Kindle

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Beep
Posts: 36
Joined: 04/09/2012 23:34

#1 Kindle

Post by Beep »

Da ne odugovlacim... Imam e-knjigu koju sam napisao i koju bih volio prodati na Kindle-u. Da li je to za nas iz BiH moguće, mislim s legalne strane? Da li postoje određena ograničenja i sl.? Ima li neko iskustva s ovom vrstom prodaje knjiga?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#2 Re: Kindle

Post by Tempo »

Beep wrote:Da ne odugovlacim... Imam e-knjigu koju sam napisao i koju bih volio prodati na Kindle-u. Da li je to za nas iz BiH moguće, mislim s legalne strane? Da li postoje određena ograničenja i sl.? Ima li neko iskustva s ovom vrstom prodaje knjiga?

proda li sta?
duffy_duck
Posts: 1511
Joined: 27/04/2018 09:07

#3 Re: Kindle

Post by duffy_duck »

Beep wrote:Da ne odugovlacim... Imam e-knjigu koju sam napisao i koju bih volio prodati na Kindle-u. Da li je to za nas iz BiH moguće, mislim s legalne strane? Da li postoje određena ograničenja i sl.? Ima li neko iskustva s ovom vrstom prodaje knjiga?
Mislim da nemas nikakvih ogranicenja. Ja sam prodao 4 knjige jednu sto sam ja napisao sa opisom zivot je stvarno lijep u kojem sam opisao sve ljepote zivota.
A ostale 3 sam prodao od jednog momka kojeg pratim dugi niz godina na instagramu Mikail Mihajlov i zaista mu se prodaju knjige. Znaci nemas nikakvo ogranicenje samo prodaj sa srecom. :thumbup:
Post Reply