Jesam li u pravu ?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
jao_situacije
Posts: 17944
Joined: 29/03/2014 19:20

#451 Re: Jesam li u pravu ?

Post by jao_situacije »

SaraFina wrote:
muha_sa wrote:još samo da pozdravim Saru :-D :kiss:
:kiss: :kiss: :kiss:

I ja tebe gazda. I ostatak prisutne ekipe :)
saro hoš ti janje obrnut

gazdu da ne pitam, njega će havana pripazit :mrgreen:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#452 Re: Jesam li u pravu ?

Post by SaraFina »

@Oti :kiss:

@jao hoću! : D ako kiše ne bude :)
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#453 Re: Jesam li u pravu ?

Post by triconja »

hocel iko nosit hamer papire kroz grad za 1 maj? :lol:
User avatar
jao_situacije
Posts: 17944
Joined: 29/03/2014 19:20

#454 Re: Jesam li u pravu ?

Post by jao_situacije »

SaraFina wrote:@Oti :kiss:

@jao hoću! : D ako kiše ne bude :)
slabo je to kod vas ako vas kiša može omesti :mrgreen:
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#455 Re: Jesam li u pravu ?

Post by KIseljak12 »

SaraFina wrote:
KIseljak12 wrote:
SaraFina wrote:
LOL

Znak da su ti loše krkansko - kamenjarske fore. To je sve bolan. Ne laskaj si, da si nekog pogodio "istinom" :D
Tipično feministički. U zaštitu ženskog roda od primitivizma i krkanluka :)
Ja ne znam ko prvi poteze te fore na racun KAMENJARA, itd. Hercegovina - Kalifornija, jedan Mostar za 10 Zavidovica.
Jesi ti odvjetnik neki? Ako jesi, loše pratiš slučaj.. Ja sam kamenjar povukla tek nakon niza salvi šovinjarskih postova dotičnog. Pa se izvoli informirati ubuduće kad budeš spremao " odbranu ".

Kmeee
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#456 Re: Jesam li u pravu ?

Post by insomnia78 »

Image
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#457 Re: Jesam li u pravu ?

Post by KB9 »

pa mozda su ti prijatelji zaposleni a ti si domacica koja ima vremena da kuha i zanovjeta
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#458 Re: Jesam li u pravu ?

Post by Ductus Holedocus »

Nije stvar u tome zna li ili ne doticna kuhati. Svaki put naruciti isto , jos pri tome ako im prinese u kutiji dovoljno govori :D

Bar je danas gotove raznovrsne hrane na svakom koraku . Moze svak odvojiti vrijeme da to , ako nista, dekorise i fino postavi.

Meni se ta pizza ko sikterusa cini :-)

Btw ne ici gdje dobro dos'o nisi . Kratko - jasno
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#459 Re: Jesam li u pravu ?

Post by hrle1976 »

sadie_forever wrote:Da li sam ja u pravu ako mi smeta to sto kad god ja i muz odemo kod jednih prijatelja,oni nama naruce pizze,ili tacose...a ja se uvijek potrudim s pravom vecerom,sa predjelom ,tortom itd ? planiram da im sljedeci put narucim po hamburger :D
Nisi, oni u svoja cetri zida nude sto oni zele, mogu ili umiju ako samo pripremaju, na tebi je da ne ides vise kod njih ako ti pizze smetaju, a jednom u mjesecu ako odes onda i ne bi trebale smetati, a posto mozda cesto ides pa ti smeta, mozda oni to namjerno tako rade da malo manje dolazis, jer mozda nisi sebe priupitala da li si im dosadna?
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#460 Re: Jesam li u pravu ?

Post by zlo zlo »

ili jednostavno žena misli da ako ti ne naruči pizzu da je nikad nećeš ni vidjet ni probat, jer po tvom stavu i meni se čini da nikad nisi probala ništa što se ne nakuhava doma 3 sata. :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#461 Re: Jesam li u pravu ?

Post by triconja »

Ma razlog je najvjerovatnije sto ne postuju/e poslovicu "svakog gosta sahat dosta" :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#462 Re: Jesam li u pravu ?

Post by JThomas »

i uzrečicu dragi gosti jeb'o bi vas od radosti :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#463 Re: Jesam li u pravu ?

Post by triconja »

JThomas wrote:i uzrečicu dragi gosti jeb'o bi vas od radosti :lol:
Prvi put cujem, prejako :lol:
golman
Posts: 2684
Joined: 23/01/2014 22:33
Location: na golu

#464 Re: Jesam li u pravu ?

Post by golman »

Gdje sad naiđoh na ovu temu


sad sam gladan :-?
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#465 Re: Jesam li u pravu ?

Post by ho oponopono »

...krivo se duriš...to što ti njima zarolaš, zapečeš, napuniš, umutiš, zaviješ...nije neki veći respekt u odnosu na njihove narudžbe...tipično mjerkanje...:pusi2:
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#466 Re: Jesam li u pravu ?

Post by Nepass »

sadie_forever wrote:
iz Mostara wrote:
jao_situacije wrote:u pravu si, što ne naruče nekada ćevape i pitu stalno pizzu

pa jebemumajku nisi talijanka
mogu mislit iz kakva je sela došla u skadiNviju, sad mala drži nivo eeee drug moj
jA DRZIM NIVO ISTI KAO U DOMOVINI,PROBLEM JE STO JE SLICNO I OVDJE..A VI SELJACI KOJI STE ZALILI PONUDIIT GOSTE,MOGU PORUCIT IZ MOJE KUCE SE NIKAD NIJE IZLASLO GLADNOG STOMAKA


oops nisam znala za caps :D mrsko mi ponovo pisat
Ne znam, meni je nekako vise seljacki to kuhanje. Ja sam vise tip da se ode gdje sjesti na rucak ili veceru, mahne koja piva i kuda koji mili moji.
Tek kad sam se ozenio zena je toliko kuhala za goste da je po tri dana ostajalo hrane. Dolazi nam dvoje u goste, ide supa puna serpa, burek i sirnica po tepsija, 2kg mesa da ne zafali i krompira isto toliko, naravno i torta, minimum tri vrste soka naravno najskuplje da se vidi da imamo.
Tako 2-3 puta dok nisam poludio, jbt pa ne dolaze iz afrike. Dolaze li da te vide ili da zderu?! Sad im kupim po burek ali iz pekare mada slabo ko i dolazi, sve sam ih distancirao pogotovo njene :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#467 Re: Jesam li u pravu ?

Post by spreca »

triconja wrote:
JThomas wrote:i uzrečicu dragi gosti jeb'o bi vas od radosti :lol:
Prvi put cujem, prejako :lol:
ma to ide ovako....Dobro dosli dragi gosti , jebacu vas od radosti :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#468 Re: Jesam li u pravu ?

Post by spreca »

Nepass wrote: Ne znam, meni je nekako vise seljacki to kuhanje. Ja sam vise tip da se ode gdje sjesti na rucak ili veceru, mahne koja piva i kuda koji mili moji.
Tek kad sam se ozenio zena je toliko kuhala za goste da je po tri dana ostajalo hrane. Dolazi nam dvoje u goste, ide supa puna serpa, burek i sirnica po tepsija, 2kg mesa da ne zafali i krompira isto toliko, naravno i torta, minimum tri vrste soka naravno najskuplje da se vidi da imamo.
Tako 2-3 puta dok nisam poludio, jbt pa ne dolaze iz afrike. Dolaze li da te vide ili da zderu?! Sad im kupim po burek ali iz pekare mada slabo ko i dolazi, sve sam ih distancirao pogotovo njene :D
pa zato i ne dolaze :lol:
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#469 Re: Jesam li u pravu ?

Post by Nepass »

Zato ga i kupim. Zena smije kafu napraviti. Alkohol ne nudim. I svi se vremenom razbjeze.
emi_eft
Posts: 411
Joined: 20/07/2015 12:40

#470 Re: Jesam li u pravu ?

Post by emi_eft »

Ljudi ne prodje ni 2 dana a da ne spomenem ovu temu kao dokaz naseg seljackog mentaliteta :lol: dje su sve uvredjene kuharice nestale :run:
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#471 Re: Jesam li u pravu ?

Post by KIseljak12 »

ja bi joj one tacose sve u nos naguro, p joj strinina bezobrazna
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#472 Re: Jesam li u pravu ?

Post by palestinka »

A nego ta kod koje dođeš, je li čista, kakva je domaćica ili ne zna ni kuću očistiti ccc
Draga Sadika, ti možda nisi loša osoba, tako si vaspitana, to je tvoj svjetonazor, ali teška si malograđanka i mahaluša koja procjenjuje, ravna, sve radi po redu i zbog reda, interes, uzvrati u bobu, gledaš šta ti je u kesi doneseno da vratiš isto...malo mi te je žao i nadam se da ćeš se nekada opustiti, premda bojim se da nema pomoći.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#473 Re: Jesam li u pravu ?

Post by supercali »

palestinka wrote:A nego ta kod koje dođeš, je li čista, kakva je domaćica ili ne zna ni kuću očistiti ccc
Draga Sadika, ti možda nisi loša osoba, tako si vaspitana, to je tvoj svjetonazor, ali teška si malograđanka i mahaluša koja procjenjuje, ravna, sve radi po redu i zbog reda, interes, uzvrati u bobu, gledaš šta ti je u kesi doneseno da vratiš isto...malo mi te je žao i nadam se da ćeš se nekada opustiti, premda bojim se da nema pomoći.
Viva hezbolah ajmo na kafu
Post Reply