Kako se krade u Goraždu!!!

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
User avatar
idealnaM
Posts: 676
Joined: 07/07/2009 01:16
Location: zaKavdak

#26 Re: Kako se krade u Goraždu!!!

Post by idealnaM »

:skoljka: .. :D
User avatar
zmaj56
Posts: 601
Joined: 30/09/2008 13:23
Location: svugdje

#27 Re: Kako se krade u Goraždu!!!

Post by zmaj56 »

idealnaM wrote::D ,Kad sam ja fino govorila...sve to treba sasijeci,ko je ikad okusio vlasti,udaljiti ga ...od iste...eto,dokazano toliko pokrao kao nacelnik,a sad ministar privrede...joj...pa to ima samo kod nas...mada ni sadasnji gradonacelnik nije bolji...a Kožo je opet bio najgori...kolko se ja mogu sjetiti...ne zamjernite ,ne sjecam se bas svih faca koje su se mjenjale na kormilu opcine...pa tek mi je 21!Sve to treba na Goli otok!
Mala....vidi se da ti je tek 21.

Na goli otok moze otic svak prije njih... pa cak i ti...koja nista, osim dugog jezika u losoj upotrbi, nisi uradila.
Da se dograbis polozaja, nista ne bi bila bolja... al eto... mlati se samo sa ideoloskih pozicija.
Marx je bio 100% u pravu kad je govorio da materijalno bice oderdjuje covjekovu ideologiju. Ti si ta koja je s one strane vlasti... i naravno, nezadovoljna si jer gledas okolo sebe i vidis. Ali da bi se nesto promjenilo morala bi vecina da bude ugrozena. Ali nije, nego je po mom skromnom misljenju vecini fino, a manjina nek laje dok vozovi idu.
Post Reply