ITAcademy vase misljenje

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
eduscho
Posts: 250
Joined: 08/12/2008 19:46

#1 ITAcademy vase misljenje

Post by eduscho »

Postovani forumasi, ima li neko iskustva sa ITAcademy Sarajevo? Ako da, kakvo misljenje imate?
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#2 Re: ITAcademy vase misljenje

Post by Manual »

Prijatelj moj zavrsio, kaže da ga je stid pokazati certifikat.
Krenuo poslije po netu da uci sa free kursevima (freecode camp, YouTube tutorial, sololearn, guru99) još udemi, pluralsight. Uglavnom ako imaš volje sve možeš po netu naci za free. A imaš i jeftiniji kurseva po 10 dolara
User avatar
billy organ
Posts: 1511
Joined: 04/07/2021 19:19

#3 Re: ITAcademy vase misljenje

Post by billy organ »

Gdje su nestali komentari?
Škobo Habu
Posts: 9140
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#4 Re: ITAcademy vase misljenje

Post by Škobo Habu »

Što se tiče IT obrazovanja i usavršavanja - najveća moguća prevara.

Im'o posla sa njima. Odust'o na kraju. Nipošto ne pristajati na on line učenje. Prepušten si sam sebi, a oni se ogradili ugovorom.
eduscho
Posts: 250
Joined: 08/12/2008 19:46

#5 Re: ITAcademy vase misljenje

Post by eduscho »

Fino zvuči to - sve možeš naći na internetu, samo šta naći i gdje naći? Vjerovatno nam nije ista tačka gledišta, jer kad ti je 45 godina, a u životu osim worda i excella ništa drugo nisi na računaru pipnuo malko je drugačije! A treba ti prekvalifikacija iz trenutnog zanimanja u nešto što je traženo/naplativo i relativno pristupačno za naučiti. Zato nešto strukturirano i organizirano, kao što oni prezentiraju meni paše. Samo pitanje je da li je to zaista to što nude ili samo ubleha???
_huzzah_001
Posts: 59
Joined: 22/06/2021 14:37

#6 Re: ITAcademy vase misljenje

Post by _huzzah_001 »

Pozdrav. Koji su najbolji kursevi, akademije za programiranje? Sta je najperspektivnije uciti?
Post Reply