Kako iz Mostara do Blagaja?

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#1 Kako iz Mostara do Blagaja?

Post by ahmed&nedzad »

Jedno pitanje za Mostarce. Ujutro rano stižem vozom u Mostar. Odatle trebam što prije u Blagaj. Koji način mi je najbrži i najjeftiniji da se prebacim? Da li ima neka autobuska linija, koliko često i koliko su karte? Da li u krajnjem slučaju taksi dolazi u obzir?!
:)
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#2

Post by mostarac »

Kad dodjes vozom, odmah ispod ti je autobuska stanica, odakle imas ja mislim svako pola sata autobus za blagaj. karta nije vise od 2 KM sigurno.
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#3

Post by ahmed&nedzad »

mostarac wrote:Kad dodjes vozom, odmah ispod ti je autobuska stanica, odakle imas ja mislim svako pola sata autobus za blagaj. karta nije vise od 2 KM sigurno.
OK. Hvala. Znači sigurno ima svakih pola sata?!
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#4

Post by mostarac »

Gargamel wrote:
mostarac wrote:Kad dodjes vozom, odmah ispod ti je autobuska stanica, odakle imas ja mislim svako pola sata autobus za blagaj. karta nije vise od 2 KM sigurno.
OK. Hvala. Znači sigurno ima svakih pola sata?!
ma u najgorem slucaju radnim danom svakih pola sata. Blagaj je najvece vangradsko naselje u mostarskoj opstini. Mislim da tamo zivi oko 10.000 stanovnika. E da i autobus za Malo Polje ti odgovara, jer mora proc kroz blagaj
Last edited by mostarac on 16/06/2006 10:57, edited 1 time in total.
User avatar
lejlasa
Posts: 1316
Joined: 24/06/2005 11:53
Location: sarajevo

#5

Post by lejlasa »

I uzivaj :D:D:D
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#6

Post by ahmed&nedzad »

mostarac wrote:
Gargamel wrote:
mostarac wrote:Kad dodjes vozom, odmah ispod ti je autobuska stanica, odakle imas ja mislim svako pola sata autobus za blagaj. karta nije vise od 2 KM sigurno.
OK. Hvala. Znači sigurno ima svakih pola sata?!
ma u najgorem slucaju radnim danom svakih pola sata. Blagaj je najvece vangradsko naselje u mostarskoj opstini. Mislim da tamo zivi oko 10.000 stanovnika. E da i autobus za Malo Polje ti odgovara, jer mora proc kroz blagaj
OK. Hvala puno na pomoći.

@Lejlasa Ma idem poslovno, nema vremena za uživanje.
User avatar
djugum
Posts: 856
Joined: 12/03/2006 11:26

#7

Post by djugum »

Nerado se uvaljujem ali imam pitanje slicne prirode. :roll:

Moram iz Ploca nekako dospjeti do Bihaca, pa me zanima najkraci moguci put. Gledao sam ima autobus iz Ploca za Zagreb, pa me zanima da li ide preko teritorije BiH?
Ma ne morani biti Bihac, moze i Karlovac samo da ne traje predugo, bez okolisanja.

Hvala unaprijed.
Post Reply