Ko kome prvi prilazi?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#1 Ko kome prvi prilazi?

Post by anais_nin »

Svi se zale...muskarci kako zene ne prilaze i kako su nepristupacne...Zena kako su muskarci smotani i letargicni....ko je u pravu? :D

Ok, posebno u BiH, uglavnom muskarci prilaze zenama prvi, rijetko koja cura ce prva prici momku...zasto???? :D Zene, prilazite li ikada prve? Zasto da? Zasto ne? Kakva su vam iskustva sa tim iniciranjem prvog kontakta? Ako ne prilazite imate li kakvu taktiku da se ucinite "pristupacnijim"? :D

Muskadijo, volite li da vam zena prva pridje? Da li vam se to ikad desilo? Kakvim curama cete uglavnom prvi prici, zbog radi cega se neka cura cini pristupacnijom ili interesantnijom od drugih? (izgled????) :lol: :D
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#2

Post by MRAVOJED »

meni bude lijeno ustat :D

nego zaprave, trema me safata :D jednom sam dva dana sjedio s telefonom i otkucam broj do zadnje dirke :D i onda poklopim :D :D :D treći dan sam uspio :D ali razgovor (koji sam inače naučio napamet :D :D :D kako sam samo glup bio, a nije to tako davno bilo) je otišao u neosmišljenom pravcu :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#3

Post by edu »

herka..jesi to ozdravila? :( :D :D :(
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#4

Post by mIRCerka »

davno nekad kad bijah mladja, znala sam cak i pice poslati ako mi neko privuce paznju.... ako ste na OBN upratili onu reklamu NAVIJACI SU VAZNI , bilo je i takvih situacija...kad nafuramo neku zensku da ne smije prici tipu i trazit mu broj telefona....
za divno cudo, vecina tih situacija je prosla komicno, neke su se cak tako udomile, a bilo je malo onih prica FUFA JEDNA VIDI JE ......


medi sam isto prva prisla...al to se ne pika...ja sam njega prva kliknula...
na chatu....
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#5

Post by anais_nin »

edu wrote:herka..jesi to ozdravila? :( :D :D :(
pati bejbe pati :lol:
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#6

Post by edu »

anais_nin wrote:
edu wrote:herka..jesi to ozdravila? :( :D :D :(
pati bejbe pati :lol:
neka..neka..opet ces ti fasovati..ako bog da.. :D :D :D
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#7

Post by uvjek dobar gost »

Po meni nije bitno ko kome vec kako to cini, danas prvo se pogled baci na mobitel, naravno ako auto nije na vidnom mjesto, curama se gleda u izrez ili dekolte ,a ne u facu.
Danas caruju seoski maniri i neki manijaci koji Ne ne uzimaju kao adekvatan odgovor.
Meni su prilazile cure i .... iskren da budem i momci. Ove momke sam odbijao glatko, nisam ni piche htio da uzmem, a sa nekim od cura sam se poslije nalazio na kafi. Mada ruku na srce ovih zadnjih par godina slabo mi ko prilazi jer im ne dam priliku, slabije izlazim po In mjestima i to Vam je to.
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#8

Post by anais_nin »

mIRCerka wrote: bilo je i takvih situacija...kad nafuramo neku zensku da ne smije prici tipu i trazit mu broj telefona....
za divno cudo, vecina tih situacija je prosla komicno, neke su se cak tako udomile, a bilo je malo onih prica FUFA JEDNA VIDI JE . ...
i mi smo to radile :lol: :D ja sam u tim situacijama obicno dobivala opklade, ali rijetko kad bih pocinjala veze sa likovima koje upoznam u takvim situacijama...

ja nemam problema sa tim da pridjem liku prva...generalno mi nimalo nije problem prva zapoceti konverzaciju sa drugim ljudima, u bilo kojoj situaciji...mada se to rijetko desava jer se ljudi jednostavno prvi obracaju meni...

Ali ako se smekam s nekim bilo da se jos uvijek ne znamo, ili da se znamo a jos nije nista bilo, ne volim prva praviti taj prvi potez...jednostavno mi se nakon toga ne svidja dinamika odnosa....mene privlace proaktivni frajeri, koji znaju preuzeti inicijativu i znaju sta hoce...takvi likovi prvi pridju, prvi pitaju broj, prvi poljube...samim tim mi vise odgovaraju i vise me privlace nego momcima kojima ja trebam ili moram prva da pridjem.... :D barem sto se veza tice....
Frutek
Posts: 1523
Joined: 22/01/2005 01:39

#9

Post by Frutek »

Vidit da cura prilazi momku je rijedje nego posvjedocit pomracini sunca ovde kod nas :-? To se jako rijetko desava i ne sjecam se kad sam tako nesto vidio ne kamoli dozivio. Uvijek u 99.99% slucajeva, ovde kod nas, momak je taj koji MORA napravit prvi korak. Kosa mi se dize na glavi od toga, jer nam cure fakat nemaju petlje ista da iniciraju...

Mozda je jedan od razloga taj nas zaostali mentalitet, ali i pitanje sredine gdje svak svakog zna, pa se cure boje da se ne provale, pa ce se pricat o njoj, ovo ono...Cudno je to pa et...Proveo sam dosta vremena i u inostranstvu gdje su cure daleko, ali daleko opustenije od nasih...
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#10

Post by edu »

anais_nin wrote:
mIRCerka wrote: bilo je i takvih situacija...kad nafuramo neku zensku da ne smije prici tipu i trazit mu broj telefona....
za divno cudo, vecina tih situacija je prosla komicno, neke su se cak tako udomile, a bilo je malo onih prica FUFA JEDNA VIDI JE . ...
i mi smo to radile :lol: :D ja sam u tim situacijama obicno dobivala opklade, ali rijetko kad bih pocinjala veze sa likovima koje upoznam u takvim situacijama...

ja nemam problema sa tim da pridjem liku prva...generalno mi nimalo nije problem prva zapoceti konverzaciju sa drugim ljudima, u bilo kojoj situaciji...mada se to rijetko desava jer se ljudi jednostavno prvi obracaju meni...

Ali ako se smekam s nekim bilo da se jos uvijek ne znamo, ili da se znamo a jos nije nista bilo, ne volim prva praviti taj prvi potez...jednostavno mi se nakon toga ne svidja dinamika odnosa....mene privlace proaktivni frajeri, koji znaju preuzeti inicijativu i znaju sta hoce...takvi likovi prvi pridju, prvi pitaju broj, prvi poljube...samim tim mi vise odgovaraju i vise me privlace nego momcima kojima ja trebam ili moram prva da pridjem.... :D barem sto se veza tice....
e ovo je klasicna glupost..i ovo koriste i trebe i mudonje kao izgovor...
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#11

Post by anais_nin »

edu wrote: e ovo je klasicna glupost..i ovo koriste i trebe i mudonje kao izgovor...
ja kao sto vec rekoh....prilazila sam....operisana sam od toga sta ce okolina reci...nije mi prpa jer frajeri uvijek reaguju pozitivno cak i kad ne bude nista konkretno od toga, do sada je to uvijek bilo pozitivno iskustvo s te strane....samo pozitivnija su mi bila iskustva, tj veze, u kojima su momci meni prvi prilazili... :D moje iskustvo, moj stav...

u svakom slucaju, moj savijet, treba probati... :D
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#12

Post by tigris »

ima li smisla recimo frajera zaustaviti nasred ulice kad ga sretnem posto nema druge prilike :? :roll: :roll:

hajmo decki kako bi reagovali ?:D :D :D
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#13

Post by uvjek dobar gost »

I ja nekad dodjem u takvo iskushenje.. nekako mi neprijatno, sve kontam da cu ostaviti utisak manijaka... mada to sa druge strane moze biti simpaticno i pozitivno... ja bi reagovao...normala, mislim kafa nije bauk....mozemo se vazda oko kafe sporazumjeti....
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#14

Post by edu »

tigris wrote:ima li smisla recimo frajera zaustaviti nasred ulice kad ga sretnem posto nema druge prilike :? :roll: :roll:

hajmo decki kako bi reagovali ?:D :D :D
ma sve ima smisla..sto se tebi cini OK..boli te briga kako ce drugi reagovati..kako bih ja reagovao..je li u blizini nekog haustora ili ?! :D :D :D
Frutek
Posts: 1523
Joined: 22/01/2005 01:39

#15

Post by Frutek »

tigris wrote:ima li smisla recimo frajera zaustaviti nasred ulice kad ga sretnem posto nema druge prilike :? :roll: :roll:

hajmo decki kako bi reagovali ?:D :D :D
Kad prije skontas na ulici da ti se svidja neko :shock:
Pa to ne moze bit duze od par sekundi dok neko prolazi kraj tebe :-?

Al nejse, mislim da bi bilo simpaticno, jer bi se odvojila od ove ustogljene vecine djevojaka :-D malo neceg za promjenu je svakako dobro doslo :D
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#16

Post by tigris »

Frutek wrote:
tigris wrote:ima li smisla recimo frajera zaustaviti nasred ulice kad ga sretnem posto nema druge prilike :? :roll: :roll:

hajmo decki kako bi reagovali ?:D :D :D
Kad prije skontas na ulici da ti se svidja neko :shock:
Pa to ne moze bit duze od par sekundi dok neko prolazi kraj tebe :-?

Al nejse, mislim da bi bilo simpaticno, jer bi se odvojila od ove ustogljene vecine djevojaka :-D malo neceg za promjenu je svakako dobro doslo :D
nije tako....mi se znamo i pozdravljamo samo nema prilike da pridjem na nekom drugom mjestu kaficu npr. jedino ga na ulici sretnem podjahkad :D :D zato pitam :-) :-)
Frutek
Posts: 1523
Joined: 22/01/2005 01:39

#17

Post by Frutek »

tigris wrote: nije tako....mi se znamo i pozdravljamo samo nema prilike da pridjem na nekom drugom mjestu kaficu npr. jedino ga na ulici sretnem podjahkad :D :D zato pitam :-) :-)
Onda ti je to dosta lakse za izvest. Sljedeci put se zaustavi ko fola da se pozdravis, pa malo neobavezne price, ovo ono, izmislices vec nesto :D ali nemoj nista odma taj prvi put (ako se cesto vidjate)...onda drugi ili treci put poslije toga, opet stanes s covjekom, pa opet pricica, pa onda kazes da imas karte za kino ovog vikenda ali da su ti sve drugarice otkazale ili neka slicna laz :oops: pa ako ima ikakav kliker skontace sta hoces da kazes te ce se ponudit da ide s tobom 8) :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#18

Post by mamica papucarka »

tigris wrote:ima li smisla recimo frajera zaustaviti nasred ulice kad ga sretnem posto nema druge prilike :? :roll: :roll:

hajmo decki kako bi reagovali ?:D :D :D
Sigurno bi te pitali "koliko kosta" :roll:
Svaka do jedne koja je prva psrisla tipu izvisila je.
:shock:
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#19

Post by tigris »

tnx, te savjete sam cula :-) :-) nije lako, obuzme me smijeh ili zbunjenost.....do sad je mogao pomislit samo ...ja ove budale :-) :-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#20

Post by anais_nin »

mama29 wrote: Svaka do jedne koja je prva psrisla tipu izvisila je.
:shock:
:shock: :shock: :shock: ne slazem se....znam situacija gdje je curama to pravo uspjesno poslo za rukom....i sama sam gore napisala, moje licno iskustvo je veoma pozitivno....ima poslat pice, ima jednostavno reci "CAO", ima milion nacina da se to uradi a da ne ispadne "koliko kosta"....a i da ispadne, ko ga sljivi, ne moras ga vise ni vidjet :D
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#21

Post by Murat Sabanovic »

ma ja i netrebam 1. prilaziti
zene su toliko ocarane mojom fizionomijom da same prilaze...
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#22

Post by mamica papucarka »

anais_nin wrote:
mama29 wrote: Svaka do jedne koja je prva psrisla tipu izvisila je.
:shock:
:shock: :shock: :shock: ne slazem se....znam situacija gdje je curama to pravo uspjesno poslo za rukom....i sama sam gore napisala, moje licno iskustvo je veoma pozitivno....ima poslat pice, ima jednostavno reci "CAO", ima milion nacina da se to uradi a da ne ispadne "koliko kosta"....a i da ispadne, ko ga sljivi, ne moras ga vise ni vidjet :D
U svoje vrijeme nikad nisam bila tip za to, ali su me odusevljavale djevojke koje su to znale.
ja bi isla ili okolokole pa na mala vrata, ali tip ne bi skonto nema sanse. :lol:
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#23

Post by tigris »

mama29 wrote:
tigris wrote:ima li smisla recimo frajera zaustaviti nasred ulice kad ga sretnem posto nema druge prilike :? :roll: :roll:

hajmo decki kako bi reagovali ?:D :D :D
Sigurno bi te pitali "koliko kosta" :roll:
Svaka do jedne koja je prva psrisla tipu izvisila je.
:shock:[/quote


glupost, sve sto si napisala :roll: :roll:
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#24

Post by mamica papucarka »

tigris wrote:
mama29 wrote:
tigris wrote:ima li smisla recimo frajera zaustaviti nasred ulice kad ga sretnem posto nema druge prilike :? :roll: :roll:

hajmo decki kako bi reagovali ?:D :D :D
Sigurno bi te pitali "koliko kosta" :roll:
Svaka do jedne koja je prva psrisla tipu izvisila je.
:shock:[/quote


glupost, sve sto si napisala :roll: :roll:
ja ti prenosim iskustva mojih prijateljica.
Mozda im taktika nije bila dobra, mozda nisu srele pravog tipa, mozda im se nisu svidjele i sl. :oops:
Mozda je sve to bilo tako davno (prije 3-4 godine), pa u sad tipovi malo emancipovaniji.... ko zna :?
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#25

Post by Vingo »

tigris wrote:ima li smisla recimo frajera zaustaviti nasred ulice kad ga sretnem posto nema druge prilike :? :roll: :roll:

hajmo decki kako bi reagovali ?:D :D :D
Nema. Zbunicete se i ti i on. A da ga zoves na kafu...pa cim je na ulici, negdje je posao, pa ce se pocet izvlacit, a ti ces pomisliti da se izvllaci od tebe...i bla bla.
MORA postojati neko drugo mjesto i vrijeme gdje ga mozes "napasti"
Post Reply