jedno pitanje?

Podforum za motocikliste...
Post Reply
fejkz0r
Posts: 69
Joined: 15/07/2015 16:19
Location: Sarajevo

#1 jedno pitanje?

Post by fejkz0r »

Mogu li ja kupiti motor (bilo kakav) preko 125ccm i da ga prevedem na sebe... i ako nemam položeno? (17god uskoro 18)
lokalni_razdjevicar
Posts: 675
Joined: 06/02/2013 10:33

#2 Re: jedno pitanje?

Post by lokalni_razdjevicar »

fejkz0r wrote:Mogu li ja kupiti motor (bilo kakav) preko 125ccm i da ga prevedem na sebe... i ako nemam položeno? (17god uskoro 18)
bolje umoči šta
fejkz0r
Posts: 69
Joined: 15/07/2015 16:19
Location: Sarajevo

#3 Re: jedno pitanje?

Post by fejkz0r »

lokalni_razdjevicar wrote:
fejkz0r wrote:Mogu li ja kupiti motor (bilo kakav) preko 125ccm i da ga prevedem na sebe... i ako nemam položeno? (17god uskoro 18)
bolje umoči šta
bolje gledaj svoja posla ako vec ne znas da odgovoris.. :wink:
TouringBiker
Posts: 1271
Joined: 03/04/2013 21:52
Grijem se na: Struju

#4 Re: jedno pitanje?

Post by TouringBiker »

fejkz0r wrote:Mogu li ja kupiti motor (bilo kakav) preko 125ccm i da ga prevedem na sebe... i ako nemam položeno? (17god uskoro 18)
Koliko se iz potrebnih dokumenata za čisto PROMJENU VLASNIŠTVA vidi, vozačka ti ne treba... Ali to je najbolje pitati u nekoj od agencija koje se bave posredovanjem u registraciji vozila - ima ih na svakom koraku. I ova stranica sa navedenim dokumentima je od jedne takve agencije:

http://www.remis.ba/usluge/promjena-vlasnistva
fejkz0r
Posts: 69
Joined: 15/07/2015 16:19
Location: Sarajevo

#5 Re: jedno pitanje?

Post by fejkz0r »

TouringBiker wrote:
fejkz0r wrote:Mogu li ja kupiti motor (bilo kakav) preko 125ccm i da ga prevedem na sebe... i ako nemam položeno? (17god uskoro 18)
Koliko se iz potrebnih dokumenata za čisto PROMJENU VLASNIŠTVA vidi, vozačka ti ne treba... Ali to je najbolje pitati u nekoj od agencija koje se bave posredovanjem u registraciji vozila - ima ih na svakom koraku. I ova stranica sa navedenim dokumentima je od jedne takve agencije:

http://www.remis.ba/usluge/promjena-vlasnistva
Napokon neko normalan... Hvala vam na informaciji... Lijep pozdrav :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Post Reply