Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Slo Burner
Posts: 5360
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#1 Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by Slo Burner »

Vec skoro mjesec dana od isteka zadnjeg ugovora pokusavam da kupim telefon u BH Telekomu. Napominjem da sam pravno lice, imam paket Mega 100 i godisnje kod Telekoma potrosim skoro 3000,00 KM. Prije 20-tak dana odem na salter BH telekoma u Gracanici i momak koji radi me iskulira maksimalno, predstavim se pitam ga sta ima u ponudi, lik ne podize ni pogled, eto kaze tamo i izlogu vidi?! Ja sav zbunjen izadjem i vratim se nazad. Rezervisem zeljeni telefon u drugom Telekom centru i posto do danas jos nije dosao pozovem ponovo ovog u Gracanicu. Javi se na telefon iz 2-3 pokusaja i pitam ga sta ia u ponudi i ima li ovaj koji trazim. Ne mogu ti ja kaze davati takve preko telefonavidi na portalu sta ima ili dodji ovamo :?
E Pa nabijem Vam firmu na kurac ! Trazim da kupim nesto od milju halooo, anyone hear !!
User avatar
bambina78
Posts: 778
Joined: 26/10/2011 15:00

#2 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by bambina78 »

Izgleda da je taj momak, za razliku od ostalih koji rade tamo, zaposlen preko veze i bez potrebnih kvalifikacija :lol:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by agent_zero »

A čuj, 100 000 radnih mjesta i zlatne kašike prije toga... Šta reći, kakvu posluku porati? :-)
User avatar
suadfor
Posts: 521
Joined: 05/07/2012 22:40

#4 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by suadfor »

Slo Burner wrote:Vec skoro mjesec dana od isteka zadnjeg ugovora pokusavam da kupim telefon u BH Telekomu. Napominjem da sam pravno lice, imam paket Mega 100 i godisnje kod Telekoma potrosim skoro 3000,00 KM. Prije 20-tak dana odem na salter BH telekoma u Gracanici i momak koji radi me iskulira maksimalno, predstavim se pitam ga sta ima u ponudi, lik ne podize ni pogled, eto kaze tamo i izlogu vidi?! Ja sav zbunjen izadjem i vratim se nazad. Rezervisem zeljeni telefon u drugom Telekom centru i posto do danas jos nije dosao pozovem ponovo ovog u Gracanicu. Javi se na telefon iz 2-3 pokusaja i pitam ga sta ia u ponudi i ima li ovaj koji trazim. Ne mogu ti ja kaze davati takve preko telefonavidi na portalu sta ima ili dodji ovamo :?
E Pa nabijem Vam firmu na kurac ! Trazim da kupim nesto od milju halooo, anyone hear !!
ako zelis telefon i zelis da sebi ustedis zivce, ne ocekuj ni U od usluge, sjedi u auto i obidji sve centre dok ne nadjes sta ti treba. naletices negdje na nekog ko radi posao kako treba pa ce ti pomoci i rezervisati zeljeni telefon ako ga nema u svojoj poslovnici. onda opet u auto i pravac tamo.
ja sam jednom spicio u mostar da kupim mobitel koji sam zelio a ostao samo jedan u bih. briga njih sto si ti pravno lice sto trosi x maraka godisnje.
nerijetko ces na salteru cuti ako vam se ne svidja promjenite operatera...
User avatar
Slo Burner
Posts: 5360
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#5 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by Slo Burner »

suadfor wrote:
Slo Burner wrote:Vec skoro mjesec dana od isteka zadnjeg ugovora pokusavam da kupim telefon u BH Telekomu. Napominjem da sam pravno lice, imam paket Mega 100 i godisnje kod Telekoma potrosim skoro 3000,00 KM. Prije 20-tak dana odem na salter BH telekoma u Gracanici i momak koji radi me iskulira maksimalno, predstavim se pitam ga sta ima u ponudi, lik ne podize ni pogled, eto kaze tamo i izlogu vidi?! Ja sav zbunjen izadjem i vratim se nazad. Rezervisem zeljeni telefon u drugom Telekom centru i posto do danas jos nije dosao pozovem ponovo ovog u Gracanicu. Javi se na telefon iz 2-3 pokusaja i pitam ga sta ia u ponudi i ima li ovaj koji trazim. Ne mogu ti ja kaze davati takve preko telefonavidi na portalu sta ima ili dodji ovamo :?
E Pa nabijem Vam firmu na kurac ! Trazim da kupim nesto od milju halooo, anyone hear !!
ako zelis telefon i zelis da sebi ustedis zivce, ne ocekuj ni U od usluge, sjedi u auto i obidji sve centre dok ne nadjes sta ti treba. naletices negdje na nekog ko radi posao kako treba pa ce ti pomoci i rezervisati zeljeni telefon ako ga nema u svojoj poslovnici. onda opet u auto i pravac tamo.
ja sam jednom spicio u mostar da kupim mobitel koji sam zelio a ostao samo jedan u bih. briga njih sto si ti pravno lice sto trosi x maraka godisnje.
nerijetko ces na salteru cuti ako vam se ne svidja promjenite operatera...

Izgleda da sam nasao jednu ljubaznu i za posao raspolozenu tetu u Tesnju :)
User avatar
suadfor
Posts: 521
Joined: 05/07/2012 22:40

#6 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by suadfor »

Slo Burner wrote:
suadfor wrote:
Slo Burner wrote:Vec skoro mjesec dana od isteka zadnjeg ugovora pokusavam da kupim telefon u BH Telekomu. Napominjem da sam pravno lice, imam paket Mega 100 i godisnje kod Telekoma potrosim skoro 3000,00 KM. Prije 20-tak dana odem na salter BH telekoma u Gracanici i momak koji radi me iskulira maksimalno, predstavim se pitam ga sta ima u ponudi, lik ne podize ni pogled, eto kaze tamo i izlogu vidi?! Ja sav zbunjen izadjem i vratim se nazad. Rezervisem zeljeni telefon u drugom Telekom centru i posto do danas jos nije dosao pozovem ponovo ovog u Gracanicu. Javi se na telefon iz 2-3 pokusaja i pitam ga sta ia u ponudi i ima li ovaj koji trazim. Ne mogu ti ja kaze davati takve preko telefonavidi na portalu sta ima ili dodji ovamo :?
E Pa nabijem Vam firmu na kurac ! Trazim da kupim nesto od milju halooo, anyone hear !!
ako zelis telefon i zelis da sebi ustedis zivce, ne ocekuj ni U od usluge, sjedi u auto i obidji sve centre dok ne nadjes sta ti treba. naletices negdje na nekog ko radi posao kako treba pa ce ti pomoci i rezervisati zeljeni telefon ako ga nema u svojoj poslovnici. onda opet u auto i pravac tamo.
ja sam jednom spicio u mostar da kupim mobitel koji sam zelio a ostao samo jedan u bih. briga njih sto si ti pravno lice sto trosi x maraka godisnje.
nerijetko ces na salteru cuti ako vam se ne svidja promjenite operatera...

Izgleda da sam nasao jednu ljubaznu i za posao raspolozenu tetu u Tesnju :)
eto vidis :D

ja sam iz sarajeva a jedna ljubazna teta iz visokog mi je sredila telefon u mostaru :)
neko normalan bi davno odustao a ja sam iz nekog inata odlucio da uganjam bas taj telefon a poklopila mi se ruta sa obavezama i zavrsio.
Fauja Singh
Posts: 2469
Joined: 07/12/2011 12:40

#7 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by Fauja Singh »

Ja sam za jedan model, pazi sad ovo, morao stelu naci da kupim od njih telefon :-)
Nikad ga nisu imali na stanju i potegnem neke veze pa su potrazili u kojoj poslovnici ga imaju, na kraju su ga dobacili iz drugog grada, pozvali me da dodjem po njega i ja sam tako uspio kupiti svoj primjerak :-)
User avatar
mayab
Posts: 27192
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#8 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by mayab »

Dakle, u BH Telecomu ništa novo :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz:
:run:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15640
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#9 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by problemnatravunu »

Nekad mi je neko rekao da ima neka email adresa na koju se moze postaviti upit gdje i da li ima željeni model mobilnog, i oni ti uredno jave kad se "presaberu" gdje ima !
Zna li ko?
User avatar
Del_Boy1
Posts: 2520
Joined: 19/01/2013 14:37
Location: TK

#10 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by Del_Boy1 »

problemnatravunu wrote:Nekad mi je neko rekao da ima neka email adresa na koju se moze postaviti upit gdje i da li ima željeni model mobilnog, i oni ti uredno jave kad se "presaberu" gdje ima !
Zna li ko?
Probaj na ovu adresu
[email protected]
Naslovnica
Posts: 27934
Joined: 20/03/2013 15:38

#11 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by Naslovnica »

https://www.bhtelecom.ba/navrata.html

Da li si probao preko njihove stranice?
promjenjivoblacno
Posts: 170
Joined: 16/08/2014 16:11

#12 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by promjenjivoblacno »

Del_Boy1 wrote:
problemnatravunu wrote:Nekad mi je neko rekao da ima neka email adresa na koju se moze postaviti upit gdje i da li ima željeni model mobilnog, i oni ti uredno jave kad se "presaberu" gdje ima !
Zna li ko?
Probaj na ovu adresu
[email protected]
Poslala ja nedavno na ovaj mail znaci samo upit o jednom mobitelu, da li ga imaju vise na stanju u bijeloj boji i naravno niko nista ne odgovara. Nakon par dana zovu mene iz telecoma u mom gradu, kaze dosao je telefon na ime to i to :-) Rekoh ja sam samo pitala, ne i narucila. Kaze gospodja ako se predomislite, rezervisan ce biti na vase ime jos pet dana. Rekoh necu se predomisliti, hvala i prijatno..
Nakon toga, opet morala ganjati vezu da dobijem telefon koji zelim, u bijeloj boji, kao da je neka vanserijska boja :roll:
User avatar
mayab
Posts: 27192
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#13 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by mayab »

Ovi u BhTelecomu se stvarno boje e-maila kao sredstva komunikacije, to potvrdjuje i ovaj post iznad, a ja sam vec vise puta pisao po temama o BHTel na ovom forumu, kako na moje upite putem emaila, kao i putem njihove forme na njihovoj stranici, nikad nisam dobio odgovore :-)
User avatar
Del_Boy1
Posts: 2520
Joined: 19/01/2013 14:37
Location: TK

#14 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by Del_Boy1 »

Kod mene je komunikacija preko e-maila glavna sa njima i uvijek sve probleme riješim tako. Šaljem e-mail sa adrese koju sam od njih dobio (bihnet i bhmobile), uvijek mi odgovore, da li je sreća ne znam, ali ja sam što se tog dijela tiče zadovoljan.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5360
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#15 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by Slo Burner »

Del_Boy1 wrote:
problemnatravunu wrote:Nekad mi je neko rekao da ima neka email adresa na koju se moze postaviti upit gdje i da li ima željeni model mobilnog, i oni ti uredno jave kad se "presaberu" gdje ima !
Zna li ko?
Probaj na ovu adresu
[email protected]
Probao sam, nisu odgovorili
User avatar
mayab
Posts: 27192
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#16 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by mayab »

:lol:
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#17 Re: Kako kupiti telefon u BH Telekomu

Post by artime »

Davnih dana presla na Telemach, i sacuvala sebi i svojoj porodici zivce. Jest da ne nude fontele ali nema veze. i ne trebaju nam od njih.
Firma koja drzi monopol u gradu mozda i u federaciji, ne znam, svakih 14 godina uradi neki pomak koji je u svijetu odavno navika postala. Sto rece neko, nista novo od tele-koma.
Post Reply