kako prepoznati udvaranje???

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Citizen-X
Posts: 1533
Joined: 27/04/2007 13:42
Location: Niodaklevci, BlackField - Nidjezemska

#51 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Citizen-X »

zena21 wrote:uh.. odkad se meni nije niko udvarao :oops: zaboravila sam kako to izgleda... garant ne bi znala prepoznati i da me stare in the face :oops: :D
Prepoznat' ces po antenskom izdizanju iz hlaca. :D

A ovoj damici gore - kako ce skontat' da se udvara - dusa draga 28 kuka - nema pojma sta je udvaranje - mozda ces imat pojma ako mu zaviris u slic, mozda mladic bude imao kinga medju nogama, pa mu se pocnes udvarat' ti.

Lutko puno srece i - uvijek nosi kondominijum - po brojevima je najljepse imat - nikad ne znas sta's primit'.

Pozdrav!
Last edited by Citizen-X on 13/05/2008 14:18, edited 1 time in total.
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#52 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by didgeridoo »

vjesticanametli wrote:i helem se pripadoh i prikostravih hem ijon dagle konta imam lićnu al batrgnu se preko ljevlje ćizme i ustadoh i kaem ja njemu kaka ba lićna te spopala jes da sam nasminkata i obućena u elanke od lastike al imam šesnes ipo :D furuno sad ti (i molim te nek sad on gleda u ćizme)

nadžosmo se na zdogovorenom mjestu...iza mehine stale...ćizmice su se malo ukaljale ali i kroz svjezu kravlju baljegu bidnule su neodoljivo privlacne...
ćak i Đon Vejn himself bi joj pozavidio na njima, a sta če tek momak Hamo iz kotlovnice reči...zavrtječe mu se u tintari... nesto susnu...ona se batrgnu i odsljapka ko vrelom vodom poparena...osta kaljaća ugovna zarobljena... nakon sahatak dva dodže hamo al nema nikog...samo kaljaćica...ostruga hamo sasusene splaćine oko ćizmice i dadnu se u avanturu...potragu koju ovaj svijet zapamtio nije :D
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#53 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by vjesticanametli »

by furuna on 13/05/2008 13:38

vjesticanametli wrote:
bijo je ljep i sunćan dan kad smo se viĐŽeli i odlućili iziči vanka. nazula sam ćizme ijako je bijo sunćan dan i znala sam da če mi se none usaftat al sam hotila da on vidi te ćizme furuno nastavi safunjaru

u meDZuvremenu me mokračna besika pra'o mućila i morala sam ćućnut pored parkuse da se olaksam... nisam ni skinula gačice kad se ćika policajac zaustavi i odmjerenim ali kukavićkim pogledom, ne skidajuči oći sa dominDJosa me upita, gospodžice, lićnu!

i helem se pripadoh i prikostravih hem ijon dagle konta imam lićnu al batrgnu se preko ljevlje ćizme i ustadoh i kaem ja njemu kaka ba lićna te spopala jes da sam nasminkata i obućena u elanke od lastike al imam šesnes ipo furuno sad ti (i molim te nek sad on gleda u ćizme)

nadžosmo se na zdogovorenom mjestu...iza mehine stale...ćizmice su se malo ukaljale ali i kroz svjezu kravlju baljegu bidnule su neodoljivo privlacne...
ćak i Đon Vejn himself bi joj pozavidio na njima, a sta če tek momak Hamo iz kotlovnice reči...zavrtječe mu se u tintari... nesto susnu...ona se batrgnu i odsljapka ko vrelom vodom poparena...osta kaljaća ugovna zarobljena... nakon sahatak dva dodže hamo al nema nikog...samo kaljaćica...ostruga hamo sasusene splaćine oko ćizmice i dadnu se u avanturu...potragu koju ovaj svijet zapamtio nije

i tako hamo s kaljaćom dogovori s neznankom tref na brjegu :D
Last edited by vjesticanametli on 13/05/2008 14:41, edited 1 time in total.
*mima*

#54 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by *mima* »

nejla28 wrote:pozz,

Kako prepoznati udvaranje?
Pitam se da li ja i prijateljsku kafu i izlazak treba posmatrati kao udvaranje??
Osobu koju nisam vidjela vise od 10 godina ne poznajem pa nisam ni sigurna da li je to samo nastavak zapocetog prijateljstva ili je na pomolu nova ljubav sa starim drugom???
Pitam se ja odes li ti ikad sa nekim na kafu?
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#55 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by didgeridoo »

vjesticanametli wrote:by furuna on 13/05/2008 13:38

vjesticanametli wrote:
bijo je ljep i sunćan dan kad smo se viĐŽeli i odlućili iziči vanka. nazula sam ćizme ijako je bijo sunćan dan i znala sam da če mi se none usaftat al sam hotila da on vidi te ćizme furuno nastavi safunjaru

u meDZuvremenu me mokračna besika pra'o mućila i morala sam ćućnut pored parkuse da se olaksam... nisam ni skinula gačice kad se ćika policajac zaustavi i odmjerenim ali kukavićkim pogledom, ne skidajuči oći sa dominDJosa me upita, gospodžice, lićnu!

i helem se pripadoh i prikostravih hem ijon dagle konta imam lićnu al batrgnu se preko ljevlje ćizme i ustadoh i kaem ja njemu kaka ba lićna te spopala jes da sam nasminkata i obućena u elanke od lastike al imam šesnes ipo furuno sad ti (i molim te nek sad on gleda u ćizme)

nadžosmo se na zdogovorenom mjestu...iza mehine stale...ćizmice su se malo ukaljale ali i kroz svjezu kravlju baljegu bidnule su neodoljivo privlacne...
ćak i Đon Vejn himself bi joj pozavidio na njima, a sta če tek momak Hamo iz kotlovnice reči...zavrtječe mu se u tintari... nesto susnu...ona se batrgnu i odsljapka ko vrelom vodom poparena...osta kaljaća ugovna zarobljena... nakon sahatak dva dodže hamo al nema nikog...samo kaljaćica...ostruga hamo sasusene splaćine oko ćizmice i dadnu se u avanturu...potragu koju ovaj svijet zapamtio nije

i tako hamo s kaljaćom dogovori s neznankom tref na brjegu :D
jos nam trebaju glumci?
dobrovoljaca?
Poduzetnik :)
Posts: 49
Joined: 15/04/2008 10:33

#56 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Poduzetnik :) »

nejla28 wrote:pozz,

Kako prepoznati udvaranje?
Pitam se da li ja i prijateljsku kafu i izlazak treba posmatrati kao udvaranje??
Osobu koju nisam vidjela vise od 10 godina ne poznajem pa nisam ni sigurna da li je to samo nastavak zapocetog prijateljstva ili je na pomolu nova ljubav sa starim drugom???

Kad ti kaže skini se!Neću ti ništa, mi smo samo dobri jarani :zoka: znaj da je na pomolu svašta.
Kjajević Majko
Posts: 1113
Joined: 26/02/2008 11:30
Location: bespuća forumske besmislenosti

#57 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Kjajević Majko »

mima wrote:Pitam se ja odes li ti ikad sa nekim na kafu?
Popije ona prvo kafu ne brini. :D
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#58 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by ljubav_aha »

fishtirja i othreside su ti najbolje napisali,izadji na kafu,pa ces znati,i nemoj previse ocekivati,mozda je samo u pitanju razgovor o starim i novim danima,u svakom slucaju izadji sa njim,i sve ce ti biti jasno
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#59 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by ljubav_aha »

nejla28 wrote:najbolja i najcesce izgovorena recenica je: "Vrijeme ce pokazati svoje" :D
bice sta ce biti,trenutno me i nije ON toliko zaintrigirao da bih poduzimala prve korake.Ja samo zelim da znam (posto dugo nisam bila u toku barenja/udvaranja ili kako vec ) kako prepoznati tendenciju druge starne prema ljubavi/sexu ili prijateljstvu...
mislim da se ti ipak nadas ,inace ne bi ovako napisala,i mislim da si spremna i na seks i na vezu,sta god ;-)
User avatar
fishtrija
Posts: 796
Joined: 13/03/2006 19:16
Location: tamo odakle nisam mak'o...

#60 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by fishtrija »

furuna wrote:nego, sad ozbiljno! ako mu tokom placanja, diskretno iz novcanika ispadne onaj, hajmote reknuti, balon... 100% je zainteresiran :D
Eh ako papku iz NOVČANIKA ispadne 'balon'... bjež' od njega. Nije on zainteresiran, nego frustriran, jal' takve stvari po šlajpeku nosa...
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#61 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by d2 »

u novcaniku ? nisu culi da durex ima plasticne kutijice koje sluze za nosenje kondoma u dzepu i koje sprjecavaju ostecenje kondoma ? :D
ne ne nosam to kad idem na kafu :D
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#62 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Dado dijasporitus »

nejla28 wrote:pozz,

Kako prepoznati udvaranje?
Pitam se da li ja i prijateljsku kafu i izlazak treba posmatrati kao udvaranje??
Osobu koju nisam vidjela vise od 10 godina ne poznajem pa nisam ni sigurna da li je to samo nastavak zapocetog prijateljstva ili je na pomolu nova ljubav sa starim drugom???

Po meni poziv na kafu nije udvaranje. Nemora nista da znaci narocito ako ste prije bili prijatelji. Ono sto se desava i o cemu se prica uz kafu moze biti udvaranje. Relax i slusaj sta prica i kako se ponasa. Necete poslije kafe kod maticara :D . Mada mi se nesto cini da ti imas neka iscekivanja od njega. Mozda ima nesto do tebe :)
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#63 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by vjesticanametli »

furuna wrote:
vjesticanametli wrote:by furuna on 13/05/2008 13:38

vjesticanametli wrote:
bijo je ljep i sunćan dan kad smo se viĐŽeli i odlućili iziči vanka. nazula sam ćizme ijako je bijo sunćan dan i znala sam da če mi se none usaftat al sam hotila da on vidi te ćizme furuno nastavi safunjaru

u meDZuvremenu me mokračna besika pra'o mućila i morala sam ćućnut pored parkuse da se olaksam... nisam ni skinula gačice kad se ćika policajac zaustavi i odmjerenim ali kukavićkim pogledom, ne skidajuči oći sa dominDJosa me upita, gospodžice, lićnu!

i helem se pripadoh i prikostravih hem ijon dagle konta imam lićnu al batrgnu se preko ljevlje ćizme i ustadoh i kaem ja njemu kaka ba lićna te spopala jes da sam nasminkata i obućena u elanke od lastike al imam šesnes ipo furuno sad ti (i molim te nek sad on gleda u ćizme)

nadžosmo se na zdogovorenom mjestu...iza mehine stale...ćizmice su se malo ukaljale ali i kroz svjezu kravlju baljegu bidnule su neodoljivo privlacne...
ćak i Đon Vejn himself bi joj pozavidio na njima, a sta če tek momak Hamo iz kotlovnice reči...zavrtječe mu se u tintari... nesto susnu...ona se batrgnu i odsljapka ko vrelom vodom poparena...osta kaljaća ugovna zarobljena... nakon sahatak dva dodže hamo al nema nikog...samo kaljaćica...ostruga hamo sasusene splaćine oko ćizmice i dadnu se u avanturu...potragu koju ovaj svijet zapamtio nije

i tako hamo s kaljaćom dogovori s neznankom tref na brjegu :D
jos nam trebaju glumci?
dobrovoljaca?
furunoooooooooo ĐŽe si :D
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#64 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by didgeridoo »

vjesticanametli wrote:
furuna wrote:
vjesticanametli wrote:by furuna on 13/05/2008 13:38

vjesticanametli wrote:
bijo je ljep i sunćan dan kad smo se viĐŽeli i odlućili iziči vanka. nazula sam ćizme ijako je bijo sunćan dan i znala sam da če mi se none usaftat al sam hotila da on vidi te ćizme furuno nastavi safunjaru

u meDZuvremenu me mokračna besika pra'o mućila i morala sam ćućnut pored parkuse da se olaksam... nisam ni skinula gačice kad se ćika policajac zaustavi i odmjerenim ali kukavićkim pogledom, ne skidajuči oći sa dominDJosa me upita, gospodžice, lićnu!

i helem se pripadoh i prikostravih hem ijon dagle konta imam lićnu al batrgnu se preko ljevlje ćizme i ustadoh i kaem ja njemu kaka ba lićna te spopala jes da sam nasminkata i obućena u elanke od lastike al imam šesnes ipo furuno sad ti (i molim te nek sad on gleda u ćizme)

nadžosmo se na zdogovorenom mjestu...iza mehine stale...ćizmice su se malo ukaljale ali i kroz svjezu kravlju baljegu bidnule su neodoljivo privlacne...
ćak i Đon Vejn himself bi joj pozavidio na njima, a sta če tek momak Hamo iz kotlovnice reči...zavrtječe mu se u tintari... nesto susnu...ona se batrgnu i odsljapka ko vrelom vodom poparena...osta kaljaća ugovna zarobljena... nakon sahatak dva dodže hamo al nema nikog...samo kaljaćica...ostruga hamo sasusene splaćine oko ćizmice i dadnu se u avanturu...potragu koju ovaj svijet zapamtio nije

i tako hamo s kaljaćom dogovori s neznankom tref na brjegu :D
jos nam trebaju glumci?
dobrovoljaca?
furunoooooooooo ĐŽe si :D
TuuuCam :D
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#65 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by vjesticanametli »

kam ti prića :D
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#66 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by didgeridoo »

vjesticanametli wrote:kam ti prića :D
ova safunjara ide jedared sedmićno...moramo malo dignut tenzije...i animirati siru gradžansku populaciju...steta bi bilo da se hamo i njegova uzmu namah :D
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#67 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Prozor »

ne udvaram ti se bona, hocu samo kafu da popijem
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#68 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by vjesticanametli »

furuna wrote:
vjesticanametli wrote:kam ti prića :D
ova safunjara ide jedared sedmićno...moramo malo dignut tenzije...i animirati siru gradžansku populaciju...steta bi bilo da se hamo i njegova uzmu namah :D
e jesi ti neka hamša :D pa sad on nju trazi i sa svakom zdogovara sastanćenje na brjegu :D
User avatar
Šeherzada
Posts: 7054
Joined: 10/08/2006 00:01
Location: Pod ovom kapom nebeskom i mojom dusom Bosanskom....

#69 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Šeherzada »

furuna wrote: TuuuCam :D
Nije te pitala sta radis, vec gdje si :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#70 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by MOSALJOZE »

:zoka:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#71 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by ovo_mi_je_nick »

Ljudi se baš zbog toga što svaka kafa i poziv znači shemu, udvaranje, yebanisanje i ne viđaju niti dogovaraju za kafe.

Ali stvar je u tome koji ću q na kafi s tom osobom ako nije potencialna shema ovakva ili :izet:

:lol: :lol:

Kako prepoznati ? Pa čim se neko pozove na kafu, šetnju, trčanje, krug, sladoled, izlet... je dobivanje prilike za udvaranje. Sad neko je slabiji u udvaranju ili nije direktan pa nakon 2-3 kafe dođe u friend zone i onda ga hebi.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#72 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Ramzess Veliki »

nejla28 wrote:pozz,

Kako prepoznati udvaranje?
Pitam se da li ja i prijateljsku kafu i izlazak treba posmatrati kao udvaranje??
Osobu koju nisam vidjela vise od 10 godina ne poznajem pa nisam ni sigurna da li je to samo nastavak zapocetog prijateljstva ili je na pomolu nova ljubav sa starim drugom???
Svaki muškarac koji stane pored tebe ima namjeru da ti ga zabije. Neko direktno, a neko indirektno. Tvoje je da to dopustiš ili ne. Ako dopustiš ide etiketiranje, ali tebi dobro ... ako ne dopustiš, čuvaš obraz ali j... takav život.
Uostalom jednom ga živiš.
I ne peglaj ga svojom neodlučnošću, ako ti se svidi ne cimaj ga nego u krevet. Muškarci to cijene i znaju uzvratiti pozitivno.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#73 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Tomahawk11 »

Ramo hoce reci da se sve vrti oko rupe.
Iz rupe izadjes, za rupu citav zivot radis i na kraju....opet u rupu :oops: :skoljka:
To je malo sirov i grub opis, ali moze i ono biranim rijecima:
dodjes na svijet, vodis ljubav, dzenaza.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#74 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Ramzess Veliki »

Tomahawk11 wrote:Ramo hoce reci da se sve vrti oko rupe.
Iz rupe izadjes, za rupu citav zivot radis i na kraju....opet u rupu :oops: :skoljka:
To je malo sirov i grub opis, ali moze i ono biranim rijecima:
dodjes na svijet, vodis ljubav, dzenaza.
Neće ona skontat' ko ni većina njih.
Srećom pa se nađe i poneka koja skonta ...
ITNet
Posts: 780
Joined: 30/09/2016 11:47

#75 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by ITNet »

E neka si joj rekao Ramo, skoro 10 godina poslije, valjda je naucila sta do sad :lol:
Post Reply