"Islamska" gimnazija u Goraždu!?

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
User avatar
zmaj56
Posts: 601
Joined: 30/09/2008 13:23
Location: svugdje

#26 Re: "Islamska" gimnazija u Goraždu!?

Post by zmaj56 »

idealnaM wrote: ...A mi nismo prispjeli nigdje, pogotovo ne u Evropu..jer naši vlastodršci i ne žele da mi budemo Europa..jer tamo se ne može krasti ko ovdje.. :P

Van teme je ovaj gornji iskaz, ali samo da primjetim da si u pravu... Tamo u Americi frajer zalapio preko 50 milijardi dolara...Image.stoga proizilazi kao sasvim logican zakljucak, "tamo se ne moze krasti ko ovdje"... :-) :mrgreen: ...iako mozda nisi to mislila... :sax:
User avatar
idealnaM
Posts: 676
Joined: 07/07/2009 01:16
Location: zaKavdak

#27 Re: "Islamska" gimnazija u Goraždu!?

Post by idealnaM »

zmaj56 wrote:
idealnaM wrote: ...A mi nismo prispjeli nigdje, pogotovo ne u Evropu..jer naši vlastodršci i ne žele da mi budemo Europa..jer tamo se ne može krasti ko ovdje.. :P

Van teme je ovaj gornji iskaz, ali samo da primjetim da si u pravu... Tamo u Americi frajer zalapio preko 50 milijardi dolara...Image.stoga proizilazi kao sasvim logican zakljucak, "tamo se ne moze krasti ko ovdje"... :-) :mrgreen: ...iako mozda nisi to mislila... :sax:
Iz državne kase?
Wow..
Makar je otkriven, i vjerovatno će odgovarati...
User avatar
zmaj56
Posts: 601
Joined: 30/09/2008 13:23
Location: svugdje

#28 Re: "Islamska" gimnazija u Goraždu!?

Post by zmaj56 »

idealnaM wrote:
zmaj56 wrote:
idealnaM wrote: ...A mi nismo prispjeli nigdje, pogotovo ne u Evropu..jer naši vlastodršci i ne žele da mi budemo Europa..jer tamo se ne može krasti ko ovdje.. :P

Van teme je ovaj gornji iskaz, ali samo da primjetim da si u pravu... Tamo u Americi frajer zalapio preko 50 milijardi dolara...Image.stoga proizilazi kao sasvim logican zakljucak, "tamo se ne moze krasti ko ovdje"... :-) :mrgreen: ...iako mozda nisi to mislila... :sax:
Iz državne kase?
Wow..
Makar je otkriven, i vjerovatno će odgovarati...
Kakva korist od toga ? "Nestale pare" ce ipak narod/drzava/neko na kraju dadoknaditi.Al da ne duljimo vise a i nije u skladu s temom!!
User avatar
BarbaDue
Posts: 63442
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#29 Re: "Islamska" gimnazija u Goraždu!?

Post by BarbaDue »

Ima li ista od ove gimnazije?
Post Reply