Kazna za parkiranje RS

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Rossonero86
Posts: 283
Joined: 24/03/2014 10:35
Location: Ilidža

#1 Kazna za parkiranje RS

Post by Rossonero86 »

Danas odem na Trebević,prepuno naravno u Sunnylandu,parking pun i jedno 50 ljudi parkira pored ulice,naravno zohari dodju i sve popisu.Papir zakacen samo model auta,moje tablice i datum,nema ni iznosa placanja ni gdje se placa ni kako ni sta,ima li neko iskustvo s tim,jer ovi nasi federalni lijepo okace i uplatnicu i iznos i slicno. :-?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2 Re: Kazna za parkiranje RS

Post by bitanga_sa_otesa »

cuj zohari :roll: ,a vi sto ste zauzeli pola saobracajne trake niste zohari :run:
samo kazne pucat treba i to ako ne platis u roku 7 dana duplo vise ,umjesto duplo manje sto sad daju....
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#3 Re: Kazna za parkiranje RS

Post by 530i »

Papir? Kakav papir? Zna se šta na nalogu piše i kako...papir ti mogu i ja zakačiti.
adv.K
Posts: 220
Joined: 08/05/2012 19:45

#4 Re: Kazna za parkiranje RS

Post by adv.K »

Rossonero86 wrote:Danas odem na Trebević,prepuno naravno u Sunnylandu,parking pun i jedno 50 ljudi parkira pored ulice,naravno zohari dodju i sve popisu.Papir zakacen samo model auta,moje tablice i datum,nema ni iznosa placanja ni gdje se placa ni kako ni sta,ima li neko iskustvo s tim,jer ovi nasi federalni lijepo okace i uplatnicu i iznos i slicno. :-?
Nesto slicno je i u TK. Prekrsajni nalog se preuzima u stanici policije. Ne znam da li je isto i ovdje.
Emirez
Posts: 23
Joined: 02/08/2016 21:21

#5 Re: RE: Kazna za parkiranje RS

Post by Emirez »

Rossonero86 wrote:Danas odem na Trebević,prepuno naravno u Sunnylandu,parking pun i jedno 50 ljudi parkira pored ulice,naravno zohari dodju i sve popisu.Papir zakacen samo model auta,moje tablice i datum,nema ni iznosa placanja ni gdje se placa ni kako ni sta,ima li neko iskustvo s tim,jer ovi nasi federalni lijepo okace i uplatnicu i iznos i slicno. :-?
Mozda je taj papir opomena kao sto je u gradaccu dobijes isto tako papir zuti ako nisi platio parking a nakon 15min stave blokadu pa moras platiti na licu mjesta. U bijeljini RS dobijes kaznu odnosno uplatnicu 10km prikace na brisac

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#6 Re: Kazna za parkiranje RS

Post by kakavdanakneiskustvu »

bitanga_sa_otesa wrote:cuj zohari :roll: ,a vi sto ste zauzeli pola saobracajne trake niste zohari :run:
samo kazne pucat treba i to ako ne platis u roku 7 dana duplo vise ,umjesto duplo manje sto sad daju....
:thumbup: :thumbup:
User avatar
Romeo 80
Posts: 4362
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#7 Re: Kazna za parkiranje RS

Post by Romeo 80 »

bitanga_sa_otesa wrote:cuj zohari :roll: ,a vi sto ste zauzeli pola saobracajne trake niste zohari :run:
samo kazne pucat treba i to ako ne platis u roku 7 dana duplo vise ,umjesto duplo manje sto sad daju....
Da je bogdo samo pola trake! Nekad se auto jedva uspije provući kroz špalir. A najgore je vikendom gore na Brusu. Majke mi, ono isto TLN. Uredno naplaćuju parking, a "parking" je saobraćajna traka! Koji je to bezobrazluk, kako od papaka koji parkiraju tu, tako i od samog Stanišića koji uredno naplaćuje parking (saobraćajnu traku) :roll:

Koliko sam nekad volio gore otići, sada mi je postalo odvratno...
User avatar
konektovan
Posts: 40545
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#8 Re: RE: Re: Kazna za parkiranje RS

Post by konektovan »

Romeo 80 wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:cuj zohari :roll: ,a vi sto ste zauzeli pola saobracajne trake niste zohari :run:
samo kazne pucat treba i to ako ne platis u roku 7 dana duplo vise ,umjesto duplo manje sto sad daju....
Da je bogdo samo pola trake! Nekad se auto jedva uspije provući kroz špalir. A najgore je vikendom gore na Brusu. Majke mi, ono isto TLN. Uredno naplaćuju parking, a "parking" je saobraćajna traka! Koji je to bezobrazluk, kako od papaka koji parkiraju tu, tako i od samog Stanišića koji uredno naplaćuje parking (saobraćajnu traku) :roll:

Koliko sam nekad volio gore otići, sada mi je postalo odvratno...
Ja sam davno prestao ici gore, bas zbog tog balkanskog primitivizma koji nema granica. Naplate ti parking, vratis se do auta, i skontas da se ne mozes izvuci jer su te auta blokirala sa svih strana, kojima je takodjer naplacen parking.[emoji35]

poslano sa Sonija Ze
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#9 Re: Kazna za parkiranje RS

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Rossonero86 wrote:Danas odem na Trebević,prepuno naravno u Sunnylandu,parking pun i jedno 50 ljudi parkira pored ulice,naravno zohari dodju i sve popisu.Papir zakacen samo model auta,moje tablice i datum,nema ni iznosa placanja ni gdje se placa ni kako ni sta,ima li neko iskustvo s tim,jer ovi nasi federalni lijepo okace i uplatnicu i iznos i slicno. :-?
Ništa, ne prihvataj kaznu, reci da je to nelegitimna institucija.
Post Reply