Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post Reply
babanovac
Posts: 1372
Joined: 26/08/2006 20:54

#101 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by babanovac »

hAZNADAR wrote:
babanovac wrote:

Ljiljani ili turski polumjesec sa zvijezdom? Tvrtko ili Erdogan? Ako su "ljiljani" bosnjacka zastava, onda je Jasmin I. bosnjacki nacionalista. Ako je ljubav prema dalekoj azijskoj zemlji mjerilo, onda moze i za hrvatskog clana predsjednistva.
Ljiljani su simbol, zastava,.. svih Bosanaca i Hercegovaca pa ako se Bosnjaci najvise time kite, - opet ne znaci da su ljiljani eksplicitno samo bosnjacki. Isto vrijedi i za bosansku historiju i Tvrtka, kulturu, drzavnopravnu tradiciju,... Moze Jasmin smatrati svojim simbolom bilo koju zastavu - bitno je kako se deklarise. Moze voliti Kostariku, imati simpatije prema SJ Irskoj, navijati za SJ Koreju,... njegovo pravo - opet je najbitnije u ovoj prici kako se deklarise.

Za bosnjackog clana predsjednistva moras biti Bosnjak. Po mogucnosti posten, sposoban, tolerantan,...
Sadasnji bosnjacki clan predsjednistva, ugosti turskog ambasadora koji mu o
drzi predavanje o potrebama promjena u bosanskom obrazovanju, citaj: "potrebe o ciscenju" turskih skola u BiH. Ambasador predsjedniku, hej. Moze se deklarisat kako hoce, nit je Bosnjak, nit je muskarac.
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#102 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by orinoco »

Za spas države, najbolje je da i dalje ostane Bakir, pa i Čović, a Ivanića Dodik da zamijeni. Ili, npr. Stevandić. Da, i da SDA opet pobijedi.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#103 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by kiligonzales »

Eh da nije bilo Zlajine autokratije u SDP, njegovog surovanja sa Alijom, te da nije rastjero sve dobro od BH politike tih 90-tih godina iz SDP, taj isti SDP bi mozda imao vecu tezinu u narodu od SDA. Ali on u toj stranci iako je imao svoju ulogu, nije zasluzio da bude vecim od jednog Nijaza, Beslagica, Ive Komšića Pejanovica, Bogicevica ili nekog drugog aktera tadasnje politike, zato sto mu je stari bio jedan od gradonacelnika Sa i zato sto je bio slucajni prolaznik u Lukavici koji je neke od najtezih Alijinih trenutaka prozivio sa njim. :D

On je rastjerao inteligenciju i ljude koji su imali iskustvo politicara vece nego on.

Kad se vec to desilo, ne cudi sto je SDP stranka koja je dosta prokockala s kockanjem Zlatka Lagumdzije i sada mora nastupati u koaliciji sa kadrom koji se odmetnuo od te stranke. Sad se slicna stvar desava SDA jer se i Bakir ponasa kao autokrata, koji pokusava nametnuti svoj stav unutar te stranke. Tako da ukoliko se zakomplikuje situacija na izborima naredne godine, mozda bi Kirbas mogao u koaliciju sa svojim odmetnicima. :D

Mozda se davno SDP trebao dati jednom od najvecih mangupa BH. politicke scene u ruke i to starome Beslagicu, jer je u jedinom gradu u kome nacionalisti nisu pobjedili, kao njegov gradonacelnik, uspio organizovati otpor sirenjem policijskih struktura i to na tada legalan nacin, pred ocima buduceg agresora, te nametnuti standard da se Tuzla brani onim sto ona jeste, a to je da se brani antifasizmom i voljom Tuzlaka svih vjeroispovjesti.

Ipak je Beslagic Beslagic.


E sada Jasmin Imamovic, kao Beslagicev nasljednik, kao clan predsjednistva, vjerovatno bi bio jedan sulud potez SDP-a, mozda bi im bilo bolje da probaju s Denisom Becirovicem, zato sto je on zapamcen kao pojedinac koji se u parlamentu BiH kontinuirano bunio protiv Srbije i Srba, zbog njihovih kretenskih izjava prema BiH, te je zbog pojedinih svojih politickih poteza kod naroda okarakterisan kao patriota za razliku od Imamovica koji nije bas stekao svojim izjavama simpatije van TK.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#104 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by kiligonzales »

putokaz1 wrote:
Novak20 wrote:
putokaz1 wrote: Zasad ni u jednoj
A vidjet ćemo gdje ću
Prijedlog u koju da uđem?
Jel' po drugi put ? :D
Kažu da SDP u svakom pogledu sve više napreduje
Zbog Hanume Sebije to im je najjače oružje
SDP je tanak, medijski prostor kojim diktira mu je suzen. Zlaja kockar je najvise ulago u FTV i 60 minuta, a sroko ga je njegov haver iz AVAZA sa ostatkom medija iz SDA mreze. Tako da ni ova afera sa Sebijom nece ga vratiti na pravi put jer ono sto je propustio tada da popuni uticajem stranke u medijskom prostoru, popunila je SDA sada.

Meni nije jasan klix. Ne vidim da se oni slomise u kritikovanju Sebije. Sve mi vise lice na neke SDA portale ili prelivode koji su to preko noci postali poput Slobodne Bosne i na kojim se SDA oglasava po cejfu.

https://www.klix.ba/pretraga?pojam=sebija
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11523
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#105 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by japin_mutapi »

sdp je ista sda, samo na "suprotnom" kraju ideološkog spektra
ista šuplja priča(sda priča o komunjarama i džamijama, sdp brani bosnu od crnih mahrama) nepotizam, korupcija, kriminal, nesposobnost, negativna selekcija kadra ...

liče jedni na druge kao jaje jajetu
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#106 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by hAZNADAR »

babanovac wrote:
hAZNADAR wrote:
babanovac wrote:

Ljiljani ili turski polumjesec sa zvijezdom? Tvrtko ili Erdogan? Ako su "ljiljani" bosnjacka zastava, onda je Jasmin I. bosnjacki nacionalista. Ako je ljubav prema dalekoj azijskoj zemlji mjerilo, onda moze i za hrvatskog clana predsjednistva.
Ljiljani su simbol, zastava,.. svih Bosanaca i Hercegovaca pa ako se Bosnjaci najvise time kite, - opet ne znaci da su ljiljani eksplicitno samo bosnjacki. Isto vrijedi i za bosansku historiju i Tvrtka, kulturu, drzavnopravnu tradiciju,... Moze Jasmin smatrati svojim simbolom bilo koju zastavu - bitno je kako se deklarise. Moze voliti Kostariku, imati simpatije prema SJ Irskoj, navijati za SJ Koreju,... njegovo pravo - opet je najbitnije u ovoj prici kako se deklarise.

Za bosnjackog clana predsjednistva moras biti Bosnjak. Po mogucnosti posten, sposoban, tolerantan,...
Sadasnji bosnjacki clan predsjednistva, ugosti turskog ambasadora koji mu o
drzi predavanje o potrebama promjena u bosanskom obrazovanju, citaj: "potrebe o ciscenju" turskih skola u BiH. Ambasador predsjedniku, hej. Moze se deklarisat kako hoce, nit je Bosnjak, nit je muskarac.
I ti bas znas da Turcin odlucuje o nasem obrazovanju a Bakir slusa naredbe? I to tebi moguce izvesti i da obojica imaju takav odnos?
Pa nije Bakir diktator koji odlucuje sta ce i kako stojati u udzbeniku, ne donose njemu udzbenike na provjeru kada strucni tim sastavi,.. a da i ima namjeru slusati Turcina sta ce stajati o padezima, Kulinu, jednacinama, fluri i fauni,... nije glup da to javno.
TO sto sti ti skontao - ne mora biti i tacno. Buduci da sa emocijama prilazis ovome. Turkofilija i turkofobija su jako slicne pojave - vrlo licne.

I nisi ni ti ni ja ni iko drugi mjerodavan da razluci ko je ispravan Bosnjak a ko ne. Ko god se tako deklarira i osjeca,.. to je. Mi samo dajemo sud o licnom karakteru, postenju, politickim potezima,.... a ne o bosnjakomjeru nekad koji kaze bip, bip, bip,.. a nekad ne. A baterija ispravna.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#107 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by hAZNADAR »

japin_mutapi wrote:sdp je ista sda, samo na "suprotnom" kraju ideološkog spektra
ista šuplja priča(sda priča o komunjarama i džamijama, sdp brani bosnu od crnih mahrama) nepotizam, korupcija, kriminal, nesposobnost, negativna selekcija kadra ...

liče jedni na druge kao jaje jajetu
To je tacno.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#108 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by arzuhal »

tranquil wrote:
Pa impliciraš da Imamović nije Bošnjak, pa 'nako, da vidim, kada i kako je brisan iz registra, jel' to bila neka fetva?
Ne impliciram ništa, niti je bila ikakva fetva, ja se tek i ovlaš OTVORENO ZAJEBAVAM S BOŠNJAŠTVOM JASMINA IMAMOVIĆA, što je moja lična stvar, procjena, odluka, itd.

Inače uopće ne sporim da Jasmin Imamović može, po svakom odgovarajućem pravu i vlastitoj slobodi (od ličnog izbora i identitarnog oseČaja, pa do svih naših ustava ili svjeckih konvencija), biti kandidat za člana Predsjedništva BiH iz bošnjačkog, recimo, naroda.
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#109 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by tranquil »

arzuhal wrote:
tranquil wrote:
Pa impliciraš da Imamović nije Bošnjak, pa 'nako, da vidim, kada i kako je brisan iz registra, jel' to bila neka fetva?
Ne impliciram ništa, niti je bila ikakva fetva, ja se tek i ovlaš OTVORENO ZAJEBAVAM S BOŠNJAŠTVOM JASMINA IMAMOVIĆA, što je moja lična stvar, procjena, odluka, itd.

Inače uopće ne sporim da Jasmin Imamović može, po svakom odgovarajućem pravu i vlastitoj slobodi (od ličnog izbora i identitarnog oseČaja, pa do svih naših ustava ili svjeckih konvencija), biti kandidat za člana Predsjedništva BiH iz bošnjačkog, recimo, naroda.
Lakše malo, i ja se očito otvoreno zajebavam sa fetvom i bošnjaštvom kao kvalifikacijom za javnu funkciju. :D
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#110 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by arzuhal »

tranquil wrote:
arzuhal wrote:
tranquil wrote:
Pa impliciraš da Imamović nije Bošnjak, pa 'nako, da vidim, kada i kako je brisan iz registra, jel' to bila neka fetva?
Ne impliciram ništa, niti je bila ikakva fetva, ja se tek i ovlaš OTVORENO ZAJEBAVAM S BOŠNJAŠTVOM JASMINA IMAMOVIĆA, što je moja lična stvar, procjena, odluka, itd.

Inače uopće ne sporim da Jasmin Imamović može, po svakom odgovarajućem pravu i vlastitoj slobodi (od ličnog izbora i identitarnog oseČaja, pa do svih naših ustava ili svjeckih konvencija), biti kandidat za člana Predsjedništva BiH iz bošnjačkog, recimo, naroda.
Lakše malo, i ja se očito otvoreno zajebavam sa fetvom i bošnjaštvom kao kvalifikacijom za javnu funkciju. :D
Ovo sam ba velikim slovima napisao da dodatno naglasim ozbiljnost situacije...Ništa lično :mrgreen:
User avatar
Thorgerson
Posts: 8532
Joined: 15/04/2015 11:26

#111 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by Thorgerson »

Posto i SDP i DF, nemaju u svojim redovima nikoga ko bi iole mogao parirati Bakiru II, njima bi najpametnije bilo da nadju nekoga 'nestranackog'. Stavljam pod navondne, jer svi su danas upleteni u politiku, ali eto koliko je to moguce.

A takvih ima podosta. I mislim da je to i za njih najbolje rjesenje, jer su i SDP i DF dopizdili, a ovako kao uzimas nekoga ko je 'cist'. Ono nije ni SDP ni DF. Nego eto...kao nestranacki. :D

Btw. sta mislite ko ce prvi otkriti karte? SDA ili ovi.

Ili SDA ceka da vide koga ce ovi predloziti, pa da potegnu za nekim dzokerom. Bice gusto.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#112 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by putokaz1 »

Thorgerson wrote:Posto i SDP i DF, nemaju u svojim redovima nikoga ko bi iole mogao parirati Bakiru II, njima bi najpametnije bilo da nadju nekoga 'nestranackog'. Stavljam pod navondne, jer svi su danas upleteni u politiku, ali eto koliko je to moguce.

A takvih ima podosta. I mislim da je to i za njih najbolje rjesenje, jer su i SDP i DF dopizdili, a ovako kao uzimas nekoga ko je 'cist'. Ono nije ni SDP ni DF. Nego eto...kao nestranacki. :D

Btw. sta mislite ko ce prvi otkriti karte? SDA ili ovi.

Ili SDA ceka da vide koga ce ovi predloziti, pa da potegnu za nekim dzokerom. Bice gusto.
Bećirović bi pobjedio
Imamović možda
Kukić bi pobjedio
Komšić NE
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#113 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by tranquil »

putokaz1 wrote:Komšić NE
Ne precjenjuj glasače.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11523
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#114 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by japin_mutapi »

komsic
radonic
dodik
Seyfo
Posts: 4336
Joined: 23/08/2011 14:12

#115 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by Seyfo »

Bećirović.

Malo je aMoniMan širokim narodnim masama, ali one ionako glasaju za Sebiju na narednim izborima, dok je glasačko tijelo na koje ljevica računa uglavnom čulo za Rumenka.

Eh sad..."stari" članovi SDP-a tipa Bogićević, Bešlagić...ima tu potencijala, ali su potrošeni, tako da nije mudro izbaciti ih kao kandidate.

Eventualnu alternativu Rumenku vidim u onom nekakvom "bloku" onih neovisnih načelnika koji podržavaju Šepića. Budući da je on nekad bio SDA, žario i palio, i pokupio simpatije masa koje bi Sebiji, možda je mudro njega izbaciti kao kandidata.
Znači ili/ili.
Eh sad kojeg od njih, to opet ovisi hoće li se taj blok skupa sa Most 21 isl. udružiti sa ljevicom ili će ići odvojeno od njih i dodatno razbiti glasove ljevici.
To ne možemo znati, ali se usuđujem reći da bi najpametnije bilo da Šepić bude jedinstveni kandidat bloka i ljevice, jer bi otkinuo i dio Sebijinih glasova i, usuđujem se reći, POMEO konkurenciju.
Drugi problem je što su sujete prejake da bi se takvo nešto desilo, a najbolji dokaz je da je na proteklim izborima čak 9 (slovima:DEVET) bošnjačkih kandidata. Fahro koji danas smatra da niko nema kapacitet osim njega tako da ga opet očekujemo, pa zatim bio Bakir Hadžiomerović koji se vrlo nevoljko pojavio kao bošnjački kandidat i obrukao se, te Sefer, te Reis, te ...ma komedija.Fahro se kandiduje opet svakako!
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#116 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by sandra01 »

Imamovic
Kukic
Ivanic
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#117 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by Hafis »

Ne mogu Kukić i Imamović istodobno pobijediti.
Morate se odrediti: jeste li za izbacivanje Ćovića ili SDA kadra iz predsjedništva.
Ne može i pare i jare.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#118 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by putokaz1 »

Hafis wrote:Ne mogu Kukić i Imamović istodobno pobijediti.
Morate se odrediti: jeste li za izbacivanje Ćovića ili SDA kadra iz predsjedništva.
Ne može i pare i jare.
IZBACIVANJE SDA definitivno
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#119 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by sandra01 »

Hafis wrote:Ne mogu Kukić i Imamović istodobno pobijediti.
Morate se odrediti: jeste li za izbacivanje Ćovića ili SDA kadra iz predsjedništva.
Ne može i pare i jare.
Sto ne moze?
Naćerat i Čovica i SDA zajedno, odjednom I zauvijek!!!!
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#120 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by putokaz1 »

sandra01 wrote:
Hafis wrote:Ne mogu Kukić i Imamović istodobno pobijediti.
Morate se odrediti: jeste li za izbacivanje Ćovića ili SDA kadra iz predsjedništva.
Ne može i pare i jare.
Sto ne moze?
Naćerat i Čovica i SDA zajedno, odjednom I zauvijek!!!!
DA NESTANU S POLITIČKE SCENE
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#121 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by Hafis »

sandra01 wrote:
Hafis wrote:Ne mogu Kukić i Imamović istodobno pobijediti.
Morate se odrediti: jeste li za izbacivanje Ćovića ili SDA kadra iz predsjedništva.
Ne može i pare i jare.
Sto ne moze?
Naćerat i Čovica i SDA zajedno, odjednom I zauvijek!!!!
Ne može to bez organizacije.
Trebate se nekako podijeliti u dvije skupine: jednu koja će glasati za Imamovića ia drugu koja će glasati za Kukića.
E sad ne znam ima li tu dovoljno glasova za dva kandidata. Mislim da nema.
Zato kažem: ne mogu obojica proći istodobno. Treba se opredjeliti koga treba izbaciti iz utakmice.
sandra01
Posts: 1433
Joined: 19/02/2008 03:19
Location: na grani

#122 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by sandra01 »

Hafis wrote:
sandra01 wrote:
Hafis wrote:Ne mogu Kukić i Imamović istodobno pobijediti.
Morate se odrediti: jeste li za izbacivanje Ćovića ili SDA kadra iz predsjedništva.
Ne može i pare i jare.
Sto ne moze?
Naćerat i Čovica i SDA zajedno, odjednom I zauvijek!!!!
Ne može to bez organizacije.
Trebate se nekako podijeliti u dvije skupine: jednu koja će glasati za Imamovića ia drugu koja će glasati za Kukića.
E sad ne znam ima li tu dovoljno glasova za dva kandidata. Mislim da nema.
Zato kažem: ne mogu obojica proći istodobno. Treba se opredjeliti koga treba izbaciti iz utakmice.
Ne kontam te.
Glasacu za Imamovica za clana Predsjednistva iz reda Bosnjackog naroda i za Kukica iz reda Hrvatskog naroda.
Vidis da mogu obojica odjednom :D
babanovac
Posts: 1372
Joined: 26/08/2006 20:54

#123 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by babanovac »

hAZNADAR wrote:
babanovac wrote:

Ljiljani ili turski polumjesec sa zvijezdom? Tvrtko ili Erdogan? Ako su "ljiljani" bosnjacka zastava, onda je Jasmin I. bosnjacki nacionalista. Ako je ljubav prema dalekoj azijskoj zemlji mjerilo, onda moze i za hrvatskog clana predsjednistva.
Ljiljani su simbol, zastava,.. svih Bosanaca i Hercegovaca pa ako se Bosnjaci najvise time kite, - opet ne znaci da su ljiljani eksplicitno samo bosnjacki. Isto vrijedi i za bosansku historiju i Tvrtka, kulturu, drzavnopravnu tradiciju,... Moze Jasmin smatrati svojim simbolom bilo koju zastavu - bitno je kako se deklarise. Moze voliti Kostariku, imati simpatije prema SJ Irskoj, navijati za SJ Koreju,... njegovo pravo - opet je najbitnije u ovoj prici kako se deklarise.

Za bosnjackog clana predsjednistva moras biti Bosnjak. Po mogucnosti posten, sposoban, tolerantan,...
Sadasnji bosnjacki clan predsjednistva, ugosti turskog ambasadora koji mu o
drzi predavanje o potrebama promjena u bosanskom obrazovanju, citaj: "potrebe o ciscenju" turskih skola u BiH. Ambasador predsjedniku, hej. Moze se deklarisat kako hoce, nit je Bosnjak, nit je muskarac.[/quote]

I ti bas znas da Turcin odlucuje o nasem obrazovanju a Bakir slusa naredbe? I to tebi moguce izvesti i da obojica imaju takav odnos?
Pa nije Bakir diktator koji odlucuje sta ce i kako stojati u udzbeniku, ne donose njemu udzbenike na provjeru kada strucni tim sastavi,.. a da i ima namjeru slusati Turcina sta ce stajati o padezima, Kulinu, jednacinama, fluri i fauni,... nije glup da to javno.
TO sto sti ti skontao - ne mora biti i tacno. Buduci da sa emocijama prilazis ovome. Turkofilija i turkofobija su jako slicne pojave - vrlo licne.

I nisi ni ti ni ja ni iko drugi mjerodavan da razluci ko je ispravan Bosnjak a ko ne. Ko god se tako deklarira i osjeca,.. to je. Mi samo dajemo sud o licnom karakteru, postenju, politickim potezima,.... a ne o bosnjakomjeru nekad koji kaze bip, bip, bip,.. a nekad ne. A baterija ispravna.[/quote]

Nije Bakir diktator, ali je indikativna cinjenica da su turski profesori listom napustili Burch. Koje demokratske metode je upotrijebio Bakir, nije mi poznato. Nekako mi logicno da predsjednik stane iza ustanova kojima je vlada njegove zemlje dala dozvolu za rad. Da se na optuzbe, da su neke od bosanskih obrazovnih institucija teroristicke, barem ogradi, da stavi navode... Ali ne, nece to uciniti Turcin.Slijedi svoju slijepu poslusnost, u stilu velikih hercegovackih Smajl age Cengica i Ali pase Rizvanbegovica. Mozda u sultanatu necu moci da mjerim koliko je ko i kakav Bosnjak, no u danasnjoj Bosni mogu. I boricu se da vazda tako bude. Bakir nije Bosnjak. Bakir je Turcin.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#124 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by Hafis »

sandra01 wrote:
Hafis wrote:
sandra01 wrote: Sto ne moze?
Naćerat i Čovica i SDA zajedno, odjednom I zauvijek!!!!
Ne može to bez organizacije.
Trebate se nekako podijeliti u dvije skupine: jednu koja će glasati za Imamovića ia drugu koja će glasati za Kukića.
E sad ne znam ima li tu dovoljno glasova za dva kandidata. Mislim da nema.
Zato kažem: ne mogu obojica proći istodobno. Treba se opredjeliti koga treba izbaciti iz utakmice.
Ne kontam te.
Glasacu za Imamovica za clana Predsjednistva iz reda Bosnjackog naroda i za Kukica iz reda Hrvatskog naroda.
Vidis da mogu obojica odjednom :D
Aha. pa tako mi reci.
Znači vjerojatno imaš duple dokumente, pa možeš dva puta glasati za člana predsjedništva, ili se radi, (gluho bilo), o rascjepu ličnosti, da ne koristim stručni izraz?
Novak20
Posts: 13948
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#125 Re: Jasmin Imamovic za Bosnjackog clana predsjednistva BiH

Post by Novak20 »

babanovac wrote:
Nije Bakir diktator, ali je indikativna cinjenica da su turski profesori listom napustili Burch. Koje demokratske metode je upotrijebio Bakir, nije mi poznato. Nekako mi logicno da predsjednik stane iza ustanova kojima je vlada njegove zemlje dala dozvolu za rad. Da se na optuzbe, da su neke od bosanskih obrazovnih institucija teroristicke, barem ogradi, da stavi navode... Ali ne, nece to uciniti Turcin.Slijedi svoju slijepu poslusnost, u stilu velikih hercegovackih Smajl age Cengica i Ali pase Rizvanbegovica. Mozda u sultanatu necu moci da mjerim koliko je ko i kakav Bosnjak, no u danasnjoj Bosni mogu. I boricu se da vazda tako bude. Bakir nije Bosnjak. Bakir je Turcin.
Bakir nije Turčin sigurno. Vazal, možda. :D
Post Reply