Kifla

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked

Kiflina politicka buducnost nakon napustanja SDA?

Tankosava
62
55%
Imalmenetuj
29
26%
Akobogda
7
6%
Masala
14
13%
 
Total votes: 112

User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#1876 Re: Kifla mandatar

Post by Roccohljup »

oldtajmer wrote:placas vodu koje nema, gradski prevoz kojim se ne vozis, centralno grijanje gdje ti toplane odredjuju jel ti hladno il nije, zdravstvo kojeg nema.... ljepota od zivota
i onda kod mene u mz na izbore izadje oko 40% i vecina glasa za sda, hebo mater jesam li ja onda lud ili sta li je
Nego sta si......mogo si džabe dobiti onako lijepo upokovan paketić od SDA :D:D
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#1877 Re: Kifla mandatar

Post by GeeTnT »

Roccohljup wrote:
oldtajmer wrote:placas vodu koje nema, gradski prevoz kojim se ne vozis, centralno grijanje gdje ti toplane odredjuju jel ti hladno il nije, zdravstvo kojeg nema.... ljepota od zivota
i onda kod mene u mz na izbore izadje oko 40% i vecina glasa za sda, hebo mater jesam li ja onda lud ili sta li je
Nego sta si......mogo si džabe dobiti onako lijepo upokovan paketić od SDA :D:D
Nije ba do paketica nego predpostavljam da lik zivi u NG, a zbog Hadzicevog "roland garros-a" i namjestenim duelom sa Essom, sda ce kako stvari stoje dozivotno ostati na celu najvece Opcine u BiH...
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#1878 Re: Kifla mandatar

Post by walk_M-A-N »

http://www.6yka.com/novost/127849/podml ... usuladzica
"I Allaha mi ćemo uraditi sve da preimenujemo Titovu ulicu! Neće glavna sarajevska ulica nositi ime tog zločinca, diktatora, vođe totalitarističko-komunističko-zločinačko-ateističkog sistema koji je zatirao svako sjeme muslimanskog, bošnjačkog intelekta. Zvat će se Alije Izetbegovića. I nikome se nećemo pravdati i prilagođavati. Ovo govorim u ime nove generacije Bošnjaka", napisao je Dautović na svom FB profilu
Nevjerovatno koliko je ovaj zatupljen i na kakvu priču uzima pozicije i pare. Ali i ko mu ih daje, on je savjetnik premijera Konakovića.

Image

I vijećnik SDA u Starom Gradu. http://starigrad.ba/v2/txt.php?id=130

Došao mali i otac mu u Sarajevo odnekud vjerovatno, pa se dobro smjestili, Islamska zajednica i SDA, sa nekoliko stanova, mogu sada ovakve priče pričati.
User avatar
Truba
Posts: 81779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1879 Re: Kifla mandatar

Post by Truba »

:mrgreen:

kasnite 25 godina :D
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#1880 Re: Kifla mandatar

Post by agent_zero »

Đubre jedno SDAovsko balijsko fundamentalističko, kud ih JNA nije zgazila sve ko mrave 92ge. Nema gorih terorista od SDA balijskih terorista.

Čuj on će mijenjati ime, treba da ustane i pokloni se kad se spomene ime Josipa Broza Tita.
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#1882 Re: Kifla mandatar

Post by mousstapha »

Donijece Zem Zem vode. :-)
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1883 Re: Kifla mandatar

Post by seln »

mousstapha wrote:Donijece Zem Zem vode. :-)
I onu kuran tas zdjelicu, kao rjesenje za probleme u zdravstvu. Kad se razbolis, oblijes se vodom iz te zdjelice, i eto te, k'o nov.
User avatar
pici
Posts: 43588
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1884 Re: Kifla mandatar

Post by pici »

Na hadž otišli premijer Konaković i general Dudaković
Image
:thumbup: :bih:
testni_akaunt
Posts: 677
Joined: 26/06/2013 08:44

#1885 Re: Kifla mandatar

Post by testni_akaunt »

agent_zero wrote:Đubre jedno SDAovsko balijsko fundamentalističko, kud ih JNA nije zgazila sve ko mrave 92ge. Nema gorih terorista od SDA balijskih terorista.

Čuj on će mijenjati ime, treba da ustane i pokloni se kad se spomene ime Josipa Broza Tita.
Jel moguće da neko ovako nešto piše? Nakon onakvog rata?

Zgazila je JNA one sa muslimanskim imenima, nisu baš po stranačkoj pripadnosti gledali. Al samo na dijelovima koje su uspjeli okupirati.
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#1886 Re: Kifla mandatar

Post by orinoco »

I ono hadžijom postaje.... Image
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#1887 Re: Kifla mandatar

Post by Control panel »

Ljudi ja podrzavam sto ce postati hadzija. Dobro je to za nas.
Kad bude hadzija ne smije vise lagati.

Kad kaze bice vode. Mora je biti.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1888 Re: Kifla mandatar

Post by Nadzorna_ploca »

Ne mora znaciti. Danas se svako zove hadzijom.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#1889 Re: Kifla mandatar

Post by Roccohljup »

oho s ekifli kad bude kamenovanje šejtana.....ima da sve bošnje iz Sa njega gađaju :)
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#1890 Re: Kifla mandatar

Post by Henry Chinaski »

walk_M-A-N wrote:http://www.6yka.com/novost/127849/podml ... usuladzica
"I Allaha mi ćemo uraditi sve da preimenujemo Titovu ulicu! Neće glavna sarajevska ulica nositi ime tog zločinca, diktatora, vođe totalitarističko-komunističko-zločinačko-ateističkog sistema koji je zatirao svako sjeme muslimanskog, bošnjačkog intelekta. Zvat će se Alije Izetbegovića. I nikome se nećemo pravdati i prilagođavati. Ovo govorim u ime nove generacije Bošnjaka", napisao je Dautović na svom FB profilu
Nevjerovatno koliko je ovaj zatupljen i na kakvu priču uzima pozicije i pare. Ali i ko mu ih daje, on je savjetnik premijera Konakovića.

Image

I vijećnik SDA u Starom Gradu. http://starigrad.ba/v2/txt.php?id=130

Došao mali i otac mu u Sarajevo odnekud vjerovatno, pa se dobro smjestili, Islamska zajednica i SDA, sa nekoliko stanova, mogu sada ovakve priče pričati.
Glupani poput tebe daju legalitet ovakvim primitivnim oblicima života.
Eto, mali je glup, politički nepismen, nesposoban se uhljebio i odmah znači da su on i babo došli od nekud u Sarajevo.

Inače se u Sarajevu rađaju djeca koja odmah govore tri jezika i citiraju Platona. Prave sarajlije nisu nikad čuli ni za jednu grand pjevaljku i nisu krivi ni za šta. SDA bedem u Sarajevu je samo zahvaljujući došljacima.
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4478
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#1891 Re: Kifla mandatar

Post by VladaFBiH »

Molim Vas da se tema preimenuje u: Hadži-Kifla mandatar :-) :-) :-) :-)
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#1892 Re: Kifla mandatar

Post by Control panel »

VladaFBiH wrote:Molim Vas da se tema preimenuje u: Hadži-Kifla mandatar :-) :-) :-) :-)
Posto vise nije mandatar nego premijer, postao je jos i hadzija, a kifla je ostao predlazem da se update-uje naslov u
Hadzi-kifla premijer
User avatar
GoldenSpoon
Posts: 391
Joined: 07/10/2014 01:22

#1893 Re: Kifla mandatar

Post by GoldenSpoon »

Nadam se da je prije obavljanja Hadza podmirio sve kirije i dugove koje je pravio dok je drzao one sportske kafane, promijenio objekata od Holiday Inna, Zetre, Skenderije.... :)

Hadjija nas lijepi, i ova zicara sto se pravi sve je to on iz svog djepa platio za narod nas
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#1894 Re: Kifla mandatar

Post by zavezata-vreca »

Ova ce za par gorina cerica zamijeniti na mjestu evropskog reisa
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#1895 Re: Kifla mandatar

Post by GandalfSivi »

Ne kontam ja to. Neki dan otvaranje SFF-a, vidim Konakovica dosao na isto, sa zenom hoda, ona napucana, dobro izgleda skroz, haljinica na njoj, crvena, minjak zesci, jos sise izbacila, ono sve okay, ima sta i pokazati.

I onda sedam dana kasnije on na hadz ode. Mislim ono, ili jedno ili drugo, nisam protiv nicega, ali ne ide nikako zajedno...
User avatar
dembele
Posts: 2759
Joined: 19/06/2014 09:15

#1896 Re: Kifla mandatar

Post by dembele »

A što se SFF i odlazak na hadž međusobno isključuju? :)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#1897 Re: Kifla mandatar

Post by GandalfSivi »

Minjak i hadz...
User avatar
dembele
Posts: 2759
Joined: 19/06/2014 09:15

#1898 Re: Kifla mandatar

Post by dembele »

A na hanumu misliš :D
je li i ona na putu da bude hadžinica ili samo Kifla?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#1899 Re: Kifla mandatar

Post by GandalfSivi »

Pa ona dogodine insallah, samo jos malo noge da isfura...
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#1900 Re: Kifla mandatar

Post by walk_M-A-N »

Može Konaković biti premijer kad ljude slabo zanima šta radi, malo više u žene mu minić.

A on recimo postavlja ove nesposobne i korumpirane uprave u javna preduzeća. JKP Rad je leglo kriminala, i to je tako bez obzira da li je ovaj slučaj tačan.
http://source.ba/clanak/Merima/446753/Z ... dno-mjesto
"Ja sam aplicirao sedam puta. Aplicirao sam Bakiru Izetbegoviću i dobio sam preporuku da idem kod ministra za boračka pitanja Federacije, on me uputio ministru za boračka pitanja KS, gospodin Fišo me uputio u KJP 'Rad', tu sam počeo raditi devet dana, nakon toga mi je rečeno da sam višak. Došao je moj komšija koji mi se pohvalio, ne znajući da sam ja dobio otkaz, kaže 'I ja sam postao tvoj kolega', pitam ga kako, kaže 'Otišle su dvije junice, ja sam dobio posao'", ispričao je za naš portal Amir Sultan koji je bio maloljetni borac.
Priznaje da su zastupnici nerealizirani ili korumpirani ili idioti. Ne kaže da ih onda Konaković plaća državnim parama da glasaju kako on hoće. Malo lupa o nečemu i promoviše novu stranku ali ovaj citat je realan. Iz konteksta kako manipulira medijima.
http://source.ba/clanak/Alen/446460/Koj ... ugostitelj
"Koji je uspjeh Dine Konakovića? Političar. 20 rečenica naučio i vrti u krug. Bio je košarkaš, sa više ličnih grešaka nego koševa, i ugostitelj"
Locked