Kladionica - vol. 2

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#59176 Re: Kladionica - vol. 2

Post by CSKA »

Sve kladionice kod nas su otisle u .... Odem u Mozzart uplatim 1000(17km) din,cekam minutu da potvrde uplatu :lol: Razmisljam zar stvarno ima neko sa druge strane koji u tom trenutku gleda moj tiket, sta uplacujem,pa onda on da odobrenje :-)
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#59177 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

CSKA wrote:Sve kladionice kod nas su otisle u .... Odem u Mozzart uplatim 1000(17km) din,cekam minutu da potvrde uplatu :lol: Razmisljam zar stvarno ima neko sa druge strane koji u tom trenutku gleda moj tiket, sta uplacujem,pa onda on da odobrenje :-)
Naravno da gleda ba

Inace ja sve kontam ti zivis u Srbiji znaci ovdje si u gradu?
User avatar
Vsvp
Posts: 431
Joined: 13/06/2013 00:46

#59178 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Vsvp »

Ma krivo mi jer imaju najbolju ponudu od ovih domacih kladionica , one razlicite hendikepe za nfl i kosarku sa vecim kvotama od 1,85 ali da su toliko jadni da limitiraju na 10km i ne daju ponoviti listic :? :twisted:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#59179 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

Vsvp wrote:Ma krivo mi jer imaju najbolju ponudu od ovih domacih kladionica , one razlicite hendikepe za nfl i kosarku sa vecim kvotama od 1,85 ali da su toliko jadni da limitiraju na 10km i ne daju ponoviti listic :? :twisted:
Pa jedino moze biti da su ih opustošili pa daju 10 maksimalno ne vidim sta drugo moze biti
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72782
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#59180 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Velkoski »

čuj 10 KM max uplata :lol: :lol: :lol: :lol: :shock:

Image

Image

inače, hehe :mrgreen:
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#59181 Re: Kladionica - vol. 2

Post by CSKA »

nema me tamo wrote:
CSKA wrote:Sve kladionice kod nas su otisle u .... Odem u Mozzart uplatim 1000(17km) din,cekam minutu da potvrde uplatu :lol: Razmisljam zar stvarno ima neko sa druge strane koji u tom trenutku gleda moj tiket, sta uplacujem,pa onda on da odobrenje :-)
Naravno da gleda ba

Inace ja sve kontam ti zivis u Srbiji znaci ovdje si u gradu?
Ma ja sam ti cesto u Sarajevu,zbog mojih oni zive tu.Pa samo setam Bg-Sarajevo.

Pa znam citavu situaciju sa BH kladionicama.Kada sam prepricavao u Srbiji kako ovdje imaju dva poreza na uplatu i isplatu niko mi nije vjerovao :lol: Morao sam listice da pokazujem.

Odem jedanput do I.S. da uplatim tiket,ispred mene guzva.Dolazi raja iz Sarajeva da se uclanjuje u Premier.Red kao da djele nesto :D E sta napravise od drzave Boze me sakloni.

Samo su mi rekli da ne uplacujem u nekom Jokeru,kaze da se zna desiti da ti nemaju para za isplatiti.Ona fora,dodji sutra :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#59182 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

Velkoski wrote:čuj 10 KM max uplata :lol: :lol: :lol: :lol: :shock:

Image

Image

inače, hehe :mrgreen:

Inace imal šta?
Pogura mene las palmas s 2 gola u drugom da se kladim na nfl..
Evo singl sam lupio New Orleans na 70
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72782
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#59183 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Velkoski »

ne'a ništa, u minusu sam 200 kermi zadnjih sedam dana, ovo sad su svakako očajnički listići :D

kareno, turska x2 i ona španija z2 su mi jebali mater i to je to :mrgreen:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#59184 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

CSKA wrote:
nema me tamo wrote:
CSKA wrote:Sve kladionice kod nas su otisle u .... Odem u Mozzart uplatim 1000(17km) din,cekam minutu da potvrde uplatu :lol: Razmisljam zar stvarno ima neko sa druge strane koji u tom trenutku gleda moj tiket, sta uplacujem,pa onda on da odobrenje :-)
Naravno da gleda ba

Inace ja sve kontam ti zivis u Srbiji znaci ovdje si u gradu?
Ma ja sam ti cesto u Sarajevu,zbog mojih oni zive tu.Pa samo setam Bg-Sarajevo.

Pa znam citavu situaciju sa BH kladionicama.Kada sam prepricavao u Srbiji kako ovdje imaju dva poreza na uplatu i isplatu niko mi nije vjerovao :lol: Morao sam listice da pokazujem.

Odem jedanput do I.S. da uplatim tiket,ispred mene guzva.Dolazi raja iz Sarajeva da se uclanjuje u Premier.Red kao da djele nesto :D E sta napravise od drzave Boze me sakloni.

Samo su mi rekli da ne uplacujem u nekom Jokeru,kaze da se zna desiti da ti nemaju para za isplatiti.Ona fora,dodji sutra :lol:
Dodji sutra to kao u kasinu kad ti daju pica u hranu samo da ostaneš da kockaš.. :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#59185 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

Velkoski wrote:ne'a ništa, u minusu sam 200 kermi zadnjih sedam dana, ovo sad su svakako očajnički listići :D

kareno, turska x2 i ona španija z2 su mi jebali mater i to je to :mrgreen:
Zadnjih sedam sam sigurno nekih 500+ napravio i sve vratio...
Evo i veceras s 30 sam nagurao 140 ako prođe ovaj nfl 200+ opet sutra se dize i cuga
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72782
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#59186 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Velkoski »

jarane sinoć se dignem na petobanku s pet maraka i onda sve gurnem na ovu Bocu jadnu, još sam gled'o jebenu tekmu - od prečki do fulanja golEva :mrgreen:

maloprije ovi iz nurnberga ne mogu da je uguraju s dva metra :roll: :lol:
User avatar
Vsvp
Posts: 431
Joined: 13/06/2013 00:46

#59187 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Vsvp »

I ja sam singl na New Orleans :thumbup:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#59188 Re: Kladionica - vol. 2

Post by zlajapravaraja »

nema me tamo wrote:
Vsvp wrote:Ma krivo mi jer imaju najbolju ponudu od ovih domacih kladionica , one razlicite hendikepe za nfl i kosarku sa vecim kvotama od 1,85 ali da su toliko jadni da limitiraju na 10km i ne daju ponoviti listic :? :twisted:
Pa jedino moze biti da su ih opustošili pa daju 10 maksimalno ne vidim sta drugo moze biti
Kladionica mora da balansira uplate na sve ishode da bi bila profitabilna, i zato nekada imaju limite. Ovdje se kladiš na nepopularan sport, a sigurno još niko nije uplaćivao kontru ili je previše para uplaćeno na tvoj pik. Kad se nešto zahukta skroz naskroz, kladare to povlače iz opticaja. Normala.
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#59189 Re: Kladionica - vol. 2

Post by CSKA »

I sutra dvije kosarke,LS i opet ce da bude pozitivna nula :D

Ponedeljkom zna da bude super ponuda sa ovim rezervnim sastavima Engleza i Belgijanaca,dosta golova pada.Veceras su svi dosli ja mislim 3+ i skoro pm3.

I dodam kornere na spance hebali me korneri.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#59190 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

Velkoski wrote:jarane sinoć se dignem na petobanku s pet maraka i onda sve gurnem na ovu Bocu jadnu, još sam gled'o jebenu tekmu - od prečki do fulanja golEva :mrgreen:

maloprije ovi iz nurnberga ne mogu da je uguraju s dva metra :roll: :lol:

A vjeruj mi da se i meni recimo gledao West Ham, al' znam kakvi su majmuni kontaš i znam da ce biti debilna utakmica..
Švabe 2 liga to ne dolazi u obzir jedino kad imam para pa pratim 2 utakmice..

S druge strane Malaga-Las Palmas mi je nekako baš legla da ce biti golova i bilo je ..
Uglavnom sve dok se diže i spušta dobro je kad se dođe na nulu eh tad je jebena situacija s uplatama i histerijom..

VSVP vidjecemo šta mogu oni Brees je bog, al' odbrana im je tu i tamo..
Dobili su ih prošle godine jos kad je Minesota kao jaka bila i tad sam uhvatio singl pa pokusavam i sad evo..

U suštini uplacujem ove pare jer mi je najveci merak gledat nfl i imat neke pare na utakmici..
Jebo fudbal i sve ostalo
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#59191 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

CSKA wrote:I sutra dvije kosarke,LS i opet ce da bude pozitivna nula :D

Ponedeljkom zna da bude super ponuda sa ovim rezervnim sastavima Engleza i Belgijanaca,dosta golova pada.Veceras su svi dosli ja mislim 3+ i skoro pm3.

I dodam kornere na spance hebali me korneri.

Ponedjeljak je uvijek najjaci bio siromašna ponuda skoro uvijek, al' se taman ono uklopi po jedna utakmica iz svake najjace lige
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#59192 Re: Kladionica - vol. 2

Post by CSKA »

nema me tamo wrote:
CSKA wrote:I sutra dvije kosarke,LS i opet ce da bude pozitivna nula :D

Ponedeljkom zna da bude super ponuda sa ovim rezervnim sastavima Engleza i Belgijanaca,dosta golova pada.Veceras su svi dosli ja mislim 3+ i skoro pm3.

I dodam kornere na spance hebali me korneri.

Ponedjeljak je uvijek najjaci bio siromašna ponuda skoro uvijek, al' se taman ono uklopi po jedna utakmica iz svake najjace lige
:thumbup:

Kao NBA cetvrtkom.Uvijek budu dvije ili tri utakmice i dodje vecina igraca over.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#59193 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

Ah da ne pricam cetvrtak..
Nabijem pun kurac para na racunu i onda petak sve sjebem dok subotu placem.. :D
User avatar
Vsvp
Posts: 431
Joined: 13/06/2013 00:46

#59194 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Vsvp »

zlajapravaraja wrote:
nema me tamo wrote:
Vsvp wrote:Ma krivo mi jer imaju najbolju ponudu od ovih domacih kladionica , one razlicite hendikepe za nfl i kosarku sa vecim kvotama od 1,85 ali da su toliko jadni da limitiraju na 10km i ne daju ponoviti listic :? :twisted:
Pa jedino moze biti da su ih opustošili pa daju 10 maksimalno ne vidim sta drugo moze biti
Kladionica mora da balansira uplate na sve ishode da bi bila profitabilna, i zato nekada imaju limite. Ovdje se kladiš na nepopularan sport, a sigurno još niko nije uplaćivao kontru ili je previše para uplaćeno na tvoj pik. Kad se nešto zahukta skroz naskroz, kladare to povlače iz opticaja. Normala.
Zlaja u redu je za neku indijsku 3 ligu staviti limit ali meni su jadnici stavili na sve sportove .
A NFL nije nepopulalaran sport nego je najpopularniji i najvise para se okrene na njemu i kazem da su prije pustali puno vece uplate .
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#59195 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

Okrene se kod nas na NFLU pun kurac u svijetu kontam da se najvise vrti od nfla..
Da ne pricam ispod ruke kakve se uplate primaju..

Ma do kladionice je to nema šta drugo biti znam ja o cemu zlaja prica, al' 10 maraka je smijesno i da jeste na kraju krajeva do toga sto on govori opet bi ti dali sigurno nekih 50..
A zašto se kladiš kod njih?

A ja rekao si zašto..
Samo jebo te neke kvote ako su karine oni.. Premier i cao.
User avatar
Vsvp
Posts: 431
Joined: 13/06/2013 00:46

#59196 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Vsvp »

Pa zato sto im je ponuda najbolja za NFL , 10 razlicitih hendikepa i 10 razlicitih granica za poene over under , i do sada su pustali uplate i isplate ali prije 2 dana mi stavili ovaj limit i ja povukao sve pare .
Npr u premieru je zalosna ponuda , nemaju ni konacni pobjednik nego bi morao dvoznak igrati + porez , i na kraju bi imao 1,99 na NO umjesto 2,34
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#59197 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

To si u pravu ponuda za nfl je katastrofa, mada ja samo pobjede ganjam..
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#59198 Re: Kladionica - vol. 2

Post by zlajapravaraja »

Uplate na te alternativne hendikepe su isto limitirane. Obično je onaj na 50-50 najprometniji, tu se vrti lova, tu ide sve.

Probaj da nije do toga.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#59199 Re: Kladionica - vol. 2

Post by zlajapravaraja »

Kladare također limitiraju pobjednike :wink:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72782
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#59200 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Velkoski »

Vsvp wrote:Pa zato sto im je ponuda najbolja za NFL , 10 razlicitih hendikepa i 10 razlicitih granica za poene over under , i do sada su pustali uplate i isplate ali prije 2 dana mi stavili ovaj limit i ja povukao sve pare .
Npr u premieru je zalosna ponuda , nemaju ni konacni pobjednik nego bi morao dvoznak igrati + porez , i na kraju bi imao 1,99 na NO umjesto 2,34
napisao saam prije par stranica kako zaobići porez, mrsko mi s moba tražit' :D
Post Reply