Jaguar iskustva

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
wunderbaum
Posts: 103
Joined: 11/01/2015 12:06

#1 Jaguar iskustva

Post by wunderbaum »

sta opcenito mislite o Jaguaru, gdje se moze servisirati kod nas, znam da je uskoro otvorenje novog predstavnista za BiH ali nisam siguran za servis, koja je otprilike cijena odrzavanja?
inace cijeli zivot vozim VW i BMW u volio bi preci na Jaguar zapao mi je za oko facelift model XF
2012-2013
isprobao sam itd auto je tip top
2.2 dizel 200ks
e sad pitanje
gdje servisirati i za koliko novca

hvala
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#2 Re: Jaguar iskustva

Post by Ommadawn »

Ford sa ljepsom karoserijom i interijerom - Jaguar.
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#3 Re: Jaguar iskustva

Post by sema911s »

wunderbaum wrote:sta opcenito mislite o Jaguaru, gdje se moze servisirati kod nas, znam da je uskoro otvorenje novog predstavnista za BiH ali nisam siguran za servis, koja je otprilike cijena odrzavanja?
inace cijeli zivot vozim VW i BMW u volio bi preci na Jaguar zapao mi je za oko facelift model XF
2012-2013
isprobao sam itd auto je tip top
2.2 dizel 200ks
e sad pitanje
gdje servisirati i za koliko novca

hvala
upitajte momke iz automoto svijet mostar,., jedan od urednika je imao jaguara,,., http://www.automotosvijet.com

ako nikoga ne nadjete,., bitanga ima dobar cekic za njega,
User avatar
ElRe
Posts: 10822
Joined: 12/12/2011 11:28

#4 Re: Jaguar iskustva

Post by ElRe »

XF ima dosta zajednickih elemenata sa americkim Fordovima, i to Ford Thunderbird i Lincoln LS. Mjenjaci su ZF, a motori Ford-PSA. U regionu Jaguar se prodavao u sklopu Land Rover prodajne mreze. Kod nas ocekuje tezu dostupnost rezerinih dijelova koji nisu tipsa Ford-PSA dijelovi, a redovno servisiranje ne bi trebao biti problem.
Tata Motors je kupuje Jaguar 2009 godine i od tada prestaju veze sa Fordom.
Post Reply