iptv

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

jasko__
Posts: 1160
Joined: 13/11/2009 21:18

#26 Re: iptv

Post by jasko__ »

vanjki wrote:ja bi svakome preporucio da na samsung i LG televizorima instalira SIPTV aplikaciju. Do jucerasnjeg dana sam koristio ssiptv
i poredeci sa ovom mnogo je bolja siptv. Istina Siptv ima trial verziju od 7 dana i nakon toga kosta oko 5Eura ali je znatno bolja.
Kakva su vasa iskustva sa pruzaocima iptv kanala?
Citam da ce najvjerovatnije CS biti onemogucen tim nekim uparivanjem kartice i receivera...sta to znaci za IPTV...pada li i to??
Planiram se pretplatiti kod nekog preko ove aplikacije za LG tv...pa da se ne zalijećem bezze ako ce brzo sve pasti u vodu????????
jasko__
Posts: 1160
Joined: 13/11/2009 21:18

#27 Re: iptv

Post by jasko__ »

Raja ako može preporuka nekog dobrog pružaoca usluga za iptv sa mjesecnom pretplatom
Pa da mi preporucite..koristim jedan vec par mjeseci ali nisam bas zadovoljan ..pa ako ko ima pozitivno iskustvo da posalje kontakt
User avatar
musicman80
Posts: 943
Joined: 28/07/2015 10:02
Location: Sarajevo,BiH

#28 Re: iptv

Post by musicman80 »

Meni je Kodi super. Prije sam downloadovao liste m3u, pa na USB stick pa na smart tv. Evo, vec par godina koristim Kodi i Android box, I prezadovoljan sam. Uglavnom gledam engleske I francuske kanale, I sve ima, kvalitet je I vise nego dobar a streamovi konstantni. Samo se treba znati pravilno podesiti I koje repositorije staviti I sve je tu. Live TV, filmovi, video na zahtjev, sve ima.
jasko__
Posts: 1160
Joined: 13/11/2009 21:18

#29 Re: iptv

Post by jasko__ »

Ma koristim i ja Kodi za filmove, serije
Ali mi je ova Smartiptv aplikacija na tv-u zgodna stvar i zato trazim kvalitetnu listu..sa trenutnom nisam bas zadovoljan
bloodyczech
Posts: 40
Joined: 25/05/2013 23:55

#30 Re: iptv

Post by bloodyczech »

Uzimam ovu listu vec skoro pola godine,do tada vece liste nisam vidio,imaju sve zivo,nema utakmice koje sam fulio,liga prvaka,lige arene,sk,nhl,nba filmova mali milion,za sada sam prezadovoljan ako vako nastave opet cu produziti na 3 mjeseca

https://www.facebook.com/Refundo/
brazzo19
Posts: 3161
Joined: 25/09/2008 13:43

#31 Re: iptv

Post by brazzo19 »

bloodyczech wrote:Uzimam ovu listu vec skoro pola godine,do tada vece liste nisam vidio,imaju sve zivo,nema utakmice koje sam fulio,liga prvaka,lige arene,sk,nhl,nba filmova mali milion,za sada sam prezadovoljan ako vako nastave opet cu produziti na 3 mjeseca

https://www.facebook.com/Refundo/

Koliko im je mjesec dana ?
bloodyczech
Posts: 40
Joined: 25/05/2013 23:55

#32 Re: iptv

Post by bloodyczech »

brazzo19 wrote:
bloodyczech wrote:Uzimam ovu listu vec skoro pola godine,do tada vece liste nisam vidio,imaju sve zivo,nema utakmice koje sam fulio,liga prvaka,lige arene,sk,nhl,nba filmova mali milion,za sada sam prezadovoljan ako vako nastave opet cu produziti na 3 mjeseca

https://www.facebook.com/Refundo/

Koliko im je mjesec dana ?
Mislim da je 15€,ja uzimam 3 mjeseca za 35€
vanjki
Posts: 1794
Joined: 26/10/2006 17:37

#33 Re: iptv

Post by vanjki »

bloodyczech wrote:
brazzo19 wrote:
bloodyczech wrote:Uzimam ovu listu vec skoro pola godine,do tada vece liste nisam vidio,imaju sve zivo,nema utakmice koje sam fulio,liga prvaka,lige arene,sk,nhl,nba filmova mali milion,za sada sam prezadovoljan ako vako nastave opet cu produziti na 3 mjeseca

https://www.facebook.com/Refundo/

Koliko im je mjesec dana ?
Mislim da je 15€,ja uzimam 3 mjeseca za 35€[/quote

Steka li? Ja sam ih testirao mnoge i svi su govorili eztra i nisam bio niti sa jednim zadovoljan]
bloodyczech
Posts: 40
Joined: 25/05/2013 23:55

#34 Re: iptv

Post by bloodyczech »

https://www.facebook.com/Refundo/[/quote]


Koliko im je mjesec dana ?[/quote][/quote]

Mislim da je 15€,ja uzimam 3 mjeseca za 35€[/quote

Steka li? Ja sam ih testirao mnoge i svi su govorili eztra i nisam bio niti sa jednim zadovoljan][/quote]

Pa meni su ok,imaju ono sto meni treba.Koju god utakmicu sam trazio,nasao sam.Mada nisam neki frik za tv-om tako da sve u svemu meni je ok.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#35 Re: iptv

Post by seoBIH »

Zasto uzeti nesto pored tvvieta?
User avatar
Grof
Posts: 564
Joined: 24/02/2002 00:00

#36 Re: iptv

Post by Grof »

seoBIH wrote:Zasto uzeti nesto pored tvvieta?
Zato što je duplo jeftinije od tog tvvieta i ima znatno više programa a radi bez ikakvih problema. :mrgreen:
tigar777
Posts: 240
Joined: 24/07/2015 18:25

#37 Re: iptv

Post by tigar777 »

Ja koristim refundo listu,dobra je 10 km mjesecsec dana,koristim je na smartu LG ,kompu,laptopu, telefonu,samo pazim da ne radi u isto vrijeme al ni to nije belaj.Kvalitet odlican,povremeno zna da zatrza ali nista strasno,da je bhtelec net bolji ne bi ni ni trzalo
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#38 Re: iptv

Post by missko »

tigar777 wrote:Ja koristim refundo listu,dobra je 10 km mjesecsec dana,koristim je na smartu LG ,kompu,laptopu, telefonu,samo pazim da ne radi u isto vrijeme al ni to nije belaj.Kvalitet odlican,povremeno zna da zatrza ali nista strasno,da je bhtelec net bolji ne bi ni ni trzalo
Kako 10 km a tamo kod njih szoji mhesec 15 €
tigar777
Posts: 240
Joined: 24/07/2015 18:25

#39 Re: iptv

Post by tigar777 »

missko wrote:
tigar777 wrote:Ja koristim refundo listu,dobra je 10 km mjesecsec dana,koristim je na smartu LG ,kompu,laptopu, telefonu,samo pazim da ne radi u isto vrijeme al ni to nije belaj.Kvalitet odlican,povremeno zna da zatrza ali nista strasno,da je bhtelec net bolji ne bi ni ni trzalo
Kako 10 km a tamo kod njih szoji mhesec 15 €
Ne znam koju str posjecujes,ako si iz bih 10 km ako si iz vana 15 km,ja placam 15 eura 3 mjeseca.
[email protected] javi se na ovaj mail,neka ti posalje test pa vidi da li je ok,pozzz
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#40 Re: iptv

Post by missko »

tigar777 wrote:
missko wrote:
tigar777 wrote:Ja koristim refundo listu,dobra je 10 km mjesecsec dana,koristim je na smartu LG ,kompu,laptopu, telefonu,samo pazim da ne radi u isto vrijeme al ni to nije belaj.Kvalitet odlican,povremeno zna da zatrza ali nista strasno,da je bhtelec net bolji ne bi ni ni trzalo
Kako 10 km a tamo kod njih szoji mhesec 15 €
Ne znam koju str posjecujes,ako si iz bih 10 km ako si iz vana 15 km,ja placam 15 eura 3 mjeseca.
[email protected] javi se na ovaj mail,neka ti posalje test pa vidi da li je ok,pozzz
:thumbup:
bloodyczech
Posts: 40
Joined: 25/05/2013 23:55

#41 Re: iptv

Post by bloodyczech »

tigar777 wrote:
missko wrote:
tigar777 wrote:Ja koristim refundo listu,dobra je 10 km mjesecsec dana,koristim je na smartu LG ,kompu,laptopu, telefonu,samo pazim da ne radi u isto vrijeme al ni to nije belaj.Kvalitet odlican,povremeno zna da zatrza ali nista strasno,da je bhtelec net bolji ne bi ni ni trzalo
Kako 10 km a tamo kod njih szoji mhesec 15 €
Ne znam koju str posjecujes,ako si iz bih 10 km ako si iz vana 15 km,ja placam 15 eura 3 mjeseca.
[email protected] javi se na ovaj mail,neka ti posalje test pa vidi da li je ok,pozzz
sigurno vise lista imaju
jasko__
Posts: 1160
Joined: 13/11/2009 21:18

#42 Re: iptv

Post by jasko__ »

Može li ko preporučiti trenutno neku listu kojom je zadovoljan...do nekih 15-ak KM mjesečno
Ovih dana mi ističe uplata za jednu listu kojom nisam nikako zadovoljan, pa želim da promjenim..svaki savjet je dobrodošao :thumbup:
User avatar
gentoo
Posts: 3281
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#43 Re: iptv

Post by gentoo »

Eto ja sam neki dan 24h testirao ovo https://www.olx.ba/profil/IPTV_5_plus i djeluje kao najbolja do sad od ovih sa PIK-a. Slika je skroz OK, ne prekida, ima kanala koji ne rade ali daleko manju broj nego kod drugih.. Ja gledam na Apple TV sa nekom polupismenom aplikacijom pa je to mozda dosta bolje nativno na TV~u ko ima
Post Reply