Super. Ja ću pored Cavea u Zagrebu gledati The Bossa u Londonu na Wembleyu. Naravno riječ je o Bruceu Springsteenu and the Bad Seeds-ima.
User avatar
Nepenthe11
Posts: 899
Joined: 10/10/2020 18:59

#2078 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Nepenthe11 »

Je li bio ko na nekom koncertu u ovoj areni u Budimpešti, planiram na Tool, pa da vidim kakva su vaša iskustva.

Gdje mi je najpametnije uzet mjesto, ako se ne računaju ova elitna blizu? Mislim boli me k i da je najgore, no eto ako već mogu. Znam da bi trebalo grmit, to je bitno :)

Image

I inače, gdje bi uzeo karte, najsigurnije mi je ova oficijelna stranica od arene zasada, ne znam imate li vi nekih tips za to
Okudzava
Posts: 186
Joined: 07/04/2009 21:34

#2079 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Okudzava »

Bio u januaru 2016, Ennio Morricone, mesec dana pre nego sto je dobio Oscara za The Hateful Eight.. ali verovatno ti slabo mogu pomoci, pretpostavljam da je potpuno drugacija konfiguracija... ovde se svugde sedelo, i dole naravno (gde sam i bio). Zvuk odlican. Kupio kartu u Novom Sadu, sken ispod.

Image
User avatar
Nepenthe11
Posts: 899
Joined: 10/10/2020 18:59

#2080 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Nepenthe11 »

Ennio, joj blago ti se. Ma dobro je, nešto razmišljam da to mora biti kako treba no eto opet zapitkujem.

Mislllo se na sve sigurno, bitno je da zvuk bude dpbar. Samo da Dannyja čujem kako Bog zapovijeda, ne treba više ništa.

Našo sam i gdje kartu uzeti, zbunilo me more siteova što traže prebezobrazan novac za ionako skupe karte.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4361
Joined: 02/10/2013 18:36

#2082 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by no_sekirli »

Nepenthe11 wrote: 03/04/2024 22:10 Je li bio ko na nekom koncertu u ovoj areni u Budimpešti, planiram na Tool, pa da vidim kakva su vaša iskustva.

Gdje mi je najpametnije uzet mjesto, ako se ne računaju ova elitna blizu? Mislim boli me k i da je najgore, no eto ako već mogu. Znam da bi trebalo grmit, to je bitno :)

Image

I inače, gdje bi uzeo karte, najsigurnije mi je ova oficijelna stranica od arene zasada, ne znam imate li vi nekih tips za to
Bio ja na Pearl Jamu. Kupio online karte, sve regularno.

Ako nisi fan stajanja, a ja nisam bas ludi dvadesetogodisnjak, preporucujem ti od ovog sta je ostalo 203 dio, i to uzmi karte skroz na vrhu.
Razlog: iznad zadnjeg reda su betonirani "podesti" sirine 2 metra na kojima se mozes iskakati kao da si u fan pitu, ostaviti pivu ko coek na pod, jaknu ,torbu, a imas i svoje sjedalo. Kupis jednu kartu, dobijes puno vise mjesta :mrgreen:
Pogleda sa vrha idealan na stage, zvuk odlican.

Plus, sank sa picem i wc je bukvalno 30 koraka.
User avatar
Nepenthe11
Posts: 899
Joined: 10/10/2020 18:59

#2083 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Nepenthe11 »

no_sekirli wrote: 26/04/2024 20:51
Nepenthe11 wrote: 03/04/2024 22:10 Je li bio ko na nekom koncertu u ovoj areni u Budimpešti, planiram na Tool, pa da vidim kakva su vaša iskustva.

Gdje mi je najpametnije uzet mjesto, ako se ne računaju ova elitna blizu? Mislim boli me k i da je najgore, no eto ako već mogu. Znam da bi trebalo grmit, to je bitno :)

Image

I inače, gdje bi uzeo karte, najsigurnije mi je ova oficijelna stranica od arene zasada, ne znam imate li vi nekih tips za to
Bio ja na Pearl Jamu. Kupio online karte, sve regularno.

Ako nisi fan stajanja, a ja nisam bas ludi dvadesetogodisnjak, preporucujem ti od ovog sta je ostalo 203 dio, i to uzmi karte skroz na vrhu.
Razlog: iznad zadnjeg reda su betonirani "podesti" sirine 2 metra na kojima se mozes iskakati kao da si u fan pitu, ostaviti pivu ko coek na pod, jaknu ,torbu, a imas i svoje sjedalo. Kupis jednu kartu, dobijes puno vise mjesta :mrgreen:
Pogleda sa vrha idealan na stage, zvuk odlican.

Plus, sank sa picem i wc je bukvalno 30 koraka.
E da si se ranije javio, ma reko neće se javit niko i kupio sam kartu već, plavi je sektor ovaj prvi do stagea.
Ma biće dobro, da sam i najgore mjesto uzeo bilo bi super. Znam da će grmit što je najbitnije.

Nije valjda da nema garderoba ili si ti to tako odlučio? Ako imaš još šta podijelit oko grada ili same arene, de molim te.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4361
Joined: 02/10/2013 18:36

#2084 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by no_sekirli »

Imas ispred arene na onoj velikoj raskrsnici trgovinu, tamo se opskrbi derivatima dok cekas koncert. Oni stekati isped stepenica su preskupi, a trgovina bukvalno 20 metara dalje.
User avatar
Nepenthe11
Posts: 899
Joined: 10/10/2020 18:59

#2085 Re: Koncerti, svirke i ostalo (Najave i utisci)

Post by Nepenthe11 »

@no_sekirli

Hvala ti baš 🙂
Post Reply