kako prepoznati udvaranje???

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#101 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Euridika »

Tomahawk11 wrote:
Euridika wrote:
@Toma
U mom slučaju su razne situacije i različiti tipovi bili, od 17-23 godine. Do mene je garant, mogu se kladit da ni sad, u ovim godinama, frajeri ne bi skontali da mi se sviđaju. :D
Pa vjerujem ti, to da je do tebe.
Mozda jednostavno ostavljas takav utisak na ljude.
Meni su mnogi ljudi rekli kako im na prvu izgledam preozbiljno, tip sa gardom. Ja se ono bas iznenadim na takve konstatacije, ali ocito je da me tako ljudi vide.
Ima i ona varijanta....da se dosta muskaraca plasi mocnih zena.
Pošto me znaš, znaš i da nisam zatvorena. Ali vjerujem da ljudima podsvjesno ostavljam taj utisak da sam rezervisana, nedostižna ili nešto slično. Što je najgore, ne znam kako to prevazići. Mislila sam da je dovoljno biti druželjiv i prisan, pokazati ponašanjem da nisi umišljen. Ljudi taj dio dobro prihvate, vide da sam topla i prijazna osoba. Ali uglavnom samo do nivoa prijateljstva. Nije da nema želje da to bude i više, ali uvijek ostane ta neka odstupnica kao - ma ne bi ona mene nikad pogledala kao muškarca, ja sam njoj samo prijatelj. Čak i kad dajem signale da bih htjela više, ne ide baš glatko. Odnosno, onda kad i bude nešto, moram ja inscenirati situaciju tako da je više i ćoravom jasno šta je posrijedi (opisah gore) :D.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#102 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Tomahawk11 »

anchor85 wrote:
Tomahawk11 wrote:
Ima i ona varijanta....da se dosta muskaraca plasi mocnih zena.
A zašto? Pa nije ajkula pa da ima milion zuba u čeljusti sa kojima te može samljeti.
Pa nije, ali je tako.
To je isto kao da trazis odgovor na pitanje sto se djevojke i mladici gledaju stidnim pogledima u lokalima, na javnim mjestima, a svako zadrzava svoju busiju. Praksa je pokazala da se najvise cijeni direktni pristup, ali....kad treba konkretno nastupiti, mnogima zafali hrabrosti.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#103 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Tomahawk11 »

Euridika wrote: Pošto me znaš, znaš i da nisam zatvorena. Ali vjerujem da ljudima podsvjesno ostavljam taj utisak da sam rezervisana, nedostižna ili nešto slično. Što je najgore, ne znam kako to prevazići. Mislila sam da je dovoljno biti druželjiv i prisan, pokazati ponašanjem da nisi umišljen. Ljudi taj dio dobro prihvate, vide da sam topla i prijazna osoba. Ali uglavnom samo do nivoa prijateljstva. Nije da nema želje da to bude i više, ali uvijek ostane ta neka odstupnica kao - ma ne bi ona mene nikad pogledala kao muškarca, ja sam njoj samo prijatelj. Čak i kad dajem signale da bih htjela više, ne ide baš glatko. Odnosno, onda kad i bude nešto, moram ja inscenirati situaciju tako da je više i ćoravom jasno šta je posrijedi (opisah gore) :D.
Ne mozes. Ako te ljudi tako dozivljavaju, ne mozes ti tu puno uraditi.
Mozes pokusati nesto, ali neces to biti ti.
Ljudi te mogu prihvatiti kad te malo bolje upoznaju, ali posto to traje, opasnost zvana friend zone uvijek vreba i - onda bude kasno :oops:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#104 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Euridika »

Tomahawk11 wrote:
Euridika wrote: Pošto me znaš, znaš i da nisam zatvorena. Ali vjerujem da ljudima podsvjesno ostavljam taj utisak da sam rezervisana, nedostižna ili nešto slično. Što je najgore, ne znam kako to prevazići. Mislila sam da je dovoljno biti druželjiv i prisan, pokazati ponašanjem da nisi umišljen. Ljudi taj dio dobro prihvate, vide da sam topla i prijazna osoba. Ali uglavnom samo do nivoa prijateljstva. Nije da nema želje da to bude i više, ali uvijek ostane ta neka odstupnica kao - ma ne bi ona mene nikad pogledala kao muškarca, ja sam njoj samo prijatelj. Čak i kad dajem signale da bih htjela više, ne ide baš glatko. Odnosno, onda kad i bude nešto, moram ja inscenirati situaciju tako da je više i ćoravom jasno šta je posrijedi (opisah gore) :D.
Ne mozes. Ako te ljudi tako dozivljavaju, ne mozes ti tu puno uraditi.
Mozes pokusati nesto, ali neces to biti ti.
Ljudi te mogu prihvatiti kad te malo bolje upoznaju, ali posto to traje, opasnost zvana friend zone uvijek vreba i - onda bude kasno :oops:
The story of my life, in a nutshell. :|
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#105 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by muhafuca »

anchor85 wrote:
muhafuca wrote:
anchor85 wrote:

Tako sam ja zvala prijatelja (ja sam tada htjela da tu bude nešto više) u svoju hotelsku sobu. I onda smo dugo sjedili i pričali (ja sam za to vrijeme davale sve moguće signale, samo što se nisam skinula). Mjesecima poslije toga kaže on meni kako ništa nije skontao. A ne kontam kako kad nisam mogla biti očitija (ili, jesam, ali ne znadoh tada što sada znam).
Pa mogla si i ti preuzeti incijativu a ne "slati signale" i cekati da on "preuzme incijativu"

Ne znam sta bi tu bio problem :-)
Pa preuzela. Zvala ga u sobu, for God's sake. Zar treba veća inicijativa od toga?

EDIT: Kažem ja, treba se skinuti i reći Uzmi me. I onda je valjda sve jasno. Ili? :D
ne - uradis sve on sto je on navodno trebao uraditi

umjesto da on tebe npr prigrabi oko struka i privuce sebi u poljubac i mazenje ... ti to uradis

umjesto da on onda pocne ici rukama po tvom tjelu i lagano otkopcavati tvoju odjecu ili skidati je itd ... ti to uradis


itd itd - znas pocetne faze ili preuzimanje incijative.


ITD kad moram vec ovako sve graficki opisivati pocetne faze - ti ko da se nisi nikad shemila s momkom - cuj odmah skinut se i reci "uzmi me" :-)

Jel to tebe nekad momak pozvao u svoju sobu - skinuo se odmah gol bez "zagrijave" i rekao "uzmi ga"

Nije, normalno - tako da se ni od tebe ne ocekuje da to uradis u preuzimanju incijative - nego laganini i polahko gradis momenat.

Al vracamo se opet na ono da bez obzira na moderno doba

i sve price o emancipaciji zena i oslobodjenju

u sustini zensko hoce da bude zensko i to ti je to.

Nisi ti izgleda nista slobodnija i opustenija od prosjecnog zenska iako izgleda volis da mislis o sebi kao da jesi.

Salji signale :D
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#106 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

muhafuca wrote:
ne - uradis sve on sto je on navodno trebao uraditi

umjesto da on tebe npr prigrabi oko struka i privuce sebi u poljubac i mazenje ... ti to uradis

umjesto da on onda pocne ici rukama po tvom tjelu i lagano otkopcavati tvoju odjecu ili skidati je itd ... ti to uradis


itd itd - znas pocetne faze ili preuzimanje incijative.


ITD kad moram vec ovako sve graficki opisivati pocetne faze - ti ko da se nisi nikad shemila s momkom - cuj odmah skinut se i reci "uzmi me" :-)

Jel to tebe nekad momak pozvao u svoju sobu - skinuo se odmah gol bez "zagrijave" i rekao "uzmi ga"

Nije, normalno - tako da se ni od tebe ne ocekuje da to uradis u preuzimanju incijative - nego laganini i polahko gradis momenat.

Al vracamo se opet na ono da bez obzira na moderno doba

i sve price o emancipaciji zena i oslobodjenju

u sustini zensko hoce da bude zensko i to ti je to.

Nisi ti izgleda nista slobodnija i opustenija od prosjecnog zenska iako izgleda volis da mislis o sebi kao da jesi.

Salji signale :D
Ko kaže da nisam? Napisala sam da smo dugo sjedili i pričali, što ne znači da nije bilo određenih poteza sa moje strane, samo sa njegove nije bilo feedbacka koji bi meni bio poticaj da nastavim. Vjeruj mi, meni nije problem sve to uraditi, ali prije nego počnem mi je ipak potreban neki znak (da ne bi bilo istraumiranih).
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#107 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by pici »

ma oma jamisH za MeMu ako da da ako neda ko je jebe ima druga :izet:
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#108 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Samprotivsviju »

Kaki ba crni skriveni signali :D

Imam druga, ozenjen vec par godina, zivi vani..dodje svake godine i bude ovdje bude par mjeseci, nekad smo radili zajedno

Covjek stvarno dobro izgleda sto jest jest, i sav u sportskom fazonu, mozda jedina zamjerka sto bi mogao biti malo visi..ali boze moj... porodicni covjek, da dodam

Mislim kad ides sa njim ulicom, ocito vidis reakcije zena...znaci bukvalno blejanje vecine cura u njega :D :lol: ...dobar dio se i okrene za njim :lol:

Meni cesto bude smjesno koliko su ofirne :D
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#109 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by kafanski_covjek »

anchor85 wrote: Ko kaže da nisam? Napisala sam da smo dugo sjedili i pričali, što ne znači da nije bilo određenih poteza sa moje strane, samo sa njegove nije bilo feedbacka koji bi meni bio poticaj da nastavim. Vjeruj mi, meni nije problem sve to uraditi, ali prije nego počnem mi je ipak potreban neki znak (da ne bi bilo istraumiranih).
dva put' ste se mogli oznojiti :D
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#110 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by muhafuca »

anchor85 wrote:Ko kaže da nisam? Napisala sam da smo dugo sjedili i pričali, što ne znači da nije bilo određenih poteza sa moje strane, samo sa njegove nije bilo feedbacka koji bi meni bio poticaj da nastavim. Vjeruj mi, meni nije problem sve to uraditi, ali prije nego počnem mi je ipak potreban neki znak (da ne bi bilo istraumiranih).
Onda momak jednostavno nije zelio s tobom spavati a nije znao kako da ti to pokaze da te ne povrijedi.

Mozda si mu draga ko prijateljica pa nije htio to da pokvari - ne znam - nagadjam.

Nije kraj svijeta hajde - samo guraj dalje - popricaj malo sa muskarcima (prijateljima, kolegama, rodbinom ...) da te posavjetuju kako dalje nakon sto probas pa te neko odbije.

Boze moj nije htjeo - nadjes drugog koji hoce a on sebi nek trazi bolju/ljepsu ... sta god vec trazi.

Samo hrabro nije svijet propao sto momak nije htjeo ;-)
Last edited by muhafuca on 05/07/2017 16:46, edited 1 time in total.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#111 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

muhafuca wrote:
anchor85 wrote:Ko kaže da nisam? Napisala sam da smo dugo sjedili i pričali, što ne znači da nije bilo određenih poteza sa moje strane, samo sa njegove nije bilo feedbacka koji bi meni bio poticaj da nastavim. Vjeruj mi, meni nije problem sve to uraditi, ali prije nego počnem mi je ipak potreban neki znak (da ne bi bilo istraumiranih).
Onda momak jednostavno nije zelio s tobom spavati a nije znao kako da ti to pokaze da te ne povrijedi.

Nije kraj svijeta hajde - samo guraj dalje - popricaj malo sa muskarcima (prijateljima, kolegama, rodbinom ...) da te posavjetuju kako dalje nakon sto te neko odbije.

Boze moj nije htjeo - nadjes drugog koji hoce a on sebi nek trazi bolju/ljepsu ... sta god vec trazi.

Samo hrabro nije svijet propao sto momak nije htjeo ;-)
Naravno da nije propao. Možda si pogrešno shvatio, ali nisam ja nakon toga ostala ni istraumirana niti povrijeđena niti sam oštećena na bilo koji način. Nas dvoje smosad super prijatelji i momak mi je baš drag.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#112 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

kafanski_covjek wrote:
anchor85 wrote: Ko kaže da nisam? Napisala sam da smo dugo sjedili i pričali, što ne znači da nije bilo određenih poteza sa moje strane, samo sa njegove nije bilo feedbacka koji bi meni bio poticaj da nastavim. Vjeruj mi, meni nije problem sve to uraditi, ali prije nego počnem mi je ipak potreban neki znak (da ne bi bilo istraumiranih).
dva put' ste se mogli oznojiti :D
:D :D :D :D
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#113 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by muhafuca »

anchor85 wrote: Naravno da nije propao. Možda si pogrešno shvatio, ali nisam ja nakon toga ostala ni istraumirana niti povrijeđena niti sam oštećena na bilo koji način. Nas dvoje smosad super prijatelji i momak mi je baš drag.
Ahaaaaa pa eto super sad je jasno

Nije htio covjek da pokvari prijateljstvo i sve se super zavrsilo

Odlicno :thumbup:
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#114 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

muhafuca wrote:
anchor85 wrote: Naravno da nije propao. Možda si pogrešno shvatio, ali nisam ja nakon toga ostala ni istraumirana niti povrijeđena niti sam oštećena na bilo koji način. Nas dvoje smosad super prijatelji i momak mi je baš drag.
Ahaaaaa pa eto super sad je jasno

Nije htio covjek da pokvari prijateljstvo i sve se super zavrsilo

Odlicno :thumbup:
Pa i jeste na kraju super ispalo :D
User avatar
kafanski_covjek
Posts: 2329
Joined: 09/10/2016 18:38

#115 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by kafanski_covjek »

ihh, da mu se kojim slucajem ponovo pruzi prilika :izet: :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#116 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Jimmy McNulty »

Tomahawk11 wrote: muski malo kasnije krenu s tim
mene je jedna skolska sa 17 mjesec oblijetala
meni bilo smijesno :)
daj ti meni loptu kakva djevojka
godinu poslije mi se upalila lampica
ali ona se naljutila
Isto mi se dogodilo samo sam imo 22 god, još sam ja debil bio zaljubljen u nju kao nikad u životu
po godine oblijetala oko mene, dala mi 23 miliona signala da je zaljubljena
ja konto tad ma nema šanse, dje moguće da ja budem sa takvom djevojkom
kad sam pokušo kasno bilo, dopizdilo joj i prifatila da smo drugovi
dakle, odbijenica pajdo
nisam još dobar od toga, a ona samo što se nije udala za ovog koji je skontao njene signale
e jimmy debilčino
:skoljka:
zenit dozic
Posts: 2411
Joined: 07/09/2014 11:48

#117 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by zenit dozic »

anchor85 wrote:
muhafuca wrote:
anchor85 wrote: Naravno da nije propao. Možda si pogrešno shvatio, ali nisam ja nakon toga ostala ni istraumirana niti povrijeđena niti sam oštećena na bilo koji način. Nas dvoje smosad super prijatelji i momak mi je baš drag.
Ahaaaaa pa eto super sad je jasno

Nije htio covjek da pokvari prijateljstvo i sve se super zavrsilo

Odlicno :thumbup:
Pa i jeste na kraju super ispalo :D
Macore85 :D jesil cemu :-D da te zovem na kafu.
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#118 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

zenit dozic wrote: Macore85 :D jesil cemu :-D da te zovem na kafu.
Ne mozes predugo gledat u mene koliko sam dobra :D
zenit dozic
Posts: 2411
Joined: 07/09/2014 11:48

#119 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by zenit dozic »

anchor85 wrote:
zenit dozic wrote: Macore85 :D jesil cemu :-D da te zovem na kafu.
Ne mozes predugo gledat u mene koliko sam dobra :D
Taman. Ne mogu se koncentrisat na nesto predugo :thumbup:
Gdje i kad je pijemo?
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#120 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by Euridika »

anchor85 wrote:
zenit dozic wrote: Macore85 :D jesil cemu :-D da te zovem na kafu.
Ne mozes predugo gledat u mene koliko sam dobra :D
Što je tebe danas krenulo... postala si viđena i bez signala :-D. Ima nade i za mene. :D
zenit dozic
Posts: 2411
Joined: 07/09/2014 11:48

#121 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by zenit dozic »

Euridika wrote:
anchor85 wrote:
zenit dozic wrote: Macore85 :D jesil cemu :-D da te zovem na kafu.
Ne mozes predugo gledat u mene koliko sam dobra :D
Što je tebe danas krenulo... postala si viđena i bez signala :-D. Ima nade i za mene. :D
Nije problem. Mozes i ti s nama :mrgreen:
Taman da ne gledam puno u nju.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#122 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by JoseMujica »

ja sam baš glup za ovo
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#123 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

Euridika wrote:
anchor85 wrote:
zenit dozic wrote: Macore85 :D jesil cemu :-D da te zovem na kafu.
Ne mozes predugo gledat u mene koliko sam dobra :D
Što je tebe danas krenulo... postala si viđena i bez signala :-D. Ima nade i za mene. :D
Pravo me krenulo. Izgleda da se u ovom grmu zeko krije. Bar za mene :D
A nisam se morala ni truditi nesto posebno :D U pidzami, rascupana, lagano :D
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#124 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by anchor85 »

zenit dozic wrote:
Euridika wrote: Što je tebe danas krenulo... postala si viđena i bez signala :-D. Ima nade i za mene. :D
Nije problem. Mozes i ti s nama :mrgreen:
Taman da ne gledam puno u nju.
Haman si se spasio :D
zenit dozic
Posts: 2411
Joined: 07/09/2014 11:48

#125 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by zenit dozic »

anchor85 wrote:
zenit dozic wrote:
Euridika wrote: Što je tebe danas krenulo... postala si viđena i bez signala :-D. Ima nade i za mene. :D
Nije problem. Mozes i ti s nama :mrgreen:
Taman da ne gledam puno u nju.
Haman si se spasio :D
Volim cupave i rascupane :lol:
Evo udvaram se ocigledno i opet izmotavas. Vidis da nije do muskaraca vego do tebe.
Post Reply