Koji ste film DANAS pregledali ?

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#3001 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by Donnie Smith »

Moonlight 2016.


Pa i nije me se nešto baš dojmio. Uprkos visokim ocjenama, nagradama, temi koju obrađuje...doduše, u nevakat mi je došao na oči, umorna, nervozna, pod stresom :D
Možda mu za koju godinu opet dam šansu. Mada nešto ne vjerujem :lol:

Nije mi ni za preporučiti, a ni ne preporučiti. Svakako nije za široke narodne mase. Sunshine me je više dojmio, iako i nisu za usporedbe. A ako saberem sve ovo zadnjih dana odgledano, i Almost famous, opet mi Sunshine ispada remek djelo u odnosu na ove, ali samo po držanju pažnje. Ova dva potonja sam ubrzavala samo da ih se što prije riješim.
User avatar
Point.
Posts: 27752
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3002 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by Point. »

Aftermath sa Governatorom. Cudno ga gledati u drami, neznam sta da kazem o filmu, tezak jest. Na trenutke spor kao i svaka drama ali ipak gledljiv. Arnie ostario :sad:

Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66037
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3003 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by _BataZiv_0809 »

Maestralna gluma Duvala :thumbup:

Image
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#3004 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by omar little »

moze neko ukratko mi objasniti sta je poenta ove teme? uvodni post i random nekoliko stranica mi bas i ne idu skupa pa pitam. preporucuje se ili samo onako registrira sta se gledalo?
User avatar
listopad
Posts: 800
Joined: 18/10/2016 19:14

#3005 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by listopad »

Valjda samo sto se gledalo, bez preporuke.
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#3006 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by Donnie Smith »

omar little wrote:moze neko ukratko mi objasniti sta je poenta ove teme? uvodni post i random nekoliko stranica mi bas i ne idu skupa pa pitam. preporucuje se ili samo onako registrira sta se gledalo?
Ja kad se dvoumim i kad mi film nije ni za popljuvati ni za pohvaliti, kad sam neodlučna, dođem ovdje :)
User avatar
pink floydd
Posts: 6041
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#3007 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by pink floydd »

omar little wrote:moze neko ukratko mi objasniti sta je poenta ove teme? uvodni post i random nekoliko stranica mi bas i ne idu skupa pa pitam. preporucuje se ili samo onako registrira sta se gledalo?
ja napišem baš ono što sam gledao danas/jučer...ako je loš onda pljujem, ako je dobar bez komentara :D
User avatar
pink floydd
Posts: 6041
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#3008 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by pink floydd »

evo recimo od jučer jedan

http://www.imdb.com/title/tt0091187/

Image
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#3009 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by Donnie Smith »

pink floydd wrote:evo recimo od jučer jedan

http://www.imdb.com/title/tt0091187/

Image
Pa kakav je? Meni je Klint drag od kako znam za sebe :D
Mislila sam da nema filma u kojem je glumio, a da ga nisam gledala, a ovaj mi po naslovu ne djeluje da jesam, ja doduše, ni naslove ne upamtim :sad:
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#3010 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by Donnie Smith »

Oiii ustvari jesam..kad dođe u vojarnu gdje sređuje neposlušne vojnike, čeliči ih na svoj način..je li to taj? :-D
User avatar
pink floydd
Posts: 6041
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#3011 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by pink floydd »

Donnie Smith wrote:Oiii ustvari jesam..kad dođe u vojarnu gdje sređuje neposlušne vojnike, čeliči ih na svoj način..je li to taj? :-D
Jest :D sergeant Highway. Odličan :thumbup:
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#3012 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by Donnie Smith »

pink floydd wrote:
Donnie Smith wrote:Oiii ustvari jesam..kad dođe u vojarnu gdje sređuje neposlušne vojnike, čeliči ih na svoj način..je li to taj? :-D
Jest :D sergeant Highway. Odličan :thumbup:

Počnem ja sinoć gledati "As Good as It Gets" i nakon tri minute vidim, gledala film. Ajd reko nema veze, dovršiću ga večeras. Drag mi i Jack, a i Huntica. Međutim, sve mi se čini da neću. Pa kad Klint trenira strogoću...đe da to opet ne pogledam.

I kad neko pita za šta služi koja tema!? :D
Jb vas pravila, poenta je da se ja i 'vaki k'o ja podsjetimo na neke filmove i ponovo uživamo u njima. Ha ja. Šta iko ima od onog ispraznog palamuđenja pojedinih smorova...neće niko upisivati časove glume niti odavde ići na filmski kviz ccc :oops:
Sve što je @dale ikad napisao na ovom forumu može se mačku o rep okačiti, niko ga ne pamti niti je kome usluga time učinjena. Čovjek zvani #niškorist
Ajd, onaj džoni, barem najavi neki film, to je vrijedno pažnje. Alio opet se nađe neko i da njega opominje i upućuje na druge teme. Nikad svima ugoditi :D
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#3013 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by omar little »

Image
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#3014 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by annoy »

A tale of two sisters (2003)
A sto je mene izludio ovaj film :shock:
Naravno ima poglupljeni americki remake samo pod drugim nazivom
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3015 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by KB9 »

http://www.imdb.com/title/tt3393786/

cisto ok, neki uzas i neki dobri djelovi

moze se pogledat al i da se ne pogleda nije neki propust :-)
User avatar
medvjed23
Posts: 26810
Joined: 16/07/2010 13:49

#3016 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by medvjed23 »

ostario maverik
User avatar
black
Posts: 17152
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#3017 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by black »

omar little wrote:moze neko ukratko mi objasniti sta je poenta ove teme? uvodni post i random nekoliko stranica mi bas i ne idu skupa pa pitam. preporucuje se ili samo onako registrira sta se gledalo?
puno ime teme je 'koji je film Donnie danas pregledala' :mrgreen: njen dozivljaj itd. :mrgreen:
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#3018 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by Donnie Smith »

black wrote:
omar little wrote:moze neko ukratko mi objasniti sta je poenta ove teme? uvodni post i random nekoliko stranica mi bas i ne idu skupa pa pitam. preporucuje se ili samo onako registrira sta se gledalo?
puno ime teme je 'koji je film Donnie danas pregledala' :mrgreen: njen dozivljaj itd. :mrgreen:
Jah. Od 121 stranice, ti si se zakačio na mojih 26 postova/odgledanih filmova. Sve vam smeta. Namćori. I kiša i sunce i kad pišeš i kad ne pišeš i način na koji pišeš...niđe više hejtera :-D
Sreća pa sam ja dovoljno pozitivna da mi ni 220 mrguda s Kliksa ne može narušiti pozitivni energetski omotač, dakle, evo mojih zadnjih odgledanih filmova
:lol:
Dovrših juče Abominable (3.put)
Heartbreak Ridge (1986), ovo u zagradi isto. I jutros između sabaha, doručka i kupovine, uglavih dokrajčiti: As Good as It Gets (1997) - isto treći put. Kokad nema novih filmova, pa moram stare utvrđivati, Bože mi pomozi. :D
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#3019 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by omar little »

black wrote:
omar little wrote:moze neko ukratko mi objasniti sta je poenta ove teme? uvodni post i random nekoliko stranica mi bas i ne idu skupa pa pitam. preporucuje se ili samo onako registrira sta se gledalo?
puno ime teme je 'koji je film Donnie danas pregledala' :mrgreen: njen dozivljaj itd. :mrgreen:
:D

ti ziv :D
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#3020 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by I am Happy »

omar little wrote:moze neko ukratko mi objasniti sta je poenta ove teme? uvodni post i random nekoliko stranica mi bas i ne idu skupa pa pitam. preporucuje se ili samo onako registrira sta se gledalo?
U onoj temi za preporuku filmova su se redovno bunili kada stavim film koji je stariji od 4-5 godina.

Ovo je cisto ako imas zelju da podijelis sa ostalim forumasima film koji si pregledala. Ponekad naletis na osobu sa slicnim ukusom i pokupis koju preporuku :)
User avatar
black
Posts: 17152
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#3021 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by black »

omar little wrote:
:D

ti ziv :D
;-)

@donnie, zezam se, samo ti uzivaj :wink:
User avatar
Truba
Posts: 81667
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3022 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by Truba »

paperhouse 1988

gledao iko?

dobra mjuza
User avatar
zomri
Posts: 12844
Joined: 03/05/2006 07:31

#3025 Re: Koji ste film DANAS pregledali ?

Post by zomri »

black wrote:
omar little wrote:moze neko ukratko mi objasniti sta je poenta ove teme? uvodni post i random nekoliko stranica mi bas i ne idu skupa pa pitam. preporucuje se ili samo onako registrira sta se gledalo?
puno ime teme je 'koji je film Donnie danas pregledala' :mrgreen: njen dozivljaj itd. :mrgreen:
:lol: :lol:

mislim da su tamo slike ovdje tekst :?
Post Reply