Jedna i jedina...nasa smaragdna...

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#1 Jedna i jedina...nasa smaragdna...

Post by Bumbar »

semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#2

Post by semso poplava »

ja konto Neretva :(
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#3

Post by Bumbar »

semso poplava wrote:ja konto Neretva :(
khm...iako je tema pod Bos.Krajinom...ma koja god da je...nasa je i bogatstvo je ali hajd ti to objasni pojedincima... :( :roll:
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#4

Post by neupucena »

Nakon sto se ulije u Jadransko more, Neretva sjedne u prvi voz koji saobraca na relaciji Ploce-Zagreb, pa se malo zadrzi u B. Novom da se napije Sane a onda presjedne u voz koji iz B.Novog jednom dnevno ide za Bihac, a sam naziv "Una" ili jedina u svemu tome ne znaci nista
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#5

Post by Bumbar »

neupucena wrote:Nakon sto se ulije u Jadransko more, Neretva sjedne u prvi voz koji saobraca na relaciji Ploce-Zagreb, pa se malo zadrzi u B. Novom da se napije Sane a onda presjedne u voz koji iz B.Novog jednom dnevno ide za Bihac, a sam naziv "Una" ili jedina u svemu tome ne znaci nista
ok...odgovara li vama ovako..Una...koja je sasvim slucajno i jednom ociglednom zabludom dobila ovo ime i koja je jako nevazna postoje ocigledno pojedini gledaju kao korak dalje od Cajinog potoka u cazinu je ugrozena...ali eto to nije vazno ni najmanje nego je bolje sad da raspravljamo zasto mi unu zovemo una i zasto je ona smaragdna odnoso da li je bolje da kazemo: ona je smaragdna ali zaista nista u poredjenju kako je smaragdna Neretva...dakle...NE SERITE...

Ukoliko niste raspolozeni da raspravljate o Uni kao ljepotici i nacionalnom blagu (ne samo blagu Krajine) molim lijepo da mi se cistite sa teme pa taman ista umrla nakon mog posta...Hvala lijepa... :x
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#6

Post by neupucena »

Bumbar wrote:
neupucena wrote:Nakon sto se ulije u Jadransko more, Neretva sjedne u prvi voz koji saobraca na relaciji Ploce-Zagreb, pa se malo zadrzi u B. Novom da se napije Sane a onda presjedne u voz koji iz B.Novog jednom dnevno ide za Bihac, a sam naziv "Una" ili jedina u svemu tome ne znaci nista
ok...odgovara li vama ovako..Una...koja je sasvim slucajno i jednom ociglednom zabludom dobila ovo ime i koja je jako nevazna postoje ocigledno pojedini gledaju kao korak dalje od Cajinog potoka u cazinu je ugrozena...ali eto to nije vazno ni najmanje nego je bolje sad da raspravljamo zasto mi unu zovemo una i zasto je ona smaragdna odnoso da li je bolje da kazemo: ona je smaragdna ali zaista nista u poredjenju kako je smaragdna Neretva...dakle...NE SERITE...

Ukoliko niste raspolozeni da raspravljate o Uni kao ljepotici i nacionalnom blagu (ne samo blagu Krajine) molim lijepo da mi se cistite sa teme pa taman ista umrla nakon mog posta...Hvala lijepa... :x
Bumbar sreco, ja sam se samo zacudila da neko ne zna sta se misli kada se napise "jedina". Meni je Una u srcu isto kao i tebi
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#7

Post by Kwaheri »

Bumbar wrote:
khm...iako je tema pod Bos.Krajinom...ma koja god da je...nasa je i bogatstvo je ali hajd ti to objasni pojedincima... :( :roll:
...ja jutros iz Krajine...vala je Jedina... a lokal-dushmani...sta reci... :D :D neka dodu na Strbacki buk ili bilo gdje do Une...samo ce im se kazati...

Lipa Una... :) Krajisnici imate na sta biti ponosni, a i ostatak Bosne, takodje ;)
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#8

Post by Bumbar »

neupucena wrote:
Bumbar sreco, ja sam se samo zacudila da neko ne zna sta se misli kada se napise "jedina". Meni je Una u srcu isto kao i tebi
hahaha...sorry nekad sam bukvalac nevidjeno...*blushing* a ja se razljutila samo tako...
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#9

Post by neupucena »

Bumbar wrote:
neupucena wrote:
Bumbar sreco, ja sam se samo zacudila da neko ne zna sta se misli kada se napise "jedina". Meni je Una u srcu isto kao i tebi
hahaha...sorry nekad sam bukvalac nevidjeno...*blushing* a ja se razljutila samo tako...
Ich weiss :D, ja sam licni svakodnevni apaurin nekim ljudovima iz Mutnika, pa se ne mogu ljutiti :D
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#10

Post by Bumbar »

neupucena wrote:
Ich weiss :D, ja sam licni svakodnevni apaurin nekim ljudovima iz Mutnika, pa se ne mogu ljutiti :D
ahahahh...pa gdje Mutnik nadje...nikad nisam bila ali mi je rodica bila pukla za likom iz Mutnika... :lol:
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#11

Post by neupucena »

Bumbar wrote:
neupucena wrote:
Ich weiss :D, ja sam licni svakodnevni apaurin nekim ljudovima iz Mutnika, pa se ne mogu ljutiti :D
ahahahh...pa gdje Mutnik nadje...nikad nisam bila ali mi je rodica bila pukla za likom iz Mutnika... :lol:
U mom kraju najvise vanbracne dijece ima oceve u Mutniku ali pssssssst...ja nista ne znam... :D
Ne daj nikome da te nervira!
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#12

Post by Bumbar »

neupucena wrote: U mom kraju najvise vanbracne dijece ima oceve u Mutniku ali pssssssst...ja nista ne znam... :D
Ne daj nikome da te nervira!
ooopla...tko bi rekao da su mutnjicani takvi khm khm...zavodnici...

Odakle si ti ono? :)
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#13

Post by semso poplava »

kikso sam pa reko malo sa se iskupim :)

valja li ova?

Image
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#14

Post by neupucena »

Mirna i sporog toka


Image
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#15

Post by Bumbar »

semso poplava wrote:kikso sam pa reko malo sa se iskupim :)

valja li ova?

Image

hmmm...na dobrom si putu za iskupljenje hahahah...sta ti kazes neupucena??
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#16

Post by neupucena »

Nesto mu blijeda ova fotka kao da je drzao na balkonu ispod tegle sa kiselim paprikama :)

mozes ti semso i bolje :D
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#17

Post by Bumbar »

neupucena wrote:Nesto mu blijeda ova fotka kao da je drzao na balkonu ispod tegle sa kiselim paprikama :)

mozes ti semso i bolje :D
ahahaha kakvim paprikama...to ispod dzema od sljiva...mmmm onog domaceg :)
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#18

Post by semso poplava »

hebem mu misa znao sam da su Krajisnici zafrkani ali izgleda da su Krajiske pripadnice ljepseg spola pravo opasne

Image
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#19

Post by Bumbar »

semso poplava wrote:hebem mu misa znao sam da su Krajisnici zafrkani ali izgleda da su Krajiske pripadnice ljepseg spola pravo opasne

Image

ahahahah...pa gdje ti semso zivis kad nisi cuo da smo mi opasne :shock: ...cccc...ne damo na sebe...
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#20

Post by semso poplava »

Bumbar wrote:ahahahah...pa gdje ti semso zivis kad nisi cuo da smo mi opasne :shock: ...cccc...ne damo na sebe...
malo je falilo da fasujem al eto...sada znam :D ;-)
eHost
Posts: 321
Joined: 08/05/2005 02:14
Location: Bihac / USK / BiH
Contact:

#21

Post by eHost »

hehehe.. no risk no fun.. kao i sama rijeka Una.. lijepa i opasna.. eno odnijela je jos jedan zivot... a krajiskinje.. auuu.. sa njima se zezati je isto sto i plesati sa kraljevskom cobrom :D

Pozdrav

E:S
eHost
Post Reply