Komentari na KLIX-u

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#1 Komentari na KLIX-u

Post by animus »

Koliko vidim nema teme koja se tice komentara na klixu. Ono sto meni bode oci kod ovih komentara je da su vecina opasno bolesna. Ne moze se zvati nacionalistickim vec najprije bolesnim. Interesantno bi bilo vidjeti ko su ti ljudi.
Mislim da je glavni problem sto klix dopustva bilo kome da se registruje. Na taj nacin dobijaju klikove ali pitanje je dali je ovo dopusteno ovako da se radi jer komentatisanje je u stvari govor mrznje a ovaj portal je ovakvim nacinom rada saucesnik u tome. Mozda je vrijeme da se neko pozabavi ovim portalom.
Kad portal pazi na sadrzaj komentara onda ne dopusta bas tako lako registraciju. Mene su npr na nekom srbijanskom forumu ignorisali a pretpostavljam jer pisem iz federacije. To je meni ok. Iako je skroz regularna stranica bila a sada se ne sjecam kako se zvala ipak mi nisu dopustili da kazem misljenje.
Na ovom klixu je vecina likova, ubijedjen sam, negdje iz susjedstva preko drine.
Toliko od mene za uvod. Kakvo je vase misljenje po ovom pitanju.
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#2 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Towelie »

Komentari su slika i prilika frustracije ljudi posto im tamo anonimnost omogucava da kazu ono sto zaista misle i izbace gnev iz sebe.

Za analize.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#3 Re: Komentari na KLIX-u

Post by uglavnomja »

dobro vidis, nema teme ... bilo ih je x na n-tu

a i ova ce odmah na isto mjesto


nema komentara na komentare koji donose klikove :D
User avatar
karanana
Posts: 47237
Joined: 26/02/2004 00:00

#4 Re: Komentari na KLIX-u

Post by karanana »

Bilo je tema. Ali valjda izbrisu.
Mene tamo na komentarima banuju na komentar kako bi karo trebu o kojoj je tekst. A one druge bolesnike sto siju mrznju pustaju.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#5 Re: Komentari na KLIX-u

Post by triconja »

karanana wrote:Bilo je tema. Ali valjda izbrisu.
Mene tamo na komentarima banuju na komentar kako bi karo trebu o kojoj je tekst. A one druge bolesnike sto siju mrznju pustaju.
Ko o cemu karanana o karanju :lol:
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#6 Re: Komentari na KLIX-u

Post by mekaba »

karanana wrote:Bilo je tema. Ali valjda izbrisu.
Mene tamo na komentarima banuju na komentar kako bi karo trebu o kojoj je tekst. A one druge bolesnike sto siju mrznju pustaju.
Komentari na Klix-u su glavni "biznis" ovog portala a masa komentatora je prekodrinskih koji se tolerishu maximalno dok se uslovno receno domaci banuju za sitnicu. Ima bolesnika koji pozivaju na klanje male djece pa ih niko ne banuje.Svaki dan redovno jebu majku Tursku, balijsku, prizivaju nove Srebrenice...... Sve prolazi glat.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#7 Re: Komentari na KLIX-u

Post by insomnia78 »

Ono je zlo. Ja sam ih prijavljivo vise puta al nikom nista. Al sad ce svakako izbrisati temu
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#8 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Alfons Kauders »

Lako objasniti. Na FB svi super fini, super im u zivotu, lajkaju i dijele humanitarne akcije... i moraju se negdje ispucati

Ne znam ni koji kurac gledate te komentare.

A za Klix... Nevjerovatno da postoji medij sa takvim prometom koji dopusta objavu svega i svacega bez moderacije. Jbt ljudi bi po komentarima mogli prodavati heroin i dijeliti pedofilske sadrzaje, pa Klix haman ni tad kurcom ne bi mrdnuo?
Korisnikk
Posts: 416
Joined: 20/08/2011 22:59

#9 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Korisnikk »

animus wrote:Koliko vidim nema teme koja se tice komentara na klixu. Ono sto meni bode oci kod ovih komentara je da su vecina opasno bolesna. Ne moze se zvati nacionalistickim vec najprije bolesnim. Interesantno bi bilo vidjeti ko su ti ljudi.
Mislim da je glavni problem sto klix dopustva bilo kome da se registruje. Na taj nacin dobijaju klikove ali pitanje je dali je ovo dopusteno ovako da se radi jer komentatisanje je u stvari govor mrznje a ovaj portal je ovakvim nacinom rada saucesnik u tome. Mozda je vrijeme da se neko pozabavi ovim portalom.
Kad portal pazi na sadrzaj komentara onda ne dopusta bas tako lako registraciju. Mene su npr na nekom srbijanskom forumu ignorisali a pretpostavljam jer pisem iz federacije. To je meni ok. Iako je skroz regularna stranica bila a sada se ne sjecam kako se zvala ipak mi nisu dopustili da kazem misljenje.
Na ovom klixu je vecina likova, ubijedjen sam, negdje iz susjedstva preko drine.
Toliko od mene za uvod. Kakvo je vase misljenje po ovom pitanju.
Ne preko Drine nego preko Une i Save. Dijasporci koji su na sigurnom pa mogu drugima zakuhavati jer i da dođe do sukoba njima neće ništa biti.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#10 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Ajatolah_ »

mekaba wrote:
karanana wrote:Bilo je tema. Ali valjda izbrisu.
Mene tamo na komentarima banuju na komentar kako bi karo trebu o kojoj je tekst. A one druge bolesnike sto siju mrznju pustaju.
Komentari na Klix-u su glavni "biznis" ovog portala a masa komentatora je prekodrinskih koji se tolerishu maximalno dok se uslovno receno domaci banuju za sitnicu. Ima bolesnika koji pozivaju na klanje male djece pa ih niko ne banuje.Svaki dan redovno jebu majku Tursku, balijsku, prizivaju nove Srebrenice...... Sve prolazi glat.
Banuju se "naši" zbog sitnice, to ko nisu milion puta prolazile stvari tipa "Srbi smrde" i slično? :-)

90% ljudi tamo je zrelo za Jagomir, a to se može promijeniti jedino da ih se zakonski pritisne, ali to je haman pa nemoguće.
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#11 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Innovation »

animus wrote:Ono sto meni bode oci kod ovih komentara je da su vecina opasno bolesna. Ne moze se zvati nacionalistickim vec najprije bolesnim. Interesantno bi bilo vidjeti ko su ti ljudi.
:thumbup:
Upravo tako.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#12 Re: Komentari na KLIX-u

Post by uglavnomja »

Innovation wrote:
animus wrote:Ono sto meni bode oci kod ovih komentara je da su vecina opasno bolesna. Ne moze se zvati nacionalistickim vec najprije bolesnim. Interesantno bi bilo vidjeti ko su ti ljudi.
:thumbup:
Upravo tako.

:lol: :lol: :lol:

pa misevi u stvarnom zivotu, nevidjivi, ono moras 3 puta proci jednog takvog da primjetis da postoji neki oblik zivota :D

slusaju mamu, tatu, uciteljicu, zenu, starijeg brata ... svi ih mlate :izet:
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#13 Re: Komentari na KLIX-u

Post by mekaba »

Ajatolah_ wrote:
mekaba wrote:
karanana wrote:Bilo je tema. Ali valjda izbrisu.
Mene tamo na komentarima banuju na komentar kako bi karo trebu o kojoj je tekst. A one druge bolesnike sto siju mrznju pustaju.
Komentari na Klix-u su glavni "biznis" ovog portala a masa komentatora je prekodrinskih koji se tolerishu maximalno dok se uslovno receno domaci banuju za sitnicu. Ima bolesnika koji pozivaju na klanje male djece pa ih niko ne banuje.Svaki dan redovno jebu majku Tursku, balijsku, prizivaju nove Srebrenice...... Sve prolazi glat.
Banuju se "naši" zbog sitnice, to ko nisu milion puta prolazile stvari tipa "Srbi smrde" i slično? :-)

90% ljudi tamo je zrelo za Jagomir, a to se može promijeniti jedino da ih se zakonski pritisne, ali to je haman pa nemoguće.
Ima i toga na sporim ali zna se koji su koljaci redovni.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#14 Re: Komentari na KLIX-u

Post by HAVANA »

Jebem im ja mater svima.I sta im je najsvetije.I kome se mole,i koga doje.Eto.I ovim sto dopustaju to.
User avatar
stetoskop
Posts: 1358
Joined: 21/06/2010 18:12
Location: Pokraj Sarajeva
Grijem se na: Fujitsu 12llce
Vozim: Wartburg 353 karavan

#15 Re: Komentari na KLIX-u

Post by stetoskop »

Ostro osudujem komentare na klix portalu!
User avatar
karanana
Posts: 47237
Joined: 26/02/2004 00:00

#16 Re: Komentari na KLIX-u

Post by karanana »

Bude nekad pravo smijesnih komentara.

A i "nasih" bolesnika ima itekako.
Naslovnica
Posts: 27902
Joined: 20/03/2013 15:38

#17 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Naslovnica »

:roll:
HAVANA wrote:Jebem im ja mater svima.I sta im je najsvetije.I kome se mole,i koga doje.Eto.I ovim sto dopustaju to.
+1
Klix diže svoj rejting na osnovu klikova, kada bi uveli registraciju preko FB ili administratorsko kontrolisanje komentara, posjeta/klikovi (pare) bi im se smanjila min. 30%.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#18 Re: Komentari na KLIX-u

Post by animus »

Naravno, bude i pravo dobrih komentata ali toga je jako malo. Cak i najgluplju vijest uspiju da zagade. Nekad je bilo dosta dobrih vijesti gdje si mogao bas da umres od smijeha. Tacno sam znao gdje ce biti dobri komentari.
Komentari su nekad bili najbolji dio klixa. Sada vecinom ugasim nakon dva tri komentara jer se sve svodi na isto.
Cak mi je i šaran sa svojom pjesmom postao dobar kad ga vidim jer znam da ce da utuši druge bolrsnike
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8518
Joined: 11/02/2009 15:21

#19 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Ajatolah_ »

Osim nacionalizma, najčešće su nabijeni depresijom i kukanjem... Ako je neka nepolitička vijest izvan BiH, odmah ide ono "a kod nas..." sa nekakvim depresivnom notom. Ono, lupam, članak o uspješnoj prezervaciji populacije orangutana u Indoneziji, znaš da automatski ide komentar kako kod nas ima puno majmuna u [ubaci random instituciju]. :D Evo sad otvorim random članak kako je Instagram došao do 700.000.000 korisnika, vidim odmah naravno komentar kako je sreća da Novalić nije na Instagramu jer bih odmah uveo porez... Ljudi su postali toliko opterećeni da ne možeš naći temu da se nekome ne prividi Novalić, Dodik, Bakir i ostala klapa.

Kod malo ozbiljnijih tema pljušte teorije zavjere.

Pametni ili duhoviti komentari ne čine 2% onog smeća tamo.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#20 Re: Komentari na KLIX-u

Post by triconja »

Ma hajte, sad i nacionalizam smeta. Koga i sta cemo mrziti onda?
HobotnicaPLus
Posts: 288
Joined: 22/06/2016 18:57

#21 Re: Komentari na KLIX-u

Post by HobotnicaPLus »

Prijatelju stari ispricacu ti pricu,
o nesretnom noju i tuznom mladicu.
Zivotinje volim, geoparda imam,
tri goluba bijela, sa njima sve stima.
Sve zbog jedne zene,
tudja krv se proli,
zivotinje jedne koja zivot voli.


REFREN:

Paranoja uzela mi dusu sve mi uzela,
paranoja uzela mi dusu sve mi uzela, sve mi uzela.

Kupio sam noja, da bih joj ugodio,
ko joj je ugodio, jos se nije rodio.

Jedno vece rece da sam za nju nula,
ode s orangutanom sto voda pit-bulla.
Shvatio sam valjda,
vise nije moja,
pijan hrdjavim ekserom ja rasporih noja...


REFREN:

Paranoja uzela mi dusu sve mi uzela,
paranoja uzela mi dusu sve mi uzela, sve mi uzela.


Spanija, Spanija, paprike patlidzan i buranija...
Bosnia, o Bosnia, mala bara puna krokodila...

REF. 2x

Sve mi uzela,aaaa sve mi uzela...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#22 Re: Komentari na KLIX-u

Post by insomnia78 »

Ponovo me banovase. Dzaba :lol:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#23 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Maraschino »

necete vjerovati, nikada tamo ne ulazim.
procitam clanak i ne interesuje me sta misle debili.
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#24 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Edin H. »

Nikada ne citam vijest, samo komentare I jako sam zadovoljan kvalitetom i raznolikoscu istih. :oops:
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#25 Re: Komentari na KLIX-u

Post by Edin H. »

insomnia78 wrote:Ponovo me banovase. Dzaba :lol:

Sta si zabrljo? :D
Locked