Ko je gazda u Tuzli sad kad se Naser vratio ?

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
nerkoz
Posts: 5
Joined: 22/08/2006 23:09

#26

Post by nerkoz »

Any wrote:
nerkoz wrote:Any kako bi bilo da ti pojedes jedan naramak sijena, onako s podrinja...

:lol: :lol: vidi ga sto stiti glavesinu 8)
trebo si to odnjeti Naseru u ratu da ti pred ocima ne hrani konja secerom :-?
Kad je on mogao da stiti ovu moju malenkost u ratu, bar ja mogu sada nekom volu kao tebi pruziti jedan naramak sijena 8-)
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#27

Post by Any »

nerkoz wrote:
Any wrote:
nerkoz wrote:Any kako bi bilo da ti pojedes jedan naramak sijena, onako s podrinja...

:lol: :lol: vidi ga sto stiti glavesinu 8)
trebo si to odnjeti Naseru u ratu da ti pred ocima ne hrani konja secerom :-?
Kad je on mogao da stiti ovu moju malenkost u ratu, bar ja mogu sada nekom volu kao tebi pruziti jedan naramak sijena 8-)

iz dijaspore :lol: :lol: :lol:
to dodje nesto kao uvozni proizvod :?
DOMACE JE NAJBOLJE :D
nerkoz
Posts: 5
Joined: 22/08/2006 23:09

#28

Post by nerkoz »

Pa prvo sam ti predlozio s podrinja, zasto se bunis jos
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#29

Post by Any »

nerkoz wrote:Pa prvo sam ti predlozio s podrinja, zasto se bunis jos
hajde razguli dalje jebo te Naser :oops:
nerkoz
Posts: 5
Joined: 22/08/2006 23:09

#30

Post by nerkoz »

Ma izgleda da je on tebi nekog jebo, dok si tako ljut na njega, ah i za kraj obali ga kretenu
hamusch
Posts: 18
Joined: 30/06/2006 20:46

#31

Post by hamusch »

Pa ti any ko da si pobjego iz ludnice, pravo si glup sa tom tvojom pricom. Kako mozes za jednog dobitnika zlatnog ljiljana tako da govoris? Zamolio bih te da kad diskutujes probas da razdvojis Naserov privatni zivot i vrijeme iz rata. Pa kad si ti tolika sila sta to ti uradi za Bosnu a Naser je samovoljno ostao da brani Srebrenicu-znaci nije morao. A sta sad radi, to su druge stvari, to je privatno a mozda je on takav jer se ova ista bosanska vrhuska odnosi odbojno prema njemu. Ako ne skontas sad nadam se onda kad ozdravis da ces doci tobe. :x
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#32

Post by Any »

nerkoz wrote:Ma izgleda da je on tebi nekog jebo, dok si tako ljut na njega, ah i za kraj obali ga kretenu



:lol: :lol: :lol:

u mom selu se kaze sagni mi se :zzzz:
281bih
Posts: 8
Joined: 13/08/2006 07:08

#33

Post by 281bih »

Ako je konj - seceras, onda moze i po dvije kocke zuckera odjednom.

Je li to ti iz iskustva?
aylin
Posts: 17
Joined: 19/07/2006 13:31

#34

Post by aylin »

281bih wrote:- Najgore što bi se Srebrenici sada moglo dogoditi je da bude poistovijećena sa Orićem. Ništa herojsko nema u presudi za kršenje zakona i običaja ratovanja, ma kako ona mala bila. Orić je imao svoju ulogu u odbrani tog grada, ali nije jedini koji ga je branio. Stotine ljudi poginule su braneći taj narod od uništenja. Danas postoje dvije Srebrenice, jednu čine ubijeni koji leže u Potočarima, drugu njihova djeca poput bloggera Elvisa Selimovića. Oni imaju puno više prava na Srebrenicu - kaže Suljagić.

Treba se pitati kakva je uloga Emira Suljagica bila dok je Naser predvodio odbranu Srebrenice.Blogger Elvis Selimovic zeljno iscekuje presudu u Hagu u korist udruzenja Zene Srebrenice kako bi naplatio ocevu smrt.

Naser Oric je heroj.
unatoc velikim naporima da skontam, ne ide... :? molim, pojasniti... 8-)
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#36

Post by Kwaheri »

Uloga Emira Suljagića? :? pa on je tada mogao biti malo izrasliji djecak... :-)
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#37

Post by Drumer »

Haj molim te definisi mi ovo gazda? Naser gazda. Nit je ikad bio niti ce ikad biti gazda necega u Tuzli. Moze samo biti gazda onim nabildanim testosteroncima koji drkaju na njega i smatraju ga idolom, a on ih ne jebe ni 2 %. A njih ima sacica. Zna se ko su gazde u TZ i inace ko su gazde i ko se moze smatrati gazdom...
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#38

Post by Drumer »

Gazda cega matere ti?????????????
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#39

Post by Drumer »

Pitanje se naravno odnosi na pokretaca teme i za sve ostale koji smatraju nasera nekim *urcem....
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#40

Post by Any »

Drumer wrote:Haj molim te definisi mi ovo gazda? Naser gazda. Nit je ikad bio niti ce ikad biti gazda necega u Tuzli. Moze samo biti gazda onim nabildanim testosteroncima koji drkaju na njega i smatraju ga idolom, a on ih ne jebe ni 2 %. A njih ima sacica. Zna se ko su gazde u TZ i inace ko su gazde i ko se moze smatrati gazdom...

Respect :thumbup:
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#41

Post by Any »

hamusch wrote:Pa ti any ko da si pobjego iz ludnice, pravo si glup sa tom tvojom pricom. Kako mozes za jednog dobitnika zlatnog ljiljana tako da govoris? Zamolio bih te da kad diskutujes probas da razdvojis Naserov privatni zivot i vrijeme iz rata. Pa kad si ti tolika sila sta to ti uradi za Bosnu a Naser je samovoljno ostao da brani Srebrenicu-znaci nije morao. A sta sad radi, to su druge stvari, to je privatno a mozda je on takav jer se ova ista bosanska vrhuska odnosi odbojno prema njemu. Ako ne skontas sad nadam se onda kad ozdravis da ces doci tobe. :x

kao prvo bRez vrijedjanja bi molio :D
ako je dobitnik zlatnog ljiljana to ne znaci da mu se jaja u krivinama trebaju zanosit :-) kao i da se o njegovim negativnim dijelima ne smije govoriti :-?
Srebrenicu branio jeste i to cijenim ali je isto tako u ratu uzimao puno vise od naroda srebrenice nego sto im je davao :-? i na kraju gdje se nalazio prilikom pada srebrenice :?
sta sam ja dao za BiH to nebi sada da ti elaboriram niti je to moja duznost a dao sam dovoljno ako ne i previse :oops:
Any
Posts: 278
Joined: 19/06/2006 02:07
Location: Bosna

#42

Post by Any »


:roll: poslovan biznismen u Tuzli :lol: :lol: :lol:
281bih
Posts: 8
Joined: 13/08/2006 07:08

#43

Post by 281bih »

zena wrote:Uloga Emira Suljagića? :? pa on je tada mogao biti malo izrasliji djecak... :-)

Sigurno da je... i raditi za platu u UN-u.
281bih
Posts: 8
Joined: 13/08/2006 07:08

#44

Post by 281bih »

Srebrenicu branio jeste i to cijenim ali je isto tako u ratu uzimao puno vise od naroda srebrenice nego sto im je davao :-? i na kraju gdje se nalazio prilikom pada srebrenice :?


Podrum informacije... osmi korpus...
Sta je to Naser uzeo od naroda Srebrenice?
Zasto se ne pitate sta je to Naser uradio za narod Srebrenice i Bosne i Hercegovine tokom ratnog perioda. Zasto se ne pitate sta je to "Tuzla" uradila kad je Naser sa "golom i gladnom" vojskom imao najvecu slobodnu teritoriju u Bosni i Hercegovini. Zasto se ne pitate koliko smo komandanata imali koji su sa samo 24 godine stali u odbranu domovine.
Milion zasto, koliko zato?

Pitaj Envera Hadzihasanovica gdje se nalazio Naser prilikom pada Srebrenice i zasto?
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#45

Post by Drumer »

Imal gdje ovog pokretaca teme, da mi odgovori na pitanje i da mi pojasni pojam "Gazda" u slucaju naser oric.... :roll: Interesuje me nevjerovatno....
aylin
Posts: 17
Joined: 19/07/2006 13:31

#46

Post by aylin »

281bih wrote:
zena wrote:Uloga Emira Suljagića? :? pa on je tada mogao biti malo izrasliji djecak... :-)
@zena
koliko 'izrasliji djecak' :D ne znam, mogao je imati 18 god otprilike


Sigurno da je... i raditi za platu u UN-u.
ne kontam, je l' trebao radit dzaba :? il' ne radit nikako :? il' ne radit u UN-u :?
teco
Posts: 96
Joined: 24/08/2005 08:35

#47 Re: Ko je gazda u Tuzli sad kad se Naser vratio ?

Post by teco »

Comanche wrote:Da li neko zna kako ce Naserov povratak da utice na zestoke momke u Tuzli? Ko je bio glavni u gradu dok je Naser bio u Hagu i da li se ocekuje frka sad kad se vratio?
otidji u cafe romu i saznat ces ko je gazda u tuzli u svakom smislu.5 brace koji mogu da jedu sve po tuzli onako zive i more pravih prijatelja koji stoje iza njega kad god zatreba i u bilo cemu.
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#48 Re: Ko je gazda u Tuzli sad kad se Naser vratio ?

Post by Drumer »

teco wrote:
Comanche wrote:Da li neko zna kako ce Naserov povratak da utice na zestoke momke u Tuzli? Ko je bio glavni u gradu dok je Naser bio u Hagu i da li se ocekuje frka sad kad se vratio?
otidji u cafe romu i saznat ces ko je gazda u tuzli u svakom smislu.5 brace koji mogu da jedu sve po tuzli onako zive i more pravih prijatelja koji stoje iza njega kad god zatreba i u bilo cemu.
Samo i jesu gazde u tom kaficu/clubu i gazde istog i jos nekih objekata u TZ. I nicega vise..
mr2
Posts: 815
Joined: 27/06/2005 20:03
Location: amsterdam

#49

Post by mr2 »

romi iz italije..sa sjedistem u zivinicama,su daleko najaci u finansiskom ma u svakom pogledu.u tuzlanskom kraju...od novih ferraia....porschea....mercedesa amg....kupuju kuce ali se ne cjenkaju....izvade pare i plate...... par puta je policija upadala u motel gdje se skupljaju,ali im ne mogu nista....
teco
Posts: 96
Joined: 24/08/2005 08:35

#50 Re: Ko je gazda u Tuzli sad kad se Naser vratio ?

Post by teco »

Drumer wrote:
teco wrote:
Comanche wrote:Da li neko zna kako ce Naserov povratak da utice na zestoke momke u Tuzli? Ko je bio glavni u gradu dok je Naser bio u Hagu i da li se ocekuje frka sad kad se vratio?
otidji u cafe romu i saznat ces ko je gazda u tuzli u svakom smislu.5 brace koji mogu da jedu sve po tuzli onako zive i more pravih prijatelja koji stoje iza njega kad god zatreba i u bilo cemu.
Samo i jesu gazde u tom kaficu/clubu i gazde istog i jos nekih objekata u TZ. I nicega vise..
ne poznajes ih ocigledno dovoljno da bi vise znao..
Post Reply