kako prepoznati udvaranje???

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
nejla28
Posts: 31
Joined: 01/04/2008 10:44

#1 kako prepoznati udvaranje???

Post by nejla28 »

pozz,

Kako prepoznati udvaranje?
Pitam se da li ja i prijateljsku kafu i izlazak treba posmatrati kao udvaranje??
Osobu koju nisam vidjela vise od 10 godina ne poznajem pa nisam ni sigurna da li je to samo nastavak zapocetog prijateljstva ili je na pomolu nova ljubav sa starim drugom???
KYLIE
Posts: 199
Joined: 05/02/2008 21:21

#2 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by KYLIE »

jedan moj drug kaze '' ja cim vidim musko i zensko na kafi... tu mora da ima nesto''
e hajd sad ti tu razgranici
User avatar
fishtrija
Posts: 796
Joined: 13/03/2006 19:16
Location: tamo odakle nisam mak'o...

#3 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by fishtrija »

Samo ti izađi s njime i znati ćeš sama...
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#4 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by didgeridoo »

nejla28 wrote:pozz,

Kako prepoznati udvaranje?
Pitam se da li ja i prijateljsku kafu i izlazak treba posmatrati kao udvaranje??
Osobu koju nisam vidjela vise od 10 godina ne poznajem pa nisam ni sigurna da li je to samo nastavak zapocetog prijateljstva ili je na pomolu nova ljubav sa starim drugom???
kako prepoznati da li je "DA" zaista "DA" ili je u stvari "NE", ili je "NE" zaista "NE" ili "DA"...
jesmo li sami u svemiru...
filosofia moja nejla, filosofija :D
User avatar
3xa
Posts: 286
Joined: 24/03/2008 15:41
Location: grbavica

#5 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by 3xa »

ako mu se cakle oci :shock:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#6 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by vjesticanametli »

ako mu ide para iz uheta :D te mu tako sprzi uhetne dlake :D :D :D
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#7 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by didgeridoo »

3xa wrote:ako mu se cakle oci :shock:
a ne nosi sociva :D
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#8 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by didgeridoo »

vjesticanametli wrote:ako mu ide para iz uheta :D te mu tako sprzi uhetne dlake :D :D :D
odakle nam uheta, rodila ih majka,...
odakle nam uhetne dlake, rodila ih majka,...
sve na svijetu rodila je majka...

:D
nejla28
Posts: 31
Joined: 01/04/2008 10:44

#9 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by nejla28 »

hmmm...niste mi puno pomogli :D
sad je jos veca konfuzija :sad:
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#10 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by visocicaguy »

ako ti plati kahvu :)
User avatar
3xa
Posts: 286
Joined: 24/03/2008 15:41
Location: grbavica

#11 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by 3xa »

ako pocne pricati o hemijskim elementima, to je to ;-)
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#12 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by didgeridoo »

furuna wrote:
vjesticanametli wrote:ako mu ide para iz uheta :D te mu tako sprzi uhetne dlake :D :D :D
odakle nam uheta, rodila ih majka,...
odakle nam uhetne dlake, rodila ih majka,...
sve na svijetu rodila je majka...

:D
nego, sad ozbiljno!
ako mu tokom placanja, diskretno iz novcanika ispadne onaj, hajmote reknuti, balon... 100% je zainteresiran :D
User avatar
3xa
Posts: 286
Joined: 24/03/2008 15:41
Location: grbavica

#13 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by 3xa »

ja se nisam zezala za oci, to se fakat vidi, kao da mu gore oci
User avatar
CLIO
Posts: 968
Joined: 20/02/2008 11:51

#14 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by CLIO »

Pusti nek sve ide svojim tokom. Ako nista, bar ces imati stalno beplatnu kahvicu. :D
User avatar
3xa
Posts: 286
Joined: 24/03/2008 15:41
Location: grbavica

#15 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by 3xa »

ako su mu stopala okrenuta prema tebi, a ako su u stranu hoce da pobjegne :shock:
sapati srca
Posts: 383
Joined: 10/05/2008 09:12
Location: Tamo gdje se Ašik živi i diše, kazuje i piše...

#16 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by sapati srca »

nejla28 wrote:pozz,

Kako prepoznati udvaranje?
Pitam se da li ja i prijateljsku kafu i izlazak treba posmatrati kao udvaranje??
Osobu koju nisam vidjela vise od 10 godina ne poznajem pa nisam ni sigurna da li je to samo nastavak zapocetog prijateljstva ili je na pomolu nova ljubav sa starim drugom???
Ma ne treba ti forum, znaces ti to...S nekim stvarima naprosto se radamo :-D
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#17 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by otherside »

nejla28 wrote:pozz,

Kako prepoznati udvaranje?
Pitam se da li ja i prijateljsku kafu i izlazak treba posmatrati kao udvaranje??
Osobu koju nisam vidjela vise od 10 godina ne poznajem pa nisam ni sigurna da li je to samo nastavak zapocetog prijateljstva ili je na pomolu nova ljubav sa starim drugom???
A otkud tebi uopce ideja da neko ko te nakon deset godina pozvao na kaficu zeli nesto vise od prijateljskog cavrljanja? Tema ko tema je ok al' ne kontam ovaj tvoj primjer.
User avatar
3xa
Posts: 286
Joined: 24/03/2008 15:41
Location: grbavica

#18 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by 3xa »

otherside wrote:
nejla28 wrote:pozz,

Kako prepoznati udvaranje?
Pitam se da li ja i prijateljsku kafu i izlazak treba posmatrati kao udvaranje??
Osobu koju nisam vidjela vise od 10 godina ne poznajem pa nisam ni sigurna da li je to samo nastavak zapocetog prijateljstva ili je na pomolu nova ljubav sa starim drugom???
A otkud tebi uopce ideja da neko ko te nakon deset godina pozvao na kaficu zeli nesto vise od prijateljskog cavrljanja? Tema ko tema je ok al' ne kontam ovaj tvoj primjer.
nada uvijek postoji
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#19 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by vjesticanametli »

hihihi ima ona tema o podgrijavanju :D pa povezujte :D
obrati paznju na od majke roĐŽena uheta i paru :lol:
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#20 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by otherside »

3xa wrote:
otherside wrote:A otkud tebi uopce ideja da neko ko te nakon deset godina pozvao na kaficu zeli nesto vise od prijateljskog cavrljanja? Tema ko tema je ok al' ne kontam ovaj tvoj primjer.
nada uvijek postoji
Slazem se ali ako se ona nada da ce se smuntati :D onda treba i odasiljati neke znakove na tu temu :D
A ne cekati da njemu oci zacakle i da se prostre pred njom jer momak mozda ima na umu samo popiti kafu, promuhabetiti i adio.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#21 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by mIRCerka »

nejla28 wrote:pozz,

Kako prepoznati udvaranje?
Pitam se da li ja i prijateljsku kafu i izlazak treba posmatrati kao udvaranje??
Osobu koju nisam vidjela vise od 10 godina ne poznajem pa nisam ni sigurna da li je to samo nastavak zapocetog prijateljstva ili je na pomolu nova ljubav sa starim drugom???
Nejla, shega si mi nekad. Ti bi sve da izdiskutujes na forumu, da bude ono tri puta mjeri, jednom sijeci.
Nemoj tako, na kraju ces se zajebati kao u onom vicu

Mujo razmislja: Moram otici do Sulje posudit biciklo. Joj, garant ce mi reci da mu nisam vratio onaj alat za auto. Ako mu kazem da cu mu ga veceras vratiti, onda ce mi reci da sam tako rekao za produzni kabl koji nisam nikad vratio, ali ja njega mogu ubijediti da jesam. On ce se onda garant sjetiti da nisam, i onda ce se jos sjetiti da sam od njega davno uzeo stap za ribolov, koji sam slomio i koji mu nikad vratio ni platio nisam. I pocece da sere i filozofira. Onda ce se garant sjetiti kako sam ga izradio za sastanak sa Hatom i Fatom, i pocece da nabraja kako sam ja neodgovoran, kako sam sa svojom platom mogao auto imati a ne bicikl...
I tako Mujo duma i stize pred Suljina vrata....Otvara Suljo vrata, a Mujo vidno iznerviran razmisljanjem o svemu kaze Sulji MA JEBO TE TVOJ BICIKL JES ME CUO SAD....


Tako ces i ti razmisljajuci sta i kako na kraju sve sjebat prije nego i pocne.

Savjet: Prepusti se.
User avatar
3xa
Posts: 286
Joined: 24/03/2008 15:41
Location: grbavica

#22 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by 3xa »

otherside wrote:
3xa wrote:
otherside wrote:A otkud tebi uopce ideja da neko ko te nakon deset godina pozvao na kaficu zeli nesto vise od prijateljskog cavrljanja? Tema ko tema je ok al' ne kontam ovaj tvoj primjer.
nada uvijek postoji
Slazem se ali ako se ona nada da ce se smuntati :D onda treba i odasiljati neke znakove na tu temu :D
A ne cekati da njemu oci zacakle i da se prostre pred njom jer momak mozda ima na umu samo popiti kafu, promuhabetiti i adio.
pa mozda je strah uraditi prvi korak :)
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#23 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by didgeridoo »

nek onda preskoci prvi, i nek direkt ide na dvokorak :-D
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#24 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by otherside »

3xa wrote:[
Jah...pa se nada da ce ON ipak uciniti prvi korak a mi ostali, ko biva, treba da je uputimo u te njegove potencijalne "prve korake"... Ma samo trepci i hihoci se, bice dobro... :-)
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#25 Re: kako prepoznati udvaranje???

Post by visocicaguy »

mIRCerka wrote:
nejla28 wrote:pozz,

Kako prepoznati udvaranje?
Pitam se da li ja i prijateljsku kafu i izlazak treba posmatrati kao udvaranje??
Osobu koju nisam vidjela vise od 10 godina ne poznajem pa nisam ni sigurna da li je to samo nastavak zapocetog prijateljstva ili je na pomolu nova ljubav sa starim drugom???
Nejla, shega si mi nekad. Ti bi sve da izdiskutujes na forumu, da bude ono tri puta mjeri, jednom sijeci.
Nemoj tako, na kraju ces se zajebati kao u onom vicu

Mujo razmislja: Moram otici do Sulje posudit biciklo. Joj, garant ce mi reci da mu nisam vratio onaj alat za auto. Ako mu kazem da cu mu ga veceras vratiti, onda ce mi reci da sam tako rekao za produzni kabl koji nisam nikad vratio, ali ja njega mogu ubijediti da jesam. On ce se onda garant sjetiti da nisam, i onda ce se jos sjetiti da sam od njega davno uzeo stap za ribolov, koji sam slomio i koji mu nikad vratio ni platio nisam. I pocece da sere i filozofira. Onda ce se garant sjetiti kako sam ga izradio za sastanak sa Hatom i Fatom, i pocece da nabraja kako sam ja neodgovoran, kako sam sa svojom platom mogao auto imati a ne bicikl...
I tako Mujo duma i stize pred Suljina vrata....Otvara Suljo vrata, a Mujo vidno iznerviran razmisljanjem o svemu kaze Sulji MA JEBO TE TVOJ BICIKL JES ME CUO SAD....


Tako ces i ti razmisljajuci sta i kako na kraju sve sjebat prije nego i pocne.

Savjet: Prepusti se.
dodje na kafu i krene ona njemu: "slusaj me sad: ne mogu odmah u srijedu, al' mozemo iducu subotu... koga cemo zvat, gdje cemo na medeni?"
Post Reply