Kako se udvarati muškarcima?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#151 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by HAVANA »

ho oponopono wrote:
edo_79 wrote:
Razvuci ti njemu krompirušu svojim rukama, dobro pobiberenu, skuhaj kakve čorbe i šta na kašiku .... ma neće ga moć NATO s tebe skinut :lol: :lol:

...ma nek mu da bolan, neće ju ženiti... može on na punjene paprike i kod mame... :pisnula: i :pisnuo:
Ha ja.Jebo ba paprike ,a i kromoirusu.Za 5 marki oderes guzove.A i mater jedva ceka da nahrani sina...
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#152 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by merlin246 »

Zoya wrote:Fino je sve ovo ali ipak mislim da se muškarcima ne treba udvarati. Padaš im u očima. Ne znam, meni je to očajan potez i nekako neprirodan :-? Ja sam više za to da je žena plen a ne lovac.
Tako jee :hajmooo:
Nayya
Posts: 89
Joined: 23/02/2017 19:24
Location: Sarajevo

#153 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by Nayya »

Koliko je to žensko trpanje muškarcu meni jadno, očajno, prejadno, nikad u životu nisam niti ću nit bih ... Pa ja kad bih crkavala za njim ne bih ga prva zvala na kafu... Zna se brate dragi ko je muško, to je njegov posao
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#154 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by irac300 »

merlin246 wrote:
irac300 wrote:
Bez uvrede, ali ti si zadnja koja može pričati o muškarcima, bilo sa foruma, bilo uživo. :D Još ni svog nisi naučila kako da se suzdrži bar dvije minute. :lol:
Zasto uvijek to spominjete hahah :( Sta god ja kazem to se mora spomenuti, kao da sam ja kriva za to :?
Izvini, al' naletila si na volej. :D NećEM više. :kiss:
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#155 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by merlin246 »

irac300 wrote: Izvini, al' naletila si na volej. :D NećEM više. :kiss:
Dobro hajde oprošteno je :ljubi:
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#156 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by nightvision »

Zoya wrote:Fino je sve ovo ali ipak mislim da se muškarcima ne treba udvarati. Padaš im u očima. Ne znam, meni je to očajan potez i nekako neprirodan :-? Ja sam više za to da je žena plen a ne lovac.
Tu je tanka linija izmedju udvaranja i flertovanja i bas su finese u pitanju. Zena s muskarcem koji jos je svidja moze flertovati ali ne bi trebala otvoreno se nuditi, ako misli da ta veza bude ozbiljna i da potraje. Zenu koju lako moze imati muskarac nece cijeniti dok ce zenu oko koje se mora potruditi cijeniti ako nista bar kroz vlastiti trud i samim tim trudice se i dalje da je zadrzi uz sebe sve dok smatra da je odnos ulozeno/dobijeno pozitivan u njegovu korist.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#157 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by radiša »

Zoya wrote:Fino je sve ovo ali ipak mislim da se muškarcima ne treba udvarati. Padaš im u očima. Ne znam, meni je to očajan potez i nekako neprirodan :-? Ja sam više za to da je žena plen a ne lovac.
Cuj padas im u ocima :lol:
Kakvi tebe peru komplexi,hajde da varas,lazes pa padas u ocima ali udvaranjem,nidje veze.
Koji ti kaze da ga to odbija ja ti garantujem da takav ima sklonost prema istom spolu.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#158 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by annoy »

Ne vidim problem da se i zensko malo potrudi i nekad preuzme inicijativu. Nista napadno i nametljivo, s mjerom
U cemu je problem dati do znanja da si zainteresirana
To ni na koji nacin ne znaci da si nuzno "laka"
Puno muskaraca cijeni otvorenost umjesto glumljenja ledenog planinskog vrha kojeg treba osvojiti
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#159 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by radiša »

annoy wrote:Ne vidim problem da se i zensko malo potrudi i nekad preuzme inicijativu. Nista napadno i nametljivo, s mjerom
U cemu je problem dati do znanja da si zainteresirana
To ni na koji nacin ne znaci da si nuzno "laka"
Puno muskaraca cijeni otvorenost umjesto glumljenja ledenog planinskog vrha kojeg treba osvojiti
Dapace.
Za mene su to djecije fore kad moras vagat da li se nekom sviđas ili ne.Kome je stalo dace do znanja bilo kako a ne glumit ono tipa nebitan si.Takvi sto glume da su neko i nesto su mi uvjek bili iritantni i nikad ih nisam volio blizu svog drustva.Sikter
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#160 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by kiligonzales »

I muskarci i zene grijese u jednom, tesko preuzimaju rizik, tako da ispocetka umjesto da daju do znanja da im se neko svidja i gurnu sebe ka necemu boljem od simpatije, nekom vecem cilju (vezi ili kresu), oni ne poduzimajuci nista dobijaju macka u vreci, neku jaransku zonu sa pomjesanim osjecanjima kojom se samozavaravaju. :D
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#161 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by kiligonzales »

annoy wrote:Ne vidim problem da se i zensko malo potrudi i nekad preuzme inicijativu. Nista napadno i nametljivo, s mjerom
U cemu je problem dati do znanja da si zainteresirana
To ni na koji nacin ne znaci da si nuzno "laka"
Puno muskaraca cijeni otvorenost umjesto glumljenja ledenog planinskog vrha kojeg treba osvojiti
Mnogi od nas bi se sa takvima najradije zakrvili, pa da je top topova zenska.
Ne znam cemu strah od napadnog i nametljivog, sve je to bolje od glumljenja flegme...
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#162 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by annoy »

Zavođenje je svakako igra za dvoje, i biti u tome pasivni promatrac koji sav posao prepusta drugoj strani - to je dosadno
Jos kad se takav stav "ja ne moram nista a ti se slomi" prenese i u vezu - recept za katastrofu
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66037
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#163 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by _BataZiv_0809 »

Image

:thumbup:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#164 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by almir90 »

Image
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#165 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by merlin246 »

kiligonzales wrote:
annoy wrote:Ne vidim problem da se i zensko malo potrudi i nekad preuzme inicijativu. Nista napadno i nametljivo, s mjerom
U cemu je problem dati do znanja da si zainteresirana
To ni na koji nacin ne znaci da si nuzno "laka"
Puno muskaraca cijeni otvorenost umjesto glumljenja ledenog planinskog vrha kojeg treba osvojiti
Mnogi od nas bi se sa takvima najradije zakrvili, pa da je top topova zenska.
Ne znam cemu strah od napadnog i nametljivog, sve je to bolje od glumljenja flegme...
Pa ona je njemu dala do znanja već da joj se sviđa i da je zainteresirana, al on na to nista ne uzvraća..Sta treba cura doci do njega, reći mu ti se meni sviđas,hoces da te vodim na kavu? :lol: da bi idiot skonto..e kakvo je i to musko :roll:

Fino je kad postoji zavođenje s obe strane, al ovdje je ocito da samo ona njega zavodi, a on ko' mrtvo puhalo
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66037
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#166 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by _BataZiv_0809 »

Izvaljena noga u mini suknji, tako da se vidi rub haltera, govori vise od sto jezika :D
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#167 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by nightvision »

merlin246 wrote:Pa ona je njemu dala do znanja već da joj se sviđa i da je zainteresirana, al on na to nista ne uzvraća..Sta treba cura doci do njega, reći mu ti se meni sviđas,hoces da te vodim na kavu? :lol: da bi idiot skonto..e kakvo je i to musko :roll:

Fino je kad postoji zavođenje s obe strane, al ovdje je ocito da samo ona njega zavodi, a on ko' mrtvo puhalo
Sta ako covjek nece nista vise od tog "zdravo za zdravo" odnosa i povremeno progovorit koju?
incognito071
Posts: 1391
Joined: 24/08/2007 10:34

#168 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by incognito071 »

i sta bi na kraju? jel' te zguzio?
gilla
Posts: 463
Joined: 21/03/2008 13:53

#169 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by gilla »

nightvision wrote:
merlin246 wrote:Pa ona je njemu dala do znanja već da joj se sviđa i da je zainteresirana, al on na to nista ne uzvraća..Sta treba cura doci do njega, reći mu ti se meni sviđas,hoces da te vodim na kavu? :lol: da bi idiot skonto..e kakvo je i to musko :roll:

Fino je kad postoji zavođenje s obe strane, al ovdje je ocito da samo ona njega zavodi, a on ko' mrtvo puhalo
Sta ako covjek nece nista vise od tog "zdravo za zdravo" odnosa i povremeno progovorit koju?
Očito nemoguća pojava u feminističkom društvu gdje je svaka boginja i može imati svakog muškarca i mi smo spremni u svakom momentu za akciju.
Ja kad vidim da me ne benda ili me odbije jednom, dvaput automatski je prekrižim i idem dalje, dok one mogu mjesecima( godinama) flertati, nabacivati se ( bilo slobodne ili zauzete) ali nešto konkretno poduzeti, ne. Srećo draga pitaj ga konkretno na čemu ste ili pozovi van, sve će ti se reći.
Sve osim da je ne, ideš dalje.

Što se tiče nabacivanja gledaj da si u njegovoj blizini,slucajni fol dodiri, sredi se, neku suknjicu koja te stisce, ne previse prekratku, pa se fol nešto nagneš da dohvatis...ukratko istakni atribute(nisam zensko ali ovo sam dozivio). Ako nema reakcije ideš dalje.
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#170 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by merlin246 »

gilla wrote: Očito nemoguća pojava u feminističkom društvu gdje je svaka boginja i može imati svakog muškarca i mi smo spremni u svakom momentu za akciju.
Ja kad vidim da me ne benda ili me odbije jednom, dvaput automatski je prekrižim i idem dalje, dok one mogu mjesecima( godinama) flertati, nabacivati se ( bilo slobodne ili zauzete) ali nešto konkretno poduzeti, ne. Srećo draga pitaj ga konkretno na čemu ste ili pozovi van, sve će ti se reći.
Sve osim da je ne, ideš dalje.

Što se tiče nabacivanja gledaj da si u njegovoj blizini,slucajni fol dodiri, sredi se, neku suknjicu koja te stisce, ne previse prekratku, pa se fol nešto nagneš da dohvatis...ukratko istakni atribute(nisam zensko ali ovo sam dozivio). Ako nema reakcije ideš dalje.
Je,izvali sisu,dupe i tvoj je :lol: ..Momku se nije svidila prica jbt prico je s njom i ohladio se nakon toga. :run:
User avatar
MarieCardona
Posts: 23
Joined: 22/02/2014 12:23

#171 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by MarieCardona »

.
Last edited by MarieCardona on 15/05/2017 23:35, edited 1 time in total.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8235
Joined: 25/05/2013 23:49

#172 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by apsidejzi »

saschka wrote:Haha juče i danas druga priča.....mislim da se želi igrati, puls mi mjeriti ...... Oooook . Prihatila sam igru! Pa kom opanci a kom obojci. :lol: :lol: :lol: :lol: Bar znam šta treba raditi...haha
Garant citao temu :lol: :lol:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#173 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by ho oponopono »

Image
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#174 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by djevojka bez imena »

MarieCardona wrote:Udvarati se malim upadima tipa:
-Konačno nešto za moje oči.
-Dobro ti stoji košulja
-Skini ponekad majicu, bit ćeš aerodinamičniji (upad u teretani)
-pohvaliti ga u njegovom zanimanju
-praviti se da nešto ne znaš, pa zamoliti za pomoć, a ustvari znaš
-pričaj s njim uživo i na FB-u o raznim temama, o poslu, ali ga neko vrijeme nakon početka razgovora na foru zamoli da ti ne traži sliku u samostojećim čarapicama-kad to napišeš, odmah je jasno kakve su mu namjere, da li želi seks ili ne, to pitanje sve rješava


Uciniti jedno od navedenog inekako, mada je i to diskutabilno, sve zajedno je manipulacija , stoprocentna.
:lol:
Hakiz
Posts: 40404
Joined: 30/07/2015 20:01

#175 Re: Kako se udvarati muškarcima?

Post by Hakiz »

merlin246 wrote:
irac300 wrote:
Bez uvrede, ali ti si zadnja koja može pričati o muškarcima, bilo sa foruma, bilo uživo. :D Još ni svog nisi naučila kako da se suzdrži bar dvije minute. :lol:
Zasto uvijek to spominjete hahah :( Sta god ja kazem to se mora spomenuti, kao da sam ja kriva za to :?
U ovome se slažem sa tobom. Nisi ti kriva što si dobra.
Post Reply