Kod suprotnog pola prvo primjecujem.....

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#76

Post by Salko sto je u vodu skako »

Lace wrote:
Salko sto je u vodu skako wrote:ja gledam prvo u stomacic!!! hocu da znam, jel mala sita???
sto...bojis se da ako je gladna...uzet ce ti cokoladu...a to je nedopustivo!! :D :D
ako je gladna valja je prvo nahranit!!!
vecere su skupe... znas i sama... i WC se svugdi placa...ode placa...
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#77

Post by Lace »

hm...pa sto mora jesti u restoranu...kupi joj hamburger...setajte prema carsiji (ako si u sarajevu) a u blizini ima wc...free of charge :D

ili

pozovi je sebi na veceru...neces joj valjda naplatiti koristenje wc-a :D

a ako ne htjedne...nek seta gladna :D
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#78

Post by Salko sto je u vodu skako »

Lace wrote:hm...pa sto mora jesti u restoranu...kupi joj hamburger...setajte prema carsiji (ako si u sarajevu) a u blizini ima wc...free of charge :D

ili

pozovi je sebi na veceru...neces joj valjda naplatiti koristenje wc-a :D

a ako ne htjedne...nek seta gladna :D
sve je puno lakse, jednostavnje, sladje i ugodnije ako je mala jela kod kuce..gladna zenska glava ne misli na one stvari...
sto se tice setanja nek seta sa nekim drugim..nisam ti ja neki setac...

wc ne naplacujem pod uslovom da gledam..
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#79

Post by Lace »

cuj nisi setac...znaci iz auta odmjeravas stomacice ...jesi i ti frajer :D

s druge strane...ne trebas ni gledati...naruci preko telefona...one dolaze site...samo trebas istrest kesh :D
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#80

Post by Salko sto je u vodu skako »

Lace wrote:cuj nisi setac...znaci iz auta odmjeravas stomacice ...jesi i ti frajer :D

s druge strane...ne trebas ni gledati...naruci preko telefona...one dolaze site...samo trebas istrest kesh :D
pa mogu ti reci da i jesam FRAJER..iskreno onako..pravi FRAJER.

nisam ja kurvar pa da narucujem telefonom!

ja jurim za finim curicama, danima pratim i snimam "zrtvu" i onda cap! gotovo!!!
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#81

Post by cHupjahalic@ »

Salko sto je u vodu skako wrote:ja jurim za finim curicama, danima pratim i snimam "zrtvu" i onda cap! gotovo!!!
Ribolovci ne snimaju ribe :D , oni ih odmah cape. :D
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#82

Post by Lace »

Salko sto je u vodu skako wrote:
Lace wrote:cuj nisi setac...znaci iz auta odmjeravas stomacice ...jesi i ti frajer :D

s druge strane...ne trebas ni gledati...naruci preko telefona...one dolaze site...samo trebas istrest kesh :D
pa mogu ti reci da i jesam FRAJER..iskreno onako..pravi FRAJER.

nisam ja kurvar pa da narucujem telefonom!

ja jurim za finim curicama, danima pratim i snimam "zrtvu" i onda cap! gotovo!!!
neces da setas

ne brkaj pojam FRAJER i JEBAC :D
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#83

Post by Salko sto je u vodu skako »

Lace wrote:
Salko sto je u vodu skako wrote:
Lace wrote:cuj nisi setac...znaci iz auta odmjeravas stomacice ...jesi i ti frajer :D

s druge strane...ne trebas ni gledati...naruci preko telefona...one dolaze site...samo trebas istrest kesh :D
pa mogu ti reci da i jesam FRAJER..iskreno onako..pravi FRAJER.

nisam ja kurvar pa da narucujem telefonom!

ja jurim za finim curicama, danima pratim i snimam "zrtvu" i onda cap! gotovo!!!
neces da setas

ne brkaj pojam FRAJER i JEBAC :D
hocu ja da setam ali druge ja stvari podrazumjevam po setacem!!

pa reci sama ali onako iskreno, jesam li FRAJER ili nisam??????
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#84

Post by Lace »

ma nee...ti si wanabe frajer :D

al tebi za utjehu...nisi jedini :D
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#85

Post by Salko sto je u vodu skako »

Lace wrote:ma nee...ti si wanabe frajer :D
sto znaci to wanabe i to jos podebljano, crno???
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#86

Post by Lace »

ustvari ako ces iskreno...jedan salko ...koji se zajebava kao ti...pise svasta i budalese... a nije zlonamjeran i pokvarenjak...ne moze biti los...:D :) zanemari diskusiju o frajerima...ne (h)aplicira se na tebe :D
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#87

Post by Salko sto je u vodu skako »

Lace wrote:ustvari ako ces iskreno...jedan salko ...koji se zajebava kao ti...pise svasta i budalese... a nije zlonamjeran i pokvarenjak...ne moze biti los...:D :) zanemari diskusiju o frajerima...ne (h)aplicira se na tebe :D
sta cu drugo..tu sam uglavnom...podforum ljubav & SEX ... da se zakljucit sta me interesuje...isto je i sa tobom...ljubav & SEX ...
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#88

Post by Lace »

Salko sto je u vodu skako wrote:
Lace wrote:ustvari ako ces iskreno...jedan salko ...koji se zajebava kao ti...pise svasta i budalese... a nije zlonamjeran i pokvarenjak...ne moze biti los...:D :) zanemari diskusiju o frajerima...ne (h)aplicira se na tebe :D
sta cu drugo..tu sam uglavnom...podforum ljubav & SEX ... da se zakljucit sta me interesuje...isto je i sa tobom...ljubav & SEX ...
..i bez cenzure...znaci ne zanima me ni politika i religija :D
rumenko
Posts: 1482
Joined: 24/07/2002 00:00

#89

Post by rumenko »

uvijek ide istim redom..guz/sifon/oci...ili bi...sifon/guz/oci...ne znam vise znam samo da su oci na trecem mjestu.....sto naravno govori da sam veoma romantican...jer oci su ogledalo duse...za sifon i guz ne treba objasnjenje..nadam se...
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#90

Post by Lace »

rumenko wrote:uvijek ide istim redom..guz/sifon/oci...ili bi...sifon/guz/oci...ne znam vise znam samo da su oci na trecem mjestu.....sto naravno govori da sam veoma romantican...jer oci su ogledalo duse...za sifon i guz ne treba objasnjenje..nadam se...
joj jel ti napravis krug oko svake koja ti zapne za oko? :D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#91

Post by Stitch__ »

istinit dogadjaj :D

jedna moja poznanica, helem upoznala frajera na moru, malo plesali, i kao odose da prosetaju...frajer odma poceo fatat, napadat...kaze ona, stani malo ba, ne znam te jos, daj da malo pricamo..

kae on

"ja ne pricam na moru" :D :D :D :D :D
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#92

Post by Salko sto je u vodu skako »

Stitch__ wrote:istinit dogadjaj :D

jedna moja poznanica, helem upoznala frajera na moru, malo plesali, i kao odose da prosetaju...frajer odma poceo fatat, napadat...kaze ona, stani malo ba, ne znam te jos, daj da malo pricamo..

kae on

"ja ne pricam na moru" :D :D :D :D :D
ova prica mi je poznata...cini mi se da je tvoja poznanica mene upoznala

interesuje me mjesto zbivanja...boravim svugdi po malo..na moru mislim..
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#93

Post by Salko sto je u vodu skako »

Lace wrote:
Salko sto je u vodu skako wrote:
Lace wrote:ustvari ako ces iskreno...jedan salko ...koji se zajebava kao ti...pise svasta i budalese... a nije zlonamjeran i pokvarenjak...ne moze biti los...:D :) zanemari diskusiju o frajerima...ne (h)aplicira se na tebe :D
sta cu drugo..tu sam uglavnom...podforum ljubav & SEX ... da se zakljucit sta me interesuje...isto je i sa tobom...ljubav & SEX ...
..i bez cenzure...znaci ne zanima me ni politika i religija :D
nema veze sto te ne zanima..prosetaj malo na politiku i religiju iznesi svoje misljenje i stavove..mozda masa prihvati..mozda imas talenta..probaj ne kosta nista..
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#94

Post by Stitch__ »

da ti imas dvije u glavi skonto bi da je prica postavljena da se vidi kakvih sve kretena ima... :D
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#95

Post by Salko sto je u vodu skako »

Stitch__ wrote:da ti imas dvije u glavi skonto bi da je prica postavljena da se vidi kakvih sve kretena ima... :D
zasto je konkretan muskarac kreten??? ja isto igram na prvu..pozovem kuci na kavu i palacinke i cap..gotova!!! svako na svoju stranu...

zeljezo se kuje dok je vruce....a curice ne bjegaju od zabijanja...
Reina
Posts: 1236
Joined: 08/04/2005 11:58

#96

Post by Reina »

cuj Salke i kaVe :lol:
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#97

Post by Stitch__ »

ma salko smekne curu sa svih strana, ako je dobra pridje i pita "hos se jebat" :D :D

ako to uradis iz zajebancije ok, al ako fakat ocekujes da ce prihvatit onda... :roll:
rumenko
Posts: 1482
Joined: 24/07/2002 00:00

#98

Post by rumenko »

salkane legendo...ako znas palacinke praviti i ja bi dos'o....a ne fakat salko se malo sali...nego 99,99% cura jedva ceka nesto konkretno i konta..."jaaj levada dok ce me gnjaviti s ovom supljom..."znaci iste ste ko i mi ili gore....samo glumite...ja sam za sex na prvom sudaru...znaci izasli pojeli,popili (rastalili se za racun...jel' tako salkane)..i onda brate zna se ...kod bete il' kod neme...ostalo je supljiranje....
rumenko
Posts: 1482
Joined: 24/07/2002 00:00

#99

Post by rumenko »

vidjeh par gramatickih gresaka u mom gornjem mudrom izlaganju...al'razumit cete me...
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#100

Post by Salko sto je u vodu skako »

Stitch__ wrote:ma salko smekne curu sa svih strana, ako je dobra pridje i pita "hos se jebat" :D :D

ako to uradis iz zajebancije ok, al ako fakat ocekujes da ce prihvatit onda... :roll:
smeknem sa svih strana i onda pitam hocel doci kod mene doma (vidi salke i doma) na kavu (vidi, vidi salke na kaVu) i najavim da ce biti i skidanja..svaka dolazi....eto tako to majstor radi...
Post Reply