Kada ste bile djevojcice...

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1 Kada ste bile djevojcice...

Post by Kikibombona »

Danas bio na trcanju. Krajickom oka vidim na travi dvije djevojke. Kratko ih pogledam i vidim da se jedna smjeska. Kada sam se vracao nazad pogledam bolje... Hej, cista ljepota! Opet se smjeska. Dotrcim do njih, uz pomisao da ova sto se smjeskala ima 22-23 god. I to je malo za moje godine, ali hajde, mozda moze proci nekako. :D Kada sam pogledao izbliza pomislio sam da nikada nisam vidio ljepse lice. Mozda jednako lijepo, al ljepse valjda nema, makar kada je moj ukus u pitanju. Lici na djevojku Dzo Vilfrid Conge, samo prirodna, bez imalo sminke. Prozborimo koju, pitam za broj... Kada se nasmijala, lijepim djetinjim osmijehom, vidio sam da tu nesto ne stima. Pitam koliko ima godina. Kaze, sedamnaest! :oops: :zzzz: :evil: Ma nemoguce! Kada sam isao u srednju cini mi se da djevojcice nisu ovako izgledale. Naravno, odustanem od broja, nasalim se malo i raspalim dalje.

Pitanje za ekipu 28-35...

Da li bi se upustili u vezu sa djevojkom od 18-20 god.?

Pitanje za djevojke, koje me posebno zanima...

U kojim godinama su vam muskarci 28-35 postali opcija? :D
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#2 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Mis mekinjas »

Sa 20, ovi sa 28, pa godina meni gore, godina njemu gore. Zlatnih 7 godina razlike je magicna brojka. :mrgreen:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#3 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by vjesticanametli »

Djete...nema nista od toga hahahhaha bjez dalje
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#4 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by DaffyDuck »

A dusaaaa :lol: :lol:
Ej, al tebi svaka cast ako si tako prisao :thumbup:
I obrati paznju na medije, fb i mainstream koji im se namece...naravno da izgledaju starije :)
i odgovor na pitanje za zeMske, imala sam 21 kad sam upoznala ovog od 29 i evo sad sam mu zena :-D
mada mogu ti rec, vise se on prepao sto sam ja mlada, nego sto je meni bila frka zbog njegovih godina.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#5 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by ćiribiribela »

Kikibombona wrote:
U kojim godinama su vam muskarci 28-35 postali opcija? :D
Tek sad kad imam 26. :D

35 mi je neka gornja granica.
Hakiz
Posts: 40542
Joined: 30/07/2015 20:01

#6 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Hakiz »

Ups, pitanje je za žene. Obrisao.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#7 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Kikibombona »

vjesticanametli wrote:Djete...nema nista od toga hahahhaha bjez dalje
Ma naravno!

Da ne lazem, znam nekada pogledati tu djecu od 18-20 koja se 'napucavaju', pa izgledaju kao da imaju 5 god. vise... ali ne bih sa njima nista petljao. Ova malecka je bas dijete, nevinog djetinjeg osmijeha. Ne bih je mogao posmatrati kao zenu, nema sanse.

Kada su tebi muskarci 28-35 postali opcija? :lol:

Zanima me onako... Sjecam se jedne djevojke iz srednje skole, koja je bila prilicno napredna za svoje godine. Ona prvi srednje a momak 30 kuka. :shock: To ne moze biti normalna osoba, fali nesto u glavi... :-)
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#8 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Kikibombona »

DaffyDuck wrote:A dusaaaa :lol: :lol:
Ej, al tebi svaka cast ako si tako prisao :thumbup:
I obrati paznju na medije, fb i mainstream koji im se namece...naravno da izgledaju starije :)
i odgovor na pitanje za zeMske, imala sam 21 kad sam upoznala ovog od 29 i evo sad sam mu zena :-D
mada mogu ti rec, vise se on prepao sto sam ja mlada, nego sto je meni bila frka zbog njegovih godina.
Lijep osmijeh moram ispostovati! :P

Neki dan kupovao ribice za akvarijum. Pridje djevojka i prokomentarise ribice koje sam gledao. Neobicno veselo lice, lijep osmijeh. Taman da predjem u akciju, zovne me prodavacica da mi pokaze jebene ljigave Oskare. :lol: Okrenem se minutu poslije, kad nema djevojke. Neces mi vjerovati, par dana mi je bila muka! I sve radi ljigavih Oskara, koje ne bih ni u WC solji drzao. :D

Razumijem muza u potpunosti. I meni bi bilo strasno neugodno. :D
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#9 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by vjesticanametli »

:mrgreen: ja sam s 28 imala vec dzetica hahhahah danas srednjoskolac hahhahah necu vise pisati......vidi ona je premlada a za prilazak ipak svaka cast...
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#10 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Kikibombona »

Hakiz wrote:Ups, pitanje je za žene. Obrisao.
Nisi vidio :-D

Pitanje za ekipu 28-35...

Da li bi se upustili u vezu sa djevojkom od 18-20 god.?
Vjesticanametli

Da sam znao da je tako mlada naravno da ne bih prisao. Al eto, makar sam se malo nasalio, djevojcice se nasmijale... Nista lose u konacnici... :mrgreen:

Kao sto kaze Daffy, tesko je procijeniti godine djevojaka danas. Ja ne mogu nikako. Fulam po 5-6 godina... :-)

Neki dan vidim dvije djevojcice, dudle pljuge. Nesto mi zasmetalo, pa sam prokomentarisao. Ne sjecam se sta sam rekao, al sam se potrudio da ne zvucim grubo. Jedna je odgovorila 'dobro tata, necu vise, ovo je posljednja...'. :lol: :evil: Djeca kada zongliraju loptu na ulici vec govore 'cekaj malo, neka ciko prodje'. :lol: :evil:
Last edited by Kikibombona on 16/09/2015 20:21, edited 1 time in total.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17948
Joined: 29/03/2014 19:20

#11 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by jao_situacije »

kiki lafčino :thumbup:

jel bar malo ličila na trebe iz ypga :mrgreen:
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#12 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by detroit-mercy »

Kikibombona wrote:Danas bio na trcanju. Krajickom oka vidim na travi dvije djevojke. Kratko ih pogledam i vidim da se jedna smjeska. Kada sam se vracao nazad pogledam bolje... Hej, cista ljepota! Opet se smjeska. Dotrcim do njih, uz pomisao da ova sto se smjeskala ima 22-23 god. I to je malo za moje godine, ali hajde, mozda moze proci nekako. :D Kada sam pogledao izbliza pomislio sam da nikada nisam vidio ljepse lice. Mozda jednako lijepo, al ljepse valjda nema, makar kada je moj ukus u pitanju. Lici na djevojku Dzo Vilfrid Conge, samo prirodna, bez imalo sminke. Prozborimo koju, pitam za broj... Kada se nasmijala, lijepim djetinjim osmijehom, vidio sam da tu nesto ne stima. Pitam koliko ima godina. Kaze, sedamnaest! :oops: :zzzz: :evil: Ma nemoguce! Kada sam isao u srednju cini mi se da djevojcice nisu ovako izgledale. Naravno, odustanem od broja, nasalim se malo i raspalim dalje.

Pitanje za ekipu 28-35...

Da li bi se upustili u vezu sa djevojkom od 18-20 god.?

Pitanje za djevojke, koje me posebno zanima...

U kojim godinama su vam muskarci 28-35 postali opcija? :D
A sto ne bi :mrgreen: , ako ne znas sta valja gledaj sta stariji rade. I rahmetli Tito je ganjo mladje zenske, ima to svoj razlog. Nadji ove malo starije koji su dugo u braku da ti oni kazu :mrgreen: .
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#13 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Kikibombona »

jao_situacije wrote:kiki lafčino :thumbup:

jel bar malo ličila na trebe iz ypga :mrgreen:
Nesto ovako, samo cista priroda, bez sminke...

http://multimedia.quotidiano.net/data/i ... dfgrgh.JPG

Eh, da sam 10 godina mladji... :lol: :lol:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#14 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by vjesticanametli »

Sarajmen wrote:Kaže ... :D
Oženio se 55-togodišnji čovjek iz Hercegovine sa ženom koja je imala 53 godine, doveo je u porodičnu kuću i uzeo je u naručje da je prenese preko kućnog praga.Tu scenu gledao njegov stari otac i prokomentarisao : '' Da je sreće sine, ti bi za koju godinu nju iznosio iz kuće a ne unosio'' :lol: :lol:
Nije tema, al' jesu godine. :kiss:
:thumbup: :lol: ma ovo danas s fasadom i hidroizolacijom na teeelu i licu.....ja se samo ibretim na sta li lice kad se ogule
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#15 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Kikibombona »

detroit-mercy wrote: A sto ne bi :mrgreen: , ako ne znas sta valja gledaj sta stariji rade. I rahmetli Tito je ganjo mladje zenske, ima to svoj razlog. Nadji ove malo starije koji su dugo u braku da ti oni kazu :mrgreen: .
Jaro, ti si djutan, je l' tako? :D

Da te zena sutra odjebe, ili ode na mjesec kod familije, da li bi se libio zaganjati djevojku 20-22? :D
User avatar
jao_situacije
Posts: 17948
Joined: 29/03/2014 19:20

#16 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by jao_situacije »

Kikibombona wrote:
jao_situacije wrote:kiki lafčino :thumbup:

jel bar malo ličila na trebe iz ypga :mrgreen:
Nesto ovako, samo cista priroda, bez sminke...

http://multimedia.quotidiano.net/data/i ... dfgrgh.JPG

Eh, da sam 10 godina mladji... :lol: :lol:
to je to :thumbup:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#17 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Kikibombona »

jao_situacije wrote: to je to :thumbup:
A kada smo kod YPJ, kurdskih 'feministica', od kojih su mnoge fascinantno lijepe, ova je moj favorit

https://pbs.twimg.com/profile_images/53 ... 0x400.jpeg

Perfekt!

:D
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#18 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by detroit-mercy »

Kikibombona wrote:
detroit-mercy wrote: A sto ne bi :mrgreen: , ako ne znas sta valja gledaj sta stariji rade. I rahmetli Tito je ganjo mladje zenske, ima to svoj razlog. Nadji ove malo starije koji su dugo u braku da ti oni kazu :mrgreen: .
Jaro, ti si djutan, je l' tako? :D

Da te zena sutra odjebe, ili ode na mjesec kod familije, da li bi se libio zaganjati djevojku 20-22? :D
Jedno je da me odjebe a drugo da ode na mjesec kod familije :mrgreen: .
Deset mladja bi mi bio minimum na koji bi pristao :mrgreen: .
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#19 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by supercali »

ćiribiribela wrote:
Kikibombona wrote:
U kojim godinama su vam muskarci 28-35 postali opcija? :D
Tek sad kad imam 26. :D

35 mi je neka gornja granica.
znaci idemo na kafu :D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#20 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by Kikibombona »

detroit-mercy wrote: Jedno je da me odjebe a drugo da ode na mjesec kod familije :mrgreen: .
Deset mladja bi mi bio minimum na koji bi pristao :mrgreen: .
Ma zezam se malo! :thumbup:

Nisam ni mislio da si pervertit! :D

Al bogumi, nekada ispratim ove matorce od 60 i kusur godina. Covjece, jedu ovu djecu od 16-20 godina. Ne znam da li se muskarcu nesto pomuti u glavi u tim godinama. Mene je sada sramota pogledati u djevojcicu od 16, 17, 18... god... a kamoli uraditi nesto vise...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#21 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by supercali »

bombono kuda si trcao da i ja trcim
ako vidim da je mlada kazem joj da bude tu za godinu dana :D

ma moze mala na kafu sta vam je
ne mora odmah biti seksualna konotacija
hanamontanaa
Posts: 322
Joined: 13/04/2012 12:32

#22 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by hanamontanaa »

Čiko, čiko...taj broj izbriši ili sačekaj godinu bar. Naravno, ako zelis samo avanturu jer iskreno s djevojkom tih godina nemaš sigurno zajedničkih tema. 10-tak godina razlike je ok.kad djevojka ima 20+, ovako...
Kad sam uzimala taj raspon kao opciju? Kad sam bila mladja od nje :mrgreen: a moja prva "veza" sa momkom na granici koju si postavio. Navodnici jer je to bio odnos pedofila i malo naprednije srednjoškolke, kojoj je puhalo kroz glavu da i kojoj je bila furka da izlazi sa starijim frajerom i to rokerom :-)
Šta se u njegovoj dešavalo danas mi nije jasno. Tad nisam ni razmišljala :cry:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#23 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by DaffyDuck »

Kikibombona wrote:
jao_situacije wrote: to je to :thumbup:
A kada smo kod YPJ, kurdskih 'feministica', od kojih su mnoge fascinantno lijepe, ova je moj favorit

https://pbs.twimg.com/profile_images/53 ... 0x400.jpeg

Perfekt!

:D
Ti volis ove mangupe :lol:
znam ja jednu u koju bi se garant zaljubio, njoj je oko 26-27, vise lici na onu prvu sliku :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#24 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by supercali »

hanamontanaa wrote:Čiko, čiko...taj broj izbriši ili sačekaj godinu bar. Naravno, ako zelis samo avanturu jer iskreno s djevojkom tih godina nemaš sigurno zajedničkih tema. 10-tak godina razlike je ok.kad djevojka ima 20+, ovako...
Kad sam uzimala taj raspon kao opciju? Kad sam bila mladja od nje :mrgreen: a moja prva "veza" sa momkom na granici koju si postavio. Navodnici jer je to bio odnos pedofila i malo naprednije srednjoškolke, kojoj je puhalo kroz glavu da i kojoj je bila furka da izlazi sa starijim frajerom i to rokerom :-)
Šta se u njegovoj dešavalo danas mi nije jasno. Tad nisam ni razmišljala :cry:
hanci a koliko ti imas ljeta?
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#25 Re: Kada ste bile djevojcice...

Post by detroit-mercy »

supercali wrote:
hanamontanaa wrote:Čiko, čiko...taj broj izbriši ili sačekaj godinu bar. Naravno, ako zelis samo avanturu jer iskreno s djevojkom tih godina nemaš sigurno zajedničkih tema. 10-tak godina razlike je ok.kad djevojka ima 20+, ovako...
Kad sam uzimala taj raspon kao opciju? Kad sam bila mladja od nje :mrgreen: a moja prva "veza" sa momkom na granici koju si postavio. Navodnici jer je to bio odnos pedofila i malo naprednije srednjoškolke, kojoj je puhalo kroz glavu da i kojoj je bila furka da izlazi sa starijim frajerom i to rokerom :-)
Šta se u njegovoj dešavalo danas mi nije jasno. Tad nisam ni razmišljala :cry:
hanci a koliko ti imas ljeta?
Tek joj drugi zubi krenuli :mrgreen: .
Post Reply