Koji automobil kupiti?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#26 Re: Koji automobil kupiti?

Post by Qler »

Valbon_1 wrote:Ako hoces dobar auto, sto sa sobom nosi status, kvalitet, sigurnost, funksionalnost i zadovoljstvo u voznji (bez kojega auto nista ti i ne vredi) kupi BMW 116i ili 118d i za jedno deset godina nemoj da razmisljas vise o automobilu. A poslije ...opet BMW ali na vodu (Hydrogen). :thumbup:

vozao sam tog 118d i dobar je pravo ali fakat je ona zadnja klupa neka BMW-ova zajebancija.. pa jarane auta u manjoj klasi imaju vise prostora nazad.


kada bi se samo ja vozao u njoj uzeo bi je :) zadnja vuca :) dobro lezi sve OK, ali ako hoces u grad sa jaranima jedino da ih cekas ispred katedrale :) jer sa tobom ne mogu :D
User avatar
beco
Posts: 3397
Joined: 25/08/2004 14:22

#27 Re: Koji automobil kupiti?

Post by beco »

Ovo sad sto pricate su gluposti, vi pricate o autima koja su potpuno nerealna za nase trziste. Da sam i ja imao 30 000 eura kupio bih sebi 330xd pa bio sretan :?
User avatar
beco
Posts: 3397
Joined: 25/08/2004 14:22

#28 Re: Koji automobil kupiti?

Post by beco »

2: Amrica
Moram te razocarati, pogledaj novi cjenovnik Bunje clio 1.2 TCE nesto vise od 24 000KM
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#29 Re: Koji automobil kupiti?

Post by amrica »

au, nisam znala. Moj prijatelj prije par dana uzeo Megan limuzinu 1,6, za 29.000, kaze stara cijena. Mislila sam da su jos cijene od lani.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#30 Re: Koji automobil kupiti?

Post by chuchumbamayumbe »

Uzmi ba Forda Fiestu, prelijep automobil, ja mislim da ide za manje od 20k KM do registracije, 5 vrata, kush dalje?! :)
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#31 Re: Koji automobil kupiti?

Post by ado-šampion »

Qler wrote:
Valbon_1 wrote:Ako hoces dobar auto, sto sa sobom nosi status, kvalitet, sigurnost, funksionalnost i zadovoljstvo u voznji (bez kojega auto nista ti i ne vredi) kupi BMW 116i ili 118d i za jedno deset godina nemoj da razmisljas vise o automobilu. A poslije ...opet BMW ali na vodu (Hydrogen). :thumbup:

vozao sam tog 118d i dobar je pravo ali fakat je ona zadnja klupa neka BMW-ova zajebancija.. pa jarane auta u manjoj klasi imaju vise prostora nazad.


kada bi se samo ja vozao u njoj uzeo bi je :) zadnja vuca :) dobro lezi sve OK, ali ako hoces u grad sa jaranima jedino da ih cekas ispred katedrale :) jer sa tobom ne mogu :D
Eee al zato ti naprijed imaš položaj sjedenja k'o u petici, zar ne? :-)

To prvo, a drugo, BMW nije konfekcijska marka, tako da ni u kojem slučaju nisu smjeli napravit auto koje će otimati kupce trici. Kod Benge se zna red :-)

Mogao je i BMW napravit da nazad ima mjesta, ali bi ti naprijed onda sjedio kao npr. u Megane-u, tj. više na autu, nego u njemu, ako me razumiješ.
Valbon_1
Posts: 526
Joined: 28/02/2008 13:09
Location: Ilirska Republika Kosova

#32 Re: Koji automobil kupiti?

Post by Valbon_1 »

ado-šampion wrote:
Qler wrote:
Valbon_1 wrote:Ako hoces dobar auto, sto sa sobom nosi status, kvalitet, sigurnost, funksionalnost i zadovoljstvo u voznji (bez kojega auto nista ti i ne vredi) kupi BMW 116i ili 118d i za jedno deset godina nemoj da razmisljas vise o automobilu. A poslije ...opet BMW ali na vodu (Hydrogen). :thumbup:

vozao sam tog 118d i dobar je pravo ali fakat je ona zadnja klupa neka BMW-ova zajebancija.. pa jarane auta u manjoj klasi imaju vise prostora nazad.


kada bi se samo ja vozao u njoj uzeo bi je :) zadnja vuca :) dobro lezi sve OK, ali ako hoces u grad sa jaranima jedino da ih cekas ispred katedrale :) jer sa tobom ne mogu :D
Eee al zato ti naprijed imaš položaj sjedenja k'o u petici, zar ne? :-)

To prvo, a drugo, BMW nije konfekcijska marka, tako da ni u kojem slučaju nisu smjeli napravit auto koje će otimati kupce trici. Kod Benge se zna red :-)

Mogao je i BMW napravit da nazad ima mjesta, ali bi ti naprijed onda sjedio kao npr. u Megane-u, tj. više na autu, nego u njemu, ako me razumiješ.


Upravo tako :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Bobi
Forum administrator
Posts: 32207
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#33 Re: Koji automobil kupiti?

Post by Bobi »

beco wrote:Ovo sad sto pricate su gluposti, vi pricate o autima koja su potpuno nerealna za nase trziste. Da sam i ja imao 30 000 eura kupio bih sebi 330xd pa bio sretan :?
Jes vala :thumbup: ...ja biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih...

Image
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#34 Re: Koji automobil kupiti?

Post by shin »

Samo FIAT, nista drugo :dance:
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#35 Re: Koji automobil kupiti?

Post by Karabaja »

fiat, seat, vw, opel, kia, hyundai, renault, škoda, peugeot, govno, kaka... (nastavi niz) :D
Post Reply