Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Smatrate li da EU održava postojeće elite na vlasti?

Da - to rade svjesno i planski, guraju HDZ, SDA i dr.
39
66%
Da - ali to rade slučajno, jer naši izlevate
10
17%
Ne - EU je fer, neutralna i ne podržava nikog
7
12%
Ne - EU se svim silama bori protiv SDA, HDZ, SNSD itd.
3
5%
 
Total votes: 59

User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#76 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by SaraFina »

Jesi pesimista ljeti. PlaHni se malo na panonici bolan Alfonso. Pa na ćevape. Plašiš me!
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#77 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by General War »

SaraFina wrote:
triiksa wrote:
SaraFina wrote:
Ako je Karamarko osoba ometana u razvoju po tvom miśljenju, kako bi okarakterizirao lidere naših vodećih političkih stranaka? Degenima? Daj molim te.
Laktaški krkan i svita četnika... bi bili što?
Laktaski krkan (kao uostalom i ostali BiH lideri) nemaju problem sa inteligencijom. Preveslace svakog i ostvariti svoje licne ciljeve. I tako vec godinama.
Karamarko je mentalno limitiran, nesto kao sto je bio Martic u RSK. Valjda zbog tog pandurskog backgrounda.
Karamarko se uspješno godinama provlačio kroz raznorazne političke opcije. Ponekad doduše i na margini, no limitiran ne bih rekla da je( kao što tvrdiš)
A ovi "naši "toliko slabu konkurenciju imaju, te upravo radi toga djeluju inteligentno i sposobno.
Nemaju " nasi" konkurenciju, sve je to jedna zlocinacka organizacija.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#78 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by SaraFina »

Ma bezZe naglabamo. Dok kod nas padne " prvi Sanader" proći će 20g. Mislim Šćepu ne računam u tu ligu nikako.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#79 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by General War »

:izet:
Obi Wan Bosnian wrote:
General War wrote: E vala ako ima ista stabilna evropa sa stabilnim balkanom :-) i oni svasta sebi umisljaju, da nije klikton u ratu a Eshdaun i miru napravili ovaj minimum, jos bi mi po rovovima skakutali...lako je rec a tesko napravit da kazemo i njima da se gone u tri pizde materine. :skoljka:
Pa bolje da smo još po rovovima skakali pa završili rat kako treba nego ovo američko sranje zvano Daytonski sporazum. Jel ovo što mi imamo ovdje zadnjih 20 godina stabilnost? Šta je stabilno u tome što i dalje pričamo o ratu i što raja masovno odlazi najviše upravo zbog toga što svi znamo da će ovdje jednog dana biti drugo poluvrijeme? BiH nije završena priča. Ovo ovako ne može biti dugoročno rješenje. Svi to znamo. Zato ljudi najviše i bježe odavde.

I da, zato stalno pobjeđuju SDA i HDZ iako svi znaju da su kriminalne organizacije. Mi smo konstantno u fazi rata mirnim putem. Društvo je konstantno napeto i u strahu od drugih i zbog tog straha glasa za "svoje" makar ti njihovi bili teški kriminalci kao što i jesu u SDA. Daytonska BiH je pakao i nakon svega zaista bih radije da smo nastavili ratovati nego ovo sranje od zemlje. Pa makar izgubili taj rat. Sad bi ovdje bilo normalno da se rat nastavio do nečije konačne pobjede. Pa bilo čije.

Evropa ako je htjela stabilnost ovdje onda je normalno da je htjela da se rat nastavi do nečije pobjede. USA je napravivši daytonski sporazum samo produžila nestabilnost. Puno bi bolje bilo za budućnost balkana i stabilnost evrope da se rat završio nečijom pobjedom. Dayton je samo guranje prašine pod tepih ali prašina je i dalje tu.
Nema dejton crna gora, makedonija...srbija, albanija...pa opet kurko, evropa nije u tom raspolozenju da ikoga prima pa makar se mi svi okrenuli naopacke...zasto neznam, jer smo svi ukupno saka jada, finansiraju nas i ovako a ocito nije problem otici tamo na nekakav rad ko moze i zna.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#80 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by Alfons Kauders »

SaraFina wrote:Jesi pesimista ljeti. PlaHni se malo na panonici bolan Alfonso. Pa na ćevape. Plašiš me!
Nisam pesimista, vec sam objektivan :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#81 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by SaraFina »

Alfons Kauders wrote:
SaraFina wrote:Jesi pesimista ljeti. PlaHni se malo na panonici bolan Alfonso. Pa na ćevape. Plašiš me!
Nisam pesimista, vec sam objektivan :D
Pusti da ti se sol upije u bicepse! I tricepse! I gl000vu!
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#82 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by Alfons Kauders »

Nakon Junckera, i jutros dolaze slicne izjave, doduse Britanija napusta EU. :D

http://www.nezavisne.com/novosti/interv ... ema/437429
NN: Da li treba da bude restrukturisanja većine na bh. nivou s obzirom na to da je očigledno da postaje disfunkcionalna?

Ferguson: To je pitanje za domaće političare, ne za stranog ambasadora. Mi ne ulazimo u takva pitanja. Ali, nije tajna da smo veoma zabrinuti nedostatkom napretka u procesu reformi, naročito u FBiH i na državnom nivou. Vlade treba više da se zalažu za reforme, uključujući i među građanima, a opozicione stranke bi trebalo da izbjegavaju kratkoročni populizam i da se usredotoče na dugoročne interese građana. Prije samo dvije godine svi politički lideri su napismeno obećali da će podržati Reformsku agendu. Građani bi trebalo da pitaju šta se desilo s tim obećanjima.
Britanski ambasador bez dlake na jeziku trazi od opozicije da podrzava vlast i njihove prijedloge, i da izbjegavaju "populizam" - odnosno kritiku.

Covjek jasno kaze da opoziciju i njenu kritiku vlasti dozivljava kao problem, i da je to nesto sto opozicija "treba izbjegavati"... Ukratko, po EU, opozicija ne treba kritikovati vladajuce stranke, jer oni rade u nasem interesu i interesu EU. Opozicija je tu samo da ih podrzava, niposto kritikuje.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#83 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by GeeTnT »

Alfons Kauders wrote:
Nista. Ne predlazem nista.

Vec je kasno za konstruktivne prijedloge.

Sad guram destruktivnu politiku koja ce narodu zivot uciniti jos tezim, kako i zasluzuje.
Deder objasni ovo "kasno za konstruktivne prijedloge", jer tako nesto od tebe nisam ocekivao..
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#84 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by Alfons Kauders »

GeeTnT wrote:
Alfons Kauders wrote:
Nista. Ne predlazem nista.

Vec je kasno za konstruktivne prijedloge.

Sad guram destruktivnu politiku koja ce narodu zivot uciniti jos tezim, kako i zasluzuje.
Deder objasni ovo "kasno za konstruktivne prijedloge", jer tako nesto od tebe nisam ocekivao..
Pa fino, kasno je. Prije deset godina nije bilo, ali tada je EU digla ruke od nas. Sad je kasno jebiga, po mnogocemu.

E posto je kasno, i posto vise nema smisla biti konstruktivan, ja bih da budem destruktivan - sto gore, to bolje. :)
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#85 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by SaraFina »

Alfons Kauders wrote:
GeeTnT wrote:
Alfons Kauders wrote:
Nista. Ne predlazem nista.

Vec je kasno za konstruktivne prijedloge.

Sad guram destruktivnu politiku koja ce narodu zivot uciniti jos tezim, kako i zasluzuje.
Deder objasni ovo "kasno za konstruktivne prijedloge", jer tako nesto od tebe nisam ocekivao..
Pa fino, kasno je. Prije deset godina nije bilo, ali tada je EU digla ruke od nas. Sad je kasno jebiga, po mnogocemu.

E posto je kasno, i posto vise nema smisla biti konstruktivan, ja bih da budem destruktivan - sto gore, to bolje. :)
Radikalizacija? Skraćenje pantalona do gležnjeva? Brada? Šerijat i 4 žene?

P.S na Panoniku samo u burkiniju? :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#86 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by Alfons Kauders »

SaraFina wrote:
Alfons Kauders wrote: Pa fino, kasno je. Prije deset godina nije bilo, ali tada je EU digla ruke od nas. Sad je kasno jebiga, po mnogocemu.

E posto je kasno, i posto vise nema smisla biti konstruktivan, ja bih da budem destruktivan - sto gore, to bolje. :)
Radikalizacija? Skraćenje pantalona do gležnjeva? Brada? Šerijat i 4 žene?

P.S na Panoniku samo u burkiniju? :D
Nisam bas mislio u tom smjeru, ali ne sumnjam da ce biti i toga. :lol:

Vise sam mislio da treba biti destruktivan kada su u pitanju interesi EU u BiH.

Interes EU u BiH su SDA, HDZ i SNSD - nikakav narod ili drzava, vec stranke na vlasti, stranke koje im uzimaju reket.
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#87 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by pici »

SaraFina wrote:
Radikalizacija? Skraćenje pantalona do gležnjeva? Brada? Šerijat i 4 žene?

P.S na Panoniku samo u burkiniju? :D

meni 4 zene ne smeta, ovo seHrijat, brada pantalonice more se naviknuti... :bih:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#88 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by GeeTnT »

Na Panoniku samo sa rumenim obrazima....Heidi party..
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#89 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by SaraFina »

Jeste se obradovali zbog 4 žene :D

Sad će Alfonso doći s pauze i reći da preračunao. Bolje da finansiramo HR TV Kanal nego te mini hareme ženetina.
I provedemo sa uljudbenim nosiocima evropskih vrijednosti kipranizaciju FBiH. :lol: :lol:

Vidjećete :(
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#90 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by Roccohljup »

moa wrote:
Alfons Kauders wrote:
moa wrote:Ja sam da mi sa forumaokupimo i napravimo stranku koja ce se zalagati za ulazak BiH u Eu i Nato, pa da ako nista i mi sta cvaknemo kad vec ovoliko supljiramo :-D. Gdje je onaj Haris.ba pravnik da nam objasni sta treba od papira :D.
Jok to! Vidis da se ne isplati, kad su sve stranke ionako za EU.

Ove koje su s EU se bas i nisu dokazale.

Sad je bolje praviti stranku koja je protiv EU. Jednu da se uvlaci Putinu, drugu da se uvlaci Turcima.

Zapravo, vec imamo i njih. To su one isto sto nas vode u EU. :D
nista treba smislit neki novi fol. ahahahaha btw dobra tematika
Upravo tako....svima pred kamerama puno usta EU i Nato integracija, a sve sto mogu rade da se to nikad ne desi jer znaju da bi to bio kraj njihovom javašluku. A narod ko ovce, samo glasaju na osnovu onog sto cuju...i samo nek su naši :=)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#91 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by Alfons Kauders »

SaraFina wrote:Jeste se obradovali zbog 4 žene :D

Sad će Alfonso doći s pauze i reći da preračunao. Bolje da finansiramo HR TV Kanal nego te mini hareme ženetina.
I provedemo sa uljudbenim nosiocima evropskih vrijednosti kipranizaciju FBiH. :lol: :lol:

Vidjećete :(
Pa niko nije rekao da cemo svi morati ozeniti po cetiri zene, niti bi to bilo matematicki moguce osim ako milion muskih ne ozeni Bozu Vrecu. :D

A sto se tice moje malenkosti, velikodusno ustupam svoje cetiri bilo kojoj budali koja ih je spremna voditi kuci. Meni ne trebaju. Zapravo, necu da trpim ni jednu, kamoli cetiri.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#92 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by SaraFina »

Alfons Kauders wrote:
SaraFina wrote:Jeste se obradovali zbog 4 žene :D

Sad će Alfonso doći s pauze i reći da preračunao. Bolje da finansiramo HR TV Kanal nego te mini hareme ženetina.
I provedemo sa uljudbenim nosiocima evropskih vrijednosti kipranizaciju FBiH. :lol: :lol:

Vidjećete :(
Pa niko nije rekao da cemo svi morati ozeniti po cetiri zene, niti bi to bilo matematicki moguce osim ako milion muskih ne ozeni Bozu Vrecu. :D

A sto se tice moje malenkosti, velikodusno ustupam svoje cetiri bilo kojoj budali koja ih je spremna voditi kuci. Meni ne trebaju. Zapravo, necu da trpim ni jednu, kamoli cetiri.
Joj lika :-)
Pa ženiš Srpkinje, Hrvatice, Makedonke, Kosovo Albanke, Crnogorke... sve s prostora EX Yu. I " prevodiš " na islam. Direktno te dženet čeka. I 72 djevice. Ti si totalni antitalent džihadlija. Kooo ti reče da moraš naše isključivo???Razradi koliko će nas HR TV Kanal koštati i da nas dotur povede u EU.
Puno ti sigurno i 72 djevice sad? :D
@Pici, ovi Tuzlaci nisu za kalifata :D ti si odmah skontao što ti je činiti ; )Jesi tole skratio? :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#93 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by Alfons Kauders »

SaraFina wrote:
Alfons Kauders wrote: Pa niko nije rekao da cemo svi morati ozeniti po cetiri zene, niti bi to bilo matematicki moguce osim ako milion muskih ne ozeni Bozu Vrecu. :D

A sto se tice moje malenkosti, velikodusno ustupam svoje cetiri bilo kojoj budali koja ih je spremna voditi kuci. Meni ne trebaju. Zapravo, necu da trpim ni jednu, kamoli cetiri.
Joj lika :-)
Pa ženiš Srpkinje, Hrvatice, Makedonke, Kosovo Albanke, Crnogorke... sve s prostora EX Yu. I " prevodiš " na islam. Direktno te dženet čeka. I 72 djevice. Ti si totalni antitalent džihadlija. Kooo ti reče da moraš naše isključivo???Razradi koliko će nas HR TV Kanal koštati i da nas dotur povede u EU.
Puno ti sigurno i 72 djevice sad? :D
@Pici, ovi Tuzlaci nisu za kalifata :D ti si odmah skontao što ti je činiti ; )Jesi tole skratio? :D
De ti meni jednu sto zna posao i ne postavlja previse pitanja, a te djevice dijeli bradonjama. :izet:
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#94 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by tandmand »

SaraFina wrote:Karamarko se uspješno godinama provlačio kroz raznorazne političke opcije. Ponekad doduše i na margini, no limitiran ne bih rekla da je( kao što tvrdiš)
Čovik se i oženio za vrime stožerovanja u HDZu.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#95 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by Fudo387 »

Alfons Kauders wrote:
SaraFina wrote:Jeste se obradovali zbog 4 žene :D

Sad će Alfonso doći s pauze i reći da preračunao. Bolje da finansiramo HR TV Kanal nego te mini hareme ženetina.
I provedemo sa uljudbenim nosiocima evropskih vrijednosti kipranizaciju FBiH. :lol: :lol:

Vidjećete :(
Pa niko nije rekao da cemo svi morati ozeniti po cetiri zene, niti bi to bilo matematicki moguce osim ako milion muskih ne ozeni Bozu Vrecu. :D

A sto se tice moje malenkosti, velikodusno ustupam svoje cetiri bilo kojoj budali koja ih je spremna voditi kuci. Meni ne trebaju. Zapravo, necu da trpim ni jednu, kamoli cetiri.
Vala bas, stvarno bih volio zaviriti u mozak likovima koji to praktikuju, da vidim od cega je.
Zamisli, probudis se mamuran, mrzovoljan i pored tebe cetiri Sarafine nesta melju...i jedna je normalnom insanu potencijalni mozdani udar. Da bar ima daljinski iz onog filma, ugasis, upalis, smanjis.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#96 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by SaraFina »

tandmand wrote:
SaraFina wrote:Karamarko se uspješno godinama provlačio kroz raznorazne političke opcije. Ponekad doduše i na margini, no limitiran ne bih rekla da je( kao što tvrdiš)
Čovik se i oženio za vrime stožerovanja u HDZu.
Lik je sarajevski zet. Glavom i bradom. Ovo mu je za vrijeme HDZ-A druga žena Ana. Enisa Muftić je prva.

@Fudo, ne možeš ti po Islam jarane mene si priuštiti. Ni u materijalnom a vjerovatno ni u "tehničkom "smislu. Znaš pravila pobogu.... a ti :
Srednje godine stisnule, problemčići s prostatom i potencijom. Star čovjek moj Dofulino :D
Zato te razumijem s tim daljinskim. I merhametli se ne ljutim :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#97 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by Fudo387 »

SaraFina wrote:
tandmand wrote:
SaraFina wrote:Karamarko se uspješno godinama provlačio kroz raznorazne političke opcije. Ponekad doduše i na margini, no limitiran ne bih rekla da je( kao što tvrdiš)
Čovik se i oženio za vrime stožerovanja u HDZu.
Lik je sarajevski zet. Glavom i bradom. Ovo mu je za vrijeme HDZ-A druga žena.

@Fudo, ne možeš ti po Islam jarane mene si priuštiti. Ni u materijalnom a vjerovatno ni u "tehničkom "smislu. Znaš pravila pobogu.... a ti :
Srednje godine stisnule, problemčići s prostatom i potencijom. Star čovjek moj Dofulino :D
Zato te razumijem s tim daljinskim. I merhametli se ne ljutim :D
:lol:

Eno sad, odmah ratno stanje. :D
Tebe sam uzeo za primjer jer si se slucajno potrefila, nemoj se ljutiti. Materijalno i tehnicko ne bi bili problem, mentalno bih izdrzao pola sata prije nego vas sveCetRi podavim. :D :kiss:
Eki, na tehniku mi udarila. :twisted:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#98 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by SaraFina »

:skoljka: nije ratno stanje. Nego objektivna procjena tvojeg materijalnog i fizičkog stanja.
Za psihičko si sam se odao :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#99 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by Fudo387 »

SaraFina wrote::skoljka: nije ratno stanje. Nego objektivna procjena tvojeg materijalnog i fizičkog stanja.
Za psihičko si sam se odao :D
Evo,
I sad kontaj, puta cetiri ovako.
:lol:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#100 Re: Jean Claude Juncker: Balkan neće u EU - samo nek ne puca

Post by SaraFina »

Fudo387 wrote:
SaraFina wrote::skoljka: nije ratno stanje. Nego objektivna procjena tvojeg materijalnog i fizičkog stanja.
Za psihičko si sam se odao :D
Evo,
I sad kontaj, puta cetiri ovako.
:lol:
:lol:

Moj Fudo i mladjeg bi ja sama do moždanog dovela. Nije da sumnjaš da mi treba pomoć? Kakve četiri?
Post Reply