kapilari - uklanjanje?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
ambition
Posts: 469
Joined: 17/02/2013 18:58

#1 kapilari - uklanjanje?

Post by ambition »

pozdrav svima,
naime, od ne baš tako davno iznad usne imam sitnu malu crvenu tačkicu i vidi se da je kapilaric puknuo pa me interesuje gdje to da uklonim, jel ima neki salon da to radi ili šta vec? takođe, opet iznad usne imam mali svijetli ben/mladez, sitan je i on, ali to oboje se vidi pa me interesuje gdje i kako da to uklonim sve? koji su načini? cijena laserskog tretmana uklanjanja tako jedne male tačkice? znal iko?
User avatar
holowey
Posts: 8433
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#2 Re: kapilari - uklanjanje?

Post by holowey »

ambition wrote:pozdrav svima,
naime, od ne baš tako davno iznad usne imam sitnu malu crvenu tačkicu i vidi se da je kapilaric puknuo pa me interesuje gdje to da uklonim, jel ima neki salon da to radi ili šta vec? takođe, opet iznad usne imam mali svijetli ben/mladez, sitan je i on, ali to oboje se vidi pa me interesuje gdje i kako da to uklonim sve? koji su načini? cijena laserskog tretmana uklanjanja tako jedne male tačkice? znal iko?
pusti brkove da narastu :mandrak: :D
User avatar
Mereema
Posts: 28
Joined: 31/01/2013 20:34

#3 Re: kapilari - uklanjanje?

Post by Mereema »

Te kapilarice na licu ti je radio nekada dr Dragić ali ne radi ih vise.Uklanja ih samo na nogama i dolje na stopalima.Skupa aparatura mu se nalazi u Beogradu pa je ne nosi u Banja Luku a prema njegovim riječima svi ti ispucali kapilari bilo gdje na telu jesu problem tankih krvnih žila pod njima.
Najbolji je nacin zasigurno laserska terapija kojom u 1-3 dolaska može u potpunosti ukloniti ispucale kapilare.Preparati mogu smanjiti crvenilo, ali ne postoji krema koja može ukloniti proširene kapilare, a to ti vazi i za lice i za noge.Da se ne zavaravamo mi žene. :-?
Vidi kod dr Suljagića za lice.
Post Reply