kako prepoznati udvaranje???

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#76 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Ramzess Veliki »

ovo_mi_je_nick wrote:Ljudi se baš zbog toga što svaka kafa i poziv znači shemu, udvaranje, yebanisanje i ne viđaju niti dogovaraju za kafe.

Ali stvar je u tome koji ću q na kafi s tom osobom ako nije potencialna shema ovakva ili :izet:

:lol: :lol:

Kako prepoznati ? Pa čim se neko pozove na kafu, šetnju, trčanje, krug, sladoled, izlet... je dobivanje prilike za udvaranje. Sad neko je slabiji u udvaranju ili nije direktan pa nakon 2-3 kafe dođe u friend zone i onda ga hebi.
E jes' to sa friend zonom sranje ... ali i žene u nju upadaju nesvjesno.
Meni je par djevojaka završilo u friendly zoni i dan-danas ne mogu da se kresnem sa njima ... đe ćeš jarana zgarit' ... a i sam znam u to upasti kad cura šalje herave signale. :cekam:
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#77 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

Jel ovako treba da se udvaramo?

Image
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#78 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by ho oponopono »

...čim ti se obrati bolan, bilo da je poziv za fuka, večera, muvi...njemu je povazdan u glavi gornjoj/donjoj kres, kraj priče...:pusi2:...

...eh, sad do tebe je da li ćeš se ti prihvatiti svog posla, glabati ga kako Gospod zapovjeda ili ga zavlačiti/razvlačiti, ko fol nemanje herca da ga otkačiš...:pusi2:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#79 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Ramzess Veliki »

anchor85 wrote:Jel ovako treba da se udvaramo?

Image
:D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#80 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Euridika »

Eh jbg, ja ovdje uvijek upadnem u komplikovane situacije. :D
Ne znam zašto, ali mi se više puta desilo da se s frajerima muntam duže vrijeme, i kad se nekad na kraju smuntamo, pitam ga zašto je toliko dugo trebalo. I po pravilu svaki put dobijem odgovor - da oni nisu bili sigurni da sam ja bila zainteresirana. :shock: A ja sam daaaeleeko od stidljive i povučene djevojke koja se samo smješka. :D :D
Pitala sam ih i to kako je moguće da nisu skontali, pa stvarno se trudim pokazati, mislim bude baš očigledno. Odgovor - pa jeestee očigledno, aliiii eto oni nisu mislili kako bih ja ikad bila s njima. Valjda djelujem kao da pucam na mnogo više... :roll:
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#81 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

Ramzess Veliki wrote:
anchor85 wrote:Jel ovako treba da se udvaramo?

Image
:D
Moram dakle zbavit bejzbol palicu koja mi neće samo stajati u autu. Hvala za proširenje vidika :)
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#82 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

Euridika wrote:Eh jbg, ja ovdje uvijek upadnem u komplikovane situacije. :D
Ne znam zašto, ali mi se više puta desilo da se s frajerima muntam duže vrijeme, i kad se nekad na kraju smuntamo, pitam ga zašto je toliko dugo trebalo. I po pravilu svaki put dobijem odgovor - da oni nisu bili sigurni da sam ja bila zainteresirana. :shock: A ja sam daaaeleeko od stidljive i povučene djevojke koja se samo smješka. :D :D
Pitala sam ih i to kako je moguće da nisu skontali, pa stvarno se trudim pokazati, mislim bude baš očigledno. Odgovor - pa jeestee očigledno, aliiii eto oni nisu mislili kako bih ja ikad bila s njima. Valjda djelujem kao da pucam na mnogo više... :roll:
Tako sam ja zvala prijatelja (ja sam tada htjela da tu bude nešto više) u svoju hotelsku sobu. I onda smo dugo sjedili i pričali (ja sam za to vrijeme davale sve moguće signale, samo što se nisam skinula). Mjesecima poslije toga kaže on meni kako ništa nije skontao. A ne kontam kako kad nisam mogla biti očitija (ili, jesam, ali ne znadoh tada što sada znam).
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#83 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Tomahawk11 »

Ako si ga zvala u sobu i jos palila sve cetiri, onda nesto nije u redu s njim.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#84 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

Kaže čovjek da muškima treba sve nacrtati. Samo ja nisam baš talentovana za crtanje.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#85 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Tomahawk11 »

Mozda, ali opisana situacija je previse.
To ili se moras praviti lud ili ti neki kliker fali u glavi.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#86 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

Mislim da je to bilo FRIEND ZONE (namjerno napisano velikim slovima), a on nije htio da to izgovori. Meni je poslije toga naravno bilo sve jasno.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#87 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Euridika »

anchor85 wrote:
Euridika wrote:Eh jbg, ja ovdje uvijek upadnem u komplikovane situacije. :D
Ne znam zašto, ali mi se više puta desilo da se s frajerima muntam duže vrijeme, i kad se nekad na kraju smuntamo, pitam ga zašto je toliko dugo trebalo. I po pravilu svaki put dobijem odgovor - da oni nisu bili sigurni da sam ja bila zainteresirana. :shock: A ja sam daaaeleeko od stidljive i povučene djevojke koja se samo smješka. :D :D
Pitala sam ih i to kako je moguće da nisu skontali, pa stvarno se trudim pokazati, mislim bude baš očigledno. Odgovor - pa jeestee očigledno, aliiii eto oni nisu mislili kako bih ja ikad bila s njima. Valjda djelujem kao da pucam na mnogo više... :roll:
Tako sam ja zvala prijatelja (ja sam tada htjela da tu bude nešto više) u svoju hotelsku sobu. I onda smo dugo sjedili i pričali (ja sam za to vrijeme davale sve moguće signale, samo što se nisam skinula). Mjesecima poslije toga kaže on meni kako ništa nije skontao. A ne kontam kako kad nisam mogla biti očitija (ili, jesam, ali ne znadoh tada što sada znam).
Joooj znam. Ja sam samoj sebi djelovala kao prenapadna, pa zovem tipa da se vidimo, bila je i ta situacija u hotelskoj sobi, igrali karte, ja u svilenoj spavaćici :lol: :lol:. Da Bog mili sačuva... evo smijem se samoj sebi... :lol: :lol:

Što je najgore, najbolji odziv sam imala od frajera prema kojima sam bila potpuno indiferentna, ali ne zato što sam umišljena, već zato što oni mene nisu zanimali. I još im fino kažem u startu da ja njih ne gledam kao frajere, ne zavlačim ih ni sekunde, a oni kao priljepci. Jednom sam tako frajeru srce slomila, i to mi je dan-danas trauma (jer fakat nisam takav tip), ali samo zato što lik nije shvatao da mi je drag samo kao prijatelj i da ga ne mogu gledati kao momka (a čak sam jednu veče, na nagovor prijateljica, pustila da mi se udvara, da me grli i ljubi, ali nisam se uspjela uživjeti u to, jer nisam imala emocija prema njemu, tačnije osjećala sam se kao govno jer radim nešto što mi ne prija, a njemu dajem lažnu nadu).

Ne znam, meni je logično da tipu koji mi se sviđa pokažem emocije (manje-više otvoreno), ali nisam te sreće da dobijem željeni odziv odmah, bude ili poslije dugo vremena ili nikako. :sad:
Last edited by Euridika on 05/07/2017 14:32, edited 1 time in total.
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#88 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by muhafuca »

anchor85 wrote:
Euridika wrote:Eh jbg, ja ovdje uvijek upadnem u komplikovane situacije. :D
Ne znam zašto, ali mi se više puta desilo da se s frajerima muntam duže vrijeme, i kad se nekad na kraju smuntamo, pitam ga zašto je toliko dugo trebalo. I po pravilu svaki put dobijem odgovor - da oni nisu bili sigurni da sam ja bila zainteresirana. :shock: A ja sam daaaeleeko od stidljive i povučene djevojke koja se samo smješka. :D :D
Pitala sam ih i to kako je moguće da nisu skontali, pa stvarno se trudim pokazati, mislim bude baš očigledno. Odgovor - pa jeestee očigledno, aliiii eto oni nisu mislili kako bih ja ikad bila s njima. Valjda djelujem kao da pucam na mnogo više... :roll:
Tako sam ja zvala prijatelja (ja sam tada htjela da tu bude nešto više) u svoju hotelsku sobu. I onda smo dugo sjedili i pričali (ja sam za to vrijeme davale sve moguće signale, samo što se nisam skinula). Mjesecima poslije toga kaže on meni kako ništa nije skontao. A ne kontam kako kad nisam mogla biti očitija (ili, jesam, ali ne znadoh tada što sada znam).
Pa mogla si i ti preuzeti incijativu a ne "slati signale" i cekati da on "preuzme incijativu"

Ne znam sta bi tu bio problem :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#89 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Tomahawk11 »

Friend zone iz njegovog ugla.
Da li je zelio nesto vise od toga, pa upao u FZ i gotovo?
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#90 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

Euridika wrote:
anchor85 wrote:
Euridika wrote:Eh jbg, ja ovdje uvijek upadnem u komplikovane situacije. :D
Ne znam zašto, ali mi se više puta desilo da se s frajerima muntam duže vrijeme, i kad se nekad na kraju smuntamo, pitam ga zašto je toliko dugo trebalo. I po pravilu svaki put dobijem odgovor - da oni nisu bili sigurni da sam ja bila zainteresirana. :shock: A ja sam daaaeleeko od stidljive i povučene djevojke koja se samo smješka. :D :D
Pitala sam ih i to kako je moguće da nisu skontali, pa stvarno se trudim pokazati, mislim bude baš očigledno. Odgovor - pa jeestee očigledno, aliiii eto oni nisu mislili kako bih ja ikad bila s njima. Valjda djelujem kao da pucam na mnogo više... :roll:
Tako sam ja zvala prijatelja (ja sam tada htjela da tu bude nešto više) u svoju hotelsku sobu. I onda smo dugo sjedili i pričali (ja sam za to vrijeme davale sve moguće signale, samo što se nisam skinula). Mjesecima poslije toga kaže on meni kako ništa nije skontao. A ne kontam kako kad nisam mogla biti očitija (ili, jesam, ali ne znadoh tada što sada znam).
Joooj znam. Ja sam samoj sebi djelovala kao prenapadna, pa zovem tipa da se vidimo, bila je i ta situacija u hotelskoj sobi, igrali karte, ja u svilenoj spavaćici :lol: :lol:. Da Bog mili sačuva... evo smijem se samoj sebi... :lol: :lol:

Što je najgore, najbolji odziv sam imala od frajera prema kojima sam bila potpuno indiferentna, ali ne zato što sam umišljena, već zato što oni mene nisu zanimali. I još im fino kažem u startu da ja njih ne gledam kao frajere, ne zavlačim ih ni sekunde, a oni kao priljepci. Jednom sam tako frajeru srce slomila, i to mi je dan-danas trauma (jer fakat nisam takav tip), ali samo zato što lik nije shvatao da mi je drag samo kao prijatelj i da ga ne mogu gledati kao momka (a čak sam jednu veče, na nagovor prijateljica, pustila da mi se udvara, da me grli i ljubi, ali nisam se uspjela uživiti u to, jer nisam imala emocija prema njemu, tačnije osjećala sam se kao govno jer radim nešto što mi ne prija, a njemu dajem lažnu nadu).

Ne znam, meni je logično da tipu koji mi se sviđa pokažem emocije (manje-više otvoreno), ali nisam te sreće da dobijem željeni odziv odmah, bude ili poslije dugo vremena ili nikako. :sad:
Boldirano mi je najgore :lol: :lol: :lol:

I sve ovako kako si dalje napisala. Sve isto :D
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#91 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

muhafuca wrote:
anchor85 wrote:
Euridika wrote:Eh jbg, ja ovdje uvijek upadnem u komplikovane situacije. :D
Ne znam zašto, ali mi se više puta desilo da se s frajerima muntam duže vrijeme, i kad se nekad na kraju smuntamo, pitam ga zašto je toliko dugo trebalo. I po pravilu svaki put dobijem odgovor - da oni nisu bili sigurni da sam ja bila zainteresirana. :shock: A ja sam daaaeleeko od stidljive i povučene djevojke koja se samo smješka. :D :D
Pitala sam ih i to kako je moguće da nisu skontali, pa stvarno se trudim pokazati, mislim bude baš očigledno. Odgovor - pa jeestee očigledno, aliiii eto oni nisu mislili kako bih ja ikad bila s njima. Valjda djelujem kao da pucam na mnogo više... :roll:
Tako sam ja zvala prijatelja (ja sam tada htjela da tu bude nešto više) u svoju hotelsku sobu. I onda smo dugo sjedili i pričali (ja sam za to vrijeme davale sve moguće signale, samo što se nisam skinula). Mjesecima poslije toga kaže on meni kako ništa nije skontao. A ne kontam kako kad nisam mogla biti očitija (ili, jesam, ali ne znadoh tada što sada znam).
Pa mogla si i ti preuzeti incijativu a ne "slati signale" i cekati da on "preuzme incijativu"

Ne znam sta bi tu bio problem :-)
Pa preuzela. Zvala ga u sobu, for God's sake. Zar treba veća inicijativa od toga?

EDIT: Kažem ja, treba se skinuti i reći Uzmi me. I onda je valjda sve jasno. Ili? :D
Last edited by anchor85 on 05/07/2017 14:30, edited 1 time in total.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#92 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

Tomahawk11 wrote:Friend zone iz njegovog ugla.
Da li je zelio nesto vise od toga, pa upao u FZ i gotovo?
Kasnije je bilo signalčića sa njegove strane (ispipavao je teren), ali jbg kad me prošlo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#93 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Tomahawk11 »

anchor85 wrote:
Tomahawk11 wrote:Friend zone iz njegovog ugla.
Da li je zelio nesto vise od toga, pa upao u FZ i gotovo?
Kasnije je bilo signalčića sa njegove strane (ispipavao je teren), ali jbg kad me prošlo.
ne znam koliko ste godina imali tad
pogotovo ono
muski malo kasnije krenu s tim
mene je jedna skolska sa 17 mjesec oblijetala
meni bilo smijesno :)
daj ti meni loptu kakva djevojka
godinu poslije mi se upalila lampica
ali ona se naljutila
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#94 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

Tomahawk11 wrote:
anchor85 wrote:
Tomahawk11 wrote:Friend zone iz njegovog ugla.
Da li je zelio nesto vise od toga, pa upao u FZ i gotovo?
Kasnije je bilo signalčića sa njegove strane (ispipavao je teren), ali jbg kad me prošlo.
ne znam koliko ste godina imali tad
pogotovo ono
muski malo kasnije krenu s tim
mene je jedna skolska sa 17 mjesec oblijetala
meni bilo smijesno :)
daj ti meni loptu kakva djevojka
godinu poslije mi se upalila lampica
ali ona se naljutila
30-31
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#95 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Tomahawk11 »

E, to je vec nesto drugo.
Ne moze mu se alibi traziti u tome sto je zelen jos.
Trebala si mu jos samar na kraju opaliti.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#96 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Euridika »

anchor85 wrote:
Euridika wrote:Joooj znam. Ja sam samoj sebi djelovala kao prenapadna, pa zovem tipa da se vidimo, bila je i ta situacija u hotelskoj sobi, igrali karte, ja u svilenoj spavaćici :lol: :lol:. Da Bog mili sačuva... evo smijem se samoj sebi... :lol: :lol:

Što je najgore, najbolji odziv sam imala od frajera prema kojima sam bila potpuno indiferentna, ali ne zato što sam umišljena, već zato što oni mene nisu zanimali. I još im fino kažem u startu da ja njih ne gledam kao frajere, ne zavlačim ih ni sekunde, a oni kao priljepci. Jednom sam tako frajeru srce slomila, i to mi je dan-danas trauma (jer fakat nisam takav tip), ali samo zato što lik nije shvatao da mi je drag samo kao prijatelj i da ga ne mogu gledati kao momka (a čak sam jednu veče, na nagovor prijateljica, pustila da mi se udvara, da me grli i ljubi, ali nisam se uspjela uživjeti u to, jer nisam imala emocija prema njemu, tačnije osjećala sam se kao govno jer radim nešto što mi ne prija, a njemu dajem lažnu nadu).

Ne znam, meni je logično da tipu koji mi se sviđa pokažem emocije (manje-više otvoreno), ali nisam te sreće da dobijem željeni odziv odmah, bude ili poslije dugo vremena ili nikako. :sad:
Boldirano mi je najgore :lol: :lol: :lol:

I sve ovako kako si dalje napisala. Sve isto :D
:lol: :lol:

A glavno mi je ovo - što nisi dala signal. Pa brate mili koji signal više treba dati? :lol:
A nema šta nisam radila, i govorila da mi se sviđa, i da mi je poseban, pa ako imam priliku primaknem mu se bliže, pa dodir, pa naslonim se na rame, zagrlim i sl. Jednom sam se čak naslonila glavom na rame, malo ga zagrlila, pa na kraju kad ni to nije bilo dovoljno, iskrenula glavu prema njemu i napućila usne (tad je skontao :lol:). A i ovo u hotelskoj sobi... :D :D

@Toma
U mom slučaju su razne situacije i različiti tipovi bili, od 17-23 godine. Do mene je garant, mogu se kladit da ni sad, u ovim godinama, frajeri ne bi skontali da mi se sviđaju. :D
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#97 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Euridika »

anchor85 wrote:
Tomahawk11 wrote:Friend zone iz njegovog ugla.
Da li je zelio nesto vise od toga, pa upao u FZ i gotovo?
Kasnije je bilo signalčića sa njegove strane (ispipavao je teren), ali jbg kad me prošlo.
Ovo je najgore. Skontaju kad je prekasno, tebe već prošlo. :sad:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#98 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Tomahawk11 »

Euridika wrote:
@Toma
U mom slučaju su razne situacije i različiti tipovi bili, od 17-23 godine. Do mene je garant, mogu se kladit da ni sad, u ovim godinama, frajeri ne bi skontali da mi se sviđaju. :D
Pa vjerujem ti, to da je do tebe.
Mozda jednostavno ostavljas takav utisak na ljude.
Meni su mnogi ljudi rekli kako im na prvu izgledam preozbiljno, tip sa gardom. Ja se ono bas iznenadim na takve konstatacije, ali ocito je da me tako ljudi vide.
Ima i ona varijanta....da se dosta muskaraca plasi mocnih zena.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#99 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

Tomahawk11 wrote:
Euridika wrote:
@Toma
U mom slučaju su razne situacije i različiti tipovi bili, od 17-23 godine. Do mene je garant, mogu se kladit da ni sad, u ovim godinama, frajeri ne bi skontali da mi se sviđaju. :D
Pa vjerujem ti, to da je do tebe.
Mozda jednostavno ostavljas takav utisak na ljude.
Meni su mnogi ljudi rekli kako im na prvu izgledam preozbiljno, tip sa gardom. Ja se ono bas iznenadim na takve konstatacije, ali ocito je da me tako ljudi vide.
Ima i ona varijanta....da se dosta muskaraca plasi mocnih zena.
Meni je dobar prijatelj rekao da izgledam arogantno i da mi nikad ne bi sam prišao (od straha, čega li :evil: ). A ja zaista nisam arogantna (osima ako se neko prema meni prvi tako postavi, onda uzvratim).

Poslije mi je rekao da sam malo zlo pa je dobro što ne mora da mi prilazi :mrgreen:
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#100 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

Tomahawk11 wrote:
Ima i ona varijanta....da se dosta muskaraca plasi mocnih zena.
A zašto? Pa nije ajkula pa da ima milion zuba u čeljusti sa kojima te može samljeti.
Post Reply