Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

FirefoxBosna
Posts: 15
Joined: 22/01/2018 13:11

#926 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by FirefoxBosna »

Teska pitanjaa
User avatar
Dozer
Posts: 28405
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#927 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

Koja...?
Ivanlili
Posts: 6
Joined: 20/02/2023 18:57

#928 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Ivanlili »

Dozer, mogu li molim te dobiti kontakt za RSO ulje? Hitno je!
Ivanlili
Posts: 6
Joined: 20/02/2023 18:57

#929 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Ivanlili »

Dozer wrote: 09/02/2023 23:42Koja...?
Jesi li tuuu???
Ivanlili
Posts: 6
Joined: 20/02/2023 18:57

#930 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Ivanlili »

Itko???
Ivanlili
Posts: 6
Joined: 20/02/2023 18:57

#931 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Ivanlili »

Itko???
User avatar
Dozer
Posts: 28405
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#932 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

Ivanlili wrote: 26/02/2023 20:48Itko???
Tmujo. Imas PP.
Ivanlili
Posts: 6
Joined: 20/02/2023 18:57

#933 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Ivanlili »

Nema mi poruke :(
Ivanlili
Posts: 6
Joined: 20/02/2023 18:57

#934 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Ivanlili »

Dozer wrote: 26/02/2023 21:03
Ivanlili wrote: 26/02/2023 20:48Itko???
Tmujo. Imas PP.
Nema mi poruke, niti ja tebi mogu poslati a postavke su mi ok. Ili ja ovo ne znam koristiti.
User avatar
Dozer
Posts: 28405
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#935 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

Onda su ti ugasene PP....
bogata_sirotinja
Posts: 627
Joined: 10/09/2021 19:33

#936 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by bogata_sirotinja »

Može li se doći do kontakta od koga nabavljate ulje ali samo ako je stvarno provjereno? Hvala
Storm645
Posts: 8
Joined: 29/08/2018 17:52

#937 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Storm645 »

Pozdrav,ima li neko pouzdan izvor za nabavku da probamo i ovo,u pitanju je tumor pluca
klixboy
Posts: 1
Joined: 05/05/2015 11:10

#938 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by klixboy »

Pozz, ko god ima kontakt za navaku RSO ulja molim da se javite u PP
JelkicaZG1990
Posts: 3
Joined: 22/05/2023 21:40

#939 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by JelkicaZG1990 »

Ako Vam tko od tud nudi "pouzdan" kontakt žene iz Rijeke koja ima "pravo" ulje jer je njezin bivši muž imao rak pa je došla do Simsona ali prekasno bla bla.. znajte da je prevara.
Prodaju to pod 90% thca za 60 ili 80e ako se dobro sjećam.
Dala sam na analizu u Sloveniju privatno (jer u Hr se to ne radi) i nalaz kaže 41%! !!
Kada sam javila toj ženi da sam dala na analizu, brže bolje me nazvala da mi kaže "kako je zamjenila bočice" i da mi je dala pogrešne, od njihovih klinaca. Brzo je organizirala slanje novih bočica iz Rijeke busom iz gomilu isprika. Jako je ljubazna kao i svi prevaranti. Tu je nalaz pokazao 63%. Vjerujem da si nitko nije dao truda analizirati uzorak jer nije ni jednostavno. Laboratoriji to moraju prijaviti..valjda na to igraju. Toliko su bolesni da to sve odrađuju kod sebe u stanu. Mislim na prodaju, prezentaciju. Ne znam kako mirno spavaju i ne boje se luđaka koji će im prosuti zube za ovakve stvari. Žive se djecom. To je nešto što Vas dodatno uvjeri u cijelu priču. Išla sam sa tatom, a kupovali smo ulje za mamu koje nažalost više nema. Govna od ljudi njezin dečko i ona koji zarađuju na tuđoj muci. Poseban krug pakla postoji za takve ljude. Ovdje sam došla do broja od korisnika Dozera. On ih spaja s Vama. Dal je iz koristi ili dobre volje - ne znam. To se događalo u proljeće/ljeto 2023. Imam nalaze, poruke, slike. Imam potrebu upozoriti jer znam kako Vam je kad se nalazite ovdje na forumu. Držte se i ne gubite nadu ❤️
Postati ću komentar gdje god vidim temu jer ne želim da se dogodi nekome što je meni.
nekome
Posts: 2967
Joined: 17/05/2011 10:41

#940 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by nekome »

@JelkicaZG1990 jesi li licno morala odnijeti uzorak na analizu ili si poslala postom? koliko kosta analiza?
User avatar
oldtajmer
Posts: 5092
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#941 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by oldtajmer »

cudi me to bas od dozera,vjerujem da nije znao,ali haj znaj danas ni rodjenom bratu ne mozes vjerovati
User avatar
Dozer
Posts: 28405
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#942 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

JelkicaZG1990 wrote: 24/04/2024 16:08 Ako Vam tko od tud nudi "pouzdan" kontakt žene iz Rijeke koja ima "pravo" ulje jer je njezin bivši muž imao rak pa je došla do Simsona ali prekasno bla bla.. znajte da je prevara.
Prodaju to pod 90% thca za 60 ili 80e ako se dobro sjećam.
Dala sam na analizu u Sloveniju privatno (jer u Hr se to ne radi) i nalaz kaže 41%! !!
Kada sam javila toj ženi da sam dala na analizu, brže bolje me nazvala da mi kaže "kako je zamjenila bočice" i da mi je dala pogrešne, od njihovih klinaca. Brzo je organizirala slanje novih bočica iz Rijeke busom iz gomilu isprika. Jako je ljubazna kao i svi prevaranti. Tu je nalaz pokazao 63%. Vjerujem da si nitko nije dao truda analizirati uzorak jer nije ni jednostavno. Laboratoriji to moraju prijaviti..valjda na to igraju. Toliko su bolesni da to sve odrađuju kod sebe u stanu. Mislim na prodaju, prezentaciju. Ne znam kako mirno spavaju i ne boje se luđaka koji će im prosuti zube za ovakve stvari. Žive se djecom. To je nešto što Vas dodatno uvjeri u cijelu priču. Išla sam sa tatom, a kupovali smo ulje za mamu koje nažalost više nema. Govna od ljudi njezin dečko i ona koji zarađuju na tuđoj muci. Poseban krug pakla postoji za takve ljude. Ovdje sam došla do broja od korisnika Dozera. On ih spaja s Vama. Dal je iz koristi ili dobre volje - ne znam. To se događalo u proljeće/ljeto 2023. Imam nalaze, poruke, slike. Imam potrebu upozoriti jer znam kako Vam je kad se nalazite ovdje na forumu. Držte se i ne gubite nadu ❤️
Postati ću komentar gdje god vidim temu jer ne želim da se dogodi nekome što je meni.
Posto sam prozvan, red je i da se oglasim. Redom cu, radi lakseg pracenja.
Prije svega, zao mi je zbog mame. Moje saucesce, iako se ne poznajemo.

1. Osobe o kojima pricas nikad nisam upoznao licno, a do tog ulja od tih osoba, tacnije osobe (partner se pojavio dosta kasnije), dosao sam sasvim slucajno, nabasao na internetu jer sam trazio za clana porodice, zatim malo komunicirao, pa onda malo istrazivao, provjeravao pricu, i pronasao smrtovnicu muza, tako da se ta prica poklopila. Posto je sve islo i s licnim imenima, nisam imao razloga sumnjati i narucio sam za daidzu/ujaka, prvo malu kolicinu, a onda punu dozu po R.S.. Taj kompletan slucaj je opisan ranije na ovoj temi, pa slobodno iscitaj. Svako slovo je istina.

2. Nikad nisam testirao ulje, pa samim tim nisam ni znao koji je stvarni procenat THC-a u njemu, ali ga jesam probao kada je stiglo, i znam koje su bile moje reakcije. Isto tako znam koje su reakcije na marihuanu kada se pusi. U poredjenju to dvoje, ulje je imalo sigurno 5-6x jaci efekat, tako da sam po tome znao da jeste THC ulje. Imam iskustvo i s CBD uljem, koje je koristila supruga za svoju neuraligiju, a koje sam takodje probao u istrazivacke svrhe. Od ovog ulja nisam imao nikakvih reakcija ni priblizno slicnih kao kod THC ulja ili pusenja marihuane. Da budemo nacisto - ne konzumiram maricu redovno, niti sam ikada. Proba, 1,2,3, i to je to.

3. Ja nikad nisam imao nikakvu korist od toga, niti sam ikad i pomisio da se time bavim. Svoje iskustvo sam ovdje podijelio s ljudima, i samo ih uputio na isti izvor koji sam i licno koristio. I to je sve. A to ti moze potvrditi preko 100 ljudi s ovog foruma.

Sto se tice "prevare", jedina prevara se moze odnositi na procenat THC-a, tj. ono sto oni govore i sto je stvarno stanje, (i meni su rekli isto, da je 90%). Ali - stvar je u tome da to jeste THC ulje. 40, 60 ili 90% je tu manje bitno. Bitno je da je THC, sto bi znala da si se malo informisal o tome kako THC zapravo djeluje. Prevara bi, po mom misljenju, bila da su ti podvalili CBD pod THC, ili jos gore, sto je radio onaj Slovenac kojeg i Interpol trazi zbog toga, a koji je ljudima pod THC ulje prodavao nevenovo ulje obojeno u crno (mozes o tome pronaci na internetu).

Sto se tice lokacije prodaje, tu ne znam sta drugo da ti kazem osim da je THC ulje jos uvijek nelegalno i u HR. Mozda si ocekivala da te doceka neki shop za te stvari....
U potpunosti razumijem tvoju frustraciju, ali mislim da si izgubila previse vremena (kao i ogromna vecina ljudi) dok ste se odlucili za THC, a onda i na te nekakve analize i provjere. I to razumijem, naravno, i sam sam bio veliki skeptik kada mi je trebalo, medjutim - ti jesi dobila THC ulje, isto kao i ja, i jos XY ljudi kojima sam dao kontakt. A dao sam ga iskljucivo iz dobre volje. Meni pare od toga ne trebaju.
Naravno, nisi dobila carobni stapic, sto mnogi ljudi ocekuju - da se desi cudo. Ali, to ne fercera tako, nazalost.
Tebi se zapravo nije dogodila prevara, iako ti to vidis tako. Vjeruj mi, poznajem brdo ljudi koji su dali ogromne pare za THC ulje, a podvaljivali im CBD koje je duplo jeftinije svugdje, i jos gore - koje nema trazeni i potrebni ucinak.

Ja trenutno imam prijatelja koji koristi to isto ulje, i to vec trecu godinu. I jos je ziv. A otpisali su ga bili mjesec prije pocetka koristenja. Jbg, kod nekoga djeluje ovako, kod nekoga onako, kod nekoga ne djeluje nikako, a sve zavisi od gomile faktora. Isto kao i bilo sta drugo. I mislim da i ovdje ima ljudi koji ti mogu dati svoja pozitivna iskustva.
Last edited by Dozer on 25/04/2024 11:06, edited 4 times in total.
AdzijaFace
Posts: 165
Joined: 13/06/2021 12:42

#943 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by AdzijaFace »

nekome wrote: 24/04/2024 17:14 @JelkicaZG1990 jesi li licno morala odnijeti uzorak na analizu ili si poslala postom? koliko kosta analiza?
Moze se poslati u sloveniju, pa i amonimno. Salje se u koverti uzorak, rezultati na mail. U kovertu se ubaci i novac :D
swanfilter
Posts: 7928
Joined: 06/06/2008 18:52

#944 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by swanfilter »

Ko zeli doci do kvalitetnog proizvoda i savjeta, moja preporuka mu je Jaka Bitenc.

Ukratko ...
swanfilter
Posts: 7928
Joined: 06/06/2008 18:52

#945 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by swanfilter »

Dozer wrote: 25/04/2024 10:33
JelkicaZG1990 wrote: 24/04/2024 16:08 Ako Vam tko od tud nudi "pouzdan" kontakt žene iz Rijeke koja ima "pravo" ulje jer je njezin bivši muž imao rak pa je došla do Simsona ali prekasno bla bla.. znajte da je prevara.
Prodaju to pod 90% thca za 60 ili 80e ako se dobro sjećam.
Dala sam na analizu u Sloveniju privatno (jer u Hr se to ne radi) i nalaz kaže 41%! !!
Kada sam javila toj ženi da sam dala na analizu, brže bolje me nazvala da mi kaže "kako je zamjenila bočice" i da mi je dala pogrešne, od njihovih klinaca. Brzo je organizirala slanje novih bočica iz Rijeke busom iz gomilu isprika. Jako je ljubazna kao i svi prevaranti. Tu je nalaz pokazao 63%. Vjerujem da si nitko nije dao truda analizirati uzorak jer nije ni jednostavno. Laboratoriji to moraju prijaviti..valjda na to igraju. Toliko su bolesni da to sve odrađuju kod sebe u stanu. Mislim na prodaju, prezentaciju. Ne znam kako mirno spavaju i ne boje se luđaka koji će im prosuti zube za ovakve stvari. Žive se djecom. To je nešto što Vas dodatno uvjeri u cijelu priču. Išla sam sa tatom, a kupovali smo ulje za mamu koje nažalost više nema. Govna od ljudi njezin dečko i ona koji zarađuju na tuđoj muci. Poseban krug pakla postoji za takve ljude. Ovdje sam došla do broja od korisnika Dozera. On ih spaja s Vama. Dal je iz koristi ili dobre volje - ne znam. To se događalo u proljeće/ljeto 2023. Imam nalaze, poruke, slike. Imam potrebu upozoriti jer znam kako Vam je kad se nalazite ovdje na forumu. Držte se i ne gubite nadu ❤️
Postati ću komentar gdje god vidim temu jer ne želim da se dogodi nekome što je meni.
Posto sam prozvan, red je i da se oglasim. Redom cu, radi lakseg pracenja.
Prije svega, zao mi je zbog mame. Moje saucesce, iako se ne poznajemo.

1. Osobe o kojima pricas nikad nisam upoznao licno, a do tog ulja od tih osoba, tacnije osobe (partner se pojavio dosta kasnije), dosao sam sasvim slucajno, nabasao na internetu jer sam trazio za clana porodice, zatim malo komunicirao, pa onda malo istrazivao, provjeravao pricu, i pronasao smrtovnicu muza, tako da se ta prica poklopila. Posto je sve islo i s licnim imenima, nisam imao razloga sumnjati i narucio sam za daidzu/ujaka, prvo malu kolicinu, a onda punu dozu po R.S.. Taj kompletan slucaj je opisan ranije na ovoj temi, pa slobodno iscitaj. Svako slovo je istina.

2. Nikad nisam testirao ulje, pa samim tim nisam ni znao koji je stvarni procenat THC-a u njemu, ali ga jesam probao kada je stiglo, i znam koje su bile moje reakcije. Isto tako znam koje su reakcije na marihuanu kada se pusi. U poredjenju to dvoje, ulje je imalo sigurno 5-6x jaci efekat, tako da sam po tome znao da jeste THC ulje. Imam iskustvo i s CBD uljem, koje je koristila supruga za svoju neuraligiju, a koje sam takodje probao u istrazivacke svrhe. Od ovog ulja nisam imao nikakvih reakcija ni priblizno slicnih kao kod THC ulja ili pusenja marihuane. Da budemo nacisto - ne konzumiram maricu redovno, niti sam ikada. Proba, 1,2,3, i to je to.

3. Ja nikad nisam imao nikakvu korist od toga, niti sam ikad i pomisio da se time bavim. Svoje iskustvo sam ovdje podijelio s ljudima, i samo ih uputio na isti izvor koji sam i licno koristio. I to je sve. A to ti moze potvrditi preko 100 ljudi s ovog foruma.

Sto se tice "prevare", jedina prevara se moze odnositi na procenat THC-a, tj. ono sto oni govore i sto je stvarno stanje, (i meni su rekli isto, da je 90%). Ali - stvar je u tome da to jeste THC ulje. 40, 60 ili 90% je tu manje bitno. Bitno je da je THC, sto bi znala da si se malo informisal o tome kako THC zapravo djeluje. Prevara bi, po mom misljenju, bila da su ti podvalili CBD pod THC, ili jos gore, sto je radio onaj Slovenac kojeg i Interpol trazi zbog toga, a koji je ljudima pod THC ulje prodavao nevenovo ulje obojeno u crno (mozes o tome pronaci na internetu).

Sto se tice lokacije prodaje, tu ne znam sta drugo da ti kazem osim da je THC ulje jos uvijek nelegalno i u HR. Mozda si ocekivala da te doceka neki shop za te stvari....
U potpunosti razumijem tvoju frustraciju, ali mislim da si izgubila previse vremena (kao i ogromna vecina ljudi) dok ste se odlucili za THC, a onda i na te nekakve analize i provjere. I to razumijem, naravno, i sam sam bio veliki skeptik kada mi je trebalo, medjutim - ti jesi dobila THC ulje, isto kao i ja, i jos XY ljudi kojima sam dao kontakt. A dao sam ga iskljucivo iz dobre volje. Meni pare od toga ne trebaju.
Naravno, nisi dobila carobni stapic, sto mnogi ljudi ocekuju - da se desi cudo. Ali, to ne fercera tako, nazalost.
Tebi se zapravo nije dogodila prevara, iako ti to vidis tako. Vjeruj mi, poznajem brdo ljudi koji su dali ogromne pare za THC ulje, a podvaljivali im CBD koje je duplo jeftinije svugdje, i jos gore - koje nema trazeni i potrebni ucinak.

Ja trenutno imam prijatelja koji koristi to isto ulje, i to vec trecu godinu. I jos je ziv. A otpisali su ga bili mjesec prije pocetka koristenja. Jbg, kod nekoga djeluje ovako, kod nekoga onako, kod nekoga ne djeluje nikako, a sve zavisi od gomile faktora. Isto kao i bilo sta drugo. I mislim da i ovdje ima ljudi koji ti mogu dati svoja pozitivna iskustva.
Mozes li imenom navesti doticnog Slovenca?
User avatar
nivla
Posts: 4291
Joined: 12/01/2008 23:44

#946 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by nivla »

ako iskljucimo da je neko thc ulje pomijesao sa necim, ima i ona d aproces proizvodnje rs thc ulja nije standardiziran da ae proizvodi u kucnoj radinosti, pa nije uvijek isti rezultat
pekmez od sljiva pravis pa nije isti u svakoj tegli
swanfilter
Posts: 7928
Joined: 06/06/2008 18:52

#947 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by swanfilter »

Porocenat THC u smoli zavisi od procenta THC u biljci i znanja pri obradi iste ...
User avatar
Dozer
Posts: 28405
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#948 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

swanfilter wrote: 25/04/2024 21:34
Dozer wrote: 25/04/2024 10:33
JelkicaZG1990 wrote: 24/04/2024 16:08 Ako Vam tko od tud nudi "pouzdan" kontakt žene iz Rijeke koja ima "pravo" ulje jer je njezin bivši muž imao rak pa je došla do Simsona ali prekasno bla bla.. znajte da je prevara.
Prodaju to pod 90% thca za 60 ili 80e ako se dobro sjećam.
Dala sam na analizu u Sloveniju privatno (jer u Hr se to ne radi) i nalaz kaže 41%! !!
Kada sam javila toj ženi da sam dala na analizu, brže bolje me nazvala da mi kaže "kako je zamjenila bočice" i da mi je dala pogrešne, od njihovih klinaca. Brzo je organizirala slanje novih bočica iz Rijeke busom iz gomilu isprika. Jako je ljubazna kao i svi prevaranti. Tu je nalaz pokazao 63%. Vjerujem da si nitko nije dao truda analizirati uzorak jer nije ni jednostavno. Laboratoriji to moraju prijaviti..valjda na to igraju. Toliko su bolesni da to sve odrađuju kod sebe u stanu. Mislim na prodaju, prezentaciju. Ne znam kako mirno spavaju i ne boje se luđaka koji će im prosuti zube za ovakve stvari. Žive se djecom. To je nešto što Vas dodatno uvjeri u cijelu priču. Išla sam sa tatom, a kupovali smo ulje za mamu koje nažalost više nema. Govna od ljudi njezin dečko i ona koji zarađuju na tuđoj muci. Poseban krug pakla postoji za takve ljude. Ovdje sam došla do broja od korisnika Dozera. On ih spaja s Vama. Dal je iz koristi ili dobre volje - ne znam. To se događalo u proljeće/ljeto 2023. Imam nalaze, poruke, slike. Imam potrebu upozoriti jer znam kako Vam je kad se nalazite ovdje na forumu. Držte se i ne gubite nadu ❤️
Postati ću komentar gdje god vidim temu jer ne želim da se dogodi nekome što je meni.
Posto sam prozvan, red je i da se oglasim. Redom cu, radi lakseg pracenja.
Prije svega, zao mi je zbog mame. Moje saucesce, iako se ne poznajemo.

1. Osobe o kojima pricas nikad nisam upoznao licno, a do tog ulja od tih osoba, tacnije osobe (partner se pojavio dosta kasnije), dosao sam sasvim slucajno, nabasao na internetu jer sam trazio za clana porodice, zatim malo komunicirao, pa onda malo istrazivao, provjeravao pricu, i pronasao smrtovnicu muza, tako da se ta prica poklopila. Posto je sve islo i s licnim imenima, nisam imao razloga sumnjati i narucio sam za daidzu/ujaka, prvo malu kolicinu, a onda punu dozu po R.S.. Taj kompletan slucaj je opisan ranije na ovoj temi, pa slobodno iscitaj. Svako slovo je istina.

2. Nikad nisam testirao ulje, pa samim tim nisam ni znao koji je stvarni procenat THC-a u njemu, ali ga jesam probao kada je stiglo, i znam koje su bile moje reakcije. Isto tako znam koje su reakcije na marihuanu kada se pusi. U poredjenju to dvoje, ulje je imalo sigurno 5-6x jaci efekat, tako da sam po tome znao da jeste THC ulje. Imam iskustvo i s CBD uljem, koje je koristila supruga za svoju neuraligiju, a koje sam takodje probao u istrazivacke svrhe. Od ovog ulja nisam imao nikakvih reakcija ni priblizno slicnih kao kod THC ulja ili pusenja marihuane. Da budemo nacisto - ne konzumiram maricu redovno, niti sam ikada. Proba, 1,2,3, i to je to.

3. Ja nikad nisam imao nikakvu korist od toga, niti sam ikad i pomisio da se time bavim. Svoje iskustvo sam ovdje podijelio s ljudima, i samo ih uputio na isti izvor koji sam i licno koristio. I to je sve. A to ti moze potvrditi preko 100 ljudi s ovog foruma.

Sto se tice "prevare", jedina prevara se moze odnositi na procenat THC-a, tj. ono sto oni govore i sto je stvarno stanje, (i meni su rekli isto, da je 90%). Ali - stvar je u tome da to jeste THC ulje. 40, 60 ili 90% je tu manje bitno. Bitno je da je THC, sto bi znala da si se malo informisal o tome kako THC zapravo djeluje. Prevara bi, po mom misljenju, bila da su ti podvalili CBD pod THC, ili jos gore, sto je radio onaj Slovenac kojeg i Interpol trazi zbog toga, a koji je ljudima pod THC ulje prodavao nevenovo ulje obojeno u crno (mozes o tome pronaci na internetu).

Sto se tice lokacije prodaje, tu ne znam sta drugo da ti kazem osim da je THC ulje jos uvijek nelegalno i u HR. Mozda si ocekivala da te doceka neki shop za te stvari....
U potpunosti razumijem tvoju frustraciju, ali mislim da si izgubila previse vremena (kao i ogromna vecina ljudi) dok ste se odlucili za THC, a onda i na te nekakve analize i provjere. I to razumijem, naravno, i sam sam bio veliki skeptik kada mi je trebalo, medjutim - ti jesi dobila THC ulje, isto kao i ja, i jos XY ljudi kojima sam dao kontakt. A dao sam ga iskljucivo iz dobre volje. Meni pare od toga ne trebaju.
Naravno, nisi dobila carobni stapic, sto mnogi ljudi ocekuju - da se desi cudo. Ali, to ne fercera tako, nazalost.
Tebi se zapravo nije dogodila prevara, iako ti to vidis tako. Vjeruj mi, poznajem brdo ljudi koji su dali ogromne pare za THC ulje, a podvaljivali im CBD koje je duplo jeftinije svugdje, i jos gore - koje nema trazeni i potrebni ucinak.

Ja trenutno imam prijatelja koji koristi to isto ulje, i to vec trecu godinu. I jos je ziv. A otpisali su ga bili mjesec prije pocetka koristenja. Jbg, kod nekoga djeluje ovako, kod nekoga onako, kod nekoga ne djeluje nikako, a sve zavisi od gomile faktora. Isto kao i bilo sta drugo. I mislim da i ovdje ima ljudi koji ti mogu dati svoja pozitivna iskustva.
Mozes li imenom navesti doticnog Slovenca?
Mislim da je bilo nesto Žukov, Žuljkov ili tako nesto. Ima tome 10-ak godina, bilo po medijima.



Evo, nasao sam. Dr. Živkov(ić).
https://www.vecernji.hr/vijesti/drazen- ... ra-1053418
User avatar
Dozer
Posts: 28405
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#949 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

nivla wrote: 25/04/2024 21:51 ako iskljucimo da je neko thc ulje pomijesao sa necim, ima i ona d aproces proizvodnje rs thc ulja nije standardiziran da ae proizvodi u kucnoj radinosti, pa nije uvijek isti rezultat
pekmez od sljiva pravis pa nije isti u svakoj tegli
Doticna osoba je ocito vrlo neinformisana o svemu tome, i to je OK, ali bi se ipak trebala malo suzdrzati od davanja kojekakvih kvalifikacija o svemu tome jer je ocito da ne zna puno, tacnije skoro pa nista.

Rezultat koncentrata THC-a u ulju uveliko zavisi od sorte biljke, kolicine biljke, otapala koje se koristi, temperature i trajanja procesa. Neko ce iz sorte s recimo 25% THC-a uspjeti izvuci mozda i 90% (iako je ovo meni oduvijek bio nategnut procenat), a neko nece uspjeti ni 30%.
Koliko ja znam, doticna osoba u HR to ne proizvodi, nego nabavlja iz Ceske. Mozda je istina, mozda nije, ali i nebitno je. Ono sto jeste bitno je cinjenica da to jeste THC ulje, a ne nesto deseto. I to je potvrdjeno i kroz analizu koju je uradila kolegica iznad.

Sljedeca stvar, bitna za razumijevanje mehanizma djelovanja THC-a, jeste da se shvati da molekule tetrahidrokanabidola-9 ne napadaju direktno celije karcinoma, nego se vezu za receptore u nasem mozgu, a koji su zaduzeni za nas imunosni sistem. Tim povezivanjem THC reaktivira nase receptore koji onda restartuju nas imunosni sistem, nakon cega on pocinje prepoznavati celije karcinoma kao neprijatelje, sto do tog momenta nije bio slucaj.
Kao sto se zna, celije karcinoma su zapravo nase vlastite celije koje su mutirale. Nakon tog "prepoznavanja" imunosni sistem pocinje reagovati prema ovim celijama kao sto reaguje na bilo koju drugu bakterijsku ili virusnu infekciju - napada ih i onemogucava im hranjenje, cime ih dovodi do odumiranja i nestanka.
Takodje, kolicina receptora u mozgu nije neogranicena, pa je samom tom cinjenicom jasno da koncentracija molekula THC-a i nema neku preveliku ulogu, jer ako je njih npr. 90, a receptora 40, 50 molekula THC-a se nema gdje spojiti. Naravno, bolje je sto ih je vise jer se tako na neki nacin osigurava potpunije spajanje, tj. djelovanje. Ali mislim da je jasno da tu nema nikakvih garancija.

E sad, iz iskustava je ocito da se kod nekoga to povezivanje THC-a i receptora desi, kod nekoga ne, kod nekoga djelimicno. Kod nekoga je stanje iz X faktora mozda vec otislo predaleko i vise nema dovoljno vremena za cijeli proces. Neko mozda ima previse godina, neko preslab organizam, neko ne moze da razvije toleranciju na THC, itd.itd.itd.
Hocu da kazem da je bezbroj faktora koji uticu na sve, a kao sto vec rekoh - THC nije carobni stapic, pa ma koliko mi zeljeli i nadali se da jeste.

I kako ima bezbroj slucajeva u kojima THC nije pomogao, nazalost, i opet zbog XY faktora, tako isto ima i bezbroj slucajeva i svjedocanstava ljudi kojima jeste pomogao. Otvori se YT i lagano. Naci cete stotine svjedocanstava.
JelkicaZG1990
Posts: 3
Joined: 22/05/2023 21:40

#950 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by JelkicaZG1990 »

nekome wrote: 24/04/2024 17:14 @JelkicaZG1990 jesi li licno morala odnijeti uzorak na analizu ili si poslala postom? koliko kosta analiza?
50 eura sam dala za analizu i to je išlo preko poznantstva i preporuke s posla. Uzorak sam slala preporučeno poštom u šprici. Minimalni uzorak im je potreban. Analiza je isto išla anonimno (ne znam kakvi su zakoni u Slo)
Post Reply