Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post Reply

Novi gradonacelnik Tuzle

Jasmin Imamovic
40
60%
Bahrudin Hadziefendic
15
22%
Alen Gadzo
6
9%
Zlatko Berbic
2
3%
Adnan Burina
1
1%
Amira Malkocevic
1
1%
Nedim Causevic
1
1%
Elmir Mujkanovic
1
1%
 
Total votes: 67

User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#1 Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by MikroBelaj »

Puno je likova iz politike ovdje koji imaju svoje zasebne teme pa je red da je dobije i Tuzlanski gradonacelnik Jasmin Imamovic!

Sta mislite o njemu?

Moje misljenje,uradio je dosta dobrih stvari za Tuzlu,bilo je i falseva,licnih i onih zbog njegovih prvih saradnika,ali kada pogledam kako se koalicija SDA-SBB okomila na Tuzlu,iskreno neka me jeza hvata!
Prosle izbore nisam izlazio,ali ove izlazim i glasat cu za Jasmina.
Last edited by MikroBelaj on 22/09/2016 05:33, edited 1 time in total.
User avatar
addem
Posts: 2771
Joined: 13/02/2004 00:00

#2 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by addem »

Sjedi 5+
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#3 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by putokaz1 »

Samo Jasmin bolje išta(J.I.)nego ništa sda.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by insomnia78 »

Ako pobjedi Salko zatrpace jezero
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#5 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by malakh »

to malo da mu radite kampanju na ovom forumu? emir i reuf old skul :lol: :lol:

da se nakačim na temu... nisam tuzlak, ali sam u kontaktu sa određenim brojem ljudi iz tuzle i par njih (koji su uistinu i dva puta glasali za njega) je jako razočarano u imamovića zbog kompletne priče oko izdaje selima bešlagića, zbog koketiranja sa begom gutićem i v.d. premierom bahrijom umihanićem, oko nezakonitog zapošljavanje, nepotizma etc.

gubi kredibilitet kod građana i evidentno je njegova podrša puno slabija u odnosu na prethodne lokalne izbore, ali mislim da je još uvijek najozbiljniji konkurent za pobjedu i mislim da će sa veoma malom razlikom pobijediti alena gadžu.

ne treba zaboraviti ni koliko je njegov rejting pao za vrijeme kongresa sdpa gdje se, od najozbiljnijijeg protukandidata nerminu nikšiću, pretvorio u običnog potrčka koji nerminu liže dupe kako bi ga ovaj ubacio u predsjedništvo stranke i održao ga u političkom životu. sam je sebe kompromitovao, a mogao izaći kao apsolutni pobjednik iz kompletne priče.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#6 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by plain vanilla »

Prije mozda pola godine, dosta je Tuzlaka govorilo da nece glasati za Jasmina, lopov, dosta i njega bilo, bla bla (milion mana, uglavnom svaka zamjerka na mjestu)

U medjuvremenu se isti uplasili da ce na vlast doci SDA, tako da Jasmin sigurno uzima mjesto gradonacelnika.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#7 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by KB9 »

igrom slucaja lik konacno dobija temu kad mu je haman vakat da izgubi :lol:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#8 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by putokaz1 »

J danas bio u TZ i svaki semafor samo zeleno kao da nešto nagovještava...
I ja bi da živim u TZ za Jasmina
bolje Tito nego Alija
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#9 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by spreca »

MikroBelaj wrote:Puno je likova iz politike ovdje koji imaju svoje zasebne teme pa je red da je dobije i Tuzlanski gradonacelnik Jasmin Imamovic!

Sta mislite o njemu?

Moje misljenje,uradio je dosta dobrih stvari za Tuzlu,bilo je i falseva,licnih i onih zbog njegovih prvih saradnika,ali kada pogledam kako se koalicija SDA-SBB okomila na Tuzlu,iskreno neka me jeza hvata!
Prosle izbore nisam izlazio,ali ove izlazim i glasat cu za Jasmina.
:thumbup:
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#10 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by MikroBelaj »

Evo ko ima vremena da pogleda,preporucujem

User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#11 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by MikroBelaj »

User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#12 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by plain vanilla »

bolje bi mu bilo da je tribinu na stadionu sredio nego sto pravi onaj glupavi most
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#13 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by MikroBelaj »

plain vanilla wrote:bolje bi mu bilo da je tribinu na stadionu sredio nego sto pravi onaj glupavi most

Kad legnu pare od ove nove zgrade ide tribina 100%,inace most nije glupav ,vec spaja jednu veliku setnicu koja ce biti aktuelna nakon sezone na Panonici.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by plain vanilla »

MikroBelaj wrote:
plain vanilla wrote:bolje bi mu bilo da je tribinu na stadionu sredio nego sto pravi onaj glupavi most

Kad legnu pare od ove nove zgrade ide tribina 100%,inace most nije glupav ,vec spaja jednu veliku setnicu koja ce biti aktuelna nakon sezone na Panonici.
most jeste glupav jer je bilo precih stvari
sto nije gradio most kad legnu pare od te nekakve zgrade

sramota da je onakav stadion
User avatar
Slo Burner
Posts: 5360
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#15 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by Slo Burner »

NIt sam Tuzlak nit SDP-eovac, alis e sjecam Tuzle prije Jasmina, rekao bih Jedan od najbojih nacelnika u BiH
babanovac
Posts: 1372
Joined: 26/08/2006 20:54

#16 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by babanovac »

"Fukare", dobit cete trebinu od Kuke i Bege. Situacija me podsjeca na '94, na period osnivanja institucije zvane TK, kad su se zeleni iz petnih zila napeli da ugase RSD Slobodu. Sekunda falila. Druga kriza nastade kad veliki sandzacki gradjevinski poduzetnik preuze Slobodu i odvede je u 2. Ligu, uz milionske gubitke. Ma meti gradkevinca je bio stadion Tusanj. U zadnjem trenutku Jasmin vrati stadion u vlasnistvo grada. Mene licno sto se tice, onakav projekat stadiona, za ovakvu ligu i posjetu...?? Mozda ga nekad reprezentacija napuni. Jezera nece biti zatrpana, bice privatizovana od Kukinih. To su vec pokusali. Netom nakon izgradnje drugog jezera, agencija za privatizaciju TK je uvrstila JKP Panoniku na listu. Nadjose im proceduralnu gresku, pa privatizaciju odgodise. Sljedeci put, nece biti greske, niti ce biti koga da je trazi. Banovicke marionete u vidu uglednih ljekara nece to sprijeciti. Banovicke marionete su danas zapocele predizbornu kampanju u gradskom parku pored Tvrtkovog spomenika. Prije cetri godine su popljuvali projekat sanacije parka. Netreba tu pare bacat, vele. Danas, u ugodnom ambijentu, spominju Tvrtka u kontekstu bosanske drzavotvornosti, a zapravo im mentalnom sklopu pripadaju samo Erdogan i Ruzvelt ( ciko s novcanice od 100$). Zalosno je kako su neki sebi dozvolili da im banovicki jalijas odredjuje ko je dobar, a ko manje dobar tuzlak. Od sramote, nema ih vise pred kamerama, pa ni na okupljanjima SDA. Carsijaneri kokosari, doslje i lafo pravovjerni. Sjecam se sastanka opstinskog vijeca, gdje ovaj jarcic s bradicom, poziva Imamovica da izadje za govornicu i izjasni se javno da je Bosnjak. Jerbo, nije on siguran da li je tuzlanski nacelnik Bosnjak. To je grobaru (alfa i omega Revde, pogrebnog preduzeca IZ-a) vrhunac inovativnosti i politickog aktivizma. Taj jarcic, Sabahudin Imamovic, danas u parku, pored Tvrtka, govori o bosanskoj drzavnosti. Grobaru, takvi kao ti cete je pokopat.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15640
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#17 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by problemnatravunu »

Vidiš ti ovog Hasan-bega...
Tiskano izdanje današnjeg Novog lista na naslovnici donosi novi neobičan istup tehničkog ministra kulture, Zlatka Hasanbegovića. Uz naslov Rijeka kao Miloševićev Požarevac, stoji direktan citat.

“Na prostoru bivše Jugoslavije, u svega tri grada vlast se nije promijenila još od 1945. godine. U Rijeci, Tuzli i Požarevcu gdje je rođen Slobodan Milošević. To puno govori o Rijeci”, smatra gospodin Hasanbegović.
:roll:
Image
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#18 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by MikroBelaj »

babanovac wrote:"Fukare", dobit cete trebinu od Kuke i Bege. Situacija me podsjeca na '94, na period osnivanja institucije zvane TK, kad su se zeleni iz petnih zila napeli da ugase RSD Slobodu. Sekunda falila. Druga kriza nastade kad veliki sandzacki gradjevinski poduzetnik preuze Slobodu i odvede je u 2. Ligu, uz milionske gubitke. Ma meti gradkevinca je bio stadion Tusanj. U zadnjem trenutku Jasmin vrati stadion u vlasnistvo grada. Mene licno sto se tice, onakav projekat stadiona, za ovakvu ligu i posjetu...?? Mozda ga nekad reprezentacija napuni. Jezera nece biti zatrpana, bice privatizovana od Kukinih. To su vec pokusali. Netom nakon izgradnje drugog jezera, agencija za privatizaciju TK je uvrstila JKP Panoniku na listu. Nadjose im proceduralnu gresku, pa privatizaciju odgodise. Sljedeci put, nece biti greske, niti ce biti koga da je trazi. Banovicke marionete u vidu uglednih ljekara nece to sprijeciti. Banovicke marionete su danas zapocele predizbornu kampanju u gradskom parku pored Tvrtkovog spomenika. Prije cetri godine su popljuvali projekat sanacije parka. Netreba tu pare bacat, vele. Danas, u ugodnom ambijentu, spominju Tvrtka u kontekstu bosanske drzavotvornosti, a zapravo im mentalnom sklopu pripadaju samo Erdogan i Ruzvelt ( ciko s novcanice od 100$). Zalosno je kako su neki sebi dozvolili da im banovicki jalijas odredjuje ko je dobar, a ko manje dobar tuzlak. Od sramote, nema ih vise pred kamerama, pa ni na okupljanjima SDA. Carsijaneri kokosari, doslje i lafo pravovjerni. Sjecam se sastanka opstinskog vijeca, gdje ovaj jarcic s bradicom, poziva Imamovica da izadje za govornicu i izjasni se javno da je Bosnjak. Jerbo, nije on siguran da li je tuzlanski nacelnik Bosnjak. To je grobaru (alfa i omega Revde, pogrebnog preduzeca IZ-a) vrhunac inovativnosti i politickog aktivizma. Taj jarcic, Sabahudin Imamovic, danas u parku, pored Tvrtka, govori o bosanskoj drzavnosti. Grobaru, takvi kao ti cete je pokopat.
Ovo treba da procita svaki Tuzlak ! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#19 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by MikroBelaj »

plain vanilla wrote:
MikroBelaj wrote:
plain vanilla wrote:bolje bi mu bilo da je tribinu na stadionu sredio nego sto pravi onaj glupavi most

Kad legnu pare od ove nove zgrade ide tribina 100%,inace most nije glupav ,vec spaja jednu veliku setnicu koja ce biti aktuelna nakon sezone na Panonici.
most jeste glupav jer je bilo precih stvari
sto nije gradio most kad legnu pare od te nekakve zgrade

sramota da je onakav stadion

Koliko si puta isla na utakmicu pa tako pricas,Jasmin Imamovic na ovim izborima ima punu podrsku navijaca Slobode(Fukara),istocna tribina ce se gradit veoma skoro,a ti mi udari replay ako lazem u proljece 2017,a ja cu se samobanovat ako to nebude !
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#20 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by MikroBelaj »

Slo Burner wrote:NIt sam Tuzlak nit SDP-eovac, alis e sjecam Tuzle prije Jasmina, rekao bih Jedan od najbojih nacelnika u BiH

100% si u pravu! :thumbup:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#21 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by plain vanilla »

MikroBelaj wrote:
Koliko si puta isla na utakmicu pa tako pricas,Jasmin Imamovic na ovim izborima ima punu podrsku navijaca Slobode(Fukara),istocna tribina ce se gradit veoma skoro,a ti mi udari replay ako lazem u proljece 2017,a ja cu se samobanovat ako to nebude !
znas koliko meni znaci tvoj samoban?

vise sam puta bila na stadionu nego sto cu biti na tom famoznom mostu :wink:
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#22 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by MikroBelaj »

plain vanilla wrote:
MikroBelaj wrote:
Koliko si puta isla na utakmicu pa tako pricas,Jasmin Imamovic na ovim izborima ima punu podrsku navijaca Slobode(Fukara),istocna tribina ce se gradit veoma skoro,a ti mi udari replay ako lazem u proljece 2017,a ja cu se samobanovat ako to nebude !
znas koliko meni znaci tvoj samoban?

vise sam puta bila na stadionu nego sto cu biti na tom famoznom mostu :wink:
Cak 2 puta ?

:D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#23 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by plain vanilla »

MikroBelaj wrote:
Cak 2 puta ?
smijesan si stvarno
ako vec zelis promovirati Jasmina, trebas potencirati stvari koje je uradio dobro
braniti neobranjivo, tj njegove gafove, jako je besmisleno

a narocito mi je smijesno da meni 'prodajes' Jasmina
bice da si novi na forumu :mrgreen:
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#24 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by MikroBelaj »

plain vanilla wrote:
MikroBelaj wrote:
Cak 2 puta ?
smijesan si stvarno
ako vec zelis promovirati Jasmina, trebas potencirati stvari koje je uradio dobro
braniti neobranjivo, tj njegove gafove, jako je besmisleno

a narocito mi je smijesno da meni 'prodajes' Jasmina
bice da si novi na forumu :mrgreen:

Nije do promocije Jasmina koliko od jeze koja me hvata od Kukica,Gutica i ostale bratije koja bi da nam rasprodaju Tuzlu,gafove imamo svi ,i ti i ja ...
Nisam novi,nego banovan zbog patriotizma,moj staz ovde je preko 12 godina :kiss: i ne zamjeri,nista licno :sax:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#25 Re: Jasmin Imamovic Gradonacelnik Tuzle

Post by plain vanilla »

MikroBelaj wrote:
Nije do promocije Jasmina koliko od jeze koja me hvata od Kukica,Gutica i ostale bratije koja bi da nam rasprodaju Tuzlu,gafove imamo svi ,i ti i ja ...
Nisam novi,nego banovan zbog patriotizma,moj staz ovde je preko 12 godina :kiss: i ne zamjeri,nista licno :sax:
Naravno da svi imaju gafove, samo sto ja placam i svoje i Jasminove gafove (naravno, i ostalih sabana na vlasti).

banovan zbog patriotizma? :lol:
Post Reply