Kamberovic Polje

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

xape
Posts: 156
Joined: 30/09/2005 09:41

#51

Post by xape »

nineac wrote:Iako je nacelnik iz SDP-a bio pogresan izbor, za vrjeme njegove vlasti su pokrenute radne zone koje sad SDA maksimalno iskoristava kao svoj uspjeh! Mana Zakira Pasalica je sto je bio ocajan u kontaktu sa ljudima i nije znao politicki igrati, tj. nije znao pokazati ljudima da se nesto radi, kao npr. asfaltirati nekoliko najvaznijih dionica u gradu. Iako je za vrijeme njega dosta naselja izvan grada dobilo ulicnu rasvjetu koja nije bila ni na vidiku u tim podrucjima, nije pokazao gradjanima u urbanoj sredini zasto bi trebali ziaci i glasati ponovo za njega!
Prakticno, SDP zenice je svojom losom komunikacijom sa gradjanima donio pobjedu SDA.
SDP Zenice nema nikoga u svojim redovima koji se napraviti strategiju pred izbore, pribliziti se urbanim glasacima. Za tako nesto treba zaposliti profesionalnog covjeka koji se bavi politickim naukama, a ne masinskog inzinjera!
ma znam ja to sve,al hajde ti objasni polupismenom kretenu da je sve "ovo sto se radi" bacanje prasine u oci i ustvari nastavak neceg davno pokrenutog
komunikacija sa biracima se ipak pokazala kao najvazniji faktor :(
housewife
Posts: 112
Joined: 09/03/2005 09:31
Location: BiH

#52

Post by housewife »

Za seosko stanovništvo je najvažnijii faktor da li gradonačelnik ide u džamiju.
A zenički SDP se samo brine da nedajbože ko mlad, sposoban i perspektivan ne dođe u njihove redove.
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#53

Post by nineac »

Upravo tako! Sta mislite neko dodje sa magistratom ili doktoratom iz politickih nauka, ima 29-30g, zavrsio fax u USA ili zapadnoj evropi, govori tecno dva strana jezika, i kaze eto ja mislim da bi ovaj grad napravio dosta boljim za dvije godine?
Mislim da bi ga staronje ne samo iz SDP-a nego bilo koje stranke odmah bacile sa mosta na kamberovicu!
xape
Posts: 156
Joined: 30/09/2005 09:41

#54

Post by xape »

nineac wrote:Upravo tako! Sta mislite neko dodje sa magistratom ili doktoratom iz politickih nauka, ima 29-30g, zavrsio fax u USA ili zapadnoj evropi, govori tecno dva strana jezika, i kaze eto ja mislim da bi ovaj grad napravio dosta boljim za dvije godine?
Mislim da bi ga staronje ne samo iz SDP-a nego bilo koje stranke odmah bacile sa mosta na kamberovicu!
Danas sam iz pouzdanih izvora cuo da ce i domu zdravlja nakon sto su to uradili sa rudnikom, djeliti umjesto toplog obroka - pogodite sta?
kupone za dzananoviceve posluge,direktor doma zdravlja je cuveni psihopata Ferid Alic(provjereni SDA kadar),Dzananovic je iz SDA.....kockice se uklapaju i pitaju se ljudi odakle mu pare za "sportski i shoping centar".......
pih
Post Reply