Keceri na OBN.u

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

brazzo19
Posts: 3161
Joined: 25/09/2008 13:43

#1 Keceri na OBN.u

Post by brazzo19 »

Evo upravo sada pocinju prvi put u historiji BiH Keceri ili WWE pa eto ozezi ja sam ovo gledao vec duze vrijeme na ostalim stranim televizijama ali evo poce ovo i kod nas :D
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#2 Re: Keceri na OBN.u

Post by BSn »

brazzo19 wrote:Evo upravo sada pocinju prvi put u historiji BiH Keceri ili WWE pa eto ozezi ja sam ovo gledao vec duze vrijeme na ostalim stranim televizijama ali evo poce ovo i kod nas :D

Bilo je to nekad poslije rata na nekoj nasoj TV, al' s hrvatskim komentatorom ("Izbacia ga je vanjka!").
Meni su najjaci komentatori - kako se oni, samo, uzive u onaj "sport" to je cudo jedno. :D
brazzo19
Posts: 3161
Joined: 25/09/2008 13:43

#3 Re: Keceri na OBN.u

Post by brazzo19 »

bilo je na hajatu ali neka lijeva liga je bila neki portorikanci itd a ovo je kako da kazem "prva liga" kecera jedan The Rock ili Hulk Hogan itd su bili clanovi ove "firme" wwe
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#4 Re: Keceri na OBN.u

Post by BSn »

kakavdanakneiskustvu wrote:prosto je nevjerovatno da to neko gleda,da to prati,ja sam to prvi put vidio prije više od 20 godina i tad mi ništa nije bilo jasno,koji moroni to gledaju,pa zar ne vide da je sve gluma.

Meni je najjaca scena bila kad dolazi lik u invalidskim kolicima i "okovratnikom". Kao ovaj mu se ispricava sto ga je tol'ko polomio proslog puta i unistio mu karijeru, zivot, itd. Odjednom, ovaj ustaje iz kolica, skida pomenuti "okovratnik" i lomi ovog drugog. Naravno, publika "ludi" i svi su zapanjeni kako je mogao toliko lagati, a opet sretni sto je polomio mrskog mu neprijatelja.

Pa, kad jedan drugog mlatnu stolicom u glavu, pa onda onaj slozi osamuceni izraz lica (koji je, uzgred, manje uvjerljiv, nego sto ga ima onaj celavi cikac kad ga Zekoslav Mrkva udari maljem po glavi).
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#5 Re: Keceri na OBN.u

Post by Halleluhwah »

kakavdanakneiskustvu wrote:
BSn wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:prosto je nevjerovatno da to neko gleda,da to prati,ja sam to prvi put vidio prije više od 20 godina i tad mi ništa nije bilo jasno,koji moroni to gledaju,pa zar ne vide da je sve gluma.

Meni je najjaca scena bila kad dolazi lik u invalidskim kolicima i "okovratnikom". Kao ovaj mu se ispricava sto ga je tol'ko polomio proslog puta i unistio mu karijeru, zivot, itd. Odjednom, ovaj ustaje iz kolica, skida pomenuti "okovratnik" i lomi ovog drugog. Naravno, publika "ludi" i svi su zapanjeni kako je mogao toliko lagati, a opet sretni sto je polomio mrskog mu neprijatelja.

Pa, kad jedan drugog mlatnu stolicom u glavu, pa onda onaj slozi osamuceni izraz lica (koji je, uzgred, manje uvjerljiv, nego sto ga ima onaj celavi cikac kad ga Zekoslav Mrkva udari maljem po glavi).


a u sali je desetak hiljada ljudi koji to gledaju,plate kartu da to gledaju,haloooooooooooo
Plate kartu, slažući se sa činjenicom da ih se laže. Svi znaju da niko nikoga tu ne udara. Zabava je zabava, pa makar i na taj način, što i nije neobično za ovo čudno doba u kojemu su se ljudi zasitili svega. Ova vrsta zabave dođe kao neko nasilno pozorište.
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#6 Re: Keceri na OBN.u

Post by Epitop »

Malo mi je bezveze što nisam u toku sa ovim novim takmičarima u WWE, al' dosta mi je više i fudbala :mrgreen:
Hulk Hogan, The Rock moji bivši favoriti, sad je ipak ovo novo vrijeme i novi cirkus nadam se da će biti zanimljivo.
brazzo19
Posts: 3161
Joined: 25/09/2008 13:43

#7 Re: Keceri na OBN.u

Post by brazzo19 »

Meni je najjaca scena bila kad dolazi lik u invalidskim kolicima i "okovratnikom". Kao ovaj mu se ispricava sto ga je tol'ko polomio proslog puta i unistio mu karijeru, zivot, itd. Odjednom, ovaj ustaje iz kolica, skida pomenuti "okovratnik" i lomi ovog drugog. Naravno, publika "ludi" i svi su zapanjeni kako je mogao toliko lagati, a opet sretni sto je polomio mrskog mu neprijatelja.

Pa, kad jedan drugog mlatnu stolicom u glavu, pa onda onaj slozi osamuceni izraz lica (koji je, uzgred, manje uvjerljiv, nego sto ga ima onaj celavi cikac kad ga Zekoslav Mrkva udari maljem po glavi).[/quote]



a u sali je desetak hiljada ljudi koji to gledaju,plate kartu da to gledaju,haloooooooooooo[/quote]
Plate kartu, slažući se sa činjenicom da ih se laže. Svi znaju da niko nikoga tu ne udara. Zabava je zabava, pa makar i na taj način, što i nije neobično za ovo čudno doba u kojemu su se ljudi zasitili svega. Ova vrsta zabave dođe kao neko nasilno pozorište.[/quote]

upravo ovo je poenta niko ne kaze da je ovo pravo (mada se zna zalomit da ima neka i povreda i nekad i istine ali je vecinom gluma) sustina je ko sto rece kolega je de sve ovo jedan veliki sou i zabava za raju.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45501
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#8 Re: Keceri na OBN.u

Post by Chmoljo »

ama ljudi, ja sve čitam "CEKERI NA OBN-u", pa kontam neka nagradna igra :-? :-? :-? :lol:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#9 Re: Keceri na OBN.u

Post by Neelix »

Epitop wrote:Malo mi je bezveze što nisam u toku sa ovim novim takmičarima u WWE, al' dosta mi je više i fudbala :mrgreen:
Hulk Hogan, The Rock moji bivši favoriti, sad je ipak ovo novo vrijeme i novi cirkus nadam se da će biti zanimljivo.
Ja sam navijao za Rica Flaira - The Nature Boya 8-)

Image

"To be the man, you have to beat the man" 8-)
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#10 Re: Keceri na OBN.u

Post by burek_in_space »

Jel se onaj lik, u onom prijeratnom serijalu zvao King Cobra ili tako nekako?! :?
Vazda mi je bio gotivan shto izvadi kobru iz one vrece i lafo je pusti da ugrize njegovog protivnika. :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45501
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#11 Re: Keceri na OBN.u

Post by Chmoljo »

burek_in_space wrote:Jel se onaj lik, u onom prijeratnom serijalu zvao King Cobra ili tako nekako?! :?
Vazda mi je bio gotivan shto izvadi kobru iz one vrece i lafo je pusti da ugrize njegovog protivnika. :D
znam ja na šta to tebe asocira :lol: :lol: :lol: gayu jedan :lol:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#12 Re: Keceri na OBN.u

Post by burek_in_space »

Chmoljo wrote: znam ja na šta to tebe asocira :lol: :lol: :lol: gayu jedan :lol:
Tachno sam znao kakav ce komentar biti, kada sam vidio tvoje "ime" kod zadnjeg upisanog posta. :roll: :mrgreen:
weltschmertz
Posts: 660
Joined: 30/01/2009 20:07

#13 Re: Keceri na OBN.u

Post by weltschmertz »

Evo i ja pogleda kecere, kratko.. :mrgreen: Ali naleti na blentav komentar od strane komentatora: "Bokser je uzeo bokser i udario kecera, zamislite da je kecer uzeo kecera i udario boksera.." :-D
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#14 Re: Keceri na OBN.u

Post by Epitop »

@Neelix Macho Man je bio najbolji :lol:
Samo kad se sjetim borbe Dennis Rodman i Hulk Hogan protiv Karl Malone i DDP-a. :mrgreen:

User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45501
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#15 Re: Keceri na OBN.u

Post by Chmoljo »

burek_in_space wrote:
Chmoljo wrote: znam ja na šta to tebe asocira :lol: :lol: :lol: gayu jedan :lol:
Tachno sam znao kakav ce komentar biti, kada sam vidio tvoje "ime" kod zadnjeg upisanog posta. :roll: :mrgreen:
you always knew me, sweetie :D
shambho
Posts: 989
Joined: 30/04/2009 23:18

#16 Re: Keceri na OBN.u

Post by shambho »

Argh.. :x ..Voditelji su uzasno iritantni.. :roll: ..Prilicno mi je nepodnosljivo bilo gledati.. Tako da je splasnulo prvobitno odusevljenje cinjenicom da ih kod nas pustaju..

Al' opet.. :mrgreen: ..
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#17 Re: Keceri na OBN.u

Post by Neelix »

Ma jebo Macho mana, ja sam bio zaljubljen u onu njegovu Gorgeous George
Image
:shock: :D
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#18 Re: Keceri na OBN.u

Post by ja.neron »

brazzo19 wrote:Evo upravo sada pocinju prvi put u historiji BiH Keceri ili WWE pa eto ozezi ja sam ovo gledao vec duze vrijeme na ostalim stranim televizijama ali evo poce ovo i kod nas :D

sjajno. :D .. još da kemala balukovića vrate iz penzije i počinje ludnica na obn-u Image
samo malo
Posts: 2313
Joined: 04/05/2009 13:50

#19 Re: Keceri na OBN.u

Post by samo malo »

kakavdanakneiskustvu wrote: a u sali je desetak hiljada ljudi koji to gledaju,plate kartu da to gledaju,haloooooooooooo
Desetak hiljada amerikanaca, da budemo precizniji :D

Jos jedna americka glupost koja se prodala po cijelom svijetu, izrezirana tuca koja to nije... moze li gluplje
IGRA
Posts: 1
Joined: 22/08/2009 02:56

#20 Re: Keceri na OBN.u

Post by IGRA »

samo malo wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote: a u sali je desetak hiljada ljudi koji to gledaju,plate kartu da to gledaju,haloooooooooooo
Desetak hiljada amerikanaca, da budemo precizniji :D

Jos jedna americka glupost koja se prodala po cijelom svijetu, izrezirana tuca koja to nije... moze li gluplje
A jest to glupo, al je bas sou gledat, kad su se ona dva brata lafo posvadjala prije 4,5 mjeseci i sad se pomirise. Il sad trenutno sto ima onaj DX, oni naprave pravi sou zbog kojeg ovo i pogledam ponekad
gtamoding
Posts: 61
Joined: 10/09/2007 02:24
Location: BiH, Sarajevo

#21 Re: Keceri na OBN.u

Post by gtamoding »

glupost je cijela ideja kecera. pretvaranje i pretjerivanje. pa da je gluma cemu pa nesto bi rekao nego se bas VIDI da se preseravaju.
jos kad dario i fadil to komentarisu sa adisom u kompotu, o moj boze, ravno komediji. nisu oni za toga.
cikular
Posts: 389
Joined: 03/08/2009 13:06

#22 Re: Keceri na OBN.u

Post by cikular »

Keceri su gladijatori modernog doba!
Marklar
Posts: 34
Joined: 28/03/2007 12:21

#23 Re: Keceri na OBN.u

Post by Marklar »

imaju i scenario, jebo zaplet u sapunicama!
neki stari kecer zvao nekog lika da se pobije sa njegovim sinom, a oni ustvari da namlate sudiju kojeg je tata od ovoga zvao da sudi.... :-) samo cekam izgubljenog brata blizanca s amnezijom :-)
User avatar
Priorat
Posts: 1451
Joined: 07/04/2009 09:43
Location: Naučio sam krajnje oprezno upotrebljavati riječ nemoguće...

#24 Re: Keceri na OBN.u

Post by Priorat »

ja vece gluposti nevidi od kecera... mozete mislit koja je to psiha ljudi koja ovo obozava...lajlajhilallaj... :D
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#25 Re: Keceri na OBN.u

Post by karanana »

joj prije je nekako bolje bilo. ili smo bili mladji pa nam interesantno bili. ta generacija sa hulkom, undertakerom, british bulldogom, onom nekakvom bracom.... to je moje vrijeme kechera. a sada.....razvodnilo se, te wwf, te wwe, te wcw, te ovo, te ono, a evo jos neka nova se organizacija stvara.....gledam na sat i brojim minute do prison breaka.
Post Reply