Koji je najljepsi grad u BiH?

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply

Koji je najljepsi grad u BiH?

Doboj
14
12%
Sarajevo?
58
50%
Mostar?
43
37%
 
Total votes: 115

nekoja
Posts: 2
Joined: 28/03/2007 00:01
Location: Linz AUT, Doboj BiH
Contact:

#1 Koji je najljepsi grad u BiH?

Post by nekoja »

Sta mislite koji je najljepsi grad Bosne i Hercegovine? Meni kao Dobojliji - osim Doboja - su Sarajevo na drugom i Mostar na trecem mjestu. Sta vi mislite.
User avatar
angevin
Posts: 230
Joined: 24/01/2007 10:29

#2

Post by angevin »

Koliko ima gradova u BiH, toliko ih je i najljepsih :)
Sto bi rek'o narod, ciganu ciganovo.
Subjektivno Doboj, objektivno- uvijek ima neki ljepsi. :D
User avatar
nebojeplavo
Posts: 5958
Joined: 29/09/2005 12:40
Location: na sedmom nebu :D

#3

Post by nebojeplavo »

Subjektivno: Gradacac :-)
Objektivno: Gradacac :oops: :D
ines.c
Posts: 281
Joined: 06/03/2007 18:35

#4

Post by ines.c »

BIHAC I SARAJEVO

Sarajevo zbog bascarsije
Bihac zbog une
:)
photo
Posts: 839
Joined: 19/09/2003 00:00

#5

Post by photo »

iskreno receno, meni je pocitelj. a ni kresevo nije za odbaciti, zatim bihac, banja luka, tuzla, trebinje (pogotovo trebinjke)

k'o sto je neko rekao gore, svaki grad je lijep jer u bih, svaki grad ima svoju dusu.
Tvrtko_I
Posts: 123
Joined: 27/02/2007 11:44
Location: "RS" je genocidna tvorevina koju treba ukinuti.

#6

Post by Tvrtko_I »

Hajd ok Dobojlija si ali malo realnosti molim :)


Meni je Mostar iako sam rodjen na totalno drugom kraju domovine.
Smeker
Posts: 23
Joined: 10/12/2006 14:46

#7

Post by Smeker »

Mozda nije najljepsi grad ali jedan od najljepsih i sa najljepsom prirodom u okolini (i jezerima) je Jajce.
bonsai
Posts: 353
Joined: 25/05/2006 20:32

#8

Post by bonsai »

ines.c wrote:BIHAC I SARAJEVO

Sarajevo zbog bascarsije
Bihac zbog une
:)
A sta fali Miljacki?
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#9

Post by fukara_tz »

Travnik i Jajce i naravno Tuzla :)
ines.c
Posts: 281
Joined: 06/03/2007 18:35

#10

Post by ines.c »

bonsai wrote:
ines.c wrote:BIHAC I SARAJEVO

Sarajevo zbog bascarsije
Bihac zbog une
:)
A sta fali Miljacki?
:shock: :)
bonsai
Posts: 353
Joined: 25/05/2006 20:32

#11

Post by bonsai »

Ja ovo valjda zato sto sam plivat na njoj naucio.Naravno da je sala,ali neznam prikacit smajlija.
ines.c
Posts: 281
Joined: 06/03/2007 18:35

#12

Post by ines.c »

bonsai wrote:Ja ovo valjda zato sto sam plivat na njoj naucio.Naravno da je sala,ali neznam prikacit smajlija.

imas smajlice sa ljeve strane samo klikni na odredjeni :) :-D
strujnik
Posts: 340
Joined: 28/02/2003 00:00

#13

Post by strujnik »

Prozor i Mostar :)
bonsai
Posts: 353
Joined: 25/05/2006 20:32

#14

Post by bonsai »

:-)Vidi stvarno,ja mislo treba ono nesto URL iliIMG.E sad cu se ismijati pravo,hvala i nedaj se Ines.
bonsai
Posts: 353
Joined: 25/05/2006 20:32

#15

Post by bonsai »

Evo vidis da nemoze!
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#16

Post by amrino »

Zar mora i ovo po nacionalnom kljucu?! :oops:
Pa dokle vise majke vam ?! :x
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#17

Post by zena21 »

bonsai wrote:Evo vidis da nemoze!
Ma moze :D :-D :) :-) :( :roll: :sad: :o :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol:
bonsai
Posts: 353
Joined: 25/05/2006 20:32

#18

Post by bonsai »

Sta se smijes zlobnice jedna,objasni mi!(treba li sta ukljuciti ili iskljuciti)Ne moze biti da je do mene ja sam inace vrlo intelegentan(smajli zeleni) vidi moze i ovako.Inace Sarajevo je najljepsi grad na svijetu(ovo da me ne ukinu zbog skretanja sa teme).
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#19

Post by zena21 »

bonsai wrote:Sta se smijes zlobnice jedna,objasni mi!(treba li sta ukljuciti ili iskljuciti)Ne moze biti da je do mene ja sam inace vrlo intelegentan(smajli zeleni) vidi moze i ovako.Inace Sarajevo je najljepsi grad na svijetu(ovo da me ne ukinu zbog skretanja sa teme).
Slazem se :D :P :P :zzzz: :lol: :oops: :D
ins
Posts: 2710
Joined: 12/05/2005 10:50

#20

Post by ins »

Mostar bez premca, a ondaaaa duga pauza do drugoplasiranog...
User avatar
nebojeplavo
Posts: 5958
Joined: 29/09/2005 12:40
Location: na sedmom nebu :D

#21

Post by nebojeplavo »

bonsai wrote:Sta se smijes zlobnice jedna,objasni mi!(treba li sta ukljuciti ili iskljuciti)Ne moze biti da je do mene ja sam inace vrlo intelegentan(smajli zeleni) vidi moze i ovako.Inace Sarajevo je najljepsi grad na svijetu(ovo da me ne ukinu zbog skretanja sa teme).
Šta su to Smileys (smjehuljci)?
To su male sličice pomoću kojih možete izraziti Vaše raspoloženje. Ukoliko u Vašoj poruci napišete npr. :) znači da ste sretni ili ako upišete :( znači da ste tužni. Kombinaciju znakova interpukcije i slova Forum automatski interpretira kao SMJEHULJKA i iz svoje data-baze prikazuje sličicu vezanu za svaku posebnu kombinaciju. Ukoliko ne želite smjehuljak u Vašoj poruci izaberite opciju Isključi smjehuljke u ovoj poruci.

Eto :-) :D
bonsai
Posts: 353
Joined: 25/05/2006 20:32

#22

Post by bonsai »

nebojeplavo wrote:
bonsai wrote:Sta se smijes zlobnice jedna,objasni mi!(treba li sta ukljuciti ili iskljuciti)Ne moze biti da je do mene ja sam inace vrlo intelegentan(smajli zeleni) vidi moze i ovako.Inace Sarajevo je najljepsi grad na svijetu(ovo da me ne ukinu zbog skretanja sa teme).
Šta su to Smileys (smjehuljci)?
To su male sličice pomoću kojih možete izraziti Vaše raspoloženje. Ukoliko u Vašoj poruci napišete npr. :) znači da ste sretni ili ako upišete :( znači da ste tužni. Kombinaciju znakova interpukcije i slova Forum automatski interpretira kao SMJEHULJKA i iz svoje data-baze prikazuje sličicu vezanu za svaku posebnu kombinaciju. Ukoliko ne želite smjehuljak u Vašoj poruci izaberite opciju Isključi smjehuljke u ovoj poruci.

Eto :-) :D
E puno ti hvala na ovako iscrpnom obavjestenju,samo ja nisam nigdje napisao da sam retardiran no rekoh da nemogu da ukljucim smajlije,nesto me nece a probao vise puta.(Nego sta su ti ove kockice u textu) :-)
User avatar
nebojeplavo
Posts: 5958
Joined: 29/09/2005 12:40
Location: na sedmom nebu :D

#23

Post by nebojeplavo »

bonsai wrote:
nebojeplavo wrote:
bonsai wrote:Sta se smijes zlobnice jedna,objasni mi!(treba li sta ukljuciti ili iskljuciti)Ne moze biti da je do mene ja sam inace vrlo intelegentan(smajli zeleni) vidi moze i ovako.Inace Sarajevo je najljepsi grad na svijetu(ovo da me ne ukinu zbog skretanja sa teme).
Šta su to Smileys (smjehuljci)?
To su male sličice pomoću kojih možete izraziti Vaše raspoloženje. Ukoliko u Vašoj poruci napišete npr. :) znači da ste sretni ili ako upišete :( znači da ste tužni. Kombinaciju znakova interpukcije i slova Forum automatski interpretira kao SMJEHULJKA i iz svoje data-baze prikazuje sličicu vezanu za svaku posebnu kombinaciju. Ukoliko ne želite smjehuljak u Vašoj poruci izaberite opciju Isključi smjehuljke u ovoj poruci.
Eto :-) :D
E puno ti hvala na ovako iscrpnom obavjestenju,samo ja nisam nigdje napisao da sam retardiran no rekoh da nemogu da ukljucim smajlije,nesto me nece a probao vise puta.(Nego sta su ti ove kockice u textu) :-)
Na lijevoj strani provjeri jesu li aktivirani :-) jer je dovoljno samo kliknuti na njih da se pojave :oops:
bonsai
Posts: 353
Joined: 25/05/2006 20:32

#24

Post by bonsai »

Evo i nevido da je uspjelo, hvala puno :kiss:Joj vidi ovo :-) :) :roll: :( :o 8) :lol: :P
bonsai
Posts: 353
Joined: 25/05/2006 20:32

#25

Post by bonsai »

Ja se izvinjavam svim clanovima ove diskusije zbog zacatavanja ,ali vrijedilo je truda.Znaci, dogovorili smo se da je ipak Sarajevo najljepsi grad na svijetu :-D (sto me cini very happy).
Post Reply