Klitshcko vs Joshua

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Locked
isx
Posts: 3581
Joined: 24/05/2014 19:12

#151 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by isx »

Edin H. wrote:
pedeset wrote:Al pogledaj ti komentara, čovjek bi pomislio da su to neki vrhunski poznavaoci a ne kompleksaši koji liječe komplekse preko tastature, a ne shvataju 3% onoga što se odigralo. Oni su vidjeli da je Joshua favorit na kladionici i u skladu sa tim daju komentare, žalosno je ovo čitati,,,, Kličko je napravio ono što niko neće, a ovi "poznavaoci" nek nas poštede komentara i svima će nam biti ljepše..
Mavrovicu, jesi li to ti?

Zavrsio sa komemtarisanjem is studija? :zjev:
Mavrović glavom i bradom. Nema ko drugi biti. :)
pedeset
Posts: 574
Joined: 26/10/2014 14:11

#152 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by pedeset »

animals wrote:
zdruzdjo wrote:
pedeset wrote:Al pogledaj ti komentara, čovjek bi pomislio da su to neki vrhunski poznavaoci a ne kompleksaši koji liječe komplekse preko tastature, a ne shvataju 3% onoga što se odigralo. Oni su vidjeli da je Joshua favorit na kladionici i u skladu sa tim daju komentare, žalosno je ovo čitati,,,, Kličko je napravio ono što niko neće, a ovi "poznavaoci" nek nas poštede komentara i svima će nam biti ljepše..

eh eto ja nisam znao ni okvirno koja je kvota na kladionicama.
sta cemo sad?
Ma pusti ga..
to ti je jedan od oni koji su u upravi Manchster Uniteda..
taj ti odlucuje koga ce kupiti i prodati :D
Koliko je samo nekad ljepše i bolje ne odgovarati i ostati ono što si d otad bio, ovako samo bez veze pade u očima normalne raje, ali jebi ga.... nagon je nagon...
pedeset
Posts: 574
Joined: 26/10/2014 14:11

#153 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by pedeset »

isx wrote:
Edin H. wrote:
pedeset wrote:Al pogledaj ti komentara, čovjek bi pomislio da su to neki vrhunski poznavaoci a ne kompleksaši koji liječe komplekse preko tastature, a ne shvataju 3% onoga što se odigralo. Oni su vidjeli da je Joshua favorit na kladionici i u skladu sa tim daju komentare, žalosno je ovo čitati,,,, Kličko je napravio ono što niko neće, a ovi "poznavaoci" nek nas poštede komentara i svima će nam biti ljepše..
Mavrovicu, jesi li to ti?

Zavrsio sa komemtarisanjem is studija? :zjev:
Mavrović glavom i bradom. Nema ko drugi biti. :)

Ma ja, ja sam, niko drugi... Izvinite za komentare, ipak vi znate bolje kad pojedete pola kg sarme i bureka nego ja sa razbijenim arkadama... Preuzmite i vladu, grehota je da ove neznalice odlučuju umjesto vas... :babinsin: :babinsin:
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#154 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Matzan »

Samprotivsviju wrote:Pratite Deontay Wildera drzi WBC pojas trenutno....on i Joshua ce se morati obracunati uskoro

Wilder covjek preko 30 borbi svaku nokaut, samo je Tajson imao takvu statistiku

:thumbup:

Sad pogledah
Deontay Wilder
Boxing record
Total fights 38
Wins 38
Wins by KO 37
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2579
Joined: 16/05/2015 12:49

#155 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by SpecialOffer »

mali_milojica wrote:Dokaz da je boks borilacki sport broj jedan bio,jeste i uvijek ce biti sto se tice spektakla i svega sto ide uz to.
Kakav jbn MMA i pm.
Kakva borba sunce ti zarko poljubim.
Ako hoces pravu tucu da gledas MMA zakon.
User avatar
shalla
Posts: 9315
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#156 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by shalla »

Pa dobro, još otkako se Fury počeo rokati čim je stigao znalo se da je Wilder sljedeći, nije to sad nešto iznenada ;)
User avatar
necko_hz
Posts: 3587
Joined: 18/04/2009 12:36

#157 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by necko_hz »

Moj utisak je da je Joshua imao momentum na početku i agilniji ulazak u meč. Na krilima toga je pretpostavljam i pojačao u petoj rundi kada je zadao onu ludačku seriju udaraca koju iskreno ne znam kako je Wladimir 'preživio'. Dal' se nakon toga opustio misleći da je sve gotovo ili se jednostavno umorio (ovo drugo definitivno jeste, jer je bilo vidljivo da je jedva stajao na nogama u završnici runde) ko zna, ali način na koji se Wladimir podigao i u nastavku preokreno tok meča zaslužuje svaki mogući respekt.

Kličko je u drugom dijelu pete runde preuzeo inicijativu i ozbiljno uzdrmao Joshuu, koji je bio vidno umoran, a kada je u šestoj rundi iskoristio okolnosti i poslao Britanca na pod, mislio sam da nema šanse da Joshua dobije ovaj meč. Posebno znajući da je Joshua sve prethodne duele rješavao nokautom prije sedme ili osme runde (?), nisam bio optimističan da će još dugo moći izdržati u tom ritmu.

Sedma i osma runda su također prolazili u većoj, manjoj ili blagoj dominaciji Klička, dok je Joshua pametno čuvao snagu za završnicu. To je pokazatelj kako discipline tako i inteligencije ovog momka. Od devete runde kreće dominacija Britanca koji se postepeno vraća u meč i priprema teren za ono što će uslijediti u 11. Totalni napad, nenormalna serija udaraca koja je bila previše za Klička, iako se fakat borio da produži meč što više može. Svaka mu čast na tome. :thumbup:

Uživao sam iskreno u večerašnjem meču kako odavno nisam. Mislim da je sadržavao sve ono što jedan kvalitetan boks meč treba da sadrži. Obojica su bili na rubu poraza, obojica su se šampionski vraćali u meč i to je nešto što treba posebno pohvaliti, taj šampionski mentalitet oba boksera koji je dao posebnu draž večerašnjem meču.

Joshua je izuzetno gotivan bokser, prava mašina sa nenormalnom fizičkom konstitucijom. Pored toga, ima jako dobru tehniku i disciplinu i bit će pravo uživanje gledati ga u budućnosti. Klička, s druge strane ne gotivim nešto posebno, ali skidam mu kapu za borbu koju je prikazao večeras. :thumbup:

Svaka čast obojici.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#158 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by nema me tamo »

SpecialOffer wrote:
mali_milojica wrote:Dokaz da je boks borilacki sport broj jedan bio,jeste i uvijek ce biti sto se tice spektakla i svega sto ide uz to.
Kakav jbn MMA i pm.
Kakva borba sunce ti zarko poljubim.
Ako hoces pravu tucu da gledas MMA zakon.

Ma ne zna milojica.. :lol:

Prvi put spektakl nakon 10 godina u Heavyweight i trip ga spucao
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#159 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by It_is_a_Leclerc »

Ako hoćeš pravu tuču, odi u Pashu u Živinice subotom navečer. Krkana koji se pale na krv, slomljene noseve i koji urlaju - "Ubij ga!!!" koliko ti srcu drago.

Boks je ipak plemenit borilački sport, a ne neka trpačina debila koji pristaju da budu životinje koje se krve u kavezu.

Inače, večerašnji meč - sjajan. Baš onako, pun obrata, sa dosta taktike, ali i dosta udaraca. Vrlo lijepa i kvalitetna borba iz koje Joshua, mislim ponajviše zbog manje godina, izlazi kao pobjednik. Međutim, ne vidim ja tu neki kapacitet za višegodišnju dominaciju kakvu je Kličko imao.
zippoo87
Posts: 15364
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#160 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by zippoo87 »

Matzan wrote:
Samprotivsviju wrote:Pratite Deontay Wildera drzi WBC pojas trenutno....on i Joshua ce se morati obracunati uskoro

Wilder covjek preko 30 borbi svaku nokaut, samo je Tajson imao takvu statistiku

:thumbup:

Sad pogledah
Deontay Wilder
Boxing record
Total fights 38
Wins 38
Wins by KO 37
pogleda i ja sada ovog...masina je samo takva,udara divljacki a odgroman je,preko 2 m i preko 100 kg
ali nije disciplinovan,njega bi klicko ili joshua samo tako docekali na nokaut...ovaj nema uopste garda i ne zna se braniti
ali ne bi bio los mec izmedju njega i joshue :D
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2579
Joined: 16/05/2015 12:49

#161 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by SpecialOffer »

It_is_a_Leclerc wrote:Ako hoćeš pravu tuču, odi u Pashu u Živinice subotom navečer. Krkana koji se pale na krv, slomljene noseve i koji urlaju - "Ubij ga!!!" koliko ti srcu drago.

Boks je ipak plemenit borilački sport, a ne neka trpačina debila koji pristaju da budu životinje koje se krve u kavezu.

Inače, večerašnji meč - sjajan. Baš onako, pun obrata, sa dosta taktike, ali i dosta udaraca. Vrlo lijepa i kvalitetna borba iz koje Joshua, mislim ponajviše zbog manje godina, izlazi kao pobjednik. Međutim, ne vidim ja tu neki kapacitet za višegodišnju dominaciju kakvu je Kličko imao.
To te neko isamarao u Zivinicama :lol: I ta diskoteka ne radi ima par godina, moras se malo updateovati a ne ko stara pokvarena ploca plasirati poluistine i lazi :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#162 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by nema me tamo »

Cini se da lik nije provirio kroz prozor par godina :D

Plemenit kaze, uh što bi te ja plemenito poljubio. :D
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#163 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Edin H. »

It_is_a_Leclerc wrote: Vrlo lijepa i kvalitetna borba iz koje Joshua, mislim ponajviše zbog manje godina, izlazi kao pobjednik. Međutim, ne vidim ja tu neki kapacitet za višegodišnju dominaciju kakvu je Kličko imao.
Sa ovim se slazem, vidjelo se i veceras da je Klitshcko kvalitetniji bokser, ali Joshua je ipak 14 godina mladji i dobijo je na sirovu snagu i izdrzljivost, a imao je i podrsku 90000 ljudi na stadionu.
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#164 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Edin H. »

Poruka Tyson Fury-ja Joshui prije meca

This is a message for A.J., Anthony Joshua. Jut wanted to say good luck tonight pal. Do the business on this Ukrainian prick.

Knock him spark out, I wish you all the luck in the world. Lets make the biggest in British boxing history happen, the real biggest fight, you know how it is. Between the Gypsy King and A.J. Anthony Joshua. Get through this tonight and lets do it

God bless yous (sic) both and I hope you both make it out of the ring safe and sound your families. Good luck boys and all the best.

May the best man win.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#165 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Nadzorna_ploca »

Radi Pasha samo pod drugim imenom, ali ni tad a ni sad vec godinama subotom nema zive duse.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#166 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Nadzorna_ploca »

Furry idi u picku materinu ba.
Klicko veliki gospodin nakon meca.
Tek pogledah tu 11 rundu a i ostalo sam kratko gledao kroz hajlajte.. Izgleda da je Vladimir samo cekao kraj borbe, umor ili sta ne znam..
serpico
Posts: 113
Joined: 31/10/2005 13:37

#167 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by serpico »

Klitschcko valjda (naslov teme) tsch=č na njemackom
Naslovnica
Posts: 27645
Joined: 20/03/2013 15:38

#168 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Naslovnica »

Ima li kakvih informacija u vezi revanša?!
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#169 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Samprotivsviju »

zippoo87 wrote:
Matzan wrote:
Samprotivsviju wrote:Pratite Deontay Wildera drzi WBC pojas trenutno....on i Joshua ce se morati obracunati uskoro

Wilder covjek preko 30 borbi svaku nokaut, samo je Tajson imao takvu statistiku

:thumbup:

Sad pogledah
Deontay Wilder
Boxing record
Total fights 38
Wins 38
Wins by KO 37
pogleda i ja sada ovog...masina je samo takva,udara divljacki a odgroman je,preko 2 m i preko 100 kg
ali nije disciplinovan,njega bi klicko ili joshua samo tako docekali na nokaut...ovaj nema uopste garda i ne zna se braniti
ali ne bi bio los mec izmedju njega i joshue :D
On ti je skroz kasno poceo trenirati box sa nekih 20 godina prije toga bio vozac kamiona i nesto kao amaterski kosarkas :D Ali frajer ima talenat, sa jako malo treninga otisao na olimpijadu i pomeo sve buduce prospekte...ima prirodno nenormalnu jacinu udarca, kretanje jos nije 100% sredio ali sve nadokanadjuje zasad visinom, brzinom i maljevima u rukama 37-0
Last edited by Samprotivsviju on 30/04/2017 09:36, edited 1 time in total.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#170 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by mali_milojica »

nema me tamo wrote:
SpecialOffer wrote:
mali_milojica wrote:Dokaz da je boks borilacki sport broj jedan bio,jeste i uvijek ce biti sto se tice spektakla i svega sto ide uz to.
Kakav jbn MMA i pm.
Kakva borba sunce ti zarko poljubim.
Ako hoces pravu tucu da gledas MMA zakon.

Ma ne zna milojica.. :lol:

Prvi put spektakl nakon 10 godina u Heavyweight i trip ga spucao
:thumbup:
Samo vi svoje.
Za 10 godina spominjat cete ovu borbu,a krkacine iz MMA se zaborave za mjesec dana.
Boks vam je kao sevdalinka,a MMA kao ovi ljetni turbo folk hitovi.
A sad nastavite strucnjaci :D
Ci-Nick
Posts: 5070
Joined: 15/03/2015 17:38

#171 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by Ci-Nick »

necko_hz wrote:Moj utisak je da je Joshua imao momentum na početku i agilniji ulazak u meč. Na krilima toga je pretpostavljam i pojačao u petoj rundi kada je zadao onu ludačku seriju udaraca koju iskreno ne znam kako je Wladimir 'preživio'. Dal' se nakon toga opustio misleći da je sve gotovo ili se jednostavno umorio (ovo drugo definitivno jeste, jer je bilo vidljivo da je jedva stajao na nogama u završnici runde) ko zna, ali način na koji se Wladimir podigao i u nastavku preokreno tok meča zaslužuje svaki mogući respekt.

Kličko je u drugom dijelu pete runde preuzeo inicijativu i ozbiljno uzdrmao Joshuu, koji je bio vidno umoran, a kada je u šestoj rundi iskoristio okolnosti i poslao Britanca na pod, mislio sam da nema šanse da Joshua dobije ovaj meč. Posebno znajući da je Joshua sve prethodne duele rješavao nokautom prije sedme ili osme runde (?), nisam bio optimističan da će još dugo moći izdržati u tom ritmu.

Sedma i osma runda su također prolazili u većoj, manjoj ili blagoj dominaciji Klička, dok je Joshua pametno čuvao snagu za završnicu. To je pokazatelj kako discipline tako i inteligencije ovog momka. Od devete runde kreće dominacija Britanca koji se postepeno vraća u meč i priprema teren za ono što će uslijediti u 11. Totalni napad, nenormalna serija udaraca koja je bila previše za Klička, iako se fakat borio da produži meč što više može. Svaka mu čast na tome. :thumbup:

Uživao sam iskreno u večerašnjem meču kako odavno nisam. Mislim da je sadržavao sve ono što jedan kvalitetan boks meč treba da sadrži. Obojica su bili na rubu poraza, obojica su se šampionski vraćali u meč i to je nešto što treba posebno pohvaliti, taj šampionski mentalitet oba boksera koji je dao posebnu draž večerašnjem meču.

Joshua je izuzetno gotivan bokser, prava mašina sa nenormalnom fizičkom konstitucijom. Pored toga, ima jako dobru tehniku i disciplinu i bit će pravo uživanje gledati ga u budućnosti. Klička, s druge strane ne gotivim nešto posebno, ali skidam mu kapu za borbu koju je prikazao večeras. :thumbup:

Svaka čast obojici.
Odličan komentar,.. kao što kažeš u šestoj rundi Joshua nije imao snage da podigne ruke a ipak je preživio.
Ono što je mene oduševilo je činjenica da su se borili i da sto posto nije bilo namještenog poraza.
Braću Klično ne volim upravo zbog nekih sumnjivih mečeva.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#172 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by pici »

koji su ono udarci bili allahu dragi pa ono stijene razbija... kakav malj ono su strasni udarci, klicko je imo svoju u 6etoj a joshua u 5etoj rundi prilku da se zavrsi ranije... ovak wilder je zvijer sve je moguce
missko
Posts: 11430
Joined: 22/02/2008 13:22

#173 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by missko »

Koji apsurd da meni Klicko svojim lijevim direktima i nerizicnim boxom kao i odabirom protivnika ubije car boxa i onda sinoc sve to ispravi i jos dobije po pićci
User avatar
irac300
Posts: 9026
Joined: 18/07/2009 18:36

#174 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by irac300 »

Sta bi sa onim USB stikom sto ce ga Klicko staviti u svoj mantil i prodati u dobrotvorne svrhe? :D Kaze prije borbe da je na njemu prognozirao ishod meca. :D
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#175 Re: Klitshcko vs Joshua

Post by aratet »

Edin H. wrote:
It_is_a_Leclerc wrote: Vrlo lijepa i kvalitetna borba iz koje Joshua, mislim ponajviše zbog manje godina, izlazi kao pobjednik. Međutim, ne vidim ja tu neki kapacitet za višegodišnju dominaciju kakvu je Kličko imao.
Sa ovim se slazem, vidjelo se i veceras da je Klitshcko kvalitetniji bokser, ali Joshua je ipak 14 godina mladji i dobijo je na sirovu snagu i izdrzljivost, a imao je i podrsku 90000 ljudi na stadionu.
Naravno, da je Klitschko bar 3 ili 4 godine mladji pa da bude malo brzi i izdrzljiviji kod ovih nasrtaja vjerujem da Joshua nebi imao sansi.
Locked