Izgradnja u Tuzli

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
cranberries
Posts: 594
Joined: 02/04/2010 15:19
Location: Earth

#151 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by cranberries »

Teska droga
User avatar
djulba
Posts: 614
Joined: 15/05/2007 14:52
Location: TUZLA
Contact:

#152 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by djulba »

tester33 wrote:Eno MC Donalds i Robot - Avaz-ova zgrada vec ulegla na pojedinim mjestima. .... vidjet cu to da slikam u narednim danima. Rekao sam ja konjima u zgradi opcine da to ne rade ... i prave zgradurine gdje ne trebaju i na malom prostoru ... al sta ces ... dzabe govoriti Srbima koji su svi instaliranu u zgradi opcine Tuzla. Misle da su Bogovi i da mogu raditi sta hoce pa makar Tuzla licila na kupus.

8-)
Ti si izgleda pun kompleksa :lol: :lol:
Nego ufati se ti ba zapada ono njemačka ili austrija tamo nema zgradurina koje ne trebaju niti prosjaka, lopova, budaletina, pijandura itd. Sve ti je tamo lijepo ima da se uklopiš pravo.
User avatar
Ivo Lola
Posts: 820
Joined: 18/04/2009 19:59

#153 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by Ivo Lola »

sacekajte malo, rekao je covjek da ce postaviti slike
sta ako ih stvarno postavi pa svi vi koji ga ismijavate ispadnete ..... znate vec sta hocu rec :-D

iako i sam cisto sumnjam da ce on to dokazat al nemojte se zalijetati pred rudu
User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#154 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by Platformas »

Nije fazon u zgradi i slikama, fazon je njegov nacionalizam.

Tuzla takve ne treba!
tester33
Posts: 206
Joined: 13/12/2011 19:24

#155 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by tester33 »

Platformas wrote:Nije fazon u zgradi i slikama, fazon je njegov nacionalizam.


Sta si ti po nacionalnosti ? Da nisi slucajno pingvin ? Ja u Tuzli znam da nijedan se ne predstavlja kao Bosnjak. Prije ce za Beograd otputovati .... Jer Tuzla je vjekovno srpsko ognjiste ako to nisi znao.

8)


Neki dan me zaustavi Cigo sa pasosem u ruci ispred zgrade SDP-a i trazi od mene da mu dam novca za kartu da moze otputovati kuci.... Rekao sam mu fino da pita Vedrana Lakica i Jasmina Imamovica.. Kod tih ljudi su novci a ne kod mene. Ja nemam ni za kifli jer to je tako svugdje u svijetu kao sto je New York, Ravena, Bec i Osijek.

8-)
tester33
Posts: 206
Joined: 13/12/2011 19:24

#156 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by tester33 »

I kakvi su to turisti u Tuzli ... stalno prose po opcini Tuzla ?

Jebote, uvijek mene zaustave ..... Od sada pa nadalje i u buduce ... netko mi postavi od sirotinje "moze li jedno pitanje ?" .... I Tuzla je sirotinjski gradic koji nema status grada niti ce ga dobiti..... jer je to selendra.


Mene 30 prosjaka zaustavi da im dodijelim ..... a ovamo nekakve zgradurine bez parkinga se prave... Jadno ... a vi SDP-ovci sto forsirate laznu sliku "stavljanjem slika iz specificnih polozaja" da to izgleda kao Zimbabve pa da ljudi iz okolnih mjesta se "napale" i da dobiju laznu sliku "kako se ovdje super zivi". A zapravo je situacija gora nesto sto ovi SDP placenici prikazuju i "vise" na svakom mogucem portalu u BiH-a da velicaju "Pjong Jang" :D
Last edited by tester33 on 19/11/2012 08:40, edited 1 time in total.
User avatar
NIN
Posts: 6187
Joined: 15/02/2006 20:18
Location: Via Lactea, Orion Arm

#157 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by NIN »

@tester, ne bi ti bilo lose malo poraditi na pravopisu ako zelis da te svijet malo ozbiljnije shvati, da ne spominjem komplekse raznih boja i mirisa.

A kao moderator ti kazem da sjases s teme koja se bavi izgradnjom grada i da lijecis svoje malogradjanske suficite tamo gdje treba. Hvala i smatraj se upozorenim!
User avatar
NIN
Posts: 6187
Joined: 15/02/2006 20:18
Location: Via Lactea, Orion Arm

#158 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by NIN »

Image
emirolini
Posts: 3504
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#159 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by emirolini »

Sinoc prodjoh, bas fino izgleda i fino se uklopio :)
tester33
Posts: 206
Joined: 13/12/2011 19:24

#160 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by tester33 »

NIN wrote:@tester, ne bi ti bilo lose malo poraditi na pravopisu ako zelis da te svijet malo ozbiljnije shvati, da ne spominjem komplekse raznih boja i mirisa.

A kao moderator ti kazem da sjases s teme koja se bavi izgradnjom grada i da lijecis svoje malogradjanske suficite tamo gdje treba. Hvala i smatraj se upozorenim!


banuj me :D

To spominjanje o pravopisu znam da to SDP-ovci govore uvijek drugim ljudima i misle da su "neka gospoda".

i kazem ti da me banujes ako smijes ili ne smijes 8-)
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#161 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by manki »

tester33 wrote:
NIN wrote:@tester, ne bi ti bilo lose malo poraditi na pravopisu ako zelis da te svijet malo ozbiljnije shvati, da ne spominjem komplekse raznih boja i mirisa.

A kao moderator ti kazem da sjases s teme koja se bavi izgradnjom grada i da lijecis svoje malogradjanske suficite tamo gdje treba. Hvala i smatraj se upozorenim!


banuj me :D

To spominjanje o pravopisu znam da to SDP-ovci govore uvijek drugim ljudima i misle da su "neka gospoda".

i kazem ti da me banujes ako smijes ili ne smijes 8-)
Nema to veze s SDP-ovcima, stvar je opce kulture, koja ti ocito i vise nego fali. Ovaj rat je ocito najvise pogodovao nepismenim seljacima i primitivcima poput tebe. Sad sjasi s teme, ili neka te NIN banuje, potpuno svejedno. :bih:
tester33
Posts: 206
Joined: 13/12/2011 19:24

#162 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by tester33 »

manki wrote:
tester33 wrote:
NIN wrote:@tester, ne bi ti bilo lose malo poraditi na pravopisu ako zelis da te svijet malo ozbiljnije shvati, da ne spominjem komplekse raznih boja i mirisa.

A kao moderator ti kazem da sjases s teme koja se bavi izgradnjom grada i da lijecis svoje malogradjanske suficite tamo gdje treba. Hvala i smatraj se upozorenim!


banuj me :D

To spominjanje o pravopisu znam da to SDP-ovci govore uvijek drugim ljudima i misle da su "neka gospoda".

i kazem ti da me banujes ako smijes ili ne smijes 8-)
Nema to veze s SDP-ovcima, stvar je opce kulture, koja ti ocito i vise nego fali. Ovaj rat je ocito najvise pogodovao nepismenim seljacima i primitivcima poput tebe. Sad sjasi s teme, ili neka te NIN banuje, potpuno svejedno. :bih:

Ja samo znam da SDP-ovci govore sa kompleksom i drugima govore da su "seljaci" i "nepismeni". A ne mozete zaraditi ni feninga a da niste na drzavnom budzetu.... Sta si ti onda ako sam ja seljak ? Da li si ti medvjed ? :D
User avatar
NIN
Posts: 6187
Joined: 15/02/2006 20:18
Location: Via Lactea, Orion Arm

#163 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by NIN »

Banned user for reason “Krsenje pravila foruma, trolanje, komentarisanje moderacije”
» tester33
7 dana

Ako nista onda nauci pravila foruma.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#164 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by plain vanilla »

NIN wrote:Image
:thumbup:
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#165 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by charrrmed »

Cini se da ce biti drugaciji od Sarajevskih!
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#166 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by plain vanilla »

charrrmed wrote:Cini se da ce biti drugaciji od Sarajevskih!
a mora nas ljepsi biti :D
User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#167 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by Platformas »

Šta je sa dodatne dvije trake prema bolnici, stala izgradnja?
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#168 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by skvo »

Platformas wrote:Šta je sa dodatne dvije trake prema bolnici, stala izgradnja?
A gdje bi to trebalo da se gradi ili je pocelo da se gradi? Iznad jezera?
Galamdzija
Posts: 206
Joined: 15/04/2008 13:52

#169 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by Galamdzija »

Ne vjerujem da je u planu dogradnja dodatne dvije trake od Džindićke džamije do UKC-a zbog nekoliko razloga. Možda su kolegu prevarili radovi na sanaciji klizišta i "kanalisanje oborinskih voda" da nebi bilo četvrtog jezera kod novog "Fontana Gejt" mosta. Malo šale nije naodmet. Da samo vidite jučer saobraćaja u i oko skvera, totalno ludilo od 15 do 17 sati. Neki su vozili po trotoaru, neki su obarali znakove zabrane, samo da se skrati put prema željenoj destinaciji.
emirolini
Posts: 3504
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#170 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by emirolini »

A treba li napomenuti da mnoga od tih vozila u nekim zemljama ne bi primili na na smetljistu koliku su neispravni!
User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#171 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by Platformas »

skvo wrote:
Platformas wrote:Šta je sa dodatne dvije trake prema bolnici, stala izgradnja?
A gdje bi to trebalo da se gradi ili je pocelo da se gradi? Iznad jezera?
Mislio sam na dio od petlje Šićki Brod do bolnice Kreka, gradi se već al imam osjećaj da je stalo, ne vidim više mašine.

Evo slike kad su počeli radovi

Image
User avatar
skvo
Posts: 564
Joined: 07/01/2007 21:05
Location: Tuzla

#172 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by skvo »

Platformas wrote:
skvo wrote:
Platformas wrote:Šta je sa dodatne dvije trake prema bolnici, stala izgradnja?
A gdje bi to trebalo da se gradi ili je pocelo da se gradi? Iznad jezera?
Mislio sam na dio od petlje Šićki Brod do bolnice Kreka, gradi se već al imam osjećaj da je stalo, ne vidim više mašine.

Evo slike kad su počeli radovi

Image
A to. Kontam nema prema Gradini mjesta, i one dvije klize svako malo :lol:

Ne znam sta se desava preko dana, ali samo dio do Enorgopetrola je malo kao prosiren.
User avatar
%tacno*
Posts: 806
Joined: 13/05/2012 21:48

#174 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by %tacno* »

Image

Moram se zadrzati na ovoj slici'.
Na desnoj kolovoznoj traci poslije crvene boje iscrtani su bijeli trouglovi koji su po meni naopako okrenuti. Svuda u Europi postoje ti trouglovi i negdje ih nazivaju '' ajkulini zubi'' i postavljaju se prije pjesackih prijelaza, prilaska kruznim tokovima, prikljucenja na saobracajnice sa prvenstvom prolaza...taj trougao u horizontalnoj signalizaciji je isti kao trougao u vertikalnoj signalizaciji. Jako je rasprostranjen svuda po cestama ALI moja poenta je '' zasto sada radimo naopako ako to moramo za par godina ponovo mijenjati???''

Na lijevoj kolovoznoj traci iscrtani su ti truglovi (nepotrebno) jer nista ne predstavljaju.
Ovi trouglovi sa lijeve trake treba prebaciti u desnu ali ovako kako stoje.
Postoji li neka sluzba sa koja se time bavi i da im se skrene paznja na ovaj propust dok se vozaci nisu na to privikli.
Evo par ispravnih primjera:

Image

Image

Image

Image

i t.d...

Zasto sve radimo naopako da bih se poslije morali prilagodjavati uredjenijim sistemima kojima tezimo
Isto je i sa brojem policije 122 umjesto da odmah idemo na jednu centralu 112 (policija, hitna, vatrogasci)
neki
Posts: 6701
Joined: 17/02/2005 07:57

#175 Re: Izgradnja u Tuzli

Post by neki »

Obrati paznju malo bolje, trouglovima u tuzli nije oznacen prilaz pjesackom prelazu nego uspon na lezeceg policajca. I to je pravilno napravljeno..

Image
Post Reply