IRINA & VI

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#26

Post by metal_rules_cura »

courtney___ wrote:
metal_rules_cura wrote:
courtney___ wrote:joj u zenici je bio extra koncert!bio pun hard rock,pepun...extra pjesme pjevla oko 2 sata,mozda i vise.preko 20 pjesama otpjevala.jos joj bio rodjendan,pa nam podijelila torte,isla od covjeka do covjeka i dijelila:)extra bilo
:roll: :shock:
Kao prvo nije pjevala 2 sata,drugo istina da je pjevala 21 pjesmu,ali ne toliko dugo.Ona ima predvidjen plan koliko pjesama pjeva.Trece,dobila je kolace,ali nije isla od covjeka do covjeka i djelila nego je rekla kako ima kolaca i ko zeli neka dodje i sam uzme,sto je bilo logicno.Hard Rock nije bio na pocetku bas pun,naprotiv,ali se vremenom popunio poprilicno. :D :-D
heheeh eto ljudi mislim da sam rijesila misteriju da je pod ovim nickom ipak irina,ili neko iz grupe! :x
jer...ovaj moj post gore...to su iskrivljene cinjenice,pa sam htjela da vidim hocel metal rules cura reagovat na ova sranja sto sam napisala...
elem HR je bio prazan...dalje pjevala je sat i pisljivih 15 minuta,cini mi se 19 ili 20 pjesama...tacno dobila je kolace al nije dijelila,nego ko je htio mogo je otic tamo da uzme...tacno nemas gdje da se presvuces,vidjela sam da ste se presvlacili u onom tamo prcvancu 2 sa 2...i slazem se da je i wc katastrofa :P
Jesi ti jadna nebila svjesna da Irina ima i pametnijeg posla od visiti na netu i slati postove sama o sebi!??? :D :-D :-) EEEE,kako nisko!!!
Ali hajd da se ne raspravljamo vise,ja sam Irina ili mozda cak Beba za klavijaturama!!!!???? :-) :) :-D :D :lol: 8-) :razz: :P
courtney___
Posts: 65
Joined: 09/11/2002 00:00

#27

Post by courtney___ »

pa i ja tako mislima da BI TREBALA imat pametnijeg posla...nek sjedne i napise kakvu pjesmu finu,a ne da joj drugi pisu glupe textove...
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#28

Post by metal_rules_cura »

courtney___ wrote:pa i ja tako mislima da BI TREBALA imat pametnijeg posla...nek sjedne i napise kakvu pjesmu finu,a ne da joj drugi pisu glupe textove...
Fakat se nema svrhe raspravljati sa malo vise udarenim ljudima ovdje.Izgorili pojedini po glavi i gotovo.Krive Drine se ne ispravljaju.Zato ponovo kazem Irina sam i hvala vam puno sto ste ostali uz mene sve ove godine.Volim vas! :D :roll: :lol: :-)

P.S.Textovi su dobri onoliko koliko nekome "sjednu".O ukusima se ne raspravlja publiko moja draga! :-) :D
courtney___
Posts: 65
Joined: 09/11/2002 00:00

#29

Post by courtney___ »

ma bila ja udarena ili ne Irinu slusaju djeca od 13 godina,pa nek se ona malo zapita na sta to sve lici sta ona radi... :(
Legendica
Posts: 2
Joined: 10/04/2004 12:00

#30

Post by Legendica »

DaysleepeR wrote:Sasvim dovoljno :)
Slazemo se sto se tice Maidena, Queensryche i starog rocka.
Od ostalog moram reci Metallicu, Panteru i Paradise Lost, a ni Nightwish mi nije mrzak.
Inace metal slusam vec 14 godina a sviram ga jedno 10 :)
sto ne mogu price propalih muzicara, rokenrol kriticara, ocemo slusati cicka, oujeeee jelde, pa gde si to ti svirao pa pokupio svu pamet sveta, gde su ti cedeovi albumi opasne karijere, da je bilo kakve koristi od tog sviranja ne bi ti sedio na internetu...

drugo: sve ove informacije o irini se mogu naci u novinama, samo treba sesti pa procitat svaki avaz expres svet gloriu itd

trece: kome je selja iz konjica bitna, i da ima za 4 klase bolji glas opet ce joj njena karakterna arogantnost provincijska stajati na putu da napravi nesto...

pitate se sta je sa kvalitetom u svemu tome... sta ce bit...
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14838
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#31

Post by DaysleepeR »

Legendico, malo vise sexa, i bice to sve ok, izlijecices i ti svoje frustracije.
Nego primjetih tu LEPU ekavicu pa me interesuje odakle si majke ti?
Ti nesto pominjes Cicka, kad si cuo za njega prvi put, 95?
:D:D
r_faruk
Posts: 4690
Joined: 20/01/2003 00:00

#32

Post by r_faruk »

svaka cast hendrix, fuck irinu, sad ce da nas napadnu al' nema veze, kad je bio onaj koncert no drugs, doslo raje!, ma!, jedva pola skenderije, i to dosla raja zbog Hladnog piva, isto kao sto sam i ja dosao zbog Hladnog piva, Pivo odsvira 7-8 pjesama, popravise atmosferu koja je uveliko bila kriza, ljudi zavrsise sa svirkom, zahvalise se raji, pokupise se i odose, pokupila se i polovina polovine skenderije i ode, a irina "kao slag na torti", osta da svira pred polovinom polovine 'ajd bjez'te i vi i irina
La_ estrella
Posts: 6
Joined: 19/03/2004 12:27
Location: zemlja cuda...

#33

Post by La_ estrella »

Meni licno dobro pjevaju ima super glas pjesme su isto dobre itd.

Po mom misljenju su super...... 8-)
Last edited by La_ estrella on 11/04/2004 17:07, edited 1 time in total.
La_ estrella
Posts: 6
Joined: 19/03/2004 12:27
Location: zemlja cuda...

#34

Post by La_ estrella »

courtney___ wrote:ma bila ja udarena ili ne Irinu slusaju djeca od 13 godina,pa nek se ona malo zapita na sta to sve lici sta ona radi... :(

Ja nemam 13 godina pa je slusam, a nisam ni jedina koja je slusa za svojim 19 godinama..... :x :roll:

Svak ima svoj ukus samo to mogu reci.........
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#35

Post by metal_rules_cura »

[/quote]trece: kome je selja iz konjica bitna, i da ima za 4 klase bolji glas opet ce joj njena karakterna arogantnost provincijska stajati na putu da napravi nesto...

pitate se sta je sa kvalitetom u svemu tome... sta ce bit...[/quote]


Ti ces pricati o provincijalcima!?Pa,jesi svjestan da samom pricom o tome govoris dovoljno sam o sebi??Provincijalci nisu ljudi koji zive u manjim gradovima i sredinama vec oni koji imaju ogranicenu glavu,preciznije mozak!Tako da ako je ona iz Konjica,nema nikakve veze sa njenom "arogancijom"!O kvaliteti takodjer nemas pravo da sudis,suvise si jadan u ocjenjivanju!EEEE,bijedo duhovna!!!!!!!!!! :x
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#36

Post by metal_rules_cura »

La_ estrella wrote:
courtney___ wrote:ma bila ja udarena ili ne Irinu slusaju djeca od 13 godina,pa nek se ona malo zapita na sta to sve lici sta ona radi... :(

Ja nemam 13 godina pa je slusam, a nisam ni jedina koja je slusa za svojim 19 godinama..... :x :roll:

Svak ima svoj ukus samo to mogu reci.........
Ne zato sto se cura slaze sa mnom,neovisno o tome jako pametno receno vezano za ukus....o njemu se ne raspravlja,a tvrdnja kako ona pjeva djeci do 13 godina je toliko prozirna....pa nije ona placena 2 godine unaprijed da pjeva u vrticu!!! :roll: :-)
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14838
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#37

Post by DaysleepeR »

Ipak ja mislim da je njen uspjeh u tome sto joj nema konkurencije, a nije tesko biti uspjesan kad si jedini.
Sa drugim albumom to vec ide teze.
Premalena je pauza napravljena izmedju albuma, sto se ne radi u rocku.
TV stanice ne podrzavaju novi album, jer kad su trebali da guraju novi, jos uvijek su kao prijedloge na top liste uvrstavali pjesme sa prvog albuma.
Dalje, kao sto rekoh Irina ne osjeca pjesme koje pjeva jer nema udjela u njihovom nastajanju, i kada prica o svojoj muzici, vidi se da nema pojma sta ona to zeli da poruci.
Ali opet, kome se svidja super, ja necu biti taj koji cu reci da su glupi oni kojima se svidja Irina.
Samo naprijed.
St.Germain
Posts: 2218
Joined: 22/12/2002 00:00

#38

Post by St.Germain »

u zadnjih desetak mjeseci je neko konstantno forsirao ovu temu (o pjevacici vjerovatno srednjeg kalibra, nikad o njoj nista cuo nit mi iko sta od nje preporucio glede bh pop-rock scene), ali sam uvjeren da ovu temu gura neko iz benda (meni bode oci cisto iz razloga nebitnosti postojanja istog kao i nerelevantnosti ne samo na svjetskom nego i na regionalnom nivou)
dosadni ste :roll:
Last edited by St.Germain on 12/04/2004 00:45, edited 1 time in total.
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#39

Post by metal_rules_cura »

DaysleepeR wrote:Ipak ja mislim da je njen uspjeh u tome sto joj nema konkurencije, a nije tesko biti uspjesan kad si jedini.
Sa drugim albumom to vec ide teze.
Premalena je pauza napravljena izmedju albuma, sto se ne radi u rocku.
TV stanice ne podrzavaju novi album, jer kad su trebali da guraju novi, jos uvijek su kao prijedloge na top liste uvrstavali pjesme sa prvog albuma.
Dalje, kao sto rekoh Irina ne osjeca pjesme koje pjeva jer nema udjela u njihovom nastajanju, i kada prica o svojoj muzici, vidi se da nema pojma sta ona to zeli da poruci.
Ali opet, kome se svidja super, ja necu biti taj koji cu reci da su glupi oni kojima se svidja Irina.
Samo naprijed.
Kao sto rekoh o ukusima se ne raspravlja,a jos manje se u necije ime prica.Mi smo ovdje da dadnemo komentar o stvarima,kao fakat razumna bica iznesemo misljenje,ali od toga nista vise.Ja tako shvatam forum,a u jednu ruku mi je i usputna zabava.Sve ono najvjerodostojnije ostaje izvan njega.Zato,samo naprijed,jer svako ima svoje! :D
User avatar
sojka
Posts: 2782
Joined: 17/03/2004 14:57
Location: Amargant
Contact:

#40

Post by sojka »

(mala upadica, but moram)

mali :) :) :) :) for Germain ;)
St.Germain
Posts: 2218
Joined: 22/12/2002 00:00

#41

Post by St.Germain »

sojka, a bas je mali :roll: :?


:D
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#42

Post by metal_rules_cura »

St.Germain wrote:u zadnjih desetak mjeseci je neko konstantno forsirao ovu temu (o pjevacici vjerovatno srednjeg kalibra, nikad o njoj nista cuo nit mi iko sta od nje preporucio glede bh pop-rock scene), ali sam uvjeren da ovu temu gura neko iz benda (meni bode oci cisto iz razloga nebitnosti postojanja istog kao i nerelevantnosti ne samo na svjetskom nego i na regionalnom nivou)
dosadni ste :roll:
Buduci da ovo shvatih kao da se odnosi na mene,posto mene ovdje ima najvise u kojekakvim komentarima,reci cu svoje.Odnosilo se ili ne na mene,reci cu.Nisam niko iz banda,ja ovdje sasvim ravnopravno iznosim misljenja kao i drugi!Fakat me je pocelo sada i prepadati sve ovo posto izgleda ne smijem reci nista svoje ovdje,a da neko ne pomisli da sam dio grupe.Sta drugo reci nego da nisam!A kako ce to sad ko shvatiti manje me je vec briga! :roll:
St.Germain
Posts: 2218
Joined: 22/12/2002 00:00

#43

Post by St.Germain »

ma ne shvati me pogresno, ali ova tema se provlaci vec kako rekoh skoro godinu...pa sta bi ti pomislila da si neko drugi....aaah :-)


ma sta se ja uopste petljam, ali morao sam ovo napisat :roll:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14838
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#44

Post by DaysleepeR »

Mozda nisi shvatila St.Germaina.
Covjeku mozda nije jasno toliko odusevljenje cak za BiH (budimo iskreni) prosjecnom rock pjevacicom pored svih sjajnih svjetskih rock bendova.
Iz istog razloga i ja sam jako rezervisan prema hvalospjevima o Irini i "njenoj" muzici.
St.Germain
Posts: 2218
Joined: 22/12/2002 00:00

#45

Post by St.Germain »

upravo tako DaysleepeR.

Sojka, mail, where is :x
User avatar
sojka
Posts: 2782
Joined: 17/03/2004 14:57
Location: Amargant
Contact:

#46

Post by sojka »

Chek da gledim, na messengeru neJma alarma. Hitam, hitam :)

Nemoj mi se :x
;)
courtney___
Posts: 65
Joined: 09/11/2002 00:00

#47

Post by courtney___ »

DaysleepeR wrote:Ipak ja mislim da je njen uspjeh u tome sto joj nema konkurencije, a nije tesko biti uspjesan kad si jedini.
Sa drugim albumom to vec ide teze.
Premalena je pauza napravljena izmedju albuma, sto se ne radi u rocku.
TV stanice ne podrzavaju novi album, jer kad su trebali da guraju novi, jos uvijek su kao prijedloge na top liste uvrstavali pjesme sa prvog albuma.
Dalje, kao sto rekoh Irina ne osjeca pjesme koje pjeva jer nema udjela u njihovom nastajanju, i kada prica o svojoj muzici, vidi se da nema pojma sta ona to zeli da poruci.
Ali opet, kome se svidja super, ja necu biti taj koji cu reci da su glupi oni kojima se svidja Irina.
Samo naprijed.
slazem se :D
courtney___
Posts: 65
Joined: 09/11/2002 00:00

#48

Post by courtney___ »

metal_rules_cura,koliko te placaju da im budes odvjetnik zivota ti?
:? :? :? :-? :-? :-?

ova tema postaje :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz:

ispade da se za dobrim konjima prasina dize :D :-D :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
metal_rules_cura
Posts: 1249
Joined: 29/03/2004 20:22

#49

Post by metal_rules_cura »

courtney___ wrote:metal_rules_cura,koliko te placaju da im budes odvjetnik zivota ti?
:? :? :? :-? :-? :-?

ova tema postaje :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz:

ispade da se za dobrim konjima prasina dize :D :-D :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:D :-D :-) :lol: 8-) :razz: :P

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Pih!!!!!!!!!
Legendica
Posts: 2
Joined: 10/04/2004 12:00

#50

Post by Legendica »

ma st. germain legendice, a.k.a. ludovic navarre, al nema ova metal_rules_cura pojma ni sta ti znaci nick, selja i ona, al sta ces, lijepo imat 19 god i pokupljenu svu pamet svijeta, de mala pokupi malo generalnog znanja, pa ce te ljudi shvatati malo ozbiljnije, vako ti se sve mala svodi na (djecije) vatreno branjenje licnog misljenja, naravoucenije i ti i irina, kara-nana :P
Post Reply