Jusuf Nurkić

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#6526 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by strong69 »

Hoce li neko otjerati ovog Haruna Mahmutovica? Opet podvaljuje Nurkicu pa ovaj ne može da igra za reprezentaciju BiH. :D :D :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6527 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by nema me tamo »

Nije povrijeđen, a i ne treba da igra protiv ovih ekipa..

Ako ne mozemo ovo dobit kolektivno ugasit košarku odma..
User avatar
House
Posts: 46747
Joined: 17/03/2010 15:36

#6528 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by House »

nema me tamo wrote:Nije povrijeđen, a i ne treba da igra protiv ovih ekipa..

Ako ne mozemo ovo dobit kolektivno ugasit košarku odma..
:thumbup:
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#6529 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by strong69 »

Nije u redu da te iz reprezentacije zovu i da im se ne javljas. Na Fejsbuku saopstavas da neces igrati. Smetalo mu je staro rukovodstvo KSBiH a sta mu sada smeta? Vujosevic je izjavio da mu je Nurkic stalno potreban jer ce na njemu graditi igru tima a ovaj komunicira preko Fejsbuka. Ako je ovo odlika kosarkasa, reprezentativca i covjeka onda sam ja u zabludi sav svoj zivot.
Direktor reprezentacija Siniša Kovačević za SportSport.ba je izjavio da već duže vrijeme ne postoji komunikacija sa Nurkićem. "Šta da vam kažem i ja sam iznenađen kao i vi. Sa Jusufom Nurkićem ne postoji komunikacija već dva mjeseca, zvali su ga svi ljudi iz Saveza, ali nije se javljao na naše pozive. Tri dana prije početka priprema oglasi se na Facebooku sa saopštenjem da otkazuje. Ovo što radi Jusuf Nurkić je zaista smiješno, a ja stojim iza svoji riječi i imam sve dokumentovano ako bude potrebe da se sve dokaže. Pravi iste probleme aktualnoj garnituri u Savezu kao i prošloj što znači da nije do ljudi u Savezu nego samo do njega", zaključio je Kovačević.

Hajmo onda ne zamjerati nikome. Hajmo pustiti Dzeku da bira kad ce igrati i protiv koga ako mu dodje tako.
__Phoenix__
Posts: 2687
Joined: 25/10/2013 20:44

#6530 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by __Phoenix__ »

Insistirati na dolasku na pregled kod specijaliste, u slučaju odbijanja ili dokaza da nije povrijeđen zauvijek mu zatvoriti vrata.
Vega_Brothers
Posts: 342
Joined: 14/06/2017 22:47

#6531 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Vega_Brothers »

Je li specijalista pregledao Teletovića?
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#6532 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by strong69 »

S obzirom da Kovacevic kaze da se nikome ne javlja vec 2 mjeseca i da otkazuje ucesce 3 dana prije okupljanja preko FB ne vjerujem da ga je nas specijalista pregledao.
__Phoenix__
Posts: 2687
Joined: 25/10/2013 20:44

#6533 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by __Phoenix__ »

Vega_Brothers wrote:Je li specijalista pregledao Teletovića?
Zašto bi ga pregledao, ne vadi se da je povrijeđen
Vega_Brothers
Posts: 342
Joined: 14/06/2017 22:47

#6534 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Vega_Brothers »

Na šta se vadi?
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6535 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by nema me tamo »

Vega_Brothers wrote:Na šta se vadi?
Vadi se na to da hoce da usmjeri sve napore ka tome da se poboljša jer je užasan bio proslu sezonu..
Isto kao i Nurkic sto se sprema....


Ma jeste li svjesni protiv koga igramo?

DA LI MISLITE DA BI NOWITZKI I OSTALI IGRALI PROTIV JERMENIJE I SLOVAČKE, AL000 :D
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#6536 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Tuzla111 »

Koji to kreteni ocekuju od Nurkica da dodje da igra sa repku? Like je povredjen i to svako zna. ne serite sad. Trebace mu jos mjesec dana prije nego bude spreman da igra utakmice. Sad samo trenira lagano.
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#6537 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by VPSA »

Tuzla111 wrote:Koji to kreteni ocekuju od Nurkica da dodje da igra sa repku? Like je povredjen i to svako zna. ne serite sad. Trebace mu jos mjesec dana prije nego bude spreman da igra utakmice. Sad samo trenira lagano.
Smiri se, samo kreteni tako komuniciraju. Zna se procedura, dodjes popricas s nekim u savezu, s trenerom, pozdravis se sa saigracima, budes pregledan od doktora reprezentacije i onda ides u Portland. A ne da saljes FB status iz aviona, nakon sto se nikom nisi javio na telefon mjesec dana.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58754
Joined: 03/08/2010 19:04

#6538 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by kakavdanakneiskustvu »

VPSA wrote:
Tuzla111 wrote:Koji to kreteni ocekuju od Nurkica da dodje da igra sa repku? Like je povredjen i to svako zna. ne serite sad. Trebace mu jos mjesec dana prije nego bude spreman da igra utakmice. Sad samo trenira lagano.
Smiri se, samo kreteni tako komuniciraju. Zna se procedura, dodjes popricas s nekim u savezu, s trenerom, pozdravis se sa saigracima, budes pregledan od doktora reprezentacije i onda ides u Portland. A ne da saljes FB status iz aviona, nakon sto se nikom nisi javio na telefon mjesec dana.
:thumbup:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6539 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by nema me tamo »

Na ne zna ocigledno ovaj iz LA nista osim sto je Nurkic sam rekao da je povrijedjen..
Naravno da nije povrijedjen, al' i ovo je njemu bezveze da je rekao da hoce da se sprema za sezonu i da mu se ne igra protiv Jermenaca onda bi bilo sve ok :D
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#6540 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by strong69 »

nema me tamo wrote:Na ne zna ocigledno ovaj iz LA nista osim sto je Nurkic sam rekao da je povrijedjen..
Naravno da nije povrijedjen, al' i ovo je njemu bezveze da je rekao da hoce da se sprema za sezonu i da mu se ne igra protiv Jermenaca onda bi bilo sve ok :D
Sve sto je trebao reci je da samo kreteni igraju za reprezentaciju i da samo kreteni ocekuju da on igra za istu.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6541 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by nema me tamo »

Malo sam zbunjen :D
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#6542 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Tuzla111 »

nema me tamo wrote:Na ne zna ocigledno ovaj iz LA nista osim sto je Nurkic sam rekao da je povrijedjen..
Naravno da nije povrijedjen, al' i ovo je njemu bezveze da je rekao da hoce da se sprema za sezonu i da mu se ne igra protiv Jermenaca onda bi bilo sve ok :D
Okad je utakmica protiv desetorazrednih repki bitnija od NBA PO? Nije lik igrao u PO a da igra za ovu rupu od drzave. Da my povrwda kompletno unisti karijeru. Lud si.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#6543 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by nema me tamo »

Pa citaj iznad sta sam napisao, napisao sam i da ne treba da igra protiv ovih mongoloida..

Samo je fazon sto on laze da je povrijedjen i to raju nervira treba reci da se to moze lagano zavrsiti bez njega..
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#6544 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by pirmin »

Mi da smo prave patriote pitali bi Jusufa gdje boli pa da ljubimo, da prodje. :kiss:

Dusa :srce:
Tuzla111
Posts: 3027
Joined: 29/04/2013 09:43

#6545 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Tuzla111 »

pirmin wrote:Mi da smo prave patriote pitali bi Jusufa gdje boli pa da ljubimo, da prodje. :kiss:

Dusa :srce:
bosanci samo seru o patriotizmu kad su drugi u pitanju, a kad bi se tog istog upitalo sta je on uradio i sta bi uradio za drzavu ne bi se imalo stA reci.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#6546 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by strong69 »

Niko ne trazi od njega da ide u rov. Frajer preko FB javlja da nece doci na okupljanje! Ne javlja se nikome iz Saveza vec 2 mjeseca a u Savezu nema vise Haruna Mahmutovica.

Je li sportski, moralno i ljudski doci na okupljanje i na tom okupljanju reci sta imas reci? Ne moze ga niko natjerati da igra ali nekakav korektan odnos mora da postoji.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6547 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Tomahawk11 »

strong69 wrote:Niko ne trazi od njega da ide u rov. Frajer preko FB javlja da nece doci na okupljanje! Ne javlja se nikome iz Saveza vec 2 mjeseca a u Savezu nema vise Haruna Mahmutovica.

Je li sportski, moralno i ljudski doci na okupljanje i na tom okupljanju reci sta imas reci? Ne moze ga niko natjerati da igra ali nekakav korektan odnos mora da postoji.
Nekima ni to nije dovoljno.
Odnosno, haj sta ima veze :roll:
Jer Teletovic bla bla :skoljka:
User avatar
spree
Posts: 7883
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#6548 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by spree »

Do sada sam bio na njegovoj strani haj da tako kazem, ali ovo je bezobrazluk. Ne kontam sta je problem javiti se na tel. i reci necu da igram debilne predkvalifikacije, hocu da se spremim, da odmorim, ma bilo sta. Niko ne ocekuje da igra ovo debilne predtakmicenje sa nizerazrednim reprezentacijama, tj. ako je neko ocekivao da igra to taj nema pojma o kosarci, ali opet javi se jebo ga ti. To je ispod 2 min vremena. Nista na kraju se postavlja pitanje hocemo li ga trpiti ovakvog kakav jeste (nafurani seljacic) jer nam treba ili ga treba odjebati i zvati one koji hoce?
Vega_Brothers
Posts: 342
Joined: 14/06/2017 22:47

#6549 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Vega_Brothers »

Samo treba u tom slučaju biti svjestan da mi nismo u situaciji da npr. ako neće Batum onda hoće Fournier. Kad Nurkić "odjebe" reprezentaciju ili kao što se predlaže da reprezentacija "odjebe" njega, to kao što vidimo znači da u reprezentaciju upada Ismet fucking Sejfić. Onaj ko to predlaže mora biti svjestan toga i spreman za to.

Na stranu razlika u kvaliteti ali ni u ljudskosti ništa ne dobijamo, da Sejfić igra u NBA bio bi 10x gori od Jusufa. On kad je samo pomislio da može igrati za Tursku javno se odrekao BiH.
Last edited by Vega_Brothers on 30/06/2017 10:12, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6550 Re: Jusuf Nurkic, košarkaš.

Post by Tomahawk11 »

Onda da se sagnemo i :oops:
Nema nam druge.
Post Reply