koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#4376 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by moonca »

:D

Zasto ??
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#4377 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by KB9 »

https://www.fragrantica.com/perfume/Don ... -1604.html

dobio ovaj od zenke, totalno (pozitivno) iznenadjen postojanoscu jer su ocekivanja bila niska :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 40638
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4378 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

KB9 wrote:https://www.fragrantica.com/perfume/Don ... -1604.html

dobio ovaj od zenke, totalno (pozitivno) iznenadjen postojanoscu jer su ocekivanja bila niska :mrgreen:
Ovaj sam koristio tsman kad se i pojavvio na trzistu, i nije bio los, mozda malo presladak za moj ukus, pa zato i nije dobio drugu sansu.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#4379 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by KB9 »

konektovan wrote:
KB9 wrote:https://www.fragrantica.com/perfume/Don ... -1604.html

dobio ovaj od zenke, totalno (pozitivno) iznenadjen postojanoscu jer su ocekivanja bila niska :mrgreen:
Ovaj sam koristio tsman kad se i pojavvio na trzistu, i nije bio los, mozda malo presladak za moj ukus, pa zato i nije dobio drugu sansu.
jest mozda presladak za nekog al npr meni je joop homme odlican tako da sve je stvar ukusa :mrgreen:
User avatar
konahawaii
Posts: 1428
Joined: 11/09/2014 15:27

#4380 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konahawaii »

stigli samplovi Heroda (4ml) i JPG Popeye (8ml) :D Sve pohvale za ove sto su mi poslali...stiglo sve u roku dvije sedmice, od jednog sam dobio i free sample F by Ferragamo Black Salvatore EDT :) Ovaj JPG dosao kao travel spray sa vrecicom i sve :D cak sam i porukicu dobio :D

Jako zadovovljan...herod extra, na momente me podsjeca na pure havane, samo sto nije toliko sladak i vise se osjeti taj duhan. JPG definitivno ispunio ocekivanja. Taman za ljeta, fin i lagan miris, blago sladak. Osjetim i mentu i neko cvijece i jos nesto :D Ovaj F Black mi je onako, previse osjetim zacine. Al nije los.
klopan
Posts: 627
Joined: 16/04/2014 12:05

#4381 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by klopan »

Iztestiraj još trajnost Heroda,pa javljaj. Baš me zanima kakva je zvjerka,vrijedi li se upuštati u razmišljanje o toj investiciji? :D
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#4382 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Partijaner »

Uzeo ovaj, nije los. :-D

Image
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#4383 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by nKrkan »

http://www.ebay.com/itm/Yves-Rocher-Men ... 2841840438

Dobio sam ovakav na poklon.
Interesuje me ko se razumije u parfeme vrijedili li ovih novaca ili je samo napuhana cijena na ebayu.
Mr.Who
Posts: 380
Joined: 23/07/2005 22:35

#4384 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Mr.Who »

konahawaii wrote:stigli samplovi Heroda (4ml) i JPG Popeye (8ml) :D Sve pohvale za ove sto su mi poslali...stiglo sve u roku dvije sedmice, od jednog sam dobio i free sample F by Ferragamo Black Salvatore EDT :) Ovaj JPG dosao kao travel spray sa vrecicom i sve :D cak sam i porukicu dobio :D

Jako zadovovljan...herod extra, na momente me podsjeca na pure havane, samo sto nije toliko sladak i vise se osjeti taj duhan. JPG definitivno ispunio ocekivanja. Taman za ljeta, fin i lagan miris, blago sladak. Osjetim i mentu i neko cvijece i jos nesto :D Ovaj F Black mi je onako, previse osjetim zacine. Al nije los.
Ako se može znati, od koga si naručio semplove?
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#4385 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Anestezija »

lafo Antonio Banderas,kad otvorim bolje da pise Rizo Hamidovic
User avatar
konektovan
Posts: 40638
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4386 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

nKrkan wrote:http://www.ebay.com/itm/Yves-Rocher-Men ... 2841840438

Dobio sam ovakav na poklon.
Interesuje me ko se razumije u parfeme vrijedili li ovih novaca ili je samo napuhana cijena na ebayu.

Cijena mu je skroz ok.
User avatar
konahawaii
Posts: 1428
Joined: 11/09/2014 15:27

#4387 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konahawaii »

Mr.Who wrote:
konahawaii wrote:stigli samplovi Heroda (4ml) i JPG Popeye (8ml) :D Sve pohvale za ove sto su mi poslali...stiglo sve u roku dvije sedmice, od jednog sam dobio i free sample F by Ferragamo Black Salvatore EDT :) Ovaj JPG dosao kao travel spray sa vrecicom i sve :D cak sam i porukicu dobio :D

Jako zadovovljan...herod extra, na momente me podsjeca na pure havane, samo sto nije toliko sladak i vise se osjeti taj duhan. JPG definitivno ispunio ocekivanja. Taman za ljeta, fin i lagan miris, blago sladak. Osjetim i mentu i neko cvijece i jos nesto :D Ovaj F Black mi je onako, previse osjetim zacine. Al nije los.
Ako se može znati, od koga si naručio semplove?
ma ebay...ako hoces poslacu ti na pp :)
noviclan
Posts: 10980
Joined: 31/10/2013 06:48

#4388 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by noviclan »

klopan wrote:
didgeridoo wrote:Gdje povoljno uzeti bleu de chanel?
Najpovoljnije- beautique parfumerija u grand centru na ilidži.
Danas i sutra -15% na sve parfeme.
Znači regularna cijena po sarajevskim parfumerijama cca 121KM za 50ml edt-15%-102,50KM.
Ni na piku nije jeftinije.
A imaju li sta bleu na EDP
Mr.Who
Posts: 380
Joined: 23/07/2005 22:35

#4389 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Mr.Who »

konahawaii wrote:
Mr.Who wrote:
konahawaii wrote:stigli samplovi Heroda (4ml) i JPG Popeye (8ml) :D Sve pohvale za ove sto su mi poslali...stiglo sve u roku dvije sedmice, od jednog sam dobio i free sample F by Ferragamo Black Salvatore EDT :) Ovaj JPG dosao kao travel spray sa vrecicom i sve :D cak sam i porukicu dobio :D

Jako zadovovljan...herod extra, na momente me podsjeca na pure havane, samo sto nije toliko sladak i vise se osjeti taj duhan. JPG definitivno ispunio ocekivanja. Taman za ljeta, fin i lagan miris, blago sladak. Osjetim i mentu i neko cvijece i jos nesto :D Ovaj F Black mi je onako, previse osjetim zacine. Al nije los.
Ako se može znati, od koga si naručio semplove?
ma ebay...ako hoces poslacu ti na pp :)
može
klopan
Posts: 627
Joined: 16/04/2014 12:05

#4390 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by klopan »

noviclan wrote:
klopan wrote:
didgeridoo wrote:Gdje povoljno uzeti bleu de chanel?
Najpovoljnije- beautique parfumerija u grand centru na ilidži.
Danas i sutra -15% na sve parfeme.
Znači regularna cijena po sarajevskim parfumerijama cca 121KM za 50ml edt-15%-102,50KM.
Ni na piku nije jeftinije.
A imaju li sta bleu na EDP
Koliko sam te razumio pitaš imaju li edp verziju :D .Mislim da ne, a svakako to je sniženje važilo samo taj dan.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#4391 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by nKrkan »

Koji je fazon , zašto parfem brzo izlapi s mene, a recimo kod nekog drugog isti ono baš se osjeti ,a nije da ga ne koristim obilato.

Ima li još nešto da je dugotrajnije i čim se vi služiti , kojim tehnikama da uvijek smell well 8)
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#4392 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Mis mekinjas »

Prsci parfem na trbuh za duze trajanje.
Ako ne osjetis parfem na sebi taj je dobar na tvojoj kozi. Osjete ga drugi a to je bitnije nego da tebi mirise. Ne pretjeruj sa parfemom vjerovao ili ne smrdis narodu oko sebe.
Odurno je kupati se u parfemu. Parfem se stavlja da mirise na 15cm ne na metar.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#4393 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Michun »

nKrkan wrote:Koji je fazon , zašto parfem brzo izlapi s mene, a recimo kod nekog drugog isti ono baš se osjeti ,a nije da ga ne koristim obilato.

Ima li još nešto da je dugotrajnije i čim se vi služiti , kojim tehnikama da uvijek smell well 8)
namazi mjesto malo vazelinom pa stavi parfem...probaj
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#4394 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by KB9 »

e danas idem isprobat jos par navodno odlicnih izdanja u zari :mrgreen:
nj0be
Posts: 107
Joined: 18/04/2009 22:20

#4395 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by nj0be »

Narucivanje parfema preko Pik-a? Koju "parfimeriju" izabrati, bitno da je originalno i sve ok?
I moze li se negdje naci Tom Ford nekih 50 ml za pristojne cijene, tj. manje od ovih napumpanih 250+KM?
Mr.Who
Posts: 380
Joined: 23/07/2005 22:35

#4396 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Mr.Who »

nj0be wrote:Narucivanje parfema preko Pik-a? Koju "parfimeriju" izabrati, bitno da je originalno i sve ok?
I moze li se negdje naci Tom Ford nekih 50 ml za pristojne cijene, tj. manje od ovih napumpanih 250+KM?
1.ParfemiZaVas
2.Ne može, jedino kupovinom dekanta na ebay.Ko radi dekante, iz 250 ml pakovanja ili većeg,može ponuditi dobru cijenu.(fraghead1987 na ebay)
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#4397 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by KB9 »

ima tom ford i pristupacnijih izdanja al oni koje si namiriso vjerovatno nisu za sirotinju pa je i ta spomenuta cifra prilicno dobra
nj0be
Posts: 107
Joined: 18/04/2009 22:20

#4398 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by nj0be »

Ipak suzen izbor na Gucci Guilty i Chanel Home Allure Sport. Onako reda radi, koji bi izabrali? :D
User avatar
konektovan
Posts: 40638
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4399 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

nj0be wrote:Ipak suzen izbor na Gucci Guilty i Chanel Home Allure Sport. Onako reda radi, koji bi izabrali? :D
Mozda ovaj drugi, prikladniji je za nadolazeci period.
Mr.Who
Posts: 380
Joined: 23/07/2005 22:35

#4400 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Mr.Who »

nj0be wrote:Ipak suzen izbor na Gucci Guilty i Chanel Home Allure Sport. Onako reda radi, koji bi izabrali? :D
Probaj i Chanel Homme Sport Eau Extreme
Post Reply