Izrael je opet pocinio zlocin!

Locked
User avatar
SmokingMan
Posts: 18708
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#12751 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by SmokingMan »

Ovako stvari stoje: "Tel Aviv claims the attacks were in response to a rocket fired from Gaza which fell inside the city of Sderot."

Image

Image

Image


http://www.youtube.com/watch?v=FZg91mR72Nc
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#12752 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by aratet »

Opet Izrael granatirao neduzne dzihadiste. :(
User avatar
ABH017
Posts: 3620
Joined: 18/05/2010 00:20

#12753 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by ABH017 »

http://m.avaz.ba/clanak/251292/video-iz ... og-razloga

Koliko je samo ovakvih slučajeva. Bolno podsjeća na Bijeljinu, Zvornik, Prijedor, Višegrad, Foču 1992.
User avatar
derion
Posts: 1113
Joined: 06/01/2008 17:08

#12754 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by derion »

ABH017 wrote:http://m.avaz.ba/clanak/251292/video-iz ... og-razloga

Koliko je samo ovakvih slučajeva. Bolno podsjeća na Bijeljinu, Zvornik, Prijedor, Višegrad, Foču 1992.
Svako ubistvo je užasno, ali zar nije Palestinka imala nož u ruci u ovom slučaju? Neko od Izraelaca više puta viče "Baci nož!".
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#12755 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by aratet »

ABH017 wrote:http://m.avaz.ba/clanak/251292/video-iz ... og-razloga

Koliko je samo ovakvih slučajeva. Bolno podsjeća na Bijeljinu, Zvornik, Prijedor, Višegrad, Foču 1992.
Kad je ovo snimljeno i u kom gradu?
Odakle je Avaz ovo prenio, ovako mi izgleda amatersko novinarstvo, ali ko je i ne cudi me.

Koliko god nas mislo porediti sa Hamasom, to ti nece uspjeti, mi niti smo bili dzihadisti, niti smo djecu vrbovali od 5 godine za borbu protiv drugih vjera u ime Allaha.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#12756 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by insomnia78 »

Gledam neki dan snimak
Otac i djecacic od mozda pet godina, mada mislim i manje. Ispred njih izraelska patrola
Otac salje malog, koji u ruci nosi palestinsku zastavu prema vojnicima
Dijete je toliko malo da ne shvata o cemu je uopste rijec u jednom trenutku mu vojnik pruza ruku i malac se rukuje sa njim. Kasnije ga "otac" uspije nagovoriti da podigne kamen, i da ga baci u pravcu vojnika
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#12757 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by insomnia78 »

Uostalom evo nadjoh i video
https://youtu.be/JJXAwohdBZE
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#12758 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by aratet »

Postavljao sam nekoliko video klipova gdje jedan bivsi Hamasovac prica kako Palestinci vrbuju djecu od njihove pete godine.
Taj covjek je sin osnivaca Hamasa i kada odraste ocekivalo se da ce biti lider Hamasa, sa 5 godina je krenuo u rat protiv Izraela, sa 10 godina je vec prvi put uhapsen, a otac mu je skoro citav zivot proveo u Izraelskim zatvorima.
Kasnije je naravno odbacio sve sto ima veze s takvom politikom ali i dalje se smatra Palestincom, covjek je zahvaljujuci saradnji sa Izraelom sprijecio nekolicinu samoubilackih napada.
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#12759 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Rampage »

Cionistička vlada nastavlja po starom, ista zločinačka politika:

Israel grants 'permission' for Hebron settlement expansion

http://www.euronews.com/2016/08/23/isra ... -expansion

A posebno su zanimljivi oni jevreji koji su spremni doći živjeti u ovoj enklavi :?
User avatar
ABH017
Posts: 3620
Joined: 18/05/2010 00:20

#12760 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by ABH017 »

derion wrote:
ABH017 wrote:http://m.avaz.ba/clanak/251292/video-iz ... og-razloga

Koliko je samo ovakvih slučajeva. Bolno podsjeća na Bijeljinu, Zvornik, Prijedor, Višegrad, Foču 1992.
Svako ubistvo je užasno, ali zar nije Palestinka imala nož u ruci u ovom slučaju? Neko od Izraelaca više puta viče "Baci nož!".
Čudo mi da nisu tenk upalili zbog noža. :-)
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#12761 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by commendatore »

aratet wrote:Opet Izrael granatirao neduzne dzihadiste. :(
najbolje je da u najvecem koncetracionom logoru na svijetu namazu guzice i ociste vratove jerbo bi tad bilo po volji cionisifilicnoj "lijevo liberalnoj" "raji" sa foruma i dijaspori koja je odjebala sa kesom na zapad pa se boje da im ekstra dinar za izdrkavanje BMWom ne bi izbio koji izbjeglica koji je istjeran tomahawk-demokratijom..... :mrgreen:
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#12762 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by aratet »

ABH017 wrote:
derion wrote:
ABH017 wrote:http://m.avaz.ba/clanak/251292/video-iz ... og-razloga

Koliko je samo ovakvih slučajeva. Bolno podsjeća na Bijeljinu, Zvornik, Prijedor, Višegrad, Foču 1992.
Svako ubistvo je užasno, ali zar nije Palestinka imala nož u ruci u ovom slučaju? Neko od Izraelaca više puta viče "Baci nož!".
Čudo mi da nisu tenk upalili zbog noža. :-)
Iskreno, zao mi je sto su je ubili, mada ne znam situaciju vjerujem da je bilo nekog jakog razloga jer bi to bilo u svim medijima.
Ovakve kao ona treba hapsiti i dobro ispitati ko ju je vrbovao da cini tako gnusna djela.
Palestinske zene su postale poznate po ovim situacijama, ides malo glumatati pred nekog Izraelca kako ti treba pomoc i on kada skrene paznju dobije noz, totalno neljudski.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#12763 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by aratet »

commendatore wrote:
aratet wrote:Opet Izrael granatirao neduzne dzihadiste. :(
najbolje je da u najvecem koncetracionom logoru na svijetu namazu guzice i ociste vratove jerbo bi tad bilo po volji cionisifilicnoj "lijevo liberalnoj" "raji" sa foruma i dijaspori koja je odjebala sa kesom na zapad pa se boje da im ekstra dinar za izdrkavanje BMWom ne bi izbio koji izbjeglica koji je istjeran tomahawk-demokratijom..... :mrgreen:
Jel Izrael zasluzan sto je Gaza zatvorena?
Istina ne daju svakoj šuši da tamo dolazi s mora, ali Gaza osim sa Izraelom granici i sa Egiptom.
User avatar
ABH017
Posts: 3620
Joined: 18/05/2010 00:20

#12764 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by ABH017 »

aratet wrote:
ABH017 wrote:
derion wrote: Svako ubistvo je užasno, ali zar nije Palestinka imala nož u ruci u ovom slučaju? Neko od Izraelaca više puta viče "Baci nož!".
Čudo mi da nisu tenk upalili zbog noža. :-)
Iskreno, zao mi je sto su je ubili, mada ne znam situaciju vjerujem da je bilo nekog jakog razloga jer bi to bilo u svim medijima.
Ovakve kao ona treba hapsiti i dobro ispitati ko ju je vrbovao da cini tako gnusna djela.
Palestinske zene su postale poznate po ovim situacijama, ides malo glumatati pred nekog Izraelca kako ti treba pomoc i on kada skrene paznju dobije noz, totalno neljudski.
Jel ti čitaš svoj post? O čemu pričaš?
Djevojku (taman da je i imala nož) opkolilo 10 specijalaca naoružanih do zuba i ubijaju je rafalom.
I ti optužuješ djevojku. Opravdavaš svirepo ubistvo, sa nekim insinuacijama.
Da si ostao pri tome da je treba uhapsiti, ako je sumnjiva, ispitati, pa OK. Vidjeti ima li ikakvog razloga zadržati je u pritvoru, pa onda na sud i to je to. Ali... Ti opravdavaš svirepo ubistvo, sa nekakvim situacijama, koje su se nekad desile.
Po meni je takvo razmišljanje krvoločno i fašističko, puno predrasuda, pa se ti ljuti do neba.
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#12765 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by rajv0sa »

Ma mani se ćoravog posla, nikad nisam vidio više samouvjerenog a manje informiranog sugovornika od dotičnog.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#12766 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Dr. Kuca »

Genocidna tvorevina izrael.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#12767 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by aratet »

ABH017 wrote: Jel ti čitaš svoj post? O čemu pričaš?
Djevojku (taman da je i imala nož) opkolilo 10 specijalaca naoružanih do zuba i ubijaju je rafalom.
I ti optužuješ djevojku. Opravdavaš svirepo ubistvo, sa nekim insinuacijama.
Da si ostao pri tome da je treba uhapsiti, ako je sumnjiva, ispitati, pa OK. Vidjeti ima li ikakvog razloga zadržati je u pritvoru, pa onda na sud i to je to. Ali... Ti opravdavaš svirepo ubistvo, sa nekakvim situacijama, koje su se nekad desile.
Po meni je takvo razmišljanje krvoločno i fašističko, puno predrasuda, pa se ti ljuti do neba.
Ja sam rekao da ne opravdavam ubistvo, iako ne znamo razlog, niko nije stavio nikakav link o tome?
Inace, u Izraelu su skoro uhapseni Izraelski vojnici jer su ubili razoruzanog Palestinca, ili vojnik, ne sjecam se tacno, prije mjesec je mozda bila vijest, da taj Palestinac je ostao kojim slucajem ziv i da je sve tako ostalo on godinama Sunca nebi vidio jer bi trunuo u zatvoru zbog pokusaja ubistva, ovako su ga ubili, a Izraelski vojnik ide na robiju.
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#12768 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

insomnia78 wrote:Gledam neki dan snimak
Otac i djecacic od mozda pet godina, mada mislim i manje. Ispred njih izraelska patrola
Otac salje malog, koji u ruci nosi palestinsku zastavu prema vojnicima
Dijete je toliko malo da ne shvata o cemu je uopste rijec u jednom trenutku mu vojnik pruza ruku i malac se rukuje sa njim. Kasnije ga "otac" uspije nagovoriti da podigne kamen, i da ga baci u pravcu vojnika
Hajde ba nisu to Bosnjaci pa da i pod agresijom rade ovakve stvar:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#12769 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

Na ovom linku se mogu slikovito vidjeti (naravno, ko zeli da vidi) tekovine "jedine bliskoistocne demokracije":

https://www.pinterest.com/samyaXCI/my-p ... %8A%D9%86/
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#12770 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by aratet »

insomnia78 wrote:Gledam neki dan snimak
Otac i djecacic od mozda pet godina, mada mislim i manje. Ispred njih izraelska patrola
Otac salje malog, koji u ruci nosi palestinsku zastavu prema vojnicima
Dijete je toliko malo da ne shvata o cemu je uopste rijec u jednom trenutku mu vojnik pruza ruku i malac se rukuje sa njim. Kasnije ga "otac" uspije nagovoriti da podigne kamen, i da ga baci u pravcu vojnika
Ono, da se najezis.


Peace will come when the Arabs will love their children more than they hate us.
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#12771 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

aratet wrote:
insomnia78 wrote:Gledam neki dan snimak
Otac i djecacic od mozda pet godina, mada mislim i manje. Ispred njih izraelska patrola
Otac salje malog, koji u ruci nosi palestinsku zastavu prema vojnicima
Dijete je toliko malo da ne shvata o cemu je uopste rijec u jednom trenutku mu vojnik pruza ruku i malac se rukuje sa njim. Kasnije ga "otac" uspije nagovoriti da podigne kamen, i da ga baci u pravcu vojnika
Ono, da se najezis.


Peace will come when the Arabs will love their children more than they hate us.

Peace will come when Israel stops building illegal settlements on occupied Palestinian territory.





Image

Znaju oni sta rade.

Malo na temu o ovome :wink:

BREAKING THE SILENCE
Children and Youth -
Soldiers' Testimonies 2005-2011
Last edited by BHCluster on 24/08/2016 17:28, edited 2 times in total.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#12772 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by aratet »

BHCluster wrote:

Peace will come when Israel stops building illegal settlements on occupied Palestinian territory.





Image

Znaju oni sta rade.
For many Palestinians, Israel settlement work the only option
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#12773 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#12774 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

aratet wrote:
For many Palestinians, Israel settlement work the only option
"It is not an organized working environment and at the end of the day, Palestinian workers are being exploited."
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#12775 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by aratet »

BHCluster wrote:
aratet wrote:
For many Palestinians, Israel settlement work the only option
"It is not an organized working environment and at the end of the day, Palestinian workers are being exploited."
Around 36,000 Palestinians work in settlements in the occupied West Bank, many in construction, earning up to three times as much as the average Palestinian wage.
Locked